1

Téma: BEHRINGER BXL 1800A

Ahoj,zajimalo by me co rikate na tohle kombo a vubec na firmu Behringer.Prohlizel jsem net a tohle me prastilo pres rypak asi nejvic.Kdyby neco tak bych uvital i jine navrhy do 7tis.DIK MOC

Reggae a Ska...to je moje laska smile
Ska AgAiNsT racism
0 xLajků:

2

Re: BEHRINGER BXL 1800A

Můj otec mi chce toto kombo vnutit, ale já váhám, přece jenom si myslím, že bude odpovídat ceně. Ohledně Behringru tady bylo hodně diskuzí, stačí si najít starší příspěvky.

Warwick Streamer 5 bolt-on, Ampeg SVT3-PRO, box SVT-410HLF
0 xLajků:

3

Re: BEHRINGER BXL 1800A

Basaq: Taky pokukuji po nějakém novém aparátku. Moje stávající chrastítko přestává stačit i chrastit :-) 120w Behringer byl můj horký favorit, protože nestál moc. Ale po přečtení okolních příspěvků zvažuji, že bych se pustil do stavby něčeho po svém. Potřebuji to mít na září.. Co myslíte, je to kravina, nebo ne? Zesík bych nedělal. Nakoupil bych reproduktory + zesilovač a poskládal do bedny. Kdybych nebyl tolik limitovaný financema tak se na to vykašlu. (small3)

Cort action bass, Fender Jazz Bass,  Fender Rumble 100W, Gallien Kreuger 100
Žena je zdokonalený Ďábel...
0 xLajků:

4

Re: BEHRINGER BXL 1800A

A co by jste navrhovali za 8tis co by uz stalo za to?

Reggae a Ska...to je moje laska smile
Ska AgAiNsT racism
0 xLajků:

5

Re: BEHRINGER BXL 1800A

bassaq:Teď jsem koukal na stránky českého výrobce HOCKE (viz odkazy) a nabídka tam byla vcelku zajímavá. Hlava 200w za cca 7 tis+postavit si k tomu reprobox.. (pravda, není do 8. tis. Kč) Nebo mě zaujalo kombo BG 210 (170w) za 9900Kč..

Cort action bass, Fender Jazz Bass,  Fender Rumble 100W, Gallien Kreuger 100
Žena je zdokonalený Ďábel...
0 xLajků:

6

Re: BEHRINGER BXL 1800A

Tenhle Behringer 1800A by me taky hodne zajimal...ale jeste sem nepochopil jak je to s prodejem. Nikde neni na sklade a na orig. strankach pisou ze bude az  4th ctvrtleti 2005. Takze se nabizi v ruznejch shopech a uz i slevnuje a pritom se jeste asi neprodava. Nemate nahodou nekdo tu 120W verzi. Ta se snad prodava? ...zajimala by me kvalita a zvuk a vubec jestli to stoji za to. ... Diky

0 xLajků:

7

Re: BEHRINGER BXL 1800A

Tenhle Behringer 1800A by me taky hodne zajimal...ale jeste sem nepochopil jak je to s prodejem. Nikde neni na sklade a na orig. strankach pisou ze bude az  4th ctvrtleti 2005. Takze se nabizi v ruznejch shopech a uz i slevnuje a pritom se jeste asi neprodava. Nemate nahodou nekdo tu 120W verzi. Ta se snad prodava? ...zajimala by me kvalita a zvuk a vubec jestli to stoji za to. ... Diky

0 xLajků:

8

Re: BEHRINGER BXL 1800A

Já mám Behringer Bx1200 a jsem s ním spokojen. [;

Take this life - make it yours.
0 xLajků:

9

Re: BEHRINGER BXL 1800A

to pepe: Používáš ho i na vystoupení??Nový kombo potřebuji jako sůl. Já jsem hrál pře půjčený ledasco a 150w mi přišlo jako minimum. Ale spíš jsem ty půjčené stroječky neuměl nastavit. Chtěl bych to jako monitor, aby to bylo slyšet přes bubny.

Chlapi, jaký používáte mašiny na živý hraní?? Pořád špekuluju co by bylo nejlepší, ale pořád nemám jasno. Nejlepčí by byla olítaná hlava + bedna..

Cort action bass, Fender Jazz Bass,  Fender Rumble 100W, Gallien Kreuger 100
Žena je zdokonalený Ďábel...
0 xLajků:

10

Re: BEHRINGER BXL 1800A

Já mam kombo Hocke BG115 a jsem s ním velice spokojen.Vedle opravdu razantního bubeníka co láme paličky jsem měl na kombu ještě rezervu.Dá se na něm nastavit i celkem široká škála zvuku.Hrajem bigbeat a fakt si nemůžu stěžovat že by to hrálo málo.Koupil jsem ho z druhé ruky za 6000 takže další plus  smile

Schecter PJ (USA), Maya JB (JAPko)
Markbass SA 450, Markbass Standard 104HF
Roland Cube 30B, DBX 160X, Sabine RT-7000
0 xLajků:

11

Re: BEHRINGER BXL 1800A

No zatim jenom na zkoušky, protože teprve začínáme ale stačí.

Take this life - make it yours.
0 xLajků:

12

Re: BEHRINGER BXL 1800A

no dvajrát mě během hraní zradil koncák (na BX 1200). Docela nemilý překvápko...

Ibanez GSR 200 (DiMarzio pickups), Hartke VX3500
0 xLajků: