1

Téma: EBS

http://ulozna.soulslavers.com/soubory/davidak-150609-151625-ebs_logo.jpg



Poslední dobou se to tu rojí ortodoxníma značkářskejma threadama, a EBS tady nic pořádnýho a ucelenýho nemá, což si určitě nezaslouží..

Tak se pochlubte, EBSáci(a já vim, že vás tu je víc než dost!), co máte doma, jak to hraje, funguje, jak jste spokojený.. A bez obrázků ani ránu smile


Pozn.: V tomhle tématu se klidně může nadávat do švédskejch předraženejch ksindlů, jak je libo smile
Pozn2.: K založení tématu mě inspirovala moje páteční zkušenost s EBS HD350+EBS 212 Neo, nářez, ale asi nejsem úplně kompetentní k soudům, to je na vás, majitelé smile

0 xLajků:

2 Naposledy upravil: Gerald (15. 06. 2009 14.31:23)

Re: EBS

jejda, tak jo no...
aparátek:
http://img1.rajce.idnes.cz/d4/1/1776/1776976_0dba99f5e995cc035c9c2fd3855fa6f6/images/P1030303.JPG
http://gerald.rajce.idnes.cz/EBS/#album
HD350 + neo-112 (x2)


Neměl jsem nějakou větší možnost to porovnat s jinejma značkama v +- stejný kategorii, ale je to to nejlepší, přes co jsem kdy hrál, obrovský možnosti, výkon, čistota...
Já tomu nemám co vytknout, takže samá chvála.
Před tím jsem měl (různý tesly a noname hlavy i bedny) 2 různý warwicky, 400 bassbase od Kettnera, bednu 411pro od Warwa, ale nic z toho se tomuhle EBSku nemůže rovnat.
Co se týká kvality, tak taktéž bez chybičky, vše masivní a pořádný...
Síla až nadměrná (to šestikilo musí lámat stromy) a vhodnost do všech stylů zaručena.
Takže vřele doporučuju...

teď mám i toho chorusáka (EBS Unichorus), taky supr, ale je to čerstvé, takže nechci předčasně uzavírat...

Švédům zdar.

ELF / Lakland
0 xLajků:

3

Re: EBS

konecne naky poradny tema.o)
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/solphus-070409-092204-p4060694.jpg

tady ej videt muj stacik
ja sem maximalne spokojen kdyz sem kupoval porovnaval sem s galienem, edenem ,swr a aquilar a vyhralo EBS .....
cistota zvuku, zpracovani a vyuzitelnost je pro me naprosto dokonala hraju stim ve folku, v rocku i v alternative a vsude mam zvuk presne jak chci
jediny miniaturni minus je ze hlava nema tlacitko mute.o) ale co uz
este pouzivam od ebs kvakadlo a octabas a maximalni spokojenost tez....

CIJ 62 RI Candy Apple Red Jazz/nordstrands, badassII,crazy parts
Handmade Magic Fretless                              EBS HD 350
Kontrabas ze 60.let                                      EBS 210 , 115
                                                                  EBS OctaBass,WahOne               
                              +spousta harampadi
0 xLajků:

4

Re: EBS

Minulý týden jsem měl možnost si zahrát na kombo EBS 2x10, dva dny poté na Ampega 1x15 a... Po přečtení toho, co se zde na fóru o těchto aparátech píše jsem čekal nějakou pecku, která mě posadí na zadek, což se bohužel nekonalo. Rozhodně to není úplný shit, ale zařadil bych ho do dlouhé řady průměrných aparátů, které mě ničím nezaujaly. Kdybych měl volit mezi oním kombem EBS a kombem Ampeg, neváhám ani chvíli, a i přes nižší výkon beru Ampeg.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

5

Re: EBS

No konečně se to trošku rozjíždí smile

Já v pátek slyšel(a trošku hrál) právě na onu HD 350 přes 212 Neo a bylo to teda supr. Ne tak super, abych měl důvod měnit Edena(mezi těma apcema je dost rozdílů, každej na to de odjinud) a sedat na zadek, ale očekávání splnil. Zvuk byl opravdu úplně čistej, Eden přidává trošku svýho charakteru(řek bych, že za to může právě ta lampička).

Na EBS se mi líběj ty fíčury- přepínání zapojení ef. zmyčky, fantómový napájení všeho možnýho, fungující kompresor.. Zklamalo mě v některejch ohledech zpracování- poťáky eq maj aretaci na středu, akorát ten aretovanej střed je o milimetr jinde, než středící čárka na šasi.. Jinak je to ve všech ohledech pěkný.

Třeba v porovnání s SVT3kou, která je prakticky stejná cenová kategorie.. Tam bych zas neváhal ani chviličku já.

0 xLajků:

6

Re: EBS

davidak napsal:

akorát ten aretovanej střed je o milimetr jinde, než středící čárka na šasi..

cudliky nejdou vytahnout a pootocit ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

7

Re: EBS

spider napsal:
davidak napsal:

akorát ten aretovanej střed je o milimetr jinde, než středící čárka na šasi..

cudliky nejdou vytahnout a pootocit ?

samozřejmě jdou... já to mám akurátní...
ale ten mute tam dát mohli, pravda, nicměně volume doleva to řeší dobře...

ELF / Lakland
0 xLajků:

8

Re: EBS

Gerald napsal:

ale ten mute tam dát mohli

No vidis, na Elliotech tohle mame uz od druhy svetovy valky...

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

9

Re: EBS

Иво napsal:
Gerald napsal:

ale ten mute tam dát mohli

No vidis, na Elliotech tohle mame uz od druhy svetovy valky...

hm, ale na zbytek soudruzi zapoměli, co? lol

ELF / Lakland
0 xLajků:

10

Re: EBS

spider napsal:

cudliky nejdou vytahnout a pootocit ?

to nevim, ten zes nebyl můj. ale já myslel, že ta osa aretace je daná tělem poťáku, kterej je přidělanej k šasi, proto sem to psal. pokud to je takhle snadno řešitelný, beru zpět.

0 xLajků:

11

Re: EBS

Gerald napsal:

hm, ale na zbytek soudruzi zapoměli, co?

EBS = Elliot Blue Sister

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

12

Re: EBS

Eden's Bastard Son

0 xLajků:

13

Re: EBS

Erotogení Bod Supermanů

ELF / Lakland
0 xLajků:

14

Re: EBS

Gerald napsal:

Erotogení Bod Supermanů

Ten maj ale někde v prdeli, ne? big_smile big_smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

15

Re: EBS

no jo, ta zelená škodí na mozek, jde to vidět... smile
no tak, tady se přece má mluvit o něčem jiném, ne?

ELF / Lakland
0 xLajků:

16 Naposledy upravil: Иво (16. 06. 2009 20.32:56)

Re: EBS

Gerald napsal:

no tak, tady se přece má mluvit o něčem jiném, ne?

No vždyť mluvíme přeci o EBS big_smile

Nee, šak my tě škádlíme. Tyhle aparáty hrajou velice slušně. Akorát si myslím, že za tu cenu bych šel trochu jinam... pozor! Elliot to není, je to celoflaškovej Ampeg!

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

17

Re: EBS

Elite Blue Star....Swerige mangel!!! tongue

0 xLajků:

18

Re: EBS

tak nějaká ukázka z toho nejhezčího , čím se firma EBS pyšní...
http://www.youtube.com/watch?v=o1sE5gjy … re=related

ELF / Lakland
0 xLajků:

19

Re: EBS

Oni ji koupili ?  Ted sem s ni videl nejake studiove hrani a zas takova nadhera to neni, podobana pubertacka .... denne potkam lepcejsi pubescentky big_smile akorat nemaji na hrudnicku basu a uz vubec takhle nehrajou... to zasejc jo, ale ze by mi z toho hrani houklo to neee

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

20

Re: EBS

Gerald napsal:

tak nějaká ukázka z toho nejhezčího , čím se firma EBS pyšní...

... jo jo jo to je ončo, jak nástroj super tak aparát celkově jak ji to hraje, na to že to je holka tak to má kule jak bejk a taky se mi na tom líbí jak staví sóla jak přemýšlí, zní to jak kdyby to hrál nějáký letitý basák s černou hubou ...   ")   ++1

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

21

Re: EBS

pekelnik napsal:

Elite Blue Star....Swerige mangel!!! tongue

Takhle to bejvávalo ještě u mě doma...
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/ok-051208-142515-clipboard01.jpg

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

22

Re: EBS

já to musím kua taky někdy už nafotit všecko jak to mám a jebnót to sem smile

0 xLajků:

23

Re: EBS

Mám tenhle "bassist's swiss army knife":

http://www.bass.se/2007/microbass.htm

K vyzkoušení bude tento víkend na srazu v Chřibech. Recenze na výše uvedené stránce výrobce a myslím, že byla jedna i v Muzikusu. Sám to hodnotit nebudu, nebylo by to příliš odborné smile

0 xLajků:

24

Re: EBS

Mám to doma teprve pár dní, tak zatím laboruju, ale hraje to neskutečně.
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/f430-210609-115242-p1020550.jpg

0 xLajků:

25

Re: EBS

wow tak ta patnáctka vypadá obrovsky smile... jak to používáš? obojí naráz? smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

26

Re: EBS

EBS zatraceně pěkný, ale ta basa?

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

27

Re: EBS

f430 napsal:

Mám to doma teprve pár dní,

.. á tady se s tím někdo nesere ... paráda !!  ")

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

28

Re: EBS

ty vole, není to trestný, mít takovej silnej apec? Vždyť to musí být životu nebezpečný... smile

ELF / Lakland
0 xLajků:

29

Re: EBS

s tim by se dal odrazit útok mimozemšťanů, omg! Dal bych si...

Weber basses -> Eden WTX260 -> 2x10'' G-D & 4x8" Hocke
0 xLajků:

30

Re: EBS

kurcatovium napsal:

EBS zatraceně pěkný, ale ta basa?

Taky jsem koukal smile

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

31

Re: EBS

to je hrubý, nechtěl bych to nakládat do osobáku smile používáš to najednou? Kde tak hráváte?

0 xLajků:

32

Re: EBS

OK napsal:

Taky jsem koukal

já taky big_smile

0 xLajků:

33

Re: EBS

deafslap napsal:

to je hrubý, nechtěl bych to nakládat do osobáku smile používáš to najednou? Kde tak hráváte?

v Čejči v kulturáku na akcích, po kterejch si báby ještě tejden choděj vykrápět uši svěcenou vodou.

jinak teda bych to za nic na světě nechtěl bez osobních techniků na každým koncertě.

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

34

Re: EBS

Treba za drobny priplatek EBS doda i to....

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

35

Re: EBS

Jenich napsal:

v Čejči v kulturáku na akcích, po kterejch si báby ještě tejden choděj vykrápět uši svěcenou vodou.

lol

0 xLajků:

36

Re: EBS

Měl bych dotaz na vás, šťastné majitele EBS HD350. Nemá náhodou tahle hlava nějaký bezpečnostní opatření na ochranu bůhvíčeho před čertvíčím při zapínání? Jinými slovy po zapnutí se rozsvítí světýlko, rozeběhne větrák a hned se může hrát, nebo je tam nějaká prodleva, jako třeba u ampegu?

0 xLajků:

37 Naposledy upravil: f430 (08. 07. 2009 16.08:30)

Re: EBS

pan P napsal:

Měl bych dotaz na vás, šťastné majitele EBS HD350. Nemá náhodou tahle hlava nějaký bezpečnostní opatření na ochranu bůhvíčeho před čertvíčím při zapínání? Jinými slovy po zapnutí se rozsvítí světýlko, rozeběhne větrák a hned se může hrát, nebo je tam nějaká prodleva, jako třeba u ampegu?

HD 350 hraje hned. U TD 650 musíš čekat cca 15 s.

0 xLajků:

38

Re: EBS

f430 napsal:

HD 350 hraje hned. U TD 650 musíš čekat cca 15 s.

Ty jo tak se pochlub jak ti hrajou ty tvoje krásný sestavičky !! smile

0 xLajků:

39

Re: EBS

Paveel napsal:

Ty jo tak se pochlub jak ti hrajou ty tvoje krásný sestavičky !! smile

Hraje to super. Zatím je to to nejlepší co jsem slyšel. Jak tady někdo psal, daly by se stím bořit baráky. Příští týden budem s DalajVladanem dělat porovnání EBS vs. EDEN.

0 xLajků:

40 Naposledy upravil: DalajVladan (19. 07. 2009 14.54:47)

Re: EBS

Tak k porovnání došlo dnes. No jako super aparát. Na nic takového jsem nikdy nehrál, takže nemůžu asi ani moc srovnávat. Nebylo nic co by tomu šlo vytknout:) Vyrovnaný ničím nekurvený zvuk, čitelný, přitom pěkně nabasovaný. Dostatek výkonu - ve zkušebně všechno rezonovalo. Hrál jsem převážně na HD 350. Akorát mě překvapilo, že 412 měla víc véčkoidnější zvuk než 410. Když jsem přepojil, tak jsem si přidával středy. Ale nevim jestli jen nebyla vysolená horna.

No a srovnání s Edenem: HD350 je minimálně stejně výkonný jako WT550. Zvukově je Eden sám o sobě o něco středovější, ale nic co by nešlo doladit. Nějaké specifické rozdíly v charakteru jsem nenalezl. Na obou jsem nakroutil co se mi líbilo a myslím, že to bylo dost podobné.

Všechno bylo porovnáváno bez kapely a bez nějakého podrobného laborování, to bychom tam jinak strávili den a ne hodinu a půl:)

Ještě jeden poznatek: když jsem zapojil Edena do EBS 410, tak ledka limitace blikala o něco později než v případě Avataru (cca o jeden až dva dílky - což je v případě Edenu dost) .. napadá někoho proč? Omáž je stejná.

Poznatek k Ibaneze: nehraje vubec špatně - jestli je to aparátem nebo kvalitou nástroje nevím, ale dokázal bych si představit na takovou basu hrát. Na slap o něco horší, ale prsty naprosto konkrétní průrazný tón. Pohoda.

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

41

Re: EBS

DalajVladan napsal:

Ještě jeden poznatek: když ...

To vypadá, že ten Avatar asi moc nehraje a nutí tě to brát za struny silněji

Weber basses -> Eden WTX260 -> 2x10'' G-D & 4x8" Hocke
0 xLajků:

42

Re: EBS

pooseek napsal:

To vypadá, že ten Avatar asi moc nehraje a nutí tě to brát za struny silněji

teď mě to ťuklo, díky:) ... tak ono porovnánat 4x10 EBS a  2x10 Avatar by nebylo uplně fér:)

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

43

Re: EBS

I kdyby v těch bednách byly stejné repráky, hlavní rozdíl je v tom, že při stejné celkové impedanci má box 4x10 dvojnásobnou účinnost než 2x10, takže pro stejnou hlasitost pak stačí o 3dB menší vybuzení (-> výstupní výkon) zesilovače.

Čtyřky: Ibanez MC924DS Half & Half (1982) + kontrabasy: masiv 4/4 s bassreflexem! (~1890) a polomasiv Cremona 3/4 (~1985)
Pětky: MTD fretless 35" od Ondřeje Lišky (2004) a Lakland 55-02 Deluxe (2005)
EBS TD650, EBS NEO-212 + 1x 15" JBL E-140 a do hospody GK MB150E-III-112
Autorizovaný záruční a pozáruční servis Yamaha, Ampeg a Line 6
0 xLajků:

44

Re: EBS

no takhle to bylo myšleno právě;-)

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

45

Re: EBS

protože se o víkendu z největší pravděpodobnosti stanu majitelem EBS HD 350, mám dotaz na jeho již stávající majitele

jak je na tom integrovaný kompresor v porovnání s EBS MultiComp ... jestli nebude tak trochu zbytečnej:)

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

46

Re: EBS

co jsem měl tu čest, tak kompík na tý hlavě fungoval velice slušně, takže možná řekneš multicompu sbohem smile

0 xLajků:

47

Re: EBS

Možná se něco dozvíš tady.. Ještě sem to nečet, teď sem na to narazil
http://www.talkbass.com/forum/showthread.php?t=566206

0 xLajků:

48

Re: EBS

je na tom výborně!

ELF / Lakland
0 xLajků:

49

Re: EBS

Paveel napsal:

Možná se něco dozvíš tady.. Ještě sem to nečet, teď sem na to narazil
http://www.talkbass.com/forum/showthread.php?t=566206

no .. sice to tam řeší, ale je tam mnohem víc otázek než odpovědí big_smile .. uvidíme v praxi:)

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

50

Re: EBS

DalajVladan napsal:

jak je na tom integrovaný kompresor v porovnání s EBS MultiComp ... jestli nebude tak trochu zbytečnej:)

davidak napsal:

co jsem měl tu čest, tak kompík na tý hlavě fungoval velice slušně, takže možná řekneš multicompu sbohem smile

Gerald napsal:

je na tom výborně!

koupím EBS MultiComp smile
%Pr

Spector Euro LX5 + Spector NS-5CR Fretless + TC RH450 + Soundelirium 12.1 + MXR M80 + Zoom B3n
0 xLajků:

51

Re: EBS

jimmy napsal:

koupím EBS MultiComp

smile ... jestli nespěcháš, tak si počkej, než udělám praktické závěry a to bude nějakou dobu ještě trvat ...

přeci jen, ono se hodí mít to externě, když si třeba půjčuješ erární aparát atd. ... nebo když ti zvukař bere basu D.I. boxem ještě před apce:\

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

52

Re: EBS

DalajVladan napsal:

smile ... jestli nespěcháš, tak si počkej, než udělám praktické závěry a to bude nějakou dobu ještě trvat ...

ne, nespěchám. Do té doby než pocítím neodbytnou chuť a nezbytnou nutnost kompresor mít smile Chci si v blízké době vyzkoušet tenhle EBS a pak Aphex 1404 Punch Factory.
%Pr

Spector Euro LX5 + Spector NS-5CR Fretless + TC RH450 + Soundelirium 12.1 + MXR M80 + Zoom B3n
0 xLajků:

53

Re: EBS

jimmy napsal:

vyzkoušet tenhle EBS a pak Aphex 1404 Punch Factory

Až budeš mít srovnání, budu rád za dojmy (Aphex mám)

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

54

Re: EBS

tak já se oficiálně přesouvám z Edeního fanklubu sem ... HD 350 už se hřeje doma .. těším se na první zkoušku:) .. a děkuji f430 za prodej (bezkonkurenční cena a super jednání)

pro zvědavé, co se stalo s Edenem, vyměnil jsem ho za bednu Tech-soundsystems 212 ... nový majitel ale dál Edena nabízí k prodeji, "pouze" mi vyšel vstříc a prodává dál zesák místo bedny:) ... tímto doporučuju všem zájemcům o jeho další věci (MarkBass SD 800, Epifani UL-310, Eden WT 550:D), ať jdou bez obav do toho!

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

55

Re: EBS

ty voe...ty seš dobrej měnitel smile

0 xLajků:

56

Re: EBS

pekelnik napsal:

ty voe...ty seš dobrej měnitel

no nijak jsem na něj netlačil ... pouze se slušně zeptal na možnost výměny a on že jo, že ho Eden zajímá a nikdy ho neměl a že mu to bude doma aspoň zabírat míň místa ... dokonce dojel on z Prahy big_smile

jinak celkově se mi to teď všechno tak rychle semlelo až jsem čučel ... 4 měsíce nic a během dvou dní mám uplně jinej aparát a prodané staré kombo:)

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

57

Re: EBS

no tak to je super wink

0 xLajků:

58

Re: EBS

DalajVladan napsal:

vyměnil jsem ho za bednu Tech-soundsystems 212

no výborně, vítej do klubu 12" smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

59

Re: EBS

DalajVladan napsal:

... tímto doporučuju všem zájemcům o jeho další věci (MarkBass SD 800, Epifani UL-310, Eden WT 550:D), ať jdou bez obav do toho!

jo jo, už jsem to někam psal - mám od něj aguilara a fakt perfektní a rychlé, bezproblémové jednání... jinak gratulace!!!

0 xLajků:

60

Re: EBS

informuju o rozdílu mezi kompresorem v HD 350 a MultiCompem. v nejbližší době se ho zbavovat nebudu, neboť potřebuju možnost nastavení treshold a tím možnost větší komprese, abych se s kompresorem naučil trochu zacházet a našel si to svoje nastavení ... takže MultiCompu se budu zbavovat až někdy v budoucnu koupím něco rackového (tahat krabičku mně moc nemedí sad )

ale co mě trošku zarazilo, že po zapojení MultiCompu před zesilovač slyšitelně zmizí nasranost mého nástroje big_smile .. a platí to i pro bypass ... tak se to nějak zjemní ... možná je to docházející baterkou nebo prostě jen tím, že ubyde signálu a stačí to přitavit na gainu

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

61 Naposledy upravil: Barius (04. 10. 2010 19.17:07)

Re: EBS

Já jsem EBS HD350 koupil v listopadu 2009 a zesák mě přesvědčil o tom, že to byl opravdu dobrý kauf. Sice 18.3.2010 už to bude osm let starý kousek, ale aspoň je pořádně zajeté trafo a vůbec celý zesák. Je to zesilovač z první produkce EBS, proto ta Ohmáž 4-8Ω. Psal mně to sám technický ředitel z EBS Sweden.
Hlava už má na sobě lehké známky užívání, ale to přece k tomu patří, aspoň jde vidět že zesák hrál a ne že se na něho prášilo někde v koutě pokoje! Zesák jsem namontoval do racku od Marshalla, který je na něj jak ulitý smile
Tento zesilovač pochází z londýnské Bassgallery v Camdemu. Mám tu čest, že na něj hrál samotný Marcus Miller, který se na něj po odehrání koncertu v londýnském Jazzcafe zvěčnil svým podpisem. To mě na tom hodně medí smile
Jinak sound z EBS posílám ven skrz Ampeg SVT410HLF a zvuk je naprosto čitelný, konktétní, žádné hůlo! Již zmiňované středové frekvence jsou na něm velmi plynulé a já  je navíc koriguju na base, uberu volume z krkového snímadla, jen lehce a zvuk je nasraný, průrazný, přiměřeně nabasovaný, tlačí jak Shrek při zácpě, no prostě v kapele se vůbec nemusím hledat, jak se starým Marshallem IBS 3520. Pátou strunu bere uplně s přehledem, na všech strunách je zvuk vyrovnaný, nikde nepokulhává, je to prostě pro mě labuž na něj hrát. Konečně jsem se odlepil od kytar, což jsem vždycky chtěl a teď to mám a jsem tomu rád.
Jinak zmiňované tlačítko MUTE mně vůbec nechybí, mám vypínací lomený jack na kabelu a je to vždy po ruce, nemusím se vracet k zesáku, prostě ho típnu kdy to je potřeba. A zaaretované poťáky, ty mně problémy nedělají. Hodně se mi líbí tlačítko DRIVEl, tím se dá zvuk pěkně vyšťavit! A kompresor funguje bezvadně! Gain mám nastavený podle basy tak na třetinu dráhy poťáku, stačí nad hlavu- Volume kousek před půlkou a slyším se báječně.
Srovnávat můžu se spoustou aparátu na které jsem hrál a které jsem vlastnil a EBS je zatím na mistě prvním. Samozřejmě je to všechno alchymie, spojení zesilovače +box+basa,struny a samozřejmě ten článek poslední a nejdůležitější což je samotný basák a jeho pracky smile
ve zkušebně:
http://img3.rajce.idnes.cz/d6/3/3010/3010845_74f7052cf3463674fd977cd4cf9cdf8e/images/P1100001.JPG
a doma:
http://img3.rajce.idnes.cz/d6/3/3018/3018156_c143372b47a0ec37d4d8170255275e84/images/P1100020.JPG

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

62

Re: EBS

http://frankfurt-messe-2009.musicradar.com/wp-content/uploads/2009/03/classic160-459x344.jpg

co je sakra tohle?
http://frankfurt-messe-2009.musicradar. … bass-head/

ELF / Lakland
0 xLajků:

63

Re: EBS

a když krabičky, tak jedině:
http://farm1.static.flickr.com/159/362263765_132d5bc066.jpg

ELF / Lakland
0 xLajků:

64

Re: EBS

Gerald napsal:

co je sakra tohle?

jeto aspon digi??

Gerald napsal:

a když krabičky, tak jedině:

ten BassIQ je skvelej asi sem se zamiloval.. ale ty prachy sou sileny.. sad

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

65

Re: EBS

Další z Classic=China série..?

0 xLajků:

66

Re: EBS

davidak napsal:

Další z Classic=China série..?

no to je jasný...

ELF / Lakland
0 xLajků:

67

Re: EBS

jak jsem se díval na fotky těch 350tek a zaujaly mě různá osobní nastavení, co takhle si to trochu srovnat?:)

gain někde kolem půlky, kde mi ještě neclipuje
kompresor nepoužívám
basy, středy, výšky "narovno" - tím pádem neřeším ani frekvenci parametrických středů
bright na 9. hodině
no a drive, u toho jsem teď experimentoval - doteď jsem ho měl přesně v půlce (12. hodina), ale říkám si, co to zkusit co to jde .. dal jsem naplno .. to už bohužel ale moc nešlo ubrat na masteru, abych dosáhl požadované hlasitosti ... nakonec jsem skončil cca na 3. hodině a zvuk mi přijde správně vytavený a plný, na prstovou techniku mi fakt chutnal ... na slap už se mi to skrz zkreslování nelíbí

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

68 Naposledy upravil: Barius (20. 02. 2010 09.33:00)

Re: EBS

já mám na 350ce gain cca v jedné třetině, z basy leze silný signál a v dalších polohách už se rozblikává peak. Přečetl jsem si návod a podle toho jsem gain nastavoval. Teď peak neblikne ani za nic smile Volume mám tak lehce před půlkou, tak na jedenácti hodinách.  Bright je asi na jedné hodině, a drive to samé. Na středech mám nastavené pásmo 800 a jejich úroveň je tak na jedné hodině.  Basy na střed. výšky asi tak na jedné hodině.
Zvuk co z toho leze je super, plný, zvonivý, jasný, hraju většinou trsadlem, ale při hraní prstama je to ještě zajímavější, te sound se mi strašně moc líbí. Jo a jinak středy jak jsem už někde psal, tak ty si spíš dělám na base, že uberu volume na krkovém snímači.
Na base už mám lehce jeté struny, takže jsem to musel lehce navýškovat, dnes budu natahovat nové struny tak jsem zvědavý jak budu muset s nastavením laborovat.
Ale je jasné, že hodně záleží na charakteru zvuku každé jednotlivé baskytary,  který je do 350 pouštěn, o tom žádná!
A ještě jeden poznatek, můj zesák jede min. do 4 Ohmů, hraje do 4 Ohmové bedny a je to naprostý zážitek, leze z něho opravdu hodně!
Řekl bych, že vy ostatní co ho máte dvouohmového, málokdo z vás hraje do dvou Ohmů, tak z toho zesáku nedostanete to co v něm opravdu je. Ale věřím, že i tak je zvuk super.

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

69

Re: EBS

Barius napsal:

můj zesák jede min. do 4 Ohmů, hraje do 4 Ohmové bedny a je to naprostý zážitek, leze z něho opravdu hodně!
Řekl bych, že vy ostatní co ho máte dvouohmového, málokdo z vás hraje do dvou Ohmů, tak z toho zesáku nedostanete to co v něm opravdu je.

tuhle úvahu moc nechápu smile



jinak toho brightu tam máš teda fakt dost, víš o tom, že "nula" na brightu není na 12. hodině, ale uplně vlevo - máš v boxu hornu? .. to už musí fakt zvonit smile

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

70

Re: EBS

DalajVladan napsal:

tuhle úvahu moc nechápu

No jde o to, že když mám zesák 350W do 4 ohmů, tak když hraju přes 4 ohm bednu tak zesák dává 350W. Když máš 350W do 2 ohmů, tak a hraješ na 8 ohm bednu, nebo v tvém případě 4 ohmovou bednu, tak ten výkon nejspíš není takový, nebo se pletu?!

DalajVladan napsal:

máš v boxu hornu? .. to už musí fakt zvonit

Hornu mám, je to box Ampeg SVT410HLF a hraje to fakt supr. Líbí se mi zvonivý zvuk, páč moje basa je pasiv, tak tomu přidávám, ale jak jsem psal, dnes natahuju nové struny tak asi pujdu s Brightem dolů.

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

71 Naposledy upravil: DalajVladan (20. 02. 2010 11.35:57)

Re: EBS

Barius napsal:

No jde o to, že když mám zesák 350W do 4 ohmů, tak když hraju přes 4 ohm bednu tak zesák dává 350W. Když máš 350W do 2 ohmů, tak a hraješ na 8 ohm bednu, nebo v tvém případě 4 ohmovou bednu, tak ten výkon nejspíš není takový, nebo se pletu?!

pleteš ... ten zesilovač má udávaný výkon 350W při 4 Ohmech ... že dokáže i 2, je věc jiná:) .. jaký je v tam případě výkon ale nevím ... teoreticky by měl být tím pádem ještě větší ... jde o to, jak jsou nadimenzované součástky a co ještě zvládnou utáhnout ... ono je možný, že ten tvůj by ty 2 Ohmy taky zvládl, ale ještě to na to nebylo stavěné, tak si neradno zahrávat:)

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

72 Naposledy upravil: Barius (20. 02. 2010 11.44:59)

Re: EBS

DalajVladan napsal:

pleteš ... ten zesilovač má udávaný výkon 350W při 4 Ohmech ... že dokáže i 2, je věc jinásmile .. jaký je v tam případě výkon ale nevím ... teoreticky by měl být tím pádem ještě větší ... jde o to, jak jsou nadimenzované součástky a co ještě zvládnou utáhnout ... ono je možný, že ten tvůj by ty 2 Ohmy taky zvládl, ale ještě to na to nebylo stavěné, tak si neradno zahrávat:)

Tak v tom případě je to tak jak říkáš, že dává 350W do 4 Ohmů. Toto mně napsal technický ředitel EBS:
Dear Peter,
Most probably your amp is only capable of a minimum speaker load of 4 ohms.
Now, there is an upgrade you may let a service center do for loading down
the amp to 2 ohms. This upgrade consists basically of installing additional
output power devices.
You may check your amp by removing the top cover and counting the power
devices installed. If your amp is only capable of loading 4 ohms load you
should have only six power devices installed, while there is space for
additional two ones.

Best Regards

==================
Mats Kristoffersson
Technical Director
EBS Sweden AB

webtranem jsem to přeložil do lámané češtiny, ale jde to z toho vyčíst:
Milý Petr,
Nejspíš váš zesilovač je jen schopný minimálního reproduktorového množství 4 ohm.
Teď, tam je aktualizace, kterou můžete nechat servisnímu středisku dělat pro nakládání dolů
zesilovač k 2 ohm. Tato aktualizace se sestává základním způsobem instalace dodatečné
zařízení výstupního výkonu.
Můžete kontrolovat váš zesilovač odstraněním vrchu koreb a počítání síly
zařízení nainstalovaná. Jestli váš zesilovač je jen schopný nakládacích 4 ohm naložit vy
by mělo jen šest výkonových zařízení nainstalovaných, zatímco tam je prostor pro
dodatečný dva .

S úctou

Takže dodatečně by se dal můj zesák předělat na dva ohmy, ale pro mně je to zbytečné. Prostě EBS hraje jak víno a to je hlavní.

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

73

Re: EBS

Barius napsal:

This upgrade consists basically of installing additional
output power devices.

Úprava starší verze spočívá v paralelním doplnění dalšího páru koncových tranzistorů, takže jich tam pak jsou celkem 4 páry. Tím se zvýší maximální výstupní proud a sníží výstupní impedance, takže lze připojit i 2 Ohmovou bednu. Výkon do 2 Ohmů pak bude ještě trochu vyšší než při 4 Ohmech, ale rozhodně ne teoretický dvojnásobek. Na zabarvení zvuku to žádný vliv nemá.

Čtyřky: Ibanez MC924DS Half & Half (1982) + kontrabasy: masiv 4/4 s bassreflexem! (~1890) a polomasiv Cremona 3/4 (~1985)
Pětky: MTD fretless 35" od Ondřeje Lišky (2004) a Lakland 55-02 Deluxe (2005)
EBS TD650, EBS NEO-212 + 1x 15" JBL E-140 a do hospody GK MB150E-III-112
Autorizovaný záruční a pozáruční servis Yamaha, Ampeg a Line 6
0 xLajků:

74

Re: EBS

4ksch napsal:

Úprava starší verze spočívá v paralelním doplnění dalšího páru koncových tranzistorů, takže jich tam pak jsou celkem 4 páry. Tím se zvýší maximální výstupní proud a sníží výstupní impedance, takže lze připojit i 2 Ohmovou bednu. Výkon do 2 Ohmů pak bude ještě trochu vyšší než při 4 Ohmech, ale rozhodně ne teoretický dvojnásobek. Na zabarvení zvuku to žádný vliv nemá.

Díky za objasnění!

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

75

Re: EBS

Já to mám nastavené takhle:
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/4ksch-060310-111657-p3040036.jpg

Čtyřky: Ibanez MC924DS Half & Half (1982) + kontrabasy: masiv 4/4 s bassreflexem! (~1890) a polomasiv Cremona 3/4 (~1985)
Pětky: MTD fretless 35" od Ondřeje Lišky (2004) a Lakland 55-02 Deluxe (2005)
EBS TD650, EBS NEO-212 + 1x 15" JBL E-140 a do hospody GK MB150E-III-112
Autorizovaný záruční a pozáruční servis Yamaha, Ampeg a Line 6
0 xLajků:

76

Re: EBS

http://www.bass.se/2009/amps/images/EBSFAFNERII_front600.jpg
http://www.bass.se/2009/fafnerII.htm

hohohó
kolik to tak muže stát?

ELF / Lakland
0 xLajků:

77

Re: EBS

Gerald napsal:

kolik to tak muže stát?

moc

0 xLajků:

78 Naposledy upravil: Gerald (14. 04. 2010 10.30:15)

Re: EBS

jinak nastavení mám asi takto:
Gain někde ve třetině, comp. zhruba stejně jako gain, výšky a basy na středu, mid. někde na 800 zesílený tak na 2hodinách, bridge na 9 hodinách, drive na 3 hodinách (někdy víc - podle stáří strun), volume dle potřeby...
ale stejně s tím pořád kroutím smile
jinak mám hlavu taky od 2ohm...právě jsem přemýšlel ještě o 1 12"...kdybych tam píchnul klasicky 2 bedny a tu 3. do jedné z nich? Nebo je to blbost?
nebo mě ještě napadá vyměnit 112" za 212"... 4ksch nesměníš? smile
Severu zdar.

ELF / Lakland
0 xLajků:

79

Re: EBS

Gerald napsal:

bridge na 9 hodinách

Co to je ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

80

Re: EBS

spider napsal:
Gerald napsal:

bridge na 9 hodinách

Co to je ?

sorry bright, jsem se ještě asi neprobudil... big_smile

ELF / Lakland
0 xLajků:

81

Re: EBS

Sem se lek ze maji EBS nejakou novinku na zesikach smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

82

Re: EBS

Gerald napsal:

nebo mě ještě napadá vyměnit 112" za 212"...

jestli budeš měnit tak tu 112 od tebe hned koupím...

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

83

Re: EBS

jinak jsem psal Jarynovi a hlava TD650 za 25tis. a bedna 610 za 20tis., což je veeeelmi slušná cena, nikdo nechce rozšířit naše severské řady?
Kdyby ta bedna byla neo, už bych to měl asi doma...ale 58kg je mooc, ikdyž do zkušeby dobrý, že bych si nechal 1 112 na doma? Do prdele, proč mám pořád takovej GAS?

ELF / Lakland
0 xLajků:

84

Re: EBS

Gerald napsal:

mě ještě napadá vyměnit 112" za 212"... 4ksch nesměníš? smile

Za nejmenší díl reprostavebnice považuju 212. Takže kdybych měl něco měnit, tak bych spíš ještě jednu Neo212 přidal. Ale je to zbytečné, zatím mi jedna Neo212 na pódiu vždycky stačila a to i v konkurenci různých lednic s mrazákem. Nejsem hluchý (možná proto).

Gerald napsal:

hlava TD650 za 25tis. a bedna 610 za 20tis., což je veeeelmi slušná cena,

Myslím, že ta cena odpovídá stavu.

Mladý Fafner II je moc hezký, ale to u holek bývá taky tak. Než se rozhodneš investovat, je lepší nejprve zkusit/osahat/"přivonět".

Čtyřky: Ibanez MC924DS Half & Half (1982) + kontrabasy: masiv 4/4 s bassreflexem! (~1890) a polomasiv Cremona 3/4 (~1985)
Pětky: MTD fretless 35" od Ondřeje Lišky (2004) a Lakland 55-02 Deluxe (2005)
EBS TD650, EBS NEO-212 + 1x 15" JBL E-140 a do hospody GK MB150E-III-112
Autorizovaný záruční a pozáruční servis Yamaha, Ampeg a Line 6
0 xLajků:

85

Re: EBS

Jinak koukám, že jsme se tady s Geralden a kurowcem sešli s dost podobným gearovým vkusem. To mě těší!

Čtyřky: Ibanez MC924DS Half & Half (1982) + kontrabasy: masiv 4/4 s bassreflexem! (~1890) a polomasiv Cremona 3/4 (~1985)
Pětky: MTD fretless 35" od Ondřeje Lišky (2004) a Lakland 55-02 Deluxe (2005)
EBS TD650, EBS NEO-212 + 1x 15" JBL E-140 a do hospody GK MB150E-III-112
Autorizovaný záruční a pozáruční servis Yamaha, Ampeg a Line 6
0 xLajků:

86 Naposledy upravil: Gerald (14. 04. 2010 23.03:10)

Re: EBS

No né, že by mi ty dvě mrchy nestačily, to já jen tak roupama nevím co by... smile
no myslím tomu nechám volnej průběh, když se něco naskytne, třeba to zkusím...

No je pravda, že to Jaryn asi hodně používal a povozil po republice, ale i tak si myslím, že tomu nemůže nic moc být. Když vezmu, že ten můj apec měl M.Gašpar, kterej to asi taky neměl na domácí hraní...

Toho Fafnera nechci, jen jsem to tady hodil tak pro zajímavost...

taky mě to těší. wink
to 4Ksch: máš tady někde fotky toho Lakloše?

ELF / Lakland
0 xLajků:

87

Re: EBS

Gerald napsal:

to 4Ksch: máš tady někde fotky toho Lakloše?

http://www.kain.cz/components/com_expose/expose/img/alb_195/img_1270674273_245_lg.jpg

Čtyřky: Ibanez MC924DS Half & Half (1982) + kontrabasy: masiv 4/4 s bassreflexem! (~1890) a polomasiv Cremona 3/4 (~1985)
Pětky: MTD fretless 35" od Ondřeje Lišky (2004) a Lakland 55-02 Deluxe (2005)
EBS TD650, EBS NEO-212 + 1x 15" JBL E-140 a do hospody GK MB150E-III-112
Autorizovaný záruční a pozáruční servis Yamaha, Ampeg a Line 6
0 xLajků:

88

Re: EBS

Vlastníte/máte zkušenosti někdo s EBS Valve Drive?

http://www.premierguitar.com/Stream/StreamImage.aspx?Image_ID=18945509&type=gear&Image_Type=full

0 xLajků:

89

Re: EBS

davidak napsal:

Vlastníte/máte zkušenosti někdo s EBS Valve Drive?

měl jsem ji půjčenou ve studiu a nakonec jsem ji vypnul a nahrával zkreslenej zvuk na vytavenej Marshall DBS... a bylo to lepší. Ale prej kreslí o hodně líp, když se dá do smyčky, což jsem nezkoušel.

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

90

Re: EBS

Mám EBS Valve Drive od září 2009, pěkně to basu nakopne / FENDER JB a PB /, GAIN - drive dávám maximálně na 11, nepoužívám zkreslení. Pozor na korekce - rovný kmitočtový průběh je : TREBLE  = 0
                MIDDLE  = max.
                  BASS    = 0

Fender JB USA, Squier JB Standard, GK 700RB II, GK Neo 112-II, kombo Roland 60XL Bass, zesilovač DPA 380, EBS MultiComp, Radial Bassbone .......
0 xLajků:

91

Re: EBS

prodával někdo na bazáru, ale už to tam není...jsi to koupil, davide?
taky bych to rád projel...

ELF / Lakland
0 xLajků:

92

Re: EBS

Koupil, cena byla hodne fajn-do stredy by mel bejt doma. Zajima me, co to umi, rad bych prave zkusil to zkresleni. Jako dycky pak rad poreferuju smile

0 xLajků:

93

Re: EBS

na basy.wz.cz něco je

Spector NS 5 CR, GK 1001 - 90's Style jak ta kapela RHCP, Symetrix, H&K BC410H
Jolča Jantar 4
0 xLajků:

94

Re: EBS

Tak je doma. Zatim jenom kratinký seznámení, ale bude to moc fajn. Podle úrovně gainu se z toho dá dostat z oteplení, přes takovej crunch až po divokou pilu. Zdá se, že ani na velký zkreslení to neztrácí na basech, což je super. Je vidět, že to je vyvíjený na basu a ne jen nějaká modifikace kytarový krabičky. Tyhle valvedrivy se vyráběj v číně, což by při pohledu na cenu (v souč. době cca 6500) mohlo překvapit, ale zpracování je opravdu bezchybný, to šasi je jako tank. Lampička je efektní, ale svítěj pod ní oranžový ledky, takže lampovej podbvod smile

Pár fotek na http://gdavidak.rajce.idnes.cz/EBS_Valve_Drive/
(to já si dycky takhle fotim, dokud je nadšení, při prodeji už taková nálada na foťák není big_smile big_smile ) Je tam i fotka se sirkama, ať je vidět, že to není nějakej prťavej "stomp box" smile

http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/3/3328/3328820_1e2f8aaaa3e8c56fa2ba312e1adcebaf/images/P1030667.JPG

0 xLajků:

95

Re: EBS

hezký!!!
nahrávky honem honem...

ELF / Lakland
0 xLajků:

96

Re: EBS

Gerald napsal:

nahrávky honem honem...

na webu ebs jsou ukázky... a řekl bych, že dost věrohodný, co si pamatuju

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

97

Re: EBS

tao-kan napsal:
Gerald napsal:

nahrávky honem honem...

na webu ebs jsou ukázky... a řekl bych, že dost věrohodný, co si pamatuju

hovno, já věřím jen Vám tady na fóru big_smile:D:D

ELF / Lakland
0 xLajků:

98

Re: EBS

právě, že na tom webu se mi to zkreslení moc nelíbilo takže by mě taky zajímalo jak to hraje přes dvě struny naplno

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS
0 xLajků:

99

Re: EBS

A co přesně byste chtěli slyšet? Nevim, kdy se k tomu dostanu, ale jednou třeba joo smile Ale zatim se mi to pozdává tak, že jeho kvality se nejvíc projevěj na aparátu a v kapele..

0 xLajků:

100

Re: EBS

hodte tu nekto tie linky jako to hraje..ja som to hladal ale nic som nenasiel sad

0 xLajků: