Fender Aerodyne Jazz Bass - před 14dny jsem ho zkoušel u známého na jeho nový aparát (GK1001/II a GK412NEO) - jelikož je 4řkař vzal jsem s sebou i mou 4řku MMStingRay.
Ten jeho "kus" Fender Aerodyne Jazz Bass hrál tak nevyrovnaně,že větší sračku jsem snad ještě neslyšel - dynamické skoky mezi jednotlivými strunami i tóny snad ve všech polohách - podotýkám,že tam měl nové struny ELIXIR,který taky hraju - on sám byl ale spokojen,do té doby než jsme zkusili mého MM.
Věřím ale,že měl prostě smůlu na kus,který se mu líbil při koupi vizuálně - proto opět doporučuji před koupí samotonou - u FENDER bass obzvlášť !!!! - nástroj osobně vyzkoušet.
Toho MM už nemám - koupil ho za dva dny za 45tis. a jeho Fendera prodává(doufám že se najde kupec,který neslyší).
M
Baskytary: Víc než je běžné
Aparáty: Víc než je běžné
Efekty: Víc než je běžné
Kabely: LavaCable,DiMarzioCable,Vovox,PhilJonesCable,PRScable,GeorgeL'sCables, ...
Příslušenství: Lehle,SonicResearch,Korg,MXR,BOSS,Furman,Peterson,Ultimate,SKBcasses,Elixir, ...