1 Naposledy upravil: Gimzy (22. 01. 2006 21.46:28)

Téma: Warwick Rock Bass

Ahoj, Chci se zeptat co si zkušení basmani jako jste vy si myslí to týhle base  http://www.baskytary.cz/karta.php?0206: … p;ID=21129  už mě nák ta jolana přestává bavit smile Jestě oficiální stránky: http://www.warwickrockbass.com/corvettebasic.htm


http://www.warwickrockbass.com/images/corvb3.jpg

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

2

Re: Warwick Rock Bass

Cau, mam uz tuhle basu pres 2 roky a jsem celkem spokojenej. Ma příjemnej ale průraznej zvuk, obsahuje ty nižší středy jako většina Warwicků. Balancí snímaču a korekcí basů a vejšek můžeš dosáhnout různejch zvuků od Jacovy kobilky po reggae buldozer. Nevýhoda je, že nelze přepínat mezi active/pasive, je stále active, pak trochu padá na hlavu (ale to u 4ky nebude tak vážný). Taky mi vadilí, že musim kvuli baterce šroubovat 6 šroubů (orig.Warwicky maj odklapeni), ale to je celkem nepondstatny.

MM Sterling 4
SWR SM-500 + SWR Goliath Sr.
Tech 21 Bass Driver, Boss Bass Flanger

Hora str. 29 , eh, kde je? na stole? pod stolem? ve skříni? to je jedno... :c)
0 xLajků:

3

Re: Warwick Rock Bass

NO hele jak už sem ti psal nadávno zkoušel sem je na huvelu konfrontoval s originálem -> nelze má to společnej akorát tvar těla(tak přece nebudou dělat 3-4x levnější v podobný kvalitě jako originál)
řeknu to následovně-jestli chceš dát do basy 12 litrasů a chceš mermomocí  aby vypadala jako warvick a hrála jako každá jiná  průměrná za 12 tak tohle je ta pravá smile
já osobně bych ti poradil zkusit poohlídnout jinde,není to špatný ale za ty prachy je to průměr nic víc nic mín
a možná se to spoustu lidem nebude líbit ale v týhle cenový relaci  aktivka  zakrejvá slabší akustický vlastnosti samotnýho dřeva ta basa spíš hraje snímačem a elektrikou než tělem sad

za 12 seženeš  daleko lepší ojetiny.....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

4

Re: Warwick Rock Bass

No a co by jsi teda poradil? Můj sen je Ibanez SR 500, tak porad co by se hodilo líp?

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

5

Re: Warwick Rock Bass

Já ti neříkám že to je špatný nebo tak ale není to pro mě nástroj s výhodnou nálepkou cena/výkon

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

6

Re: Warwick Rock Bass

z nových bych se podíval na Hohner u Houdka v podobné ceně

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS
0 xLajků:

7

Re: Warwick Rock Bass

Tak co pepo ještě pořád chceš rock bass po tom co sme viděli wink
no hele hrál zajímavě to jo ale teda co s tím v k-audiu provedli..no fuj!!!za 15tis. to bych si vzal radši za 9. to MTD to se mi líbilo !!!

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

8

Re: Warwick Rock Bass

Pridam se k MTD, sice nebude asi moc k sehnani, ale pouvazuj o ni. Bud na inzerat starsi (momentalne je tady nabizena petka), popr. pohledej, kdesi jsem tu utrousil telefon na p. Vrbenskeho, ktery doprodaval nastroje z Delicie, je to sice uz dost davno vzhledem ke zmenam, ktere tam probihaly, ale zkusit to muzes...

No a jinak - nehodnot podle vzhledu, ale zahraj si, jak ti padne do ruky a zkus se domluvit, aby sis ji mohl pujcit na zkousku ci na koncert. Dulezite je, aby basa frekvencne zapadla do kapely, jinymi slovy, aby se dokazala prosadit a nemaskoval ji jiny nastroj.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

9

Re: Warwick Rock Bass

no mě to neříkej já ted dloho nebudu řešit na co hrát...;)

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

10

Re: Warwick Rock Bass

u nás v Plzni mají MTD pětku v bazaru, už jsem ji zkoušel a nehraje špatně, vlastně hraje se na ni moc pěkně, má super krk, jen se jaksi nemohu přenést přes ten design..ale třeba se to časem poddá a zvítězí GAS nebo jiný basista. Jo -  je u Houdka, kdybyste měli někdo cestu

0 xLajků:

11

Re: Warwick Rock Bass

mě ten design nepříde špatnej....ale to je jako obvykle věc názoru...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

12

Re: Warwick Rock Bass

no kdyby na tom nebyla ta metalíza či co to je za lak (brr) nebo aspoň nějaká normální barva, třeba matnej transparentní lak nebo tak nějak podobně. Na druhou stranu - při hře se na basu stejně skoro vůbec nedívám...

0 xLajků:

13

Re: Warwick Rock Bass

U toho MTD byl divnej krk trochu žádná změna od jolany smile

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

14

Re: Warwick Rock Bass

Gimzy: Coze??? MTD ma IMHO nejprijemnejsi krk, co jsem mel v ruce! Asymetricky profil je uzasna vec, kdyz jsem vzal do ruky K&K, tak se na MTD nehrabe (prijemnost krku). A majitel K&K si krk taky velmi pochvaloval, kdyz si na moje MTD brnkl...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

15

Re: Warwick Rock Bass

S K&K jsem maximálně spokojen, nevím, odkud ta firma je, ale vyrábí výborné slané arašídy, kupuju je v Kauflandu na kila a utlouk´ bych se po nich.

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

16

Re: Warwick Rock Bass

A jake ty arasidy maji krky, padnou dobre do ruky?

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

17

Re: Warwick Rock Bass

no jen se občas trochu drolej...
nevím ten krk u toho MTD mi přišel v poho...on byl spíš na pohled tlustej ale jinak do ruky padnul...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

18

Re: Warwick Rock Bass

Tak to sorry ale mě se teda líp drží krk Ibanezek než tohodle...

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

19

Re: Warwick Rock Bass

Ibanezky mivaji subtilni krky, ale dnes mi krky ctyrek pripadnou nejake titerne nebo naopak jak nasady od krumpace... Holt sila zvyku...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

20

Re: Warwick Rock Bass

d.a.l.i.: Skvěle se drží, do ruky padnou dobře. Jen s tím krkem jsou trochu problémy, když se jich sní hodně, škrábou v krku... :-)

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

21

Re: Warwick Rock Bass

Musím potvrdit, daliho basa je fakt dobrá. Asymetrický krk má něco do sebe (pro neznalé-asymetrický=asi metr dlouhý smile )

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

22 Naposledy upravil: Sender (04. 02. 2006 10.55:06)

Re: Warwick Rock Bass

Docela by mě zajímalo jak zhruba ten tvar vypadá(asymetrický) - opravdu jen zhruba.

0 xLajků:

23

Re: Warwick Rock Bass

no zhruba asi jako krk baskytary....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

24

Re: Warwick Rock Bass

Kubš napsal:

no zhruba asi jako krk baskytary....

Tak ted jsi to rozsek big_smile

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

25

Re: Warwick Rock Bass

no tak ptal se na zhruba tak je to zhruba...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

26

Re: Warwick Rock Bass

jj smile

Basy: OLP MM3 Natural, Jolana D-bass se snímači Basslines
Aparat: Mesa BASS 400+ by Rockwell, Gallien-Krueger NEO410, Korg DTR 1000, Behringer BX600
Efekty: MXR Bass D.I.+, Behringer - Bass Chorus, Beta-Aivin - Bass Eq. 3x , Digital Reverb, MultiEffect.
Kabeláž: Planet Waves
Struny: D´Addario (.050-.135) & Ernie Ball (.045-.105)
0 xLajků:

27

Re: Warwick Rock Bass

Rock Bass Corvette Basic 4 strunu aktivni mohu dodat cernou za 11.000,-  s tvrdym kufrem De LUx od Fendera a mekkym Rock Bag asi za 13.000,-, da se rict ze je nova cca mesic hrana, dam zaruku a servis na 23 mesicu zadara. Pridam popruh cerny kozeny, no jak jinak ode mne, s lebkou, rucni prace.

B.C.Rich Warlock NJ stara poctiva serie,  HOCKE aparatura, B.C.R. Widow 5 strings
0 xLajků:

28

Re: Warwick Rock Bass

Hrana jen doma, na zadnym WP koncertu ani BM nebyla smile

B.C.Rich Warlock NJ stara poctiva serie,  HOCKE aparatura, B.C.R. Widow 5 strings
0 xLajků:

29

Re: Warwick Rock Bass

Jeste prodam Kalasnikova 7,62x39 ale to sem uz nepatri hehehe. Prodavam abych mel na boxy, ne ze by byla blba. Ti co hodnoti. Ano Warwick original to samo neni ale ten by byl 40 -150 nebo co tam vlastne chteji, rekl bych vyssi stred, neni to sracka za 5 a nemyslim ze kdo si ji oblibi by ji chtel dat za rok dva  z ruky. Warwicky obecne maji urcite specificke hrace a to plati i pro Rock Bass. Mne osobne se tvarove libi vic nez ty ktere mate, ale je to vec vkusu a padani na krk osobne nepocituji, kvalitni remen to docela resi. Eletriku ma dobrou, da se s ni hrat v kapelach s ruznymi zanry. Za mou cenu se prodelat neda, zkuste je hledat v inzerci jete, nejsou.
Ma jedno pozitivum, je lehka, koho boli zada, ruce, s Rock Bassem muze ortopeda kopnout do zadule. Rym?
Ma par vychytavek, treba serizovaci nultej, naproti tomu, ano, pri vymene baterku jednou do roka musis odsroubovat par sroubku a pri serizeni krku take, oproti tatkovi Warwickovi. Zvuk na ty penize ma hodne dobry, ten bych rekl uplne v klidu ze Warwickovsky je. Absolutni sluch nemam, podotykam. S pripadnym kupcem sepisi radnou smlouvu s jeho zarucnimi naroky.

B.C.Rich Warlock NJ stara poctiva serie,  HOCKE aparatura, B.C.R. Widow 5 strings
0 xLajků:

30

Re: Warwick Rock Bass

Gimzy napsal:

Ahoj, Chci se zeptat co si zkušení basmani jako jste vy si myslí to týhle base  http://www.baskytary.cz/karta.php?0206: … p;ID=21129  už mě nák ta jolana přestává bavit smile Jestě oficiální stránky: http://www.warwickrockbass.com/corvettebasic.htm


http://www.warwickrockbass.com/images/corvb3.jpg

pekna,ale kopil bych si cernou wink

HARD ROCK WILL BE NEVER BEAT
0 xLajků:

31

Re: Warwick Rock Bass

Cernou nabizim, a kdyz vas ctu, mozna se necham ukecat od starsiho clena fora (pocet prispevku vyssi nez ja) na slevu i splatky. Beztak na ni jen cucim, hraju furt Warlocka.

B.C.Rich Warlock NJ stara poctiva serie,  HOCKE aparatura, B.C.R. Widow 5 strings
0 xLajků:

32

Re: Warwick Rock Bass

Bylo by zajímavé vědět, proč po měsíci prodáváš funglovku. Předpokládám, že při ceně cca 12 000 Kč to člověk nekupuje jako rohlíky ale pořádně si to osahá a promyslí, co vlastně chce. Neuvážený nákup bych spíše viděl pokud je to z druhé ruky, kdy jsem v časovém presu, že mě někdo předběhne. Tu B.C.R. jsi už měl předtím, nebo sis ji pořídil až po Warwicku? Ptám se hlavně proto, že si chci pořídit něco trošku lepšího než současného Fokuse. Tak abych se vyvaroval nějaké chyby při výběru.

0 xLajků:

33

Re: Warwick Rock Bass

No prave ze BCR az po Rock Bassce a to bylo, W RB jen stal a smutne cucel, kdyz jsem ho vzal do ruky, zabrnkal a hned zase odkladal, maximalne ho prelestil, nebavil me uz. Prodal jsem tuhle basu za 7 000. Podle mne by odpovidajici cena byla niz nez neco pres 12, ale jsem jiny, na my nazory neni radno dat. Vetsina je hotovych i ze zvuku aparatut W, mne se nelibi, kdyz hraju na kombu od W, tocim cudliky ze bych je ukroutil a stejne nenajdu ten pravej zvuk co mam rad. Na RB mi vadil krk, ale az po tom co jsem koupil BCR. Kdyz jsem kupoval W RB, vybiral jsem mezi asi 12 ruznejma basama, Warwick RB Corvette Basic byla nejlepsi, proto jsem ji vzal. Pan co ode mne koupil je nadseny, ja jsem omamen peklem, muj nazor uz je out.

B.C.Rich Warlock NJ stara poctiva serie,  HOCKE aparatura, B.C.R. Widow 5 strings
0 xLajků:

34

Re: Warwick Rock Bass

No jo, je to asi problém. Ja jsem nadšený z každé lepší basy než můj Fokus (a že jich je), navíc mám v prodejně problém "otravovat" prodejce, aby mi nástroj připojili na aparát a nechali vyzkoušet, maximálně tak jednu basu a pak jdu jinde. No a další kolečko udělám po čase, až na mě zapomenou, takže efekt přímého srovnání je pryč.

0 xLajků:

35

Re: Warwick Rock Bass

Zajed do Prahy, nejsi li z ni, na Chodove si muzes sam zapojit jaky kombo chces, vzit ze stojanu co chces a jen jim reknes si neco zkusim. Nikdo si te nevsima, na basu nikdo z nich nehraje, sami ti pujci ladicku, jsou v pohode. Taky nerad nekoho otravuji a jeste kdyz mi kouka na prsty, ted jak je jina a nemam ji vubec v ruce, si pripadam jak vena co slez z traktoru. Rad beru do ruky basy a treba jen na sucho zkousim jak padnou.

B.C.Rich Warlock NJ stara poctiva serie,  HOCKE aparatura, B.C.R. Widow 5 strings
0 xLajků: