1

Téma: PC efekty na basu

Zdarec lidi. Na basu teď začínám, hraju něco přes měsíc, a potřeboval bych poradit, chtěl bych nějaký free program do PC s efektama a na nahrávání, nebo něco podobného... Zkoušel jsem guitar rig 3, ale nějak mi to blbne ... big_smile

0 xLajků:

2

Re: PC efekty na basu

Zkus např.Ampeg SVX (modulace aparátů Ampeg a různých efektů), buď jako stand-alone aplikaci nebo VST plug-in do některého z editačních programů. Není to sice free, ale s pomocí cracku se z toho "free" stane smile Z editorů je free např. Audacity.

0 xLajků:

3

Re: PC efekty na basu

OK, zkusím to stáhnout ... potom uvidím big_smile

0 xLajků:

4

Re: PC efekty na basu

A taky v Amplitube jsou nejaké ty emulace aparátů, ale to jsem osobně nezkoušel.

0 xLajků:

5

Re: PC efekty na basu

Oj, tak teď to nechápu ... dělá mi to něco obdobného jako ten Guitar rig ... když mám zaplý OUT, jako hlasitost a stačí když brnknu a vřeští to a piští, a když to zeslabím tak to prd slyším, de sice nahrávat ale nic neslyším, což je to blbé ... buď je to blbé nastavení IN a OUT vstupy, nebo fakt nevím, mám to nastavené na out a line vstupy zvukové karty kerou mám. Nemá s tím někdo nějaké zkušenosti?  roll

0 xLajků:

6

Re: PC efekty na basu

Asio drivery pro zvukovku máš? Zkus se pohrát s latencí apod.

0 xLajků:

7

Re: PC efekty na basu

To nemám, bo mi to tam nic takového nenachází, už aj ten program před tím to měl ale já dal jiné možnosti než asio .. Pořádně nevím co to je big_smile

0 xLajků:

8

Re: PC efekty na basu

Stáhni si AsioforAll a nainstaluj a pak laboruj. Jinak, zle si umístnil tento topic, mělo to jít do PC a baskytara. Počti si tam trochu, tyhle problémy se zvukovkami se tam řešili už nesčetněkrát.

0 xLajků:

9

Re: PC efekty na basu

Timto bych tuto diskusi ukoncil, neb cenna rada byla poskytnuta a tentyz problem se zde jiz resil nekolikrat a nerad bzch aby Subroofer zase chytil koprivku, onomu to dela kdyz slysi "Co je to asio" ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků: