1

Téma: Kytary.cz

Chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s obchodem kytary.cz, respektive baskytary.cz a to jak přes internet tak přímo v prodejně. díky

Cort B5 OPM
Ampeg SVT-450
0 xLajků:

2

Re: Kytary.cz

smida napsal:

Chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s obchodem kytary.cz, respektive baskytary.cz a to jak přes internet tak přímo v prodejně. díky

Zkoušel sem si tam basový boxy a nemůžu říct křivýho slova k prodavačům. Internetovej obchod maj podle mě taky v cajku. Kupoval se nulťák a druhej den byl doma. Teď čekám každou chvíli, že mi od nich přijde včera objednanej zesík. Já jim za sebe dávám 8 z 10ti bodů. smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

3

Re: Kytary.cz

spíš kladný....obsluha nejsou žádný profíci ale sou ochotný

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

4

Re: Kytary.cz

opačný zkušenosti co kubš, až na to, že profíci to fakt nejsou....

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

5

Re: Kytary.cz

Mě se líbí jak je to tam teď nově, větší:-) Já mam taky víceméně kladný zkušenosti, zkoušel sem tam skoro všechny basy:-)

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

6

Re: Kytary.cz

obsluha hodně amatérská, ale přívětivá a pozorná, až na jednu výjimku, ale ta se najde všude...občas neví přesné údaje a tak něco plknou, to nemám rád, radši ať řekne že to neví...
sortiment pochybný, už si tam nic nekoupím, prodávají používané věci jako nové, s tím nesouhlasím, kromě toho příliš mnoho věcí od nich jsem reklamoval, to se mi v žádném jiném obchodě nestalo, nepodsouvám jim zlý úmysl, je to jenom zarážející a neobvyklé

0 xLajků:

7

Re: Kytary.cz

Tady souhlasím s šestkou, taky jsem se setkal s tím, že prodávají použité věci jenom hozené do nového kabátu.
Obsluha je sice příjemná, ale pořád jsem měl dojem, že jim jde mnohem víc o to, aby prodali, než o to aby opravdu poradili.

live: Fender Deluxe Active Jazz Bass MIM, Aguilar GS 112, Ampeg PF-350, Mono M80
home: M-Audio Fast Track, M-Audio Oxygen 49, Cubase 5
0 xLajků:

8

Re: Kytary.cz

Tak to z toho asi smida moc chytreh nebude smile Já jsem tam kupoval jenom struny a ty mi hned přišli, takže jsem byl spokojenej smile
A kde myslíte že je to nejlepší?

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

9

Re: Kytary.cz

V Americe smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

10

Re: Kytary.cz

Z Ameriky jsem přijel a vracet se tam pro nic už nebudu smile
Ono já si myslim že v Čechách je to složitý narazit na nějakej dobrej obchod

Oh man, he's maniac!
0 xLajků:

11

Re: Kytary.cz

juhuuu napsal:

opačný zkušenosti co kubš, až na to, že profíci to fakt nejsou....

nevim co blbnes mozna to znas jen jako stranku ale kytary.cz  na ty nedam dopustit poradi mi okamzite se vsim sou hodne ochotni ale nevim me jako zacinajicimu to dopodrobna vysvetlili. Fakt kdybych neco bral tak s kytar: rychla doprava a hlavne jsou strasne ochotni smile. PS : co mas za spatny zkusenosti ? PS2: to na ty fotce ses fakt ty ?

no ibanez gsr205 + vychodonemecky bassgun 150W mno moc na to hrdej nejsem ale lepsi nez nic smile
0 xLajků:

12

Re: Kytary.cz

Jura napsal:

PS2: to na ty fotce ses fakt ty ?

To se ptáš Šestky nebo Mikulika?:-)
Už mlčim, další stupidní vtip na kterej nemam náladu ani já sám...

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

13 Naposledy upravil: juhuuu (23. 11. 2007 22.56:03)

Re: Kytary.cz

Jura napsal:

nevim co blbnes mozna to znas jen jako stranku ale kytary.cz  na ty nedam dopustit poradi mi okamzite se vsim sou hodne ochotni ale nevim me jako zacinajicimu to dopodrobna vysvetlili. Fakt kdybych neco bral tak s kytar: rychla doprava a hlavne jsou strasne ochotni . PS : co mas za spatny zkusenosti ? PS2: to na ty fotce ses fakt t

ne, byl jsem jednou na pražským povstání a asi jsem teda jak slyšim chyt nějakýho idiota, ale to byl fakt děs!


ps2: ne, to je marek hoppusů z blink 182 a +44

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.
0 xLajků:

14

Re: Kytary.cz

to mě právě neba, jak někam přijdu, tvářím se jak se tvářím, tedy asi jako hobbysta hňup, a někdo se mi snaží, třeba ochotně, vecpat nějakou levou...
nedávno jsem byl v bruselu na trhu kytar, oblejzal, zkoumal, lidi ochotný, každej druhej pokrevní přízeň hanse christiana, navíc francouzsky něco dám, holandsky dám tak maximálně pac, no parádně jsem si to užil, legranda, než jsem objevil MM sterla 600 ojro vyvolávací cena, chramstnul ho do ruky a chtěl vyzkoušet. než mi donesl kábl, všimnul jsem si neuvěřitelný garážový úpravy laku a že to nejspíš nebude tak moc to, co má napsáno na hlavě, ale už mi to bylo blbý, tak jsem si začal brnkat a a ty šmelináři kolem se seběhli a koukali co to tam hraje, asi v bruselu nemají moc dobrý basáky, když jsem tam byl za rozruch, ale pak se tam se mnou už nikdo tak hezky nebavil, protože pochopili, že něco jako mikulíkova kolomba za 1000 nebo vybrakovanou westone za 500 mi asi neprodají. a ponaučení na konci?
žádný, ve státech se mi tohle nikde nestalo, v normálním obchodě v bruselu kam chodím taky ne, jenom v mnoha kšeftech u nás se chovají právě jako ti šmelináři na bruselský burze, jenže bez tý jejich roztomilý nonšalance

0 xLajků:

15

Re: Kytary.cz

žena mi tam kupovala struny a prodavač ji prodal omylem struny na šestku..tak nevím, člověk je sice omylný, ale takto? také by se mohlo stát, že by prodal kopák místo kotle..
malý výběr bezpražců..vlastně jen dva..kopie odřeného pastoriuse a nepřesvědčivý rock bass..obé jsem zkoušel..zbytečně velký výběr staggů..ale jinak asi fajn prodejnička

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

16

Re: Kytary.cz

skusenosti dobre, az na to, ze ked som si od nich objednaval basu na slovensko tak mali nejaki bordel v  datach a plateni. kebyze sa neozvem tak som fakticky mohol mat basu zadarmo big_smile

Olgoy Chorchoy is listening...

Kto pil zemřel, kto nepil taky, kto ale pije náš májový ležák, tomu se umřít nechce.
0 xLajků:

17

Re: Kytary.cz

zkusenosti jen spatny.  objednaval sem tam naky repraky. furt mi psali jak je musej dovest a taky kecy. Pak  psali furt mejly ze jako pristi tyden,...pak to furt posouvaly az sem se na ne vybod objednal zbozi jinde,,,,za tejden prislo a kdyz se na kytarach.cz konecne uracili a poslali mi balik tak sem ho nevyzved a kdyz mi pak volali z prodejny ze se balik vratil a jestli mam zajem tak sem jim to pekne rek jak sem snima nespokojenej. takhle sem jim to nandal:-) uz semtam nikdy nic nekupoval. Jinak sem prisel na prodejnu tak sem mel pocit ze tam maj vsechno a zaroven uplne nic.

Ibanez, Marshall, Cavon, SWR
0 xLajků:

18 Naposledy upravil: Lukáš (25. 11. 2007 11.19:51)

Re: Kytary.cz

Zkušenosti nemám přímo já,ale můžu porovnávat: Kámoš si u nich z netovýho obchodu objednal kytaru a dorazila mu v přímo luxusně poladěném stavu,navíc natrefil na fakt dobrej kousek,i když to byl Stagg(porovnával ho s Squierem i s vyměněnejma snímačema a hrálo to prý navlas stejně). Druhý kámoš si tam objednával basu Tenson P+J (kdysi zde o ní byla taky řeč),došlo mu v pohodě nastavená (pnutí krku,oktávy atd..),dokonce s nějakejma superstrunama,který na ní má doteď(cca. půl roku) a hrajou furt dost dobře..jako protikald uvedu jinýho kámoše,co objednával basu Stagg,tuším také P+J,a musel si jí dávat k někomu seřizovat za prachy(došla mu dost v rozházeným stavu),protože přes kytary.cz by to byla moc komplikovaná cesta...
Jako můj osobní postřeh z toho všeho uvádím,že to je dost nevyrovnaná firma,zatím sem si u nich objednával struny a s těma problémy nebyly(taky co zkazit na strunách wink )

0 xLajků:

19

Re: Kytary.cz

osobně si myslím že V ŽÁDNÝM českým kšeftu kterej sem zatím poznal se nedá přijít jako n00b a říct chci kejtru poradte....musíte jít najisto a nenechat si kecat do výběru...krom toho stejně pro mě osobně je tu tolik nezajímavejch věcí finance/kvalita že radši risknu a budu ebayovat...
ale musím uznat že k.cz s tím aspon zkoušej trošku hnout...aspon minimálně pohnout vodama ale bohužel to vypadá že padaj do šedýho průměru českejch hudebnin...přitom začli tak nadějně

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

20

Re: Kytary.cz

v muzikantu je jeden chlapik a ten tomu docela rozumí a dobře poradí ale pak tam je jeden a to je lampa jak cyp big_smile

0 xLajků:

21

Re: Kytary.cz

šestka napsal:

pak se tam se mnou už nikdo tak hezky nebavil, protože pochopili, že něco jako mikulíkova kolomba za 1000 nebo vybrakovanou westone za 500 mi asi neprodají.

Vyber zbraně... já volím místo... big_smile big_smile big_smile

chroustjazz napsal:

prodavač ji prodal omylem struny na šestku

Chcete ho snad, chudáka šestku, těma strunama uškrtit?

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

22

Re: Kytary.cz

struny na šestku, to je něco jako skříně na míru? smile

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.
0 xLajků:

23 Naposledy upravil: mikulik (26. 11. 2007 14.22:53)

Re: Kytary.cz

lol:lol::lol::lol::lol:

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

24

Re: Kytary.cz

mikulik napsal:

šestka psal(a):
pak se tam se mnou už nikdo tak hezky nebavil, protože pochopili, že něco jako mikulíkova kolomba za 1000 nebo vybrakovanou westone za 500 mi asi neprodají.
Vyber zbraně... já volím místo...

neriskuj, nevíš s kým mluvíš smile
hele toho krásnýho kolumba bych bral okamžitě, ale v přepočtu za 28k, no promiň...

mikulik napsal:

chroustjazz psal(a):
prodavač ji prodal omylem struny na šestku
Chcete ho snad, chudáka šestku, těma strunama uškrtit?

no dobý den pane mikulík ty vole  smile smile smile

0 xLajků:

25

Re: Kytary.cz

Já věděl že nebudeš daleko smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

26

Re: Kytary.cz

Objednaval jsem si mikrofoni stojany, predpokladana dma doruceni byla asi 3 tydny. Dolso to za necelejch 14 dnu. Otevrel sem krabice a na obou byl praskly plastovy sroub (valec) na utahovaci vysky stojanu. Ocividne to bylo vyreklamovane zbozi a oni to prodaj jako nove sad Stojany nutne potrebuju, takze jsme to jen omotali provazem a tapou a drzi to asi lepe, nez ty orig plasty.
Dneska jsem psal na kytary, kde jsem vysvetlil situaci a jestli by mi neposlali nahradni - nove.
Zatim bez odezvy tak uvidime.

MTD Beast 5
Warwick Yellow Lejbl 0,45 a RockKejbl 6m
Marshall MB 4210
------
Jolana superstar do luku x Warwick red label .045
0 xLajků:

27

Re: Kytary.cz

Tak ja ted nastinim me zkusenosti. Koupil jsem pres net baskytarovej zesik warwick pro fet 5.1 a po case jsem ho dal reklamovat, zarucni lhuta mesice ubehla a oni mi to nestihli vyridit tak i meli dat novy zesik, prisel zhruba za tyden po zarurni dobe jeste s papirem ze mi posilaji novy kus. Jenze jsem podle SN zjistil ze mi dali ten stary opraveny. Bylo s tim pak hodne potizi a ja nemel dva mesice na co hrat sad Ted jsem objednal basu ibanez sr500 prisla, ale nevyhovovala tak jsem ji poslal zpet a po vyrizeni dobropisu jiz pres tyden cekam na vraceni penez. Proste podle me se snazej jen vydelat bez ohledu na zakaznika. Uz si tam asi nic nekoupim...

Cort B5 OPM
Ampeg SVT-450
0 xLajků:

28

Re: Kytary.cz

Tak kytary odepsaly po par dnech, ze nahradni plastove srouby poslou, ale ze je nejdriv museji objednat. Jsem na to zvedav.

MTD Beast 5
Warwick Yellow Lejbl 0,45 a RockKejbl 6m
Marshall MB 4210
------
Jolana superstar do luku x Warwick red label .045
0 xLajků:

29

Re: Kytary.cz

smida napsal:

Ted jsem objednal basu ibanez sr500 prisla, ale nevyhovovala tak jsem ji poslal zpet

no vono prez internet ma cenu kupovat jenom vyzkouseny veci..  jinak je to dost loterie a das za to vic nez za benzin nebo vlak...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

30

Re: Kytary.cz

právě že ani ne, když ji pošleš zpět tak dáš kilo za balík...a bus nebo vlak tam a zpět mě vyjde nejméně na 350 sad jinak bych si klidně zajel, jen to mám všude daleko...a hudebniny co jsou nejblíž stojej za starou bačkoru sad

Cort B5 OPM
Ampeg SVT-450
0 xLajků:

31

Re: Kytary.cz

ani za hranicema nic neni??
btw tusim rikal kytarak ze student agency jezdej praha liberec za 60 a este dostanes kafe :-)
treba je i k vam naka rozumna spoj :-)

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

32

Re: Kytary.cz

m3 napsal:

tusim rikal kytarak ze student agency jezdej praha liberec za 60 a este dostanes kafe :-)

Hehe... bejvávalo... Student Agency se chová stejně jako dealeři drog: poté, co dumpingovou cenou (Liberec - Praha za korunu) namlsali lidi, zlikvidovali konkurenci a získali na lince monopol, napálili jízdenku postupně až na devět pětek...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

33

Re: Kytary.cz

mikulik napsal:

Hehe... bejvávalo... Student Agency se chová stejně jako dealeři drog: poté, co dumpingovou cenou (Liberec - Praha za korunu) namlsali lidi, zlikvidovali konkurenci a získali na lince monopol, napálili jízdenku postupně až na devět pětek...

Ten pravý čas, aby někdo další vstoupil na trh, využil oslabení SA ježděním pod náklady a začal jezdit za 85,-. Na monopol nevěřím...

A=A
0 xLajků:

34

Re: Kytary.cz

kober napsal:

Ten pravý čas, aby někdo další vstoupil na trh, využil oslabení SA ježděním pod náklady a začal jezdit za 85,-. Na monopol nevěřím...

Jenže ČSAD už nemá chuť znova se Student Agency bojovat... a ostatní dopravci vědí, že by proti nim taky neměli šanci...

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel
0 xLajků:

35

Re: Kytary.cz

Ach jo, kytary.cz. Obsluha je milá, dokud po nich člověk něco nechce, nebo nedejbože přijde něco reklamovat. Včera jsem tam dávala k reklamaci basu. Tak kyselej xicht jsem už dlouho neviděla. Když mi dal jejich pochybnej reklamační protokol, tak na něm bylo uvedeno jako popis závady "seřídit krk". Když jsem se ozvala a řekla, že to není závada, že trvám na tom, aby tam uvedl, že závada je ohnutý krk do luku, tak mě málem zavraždil pohledem.

Fender Jazz Bass Special MIJ mid 80's - SD Bassline SPB-2, STK-J2b
0 xLajků:

36

Re: Kytary.cz

no holt komerční prodej nástrojů nevalné kvality nutí zaměstnávat lidi co nemaj vztah k ničemu maximálně k vlasntímu egu...bohužel se pak nesmíme divit že hudebniny zde bud mají hodně ale stojí to tam za hovno po lidský stránce, nebo toho maj málo ale aspon si v pohodě popovídáte :-D

kytary.cz je typ obchodu "zjistit si kdekoliv jinde co a jak a jít koupit"

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

37

Re: Kytary.cz

Kubš napsal:

kytary.cz je typ obchodu "zjistit si kdekoliv jinde co a jak a jít koupit"

a ja myslel ze je to obchod vyzkouset a koupit prez ebay big_smile
idyz pravda ono toho tam na zkouseni neni moc.. vlastne to ashbory.. big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

38

Re: Kytary.cz

Já už si v kytarách koupim maximálně trsátko sad

Fender Jazz Bass Special MIJ mid 80's - SD Bassline SPB-2, STK-J2b
0 xLajků:

39

Re: Kytary.cz

Já k internetovým obchodům mám vpodstatě negatívní postoj.  Rozmohl se nákup přes internet i u zboží u kterého si nikdy nedovedu představit koupi bez předešlé prohlídky, lhostejno, jestli kupuji věc levnou, či drahou. Mám na mysli složitější věci, než třeba materiál, drobné spotřební zboží - třeba ty struny a kabely.
Hudební nástroj má dost proměných položek - kvalita, zpracování, vzhled, zvuk, ergonomie, atd a lišících se navíc kus od kusu! U aparátů dlužno dodat, že je to podobný ...
Další mínus - nekontrolovatelná přeprava - ještě jsem neviděl řidiče jakékoli kurýrní služby jet podle předpisů.
Kupovat něco, co mi má sloužit x let a být i mojí součástí a prostředkem k vyjádření na základě vesměs zaujatých recenzí a katalogových údajů ????? Pěkná hovadina! lol Těch pár projetejch korun a den volna stojí za tu investici do budoucna a to i pro úplný začátečníky! I průměrný prodavač dokáže začátečníkovi hodně pomoct smile . Někdo třeb narazí, že daný kus, nebo typ nemusí být ten den na prodejně. Holt smůla.
Stím vším se pojí jisté souvislosti - při převážně internetovém prodeji nikdy obchod nebude mít v zájmu mít všechno zboží na prodejně skladem a k tomu mít zaměstnaný odborníky, když jim vlastně stačí posílat balíky a někdo, kdo dokáže ten balík zabalit.

0 xLajků:

40

Re: Kytary.cz

no tak ja myslim ze to mozna zbytecne demonizujes, prece jen je tam ta 14 denni lhuta na vraceni bez udani duvodu, nebo ne?

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

41 Naposledy upravil: CharlesBass (19. 03. 2008 06.53:33)

Re: Kytary.cz

Axlík napsal:

prece jen je tam ta 14 denni lhuta na vraceni bez udani duvodu

Jasny, 30 denní zrovna u kytary.cz .. Takže - zabalit kytaru, poslat, nebo odvézt = čas a finance navíc ... vůbec taky uspět ("Vrátit lze pouze zboží ve 100% stavu bez zjevného opotřebení, včetně nepoškozených obalů a příslušenství.") Neberu-li v potas nějaké závady. Jde prostě o výběr a ozkoušení si a porovnání atd. To už je sakra důvod, proč opustit teplo rodiného krbu a místo pohldného nákupu "po netu" se rozjet do hudebnin ! A navíc se dá po cestě potkat spousta roštěnek lol , některý se při pohledu na tvrdýho muzikanta s kejtrou přímo rozplívají .... smile ...hm nic, ale co kdyby lol

0 xLajků:

42

Re: Kytary.cz

CharlesBass napsal:

prece jen je tam ta 14 denni lhuta na vraceni bez udani duvodu

Taky bych na to moc nespolehal... když nebudou chtit, tak ti to prostě nevezmou, nějaká odřeninka nebo něco se dá najít vždycky. Ale osobně jsem to ještě nezkoušel snad nikdy v život takhle vracet, takže nevi, jak jsou k tomu kde nakloněni.

live: Fender Deluxe Active Jazz Bass MIM, Aguilar GS 112, Ampeg PF-350, Mono M80
home: M-Audio Fast Track, M-Audio Oxygen 49, Cubase 5
0 xLajků:

43

Re: Kytary.cz

CharlesBass napsal:

některý se při pohledu na tvrdýho muzikanta s kejtrou přímo rozplívají .... smile ...hm nic, ale co kdyby lol

Ja sem mekky muzikant, pri pohldu na me se rozplyvaji

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

44

Re: Kytary.cz

kytary.cz jsou podle mě ještě jakžtakž v pohodě - oproti třeba muzikeru mi přijde že to má trochu úroveň. Personál ví sice houby co vlastně prodává a pokus nedat znát nedostatek odborných znalostí a přehledu vyzní hodně často diletantsky, ale na druhou stranu je to prostě jedno z mála míst, kam může člověk po získání dostatku informací o produktu z netu zajít a vyzkoušet si ho - pokud teda nemluvím o nějakých highend věcech které sem sotva někdo vozí...

0 xLajků:

45

Re: Kytary.cz

a to si představ že sou i tací co kupujou až z emeriky na dálku bez záruky.....
mně se to zatím ohromně vyplatilo....v čr bych nástroj nekoupil ani z druhý ruky ani z první ani na živo ani na netu....prodávaj se tu akorát předražený sračky...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

46

Re: Kytary.cz

Ausländer napsal:

oproti třeba muzikeru

ano muziker second hand prodávající za normální ceny...příde mi hodně ubohý když si prodavač může vzít do studia půlku prodejny a pak to na krámě prodávat za plnou cenu....to se myslím dělalo v 90tkách u houdka v plzni a lidi kůli tomu radši dovezli ampeg z ameru než platit použitý zboží za plnou cenu...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

47

Re: Kytary.cz

Kubš napsal:

muziker second hand prodávající za normální ceny...

jo jo ty nástroje jsou tam v hrozným stavu, to je fakt tragédie, moc nerozumím tomu jak to že je ten krám životaschopný - z trsátek to asi nebude!

0 xLajků:

48

Re: Kytary.cz

hele ono se tam asi někomu něco občas prodá...ale tam fakt akorát něco co je zapečetěný :-D ale nejlíp nic :-D

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

49

Re: Kytary.cz

Ausländer napsal:

kytary.cz jsou podle mě ještě jakžtakž v pohodě - oproti třeba muzikeru

Pravda... v kytarach jsou aspon ti lidi trochu ochotnejsi a snazivejsi. Byl jsem v muzikeru podivat se na nejake kufry na basu a z obsluhy jsem mel neprijemny pocit ze je otravuju vubec svoji pritomnosti...  navic ten kufr co meli napsany skladem mi prodavac rekl ze ho nemaji... a pak asi za pet minut (behem kterych jsem byl narcen, ze jim lezu do skladu; jak tam clovek proboha ma poznat co je sklad a co ne) prisel, ze ho teda vlastne mají. hrůza, uz tam nikdy nevlezu

live: Fender Deluxe Active Jazz Bass MIM, Aguilar GS 112, Ampeg PF-350, Mono M80
home: M-Audio Fast Track, M-Audio Oxygen 49, Cubase 5
0 xLajků:

50

Re: Kytary.cz

Zlaty kytary.cz. Je to teda OT, ale koupil jsem pred vic jak tydnem letenky pres click4sky.com - penize z banky odesly, ale letenky nikde a nefunguje ani heslo na stranku kontroly rezervaci. Jedinej kontakt je mailem na kterej opakovane nikdo neodpovida sad Cesky aerolinie jsou sice majitel spolecnosti, ale informace neposkytujou. Jsem z toho trochu nervozni...

0 xLajků:

51

Re: Kytary.cz

Callas napsal:

z obsluhy jsem mel neprijemny pocit ze je otravuju vubec svoji pritomnosti...

tak tenhle pocit mám ve většině obchodů s nástrojema a řekl bych že rozhodně nepůsobím dojmem nesolventního pubescenta co si prostě na první pohled nic nekoupí..
Myslím že ty prodavači bývají taky muzikanti, jenže dost často zakomplexovaný, což souvisí i s tím že si do obchodu přijde koupit třeba drahou basu prcek co ji umí sotva držet a kterýmu ji platí fotřík, zatímco oni při svém platu prodavače (což mnohdy asi nebude žádná sláva) na takový nástroj musí šetřit hoooodně dlouho - když tohle vidí denně tak se jim ta blbá nálada nakupí a pak se to odráží na všech kupujících... Druhá věc je že poměr těch co se přijdou podívat a těch co si odnesou něco víc než kabel nebo trsátko je pořád větší.. ten přístup by ale měl být fakt jiný, přece nebudu mít problém chodit na jedno místo když na mě budou vlídný a vyjdou mi vstříc....

0 xLajků:

52 Naposledy upravil: Callas (19. 03. 2008 11.34:35)

Re: Kytary.cz

Ausländer: No, on je spíš ten problém, že když to je větší obchod, tak ti prodavači prakticky nemají žádný zájem na tom, aby se něco prodalo... stačí, aby dělali to nejnutnější, aby je majitel nevyhodil...
Když jsem vybíral basu nebo kombo, tak zásadně z malých obchůdků. Na ípáku mám jeden oblíbený, vlastní ho dva lidi, kteří tam taky prodávají... oba dost slušní muzikanti a to bys měl vidět ten přístup. Jenom poprvé, když jsem šel vybírat kombo a věděl tak možná, že to je nějaká velká krabice s reprákem, tak jsem s tama odešel poměrně slušně zasvěcený do problematiky. A navíc s pocitem, že se mi fakt snažili poradit a ne oškubat mě a vychválit mi nějaký zmetek, co už jim tam douho leží...
Kdyz jsem tam ted nedáno kupoval basu, tak se mě hned přeptávali, jak šlape kombo, jestli jsem s ním spokojený, atd...  takhle si já představuju hudebniny

Rád jim udělám reklamu, doufám, že z trhu vytlačí kytary a muziker big_smile

http://www.musictrade.cz/

live: Fender Deluxe Active Jazz Bass MIM, Aguilar GS 112, Ampeg PF-350, Mono M80
home: M-Audio Fast Track, M-Audio Oxygen 49, Cubase 5
0 xLajků:

53

Re: Kytary.cz

Mě se zdaj kytary celkem v pohodě, i ty lidi tam mi nepřijdou nějak hrozný, spíš jsem si teď vzpomněl na muziker, jeden zesík (myslim že to byl Fender) očividně spadnul na to ucho do racku (při detailnějším průzkumu je vidět jak se trochu ohnul a posunul ten plech na předním panelu a vypínač je šejdrem)

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

54

Re: Kytary.cz

mno musictrade není malá splečnost smile oni nemaj jen ten obchůdek přeci jenom koukni co všechno distibuujou :-D

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

55

Re: Kytary.cz

ofic distributor kubsova nenavideneho rittru :-D .. ale jako pivonka je tam dobre prez 10 let..kupoval sem od nej este na prumce nakyho vanhorna.. :-)
ale teda zrovna e.ksefty tam moc neficej ..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

56

Re: Kytary.cz

jojo i rittera má....ježíš to byl pěknej futrál ale jak pěknej a drahej byl tak takpěkně a draze se odpouroučel

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

57

Re: Kytary.cz

Kubš: Jo, asi jsou větší... ale já je znám jen z té poměrně malé prodejny na ipaku, kde jsou fakt jen ti dva typci a masj docela slusny pristup. A obal je jedina vec, kterou jsem koupil jinde big_smile

live: Fender Deluxe Active Jazz Bass MIM, Aguilar GS 112, Ampeg PF-350, Mono M80
home: M-Audio Fast Track, M-Audio Oxygen 49, Cubase 5
0 xLajků:

58

Re: Kytary.cz

Nevim jestli to tam nemaj už dlouho ale všim sem si že nabízej garanci ceny bla bla bla ne jen v čechách ale i v celý Evrpopě tak sice Thomann teď neni bůhvíjak výhodnej ale kdybyste narazili na nějakej levnej shop po Evropě...

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

59

Re: Kytary.cz

mno tak já ti řeknu jak to je...oni ti daj cenu která je u thomana+ poštovný thomana.... asi tak to je....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

60

Re: Kytary.cz

ale zase tak spatny v Kytarach nejsou. Co jsem tam v patek cekal u kasy tak tam prisel pan, ze ho posila kamos pro nejakje popruh (a ted jmenoval cislo zbozi). Oni na to, ze ho ted nemaj na kramu ale v jinym sklade ( ze stehujou prave ted sklad do vetsiho). No a on ze prijel jenom pro nej. A tak mu rekli, ze mu ho poslou postou a daj mu slevu 100Kc (proste aby neplatil dobirku).

Schecter Hellraiser 5 ║ Squier by Fender MB-4
Hartke VX3500  ║ Warwick blue cab 15,
LINE 6 BASS POD XT PRO + IMG STAGE LINE STA-300 + Hocke BS 115
Pár levých rukou big_smile
0 xLajků:

61 Naposledy upravil: Lukáš (24. 09. 2010 14.57:04)

Re: Kytary.cz

Nějak nevím, co si o nich mám myslet.. komunikace přes e-mail skrz zboží celkem v pohodě.. ale jak jsem zjistil, že jsem dotyčný zboží (hlazenky GHS - údajně "brite flats" - uvidíme..) vyprodal, říkal jsem si, že to možná v pohodě nebude.. a taky že ne. Když jsem teďka vybalil struny, byl vnitřek obalu nějakej špinavej (bláto?) a Ečko je nějaký zrezlý bo co na něm je, což mě docela nas*alo..asi jim to tam leželo dlouho

0 xLajků:

62

Re: Kytary.cz

jen pridavam zkusenoust s timto obchodem. Je spatna. Kamarad kupoval kytaru (elektrickou lubovku) a priisel mu takovy shit...  kdyz to donesl k panu Machovi, ten mu rekl ze je to tak na vraceni zpatky. Kazdopadne neco s tim udelal a jaks taks to hraje.
Potom si z tama koupil kombo- uozornuji ze znacka Orange je slavna svou kvalitou a spolehlivosti. Po par tydnech mu kombo zacina chrcet jakoby obcas preplo na distroner.......
Zaver- Kytary.cz maji mozna pekne stranky, ale nic bych si z tama nekoupil. hmm

Sandberg California TT5
Cort RB5
TC Electronic RH450
TC Electronic RS212
0 xLajků:

63

Re: Kytary.cz

Nechci kytary nijak obhajovat, ale co reklamace? Chování je to, co podle mě můžou ovlivnit mnohem víc, než kvalitu Orange. Mě třeba štvou ty machrovači na prodejně a spoustu věci skladem na který se čeká měsíc...

0 xLajků:

64

Re: Kytary.cz

freetall napsal:

jen pridavam zkusenoust s timto obchodem. Je spatna. Kamarad kupoval kytaru (elektrickou lubovku) a priisel mu takovy shit...  kdyz to donesl k panu Machovi, ten mu rekl ze je to tak na vraceni zpatky. Kazdopadne neco s tim udelal a jaks taks to hraje.
Potom si z tama koupil kombo- uozornuji ze znacka Orange je slavna svou kvalitou a spolehlivosti. Po par tydnech mu kombo zacina chrcet jakoby obcas preplo na distroner.......
Zaver- Kytary.cz maji mozna pekne stranky, ale nic bych si z tama nekoupil. hmm

Vítej krajane wink Kytary nijak obhajovat nechci, ale zákon webshopů praví, že na prodejně se nachávají kusy lepší a někomu, kdo nástroj vybírá přes internet, se posílají kusy horší. Pokud to byla levnější kytara, pak se není čemu divit. Jestli to byla dražší kytara, tak ještě hůř, že ji někdo takovým stylem vůbec kupuje. Orange je dobrá značka, spíš bych řek že má problém v kytaře.

0 xLajků:

65

Re: Kytary.cz

Až na slečny na pokladně je pro mě jednání s lidmi z kytar vždy velmi nepříjemné, otravné (asi oboustranná záležitost) a snažím se tomu vyhnout, nejlépe nákupem v jiném obchodě..

Např. mi přímo v prodejně víc jak půl hodiny nebyl nikdo ochotný vydat objednané zboží

Fender & Bender >>> Gibson GB440 >>> Soundelirium the40.1
0 xLajků:

66

Re: Kytary.cz

Anuris napsal:

Až na slečny na pokladně je pro mě jednání s lidmi z kytar vždy velmi nepříjemné, otravné (asi oboustranná záležitost) a snažím se tomu vyhnout, nejlépe nákupem v jiném obchodě..

Např. mi přímo v prodejně víc jak půl hodiny nebyl nikdo ochotný vydat objednané zboží

Naprosto stejně to mám já v Music Center. Kdysi sem to tu psal. Borec seděl vedle klavíru a řek mi že tam žádný nemá a příště se mám podívat na internet jestli tam nějaký mají. O to víc mě nasralo, že měl otevřený FB. Tak sem tam přestal chodit. Párkrát v životě se stalo, že jsem měl u sebe třicet litráků a chtěl je utratit a díky skvělé ochotě music centru jsem je utratil nakonec v německu smile

0 xLajků:

67

Re: Kytary.cz

Sípa napsal:

co reklamace?

Tady můžu přidat kamarádovu nedávnou zkušenost. Kupoval u Kytar zesilovač, po půl roce uplně přestal hrát. Takže jasná reklamace, poštovný by měl hradit prodejce. Zesilovač tam poslal, a oni mu ho vrátili s tim, že na žádnou vadu nepřišli a že teda posílaj zpátky, čili se reklamace zamítá, nikdo mu nic neproplatí. A zesik po návratu samozřejmě fungoval a byl evidentní servisní zásah.

Takže jen aby nemuseli spouštět reklamační řízení a aby neplatili poštu, udělali ze zákazníka idiota. To už je docela síla.

0 xLajků:

68

Re: Kytary.cz

davidak napsal:

poštovný by měl hradit prodejce.

Na to bacha, dle zákonu se poštovné zdarma při reklamaci, nebo vrácení zboží zakoupené v E-shopech nevztahuje

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

69

Re: Kytary.cz

Tim spíš nechápu jejich jednání.

Vim, že se v tomhle Démone vyznáš, jakej přesně je na tohle zákon? Já znám teda jen ten na kamenný obchody, kde je ta vyjímka pro eshopy?

0 xLajků:

70 Naposledy upravil: Deamon9009 (18. 05. 2011 11.47:00)

Re: Kytary.cz

Jedná se o dva různé zákony. Jeden na vrácení zboží do 14 dnů, které není zakoupeno osobně v prostorách prodejny (vztahuje se i na smlouvy).

Reklamace. Nejsem si teď jist zda se stejný zákon vztahuje i na e-shop. Je toho kvanta a u E-shopu se převážně neuvádí. Proto by mělo tedy plynout to co jsi výše zmínil a já se tedy mýlil.
edit:
Podle § 598 Občanského zákoníku má zákazník právo na úhradu nutných nákladů, které mu vznikly v souvislosti s uplatněním práv z odpovědnosti za vady.
Typicky jde o náklady na dopravu, ale také třeba o poštovné nebo telefonní poplatky. Mělo by však jít o účelně vynaložené náklady - takže například účtenku za taxíka můžete uplatnit jen tehdy, když jste skutečně nemohli jet vlastním autem nebo konkrétní zboží převážet hromadnou dopravou.

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

71 Naposledy upravil: Sípa (18. 05. 2011 11.49:03)

Re: Kytary.cz

davidak napsal:
Sípa napsal:

co reklamace?

Tady můžu přidat kamarádovu nedávnou zkušenost. Kupoval u Kytar zesilovač, po půl roce uplně přestal hrát. Takže jasná reklamace, poštovný by měl hradit prodejce. Zesilovač tam poslal, a oni mu ho vrátili s tim, že na žádnou vadu nepřišli a že teda posílaj zpátky, čili se reklamace zamítá, nikdo mu nic neproplatí. A zesik po návratu samozřejmě fungoval a byl evidentní servisní zásah.

Takže jen aby nemuseli spouštět reklamační řízení a aby neplatili poštu, udělali ze zákazníka idiota. To už je docela síla.

Já to myslel spíš proč to freetall nereklamoval - tam je potom podle chování opravdu možné nadávat. Protože podle mě za to, že po nějaké době něco přestane fungovat prodejce (vynechme extrémy) moc nemůže. Já co vím o 4 reklamacích 2 v pohodě, jedna nakonec taky v pohodě a při poslední jsem měl co dělat, abych se ovládnul  yikes To co popisuješ ty taky nechápu.

0 xLajků:

72 Naposledy upravil: el BassTardo (18. 05. 2011 12.35:22)

Re: Kytary.cz

freetall napsal:

uozornuji ze znacka Orange je slavna svou kvalitou a spolehlivosti

slavná kde? nebo spíš kdy? Orange je na tom stejně jako spousta jiných značek: část produkce je levně vyráběná v Číně. Takže se nedivím, že kombíčko z e-shopu má vadu. Stejně by se totiž mohlo jmenovat třeba Bugera...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

73

Re: Kytary.cz

el BassTardo napsal:

část produkce je levně vyráběná v Číně

snad dokonce uplně všechno

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

74

Re: Kytary.cz

Kubš napsal:

snad dokonce uplně všechno

pokud se nepletu, tak akorát Mesa se ještě drží...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

75

Re: Kytary.cz

Hocke taky, ne?  big_smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

76

Re: Kytary.cz

el BassTardo napsal:

Stejně by se totiž mohlo jmenovat třeba Bugera...

nene barva je jina big_smile



e.t. napsal:

Hocke taky, ne?  big_smile

ten ma ty cinany schovany ve sklepe...

btw MarkBass se dela v italii celej .. big_smile ale museli zatrest zacit natirat aspon repraky na zluto...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

77

Re: Kytary.cz

Tak jako ja bych nic takhle taky nekoupil..... on to byl kamarad, rikal sem mu at to reklamuje ale on ma svou hlavu tak co snim? mam ho zabit ? big_smile

el BassTardo napsal:

slavná kde? nebo spíš kdy? Orange je na tom stejně jako spousta jiných značek: část produkce je levně vyráběná v Číně. Takže se nedivím, že kombíčko z e-shopu má vadu. Stejně by se totiž mohlo jmenovat třeba Bugera...

Zatim s kazdym, co jsem se bavil tak mi rekl ze orange jsou hodne dobre komba... tak podle toho to soudim. Jinak receno na komba Orange jsem jeste neslysel krive slovo.... neutral

Sandberg California TT5
Cort RB5
TC Electronic RH450
TC Electronic RS212
0 xLajků:

78

Re: Kytary.cz

el BassTardo napsal:
Kubš napsal:

snad dokonce uplně všechno

pokud se nepletu, tak akorát Mesa se ještě drží...

myslel sem u orange wink

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

79 Naposledy upravil: Hocke (18. 05. 2011 18.54:57)

Re: Kytary.cz

m3 napsal:
el BassTardo napsal:

Stejně by se totiž mohlo jmenovat třeba Bugera...

nene barva je jina big_smile



e.t. napsal:

Hocke taky, ne?  big_smile

ten ma ty cinany schovany ve sklepe...

btw MarkBass se dela v italii celej .. big_smile ale museli zatrest zacit natirat aspon repraky na zluto...

Já hlava skopová, už letím do sklepa s granulema.

0 xLajků:

80

Re: Kytary.cz

Kubš napsal:

no holt komerční prodej nástrojů nevalné kvality nutí zaměstnávat lidi co nemaj vztah k ničemu maximálně k vlasntímu egu...bohužel se pak nesmíme divit že hudebniny zde bud mají hodně ale stojí to tam za hovno po lidský stránce, nebo toho maj málo ale aspon si v pohodě popovídáte :-D

S tím nemůžu než souhlasit. Před nedávnem jsem byl v Audioteku,měli tam moře bas a prodavač byl dredař a vypadal jako pohodář. Jenže když jsem se ho zeptal na tu basu co chci(ESP AX 104) tak na mně trochu pohrdavě koukal(asi si říkal na co ten pupkatej strejc potřebuje takovou divnobasu) a pak mi řek,že dodací lhůta je asi 1 až 2měsíce. Naopak opravdovej odborník je v hudebninách na Jungmaňáku. Ten člověk je tam snad třicet let,výborně poradí,bezva pokec,ale má tam jenom Yamahy a ty se mi nelíběj. Takže asi nejvyváženější se mi to zdálo v Music City,maj sice
nic moc stránky,ale kytar maj hodně a jsou dost ochotný i když viděj,že si člověk nejde nic koupit. Omlouvám se s kytarama.cz nemám zatím žádnou zkušenost,ale byl jsem línej hledat vlákno o přístupu v prodejnách.

ESP-LTD AX 104BK / BEHRINGER Ultrabass BX 4410
Jo basa,to je můj mazel,akorát nevim na co jsou tam ty čtyři dráty.
0 xLajků:

81

Re: Kytary.cz

Přidam svojí zkušenost.
Chtěl jsem si vyzkoušet 2 basový aparáty, tak jsem je o to poprosil. A oni na mě stylem "kolik máte s sebou peněz? jako jestli to budete kupovat, protože jinak bych se s tim dolů netáhnul". Grrr. Pak na netu měli nějakou marshall hlavu novou za dobrou cenu, tak tam dojedem a poťák chybí..a tak dále, ty lidi jsou neochotný...

----FUCK A DUCK----
Music Man StingRay 4H
Orange Terror Bass 500H ++ Orange OBC410
Boss ODB-3
0 xLajků:

82

Re: Kytary.cz

Taky mám jeden "kytarový" fórek: Měli tam v akci nějaký futrál, a já poslal dotaz na jeho přesnou délku, aby se mi tam opravdu vešla basa. Obratem přišel mail, že to předávají do oddělení dotazů a že obvykle odpovídají do 24 hodin. Patrně chtěli napsat měsíců, protože na odpověď čekám už třetí měsíc. smile

Čtyři jsou nejvíc - výjimkou je jen Gibson G3!
0 xLajků:

83

Re: Kytary.cz

Henk napsal:

Ten člověk je tam snad třicet let,výborně poradí,bezva pokec,ale má tam jenom Yamahy

počkej dyt tam prý maj vysoký třídy typu Fender CS apod...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

84

Re: Kytary.cz

Kubš napsal:

počkej dyt tam prý maj vysoký třídy typu Fender CS apod...

Henk asi myslí Karlose, kterej dělá v prvním patře v Yamamusic, ten je tam dlouho a je fakt v pohodě. Dobrý kytary mají v Guitarparku, to je v podzemí.
Jeden barák, ale víc firem...

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

85

Re: Kytary.cz

el BassTardo napsal:

Henk asi myslí Karlose, kterej dělá v prvním patře v Yamamusic, ten je tam dlouho a je fakt v pohodě. Dobrý kytary mají v Guitarparku, to je v podzemí.Jeden barák, ale víc firem...

jasný

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

86

Re: Kytary.cz

el BassTardo napsal:

Henk asi myslí Karlose, kterej dělá v prvním patře v Yamamusic, ten je tam dlouho a je fakt v pohodě. Dobrý kytary mají v Guitarparku, to je v podzemí.
Jeden barák, ale víc firem...

To bude on. Vůbec jsem si neuvědomil,že jsem v prvním patře a že je dole Guitarpark to jsem nevěděl doteď,díky.

ESP-LTD AX 104BK / BEHRINGER Ultrabass BX 4410
Jo basa,to je můj mazel,akorát nevim na co jsou tam ty čtyři dráty.
0 xLajků:

87

Re: Kytary.cz

Má dlouhý už trochu prořídlý vlasy a postavou je spíš usedlejší. Pamatuju si ho,když dělal ještě v přízemí a prodával mi asi v roce 1983 mojí první Galaxisku. Už tenkrát to byl bych řek odborník. U něj bych si basu koupil hned,ale ty Yamahy nejsou můj šálek kávy.

ESP-LTD AX 104BK / BEHRINGER Ultrabass BX 4410
Jo basa,to je můj mazel,akorát nevim na co jsou tam ty čtyři dráty.
0 xLajků:

88

Re: Kytary.cz

Henk napsal:

byl jsem línej hledat vlákno o přístupu v prodejnách.

Kubš napsal:

...bohužel se pak nesmíme divit že hudebniny zde bud mají hodně ale stojí to tam za hovno po lidský stránce, nebo toho maj málo ale aspon si v pohodě popovídáte :-D

Woitseck napsal:

Chtěl jsem si vyzkoušet 2 basový aparáty, tak jsem je o to poprosil. A oni na mě stylem "kolik máte s sebou peněz? jako jestli to budete kupovat, protože jinak bych se s tim dolů netáhnul".

Mno kdyz to tu tak vidim tak musim zavidet brnakum byl sem v patek v Musikzone prozkousel sem 3 boxy vcetne kombinaci, dobre sem pokecal i kafe sem dostal .. proste prijemne stravena hodinka ... este stesti ze sem nemel vic casu big_smile to bych toho prohral este vic big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

89

Re: Kytary.cz

m3 napsal:

Mno kdyz to tu tak vidim tak musim zavidet brnakum byl sem v patek v Musikzone prozkousel sem 3 boxy vcetne kombinaci, dobre sem pokecal i kafe sem dostal .. proste prijemne stravena hodinka ... este stesti ze sem nemel vic casu big_smile to bych toho prohral este vic big_smile

a copak jsi zkousel, resp. co te oslovilo??

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

90

Re: Kytary.cz

kurowec napsal:

a copak jsi zkousel, resp. co te oslovilo??

viz http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=9302  cool  nemel sem moc casu byl sem kouknout na tu NY 804 .. a kdyz uz sem tam byl tak sem prohral este 604 a NY 121 docela mne este na pohled zaujali ty boxy z ty club serie nazivo vypadaj daleko lip nez na netu smile jenom nemaj ten koberec tak bych nemel k cemu lepit hlavu a hlavne mne lakali ty 8micky..  ale to zkusim trochu rozumnejc sesumirovat v odkazovanym vlakne..   wink

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

91

Re: Kytary.cz

Je normální, že mi při objednávce přes e-shop music-city přišla jen faktura a žádný reklamačák?

Gallien Krueger + MM... wink
0 xLajků:

92

Re: Kytary.cz

D.V.B. napsal:

reklamačák

tím myslíš co?

faktura ti zároveň slouží jako záruční list...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

93 Naposledy upravil: D.V.B. (22. 07. 2011 09.10:56)

Re: Kytary.cz

To jsem chtěl vědět, že mi právě přišla jen faktura(danový doklad). A na jejich stránkách je právě psané, že potřebuju fakturu a zaruční list.

EDIT:Tak jsem tam volal a prý, že stačí faktura, ale kdybych chtěl, klidne mi můžou zaruční list poslat.

Gallien Krueger + MM... wink
0 xLajků:

94

Re: Kytary.cz

o jaký zboží se jedná? klasickej záručák (jako zcela samostatnej papír) jsem už dlouho nikde neviděl...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

95

Re: Kytary.cz

Koupil jsem Gallien Krueger NEO 412.

Gallien Krueger + MM... wink
0 xLajků:

96 Naposledy upravil: dw4rF_cz (22. 07. 2011 17.37:33)

Re: Kytary.cz

mně na reklamaci u kytar.cz bohatě stačila faktura, klasickej záručák se dneska dává jenom u spotřební elektroniky většinou. v případě reklamací pak stačí schovávat reaklamační protokoly jako doklad že už to třeba na reklamaci eventuelně bylo

Tokai Hardpuncher '81, Ibanez Silver Series Jazz Bass '78, Fernanders Burny Jazz Bass '74-'76, Fernandes Stone Logo FPB-65 '78, Custom Lawsuit Ripper/Grabber '80
0 xLajků:

97

Re: Kytary.cz

Navíc  když už k něčemu pošlou zaručák, tak nevyplněnej, takže je stejně k prdu a řeší se fakturou.
Heh známej teď reklamoval kytaru - pujčil ji kamarádovi a vrátila se mu ohlym krkem(aneb cheš li se něčeho zbavit, tak to pujč smile ) Dokonce mu napřed napsali, že mu vymění jenom ten krk, že mu tam dají z jiné Washburny, nakonec spo nějakym tom týdnu se zase ozvali, že mu vrátěj prachy. No a místo 5 litrů mu málem vrátlili jenom 3,5 big_smile. Ale nakonec je myslím rád, že se takhle té kytary zbavil. přece jen kytarovej set není dobrá volba big_smile

Spector Rebop 4, Kodiac 100W celoflaška + box JanecOrange 2*12
0 xLajků:

98

Re: Kytary.cz

Tak jsem byl v brněnské kamenné pordejně a jako dobrý, příjemně mě překvapila velikost prostoru a množství baskytar a aparátů.

Zkoušel jsem tam:

Fender Classic 70 JB (Mexiko) - dobrá basa to byla, docela baldovitej krk na JB, ale zvuk posunutýho kobylkáče je super kňouravej
Fender Std. mexiko (bledě modrej) - vynikající basa za 15T. Fakt supr JB zvuk
Fender JB Special (MIA) - měl jsem z toho takovej solidnější pocit do ruky, ale zvukově byl jak to modrý mexiko
Fender Aerodyne (MIJ) - hrůza, tupý, huhel, bez brblání (na tom měly podíl starý struny, ale ty byly i na classic 70), o ničem
Warwick Streamer STD - starý struny, ale prděl slušně, čekal jsem ale více, to už mě víc oslovil pasivní Fender anebo ....
Cort GB 74 OPN (http://kytary.cz/cort-gb-74-opn/HN109696/) - tady jsem byl velice mile překvapenej. Přišlo mi to zvukově jako v podstatě profi nástroj za 7500 smile  Hlavně ten passiv byl vynikající.

To jen tak moje dojmy z baskytar.

Jo a všechno jsem to zkoušel na Orange Terror (http://kytary.cz/orange-tb500h/HN119171/) + Nějakej Eden 4x10. Zvukově moc líbilo, výkonu hafo. Šlo tam nastavit od čistého zvuku až po pěkně naprděnej nakreslenej, což mě překvapilo, poáč jsem tu četl, že to čistej zvuk vlastně neumí. Ještě jsem tam pokukoval po Ampeg portaflex, ale nebyl zapojenej a už nebyl čas tam shánět někoho z neviditelného personálu, takže příště.  smile

0 xLajků:

99 Naposledy upravil: m3 (20. 09. 2012 13.52:53)

Re: Kytary.cz

hofa napsal:

klasickej záručák (jako zcela samostatnej papír) jsem už dlouho nikde neviděl...

u markbasu mi prisel dycky ... teda ale to sem nekupoval v kytarach ale v musikzone resp z polska a rakouska...

Jinak vcera sem objednal basu u kytar protoze psali ze ji maj na krame. A ted koukam ze pisou dostupnost 3.10. a u ty moji objednavky je: nezadano ke komplataci ..
pan na  tvrdil ze mi ji nekdo koupil pred nosem a ze se jim este nestacil aktualizovat system ..ikdyz teda rikal ze ji koupili ve 12 neco a ja sem ji objednaval ve 14 neco..
a kdyz sem klikal na vloz do kosiku tak svitila 1skladem a kdyz sem pak na to proklik vzapeti tak uz psali dodani do 14 dni..  tak leda ze by ji koupil nekdo na krame, coz se sice muze stat, ale je to kurevska smula .. a nebo ten jejich system je je na hovno a basa tam nebyla uz buhvi jak dlouho.. osobne se priklanim spis k tomu druhymu ... kdyz sem tam naposled nakupoval kabel speakon-speakon.. tak si ho jedu vyzvednout na sklad a chlapik mi cpe kabel jack-jack protoze meli bordel v kodech a popisech zbozi...
Takze sem objednavku basy stornoval a u mne uz asi kytary definitivne skoncily... hmm

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

100

Re: Kytary.cz

m3 napsal:

pan na  tvrdil ze mi ji nekdo koupil pred nosem a ze se jim este nestacil aktualizovat system ..ikdyz teda rikal ze ji koupili ve 12 neco a ja sem ji objednaval ve 14 neco..
a kdyz sem klikal na vloz do kosiku tak svitila 1skladem a kdyz sem pak na to proklik vzapeti tak uz psali dodani do 14 dni..  tak leda ze by ji koupil nekdo na krame, coz se sice muze stat, ale je to kurevska smula .. a nebo ten jejich system je je na hovno a basa tam nebyla uz buhvi jak dlouho.. osobne se priklanim spis k tomu druhymu ... kdyz sem tam naposled nakupoval kabel speakon-speakon.. tak si ho jedu vyzvednout na sklad a chlapik mi cpe kabel jack-jack protoze meli bordel v kodech a popisech zbozi...


Jako clovek co pracoval (a obcas jeste pracuje) v e-shopu (byt jineho odvetvi) ti muzu rict ze obe situace (tj. ze to nekdo vyfoukne pred nosem i ze se proste zapomene kliknout, ze to uz neni skladem) jsou dost bezne..
Pokud jde o tu kabelovou situaci, tak to je mene caste, ale taky se muze stat...

Nevim jak to maji zarizeny na kytarach a jake tam maji system, ale u nas obcas byl takove chaos, ze to se proste nedalo, takze chyba se obcas vloudi...

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků: