1 Naposledy upravil: Speedy (26. 01. 2009 11.36:52)

Téma: Ibanez, Fender, Warwick...

Nákup baskytar od značek Fender, Ibanez, Warwick...
Prosím potřebuju poradit. Už docela dlouhou dobu se stále rozhoduju jakou basu si mám koupit. Víc přemýšlím o Ibanez BTB 200. Tvarem, vším je pěkná. Ale stále se nemohu rozhodnout. Chtěl bych mít basu, která má basovej styl, 4 strunná(může být i 5). Nerozhoduju se moc u Fendra, sice hraje nádherně ale nelíbí se mi tím stylem... Myslím tím kolíky, Pickguard atd....
Hodlám basu zakoupit do 15 tisíc. Prosím žádám vás o poradu, potřebuju poradit prosim.

0 xLajků:

2

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

Fuit napsal:

Co s nim?

Utratit na státní náklady...

Za 15k? To máš skoro na origoš Warwick Korvetu: http://kytary.cz/rockbass-by-warwick-co … 55:0:0:1:0
Rozhodně to bude lepší než "stylový" Ibanezky... Anebo se mrkni po Ibanez ATK, pokud už potřebuješ Ib. Ale to se ti stejně nebude líbit... :-D

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

3

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

Speedy, to nás máš za úplný blbce?  Pokaždý sem pohodíš otázku, všude možně po fóru, lidi si třepěj hubu a ty se pak stejně už nevyjádříš. Viz tvoje působení tady na fóru:
http://forum.baskytara.com/search.php?s … =776286535

0 xLajků:

4

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

Já práve moc v ty Warwicky nevěřím jako baskytary.

0 xLajků:

5

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

Speedy napsal:

Já práve moc v ty Warwicky nevěřím jako baskytary.

A to jako proč? Máš s nima nějakou osobní negativní zkušenost?

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

6

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

Speedy napsal:

Já práve moc v ty Warwicky nevěřím jako baskytary.

tak když Warwickovi nevěříš a Fender se ti nelíbí, tak si kup tu Ibanezku a máš to vyřešený

0 xLajků:

7

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

Ibanez BTB 200 forever!!! (for speedy only)

Warw je ve svete baskytar pojem (ovsem je to basa se specifickym zvukem), rockbassy jsou logicky za mene penez mene muziky. Fendera sezenes za ty penize noveho leda Mexiko, coz neni spatna volba, ve starsim provedeni bys musel na USA jeste neco priplatit (to same na origos Warw).

"Original" Ibanez za ty prachy koupis v pohode, zel to tady nepochvali prakticky nikdo, kdo vi, o cem mluvi a ma/mel srovnani (s vyjimkou ATK, Musician bass), mluvim z vlastni zkusenosti (SDGR 406).

Dalsi otazky?

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

8

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

Speedy napsal:

Víc přemýšlím o Ibanez BTB 200. Tvarem, vším je pěkná.

...a to je zel vycet vsech pozitivnich vlastnosti...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

9

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

No, zrovna BTB200 bych asi nedoporucil, je vybavena temi tupymi snimaci, co jsem mel pred tim ja v petkove verzi. Mimoto si myslim, ze se od nizsich rad jakekoliv znacky nedockas velkeho zazraku. At je na te base napsane cokoliv, nekde se setrit muselo a setri kazdy.

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

10

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

D.a.l.i napsal:

s vyjimkou ATK, Musician bass

A co třeba 1305PM custom made...má jí tady třeba Budvar...

0 xLajků:

11

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

MK napsal:

No, zrovna BTB200 bych asi nedoporucil, je vybavena temi tupymi snimaci, co jsem mel pred tim ja v petkove verzi. Mimoto si myslim, ze se od nizsich rad jakekoliv znacky nedockas velkeho zazraku. At je na te base napsane cokoliv, nekde se setrit muselo a setri kazdy.

...rika clovek, ktery jako jeden z mala na foru ma o znacce ibanez dobre mineni...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

12

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

B.A.S.O.X napsal:

A co třeba 1305PM custom made...má jí tady třeba Budvar...

Vyssi rady jsou uz asi v pohode, za ty prachy uz to hrat proste musi smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

13

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

otazka....ma to byt nova basa alebo by si bral aj starsiu???

0 xLajků:

14

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

hele Speedy, mam tu jednu volnou SR705:
http://forum.baskytara.com/viewtopic.php?id=5195

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

15

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

No a když už jsme se teda dostali k inzerátům, tak já taky jednu basu prodávám... :-)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

16

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

A zrovna SR705 neni vzhledem k cene myslim spatna. Az na ty snimace, az na ty snimace...

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

17

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

Speedy napsal:

basu, která má basovej styl

Tak to mne napadá jedině ATK.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

18

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

kup ibanezu...chybama se clovek uci

0 xLajků:

19 Naposledy upravil: houdek.z (27. 01. 2009 14.25:57)

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

No a ja mam na prodej zas toho Vébra, coz je pětistrunej drtič kostí. :-)
http://forum.baskytara.com/viewtopic.php?id=5113

Fender Standard P-Bass -> Boss GT1b -> Ibanez Promethean 3110 -> PA
0 xLajků:

20

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

No pokud jdes po designu tak cokoliv co se ti bude líbit ale pokud tě zajímá zvuk tak bych to viděl na fendera.. Spíš by to chtělo asi rozebrat modely které tě zajímají..

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

21

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

kurcatovium napsal:

No a když už jsme se teda dostali k inzerátům, tak já taky jednu basu prodávám... :-)

Já taky to ATkačko stále prodávám smile

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

22

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

A nechcete nekdo strelit treba Stingraye? big_smile Docela o nem posledni dobu uvazuju ...

0 xLajků:

23

Re: Ibanez, Fender, Warwick...

Pooozdě.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků: