1

Téma: IN EAR monitoring (sluchátka)

ahoj,
budu si kupovat in ear systém, ale nemám jasno co se týče sluchátek.
Jeden z mých největších požadavků je, aby co nejvíce těsnila okolní zvuk (hraju prakticky celý rok bez přestávky pátky i soboty s rockovou kapelou a začíná mi pískat v uších a jeden z hlavních důvodů proč si budu kupovat in ear je ochrana sluchu) a samozřejmně aby byl zvuk kvalitní.
Nikdy jsem neměl možnost hrát s In-eary takže je to pro mne neprobádaná oblast...

Líbí se mi Shure SCL-2 ... Vypadají dobře a navíc za dost slušnej peníz...

Mohli byste se ten kdo máte zkušenosti podělit o názory, nápady, připomínky? smile)

Díky moc wink

Share

2

Re: IN EAR monitoring (sluchátka)

konkrétní typ nevím, ale na sluchátkách pro in-ear bych rozhodně nešetřil - klidně bych i uvažoval o tom nechat si je odlít podle vlastního ucha, tak aby těsnili a perfektně seděli zároveň... o in-ear teď s kapelou taky uvažujeme a zatím všichni kdo s tím mají nějaké zkušenosti tak doporučují koupi průměrné vysílačky-přijímače -cca od 10-15 tis. a špičková sluchátka....

Share

3 Naposledy upravil: Paveel (05. 04. 2010 11.11:52)

Jj vím.. Taky jsem koukal na Ultimate Ears...
http://www.ultimateears.sk/ue/custom.htm

Ty jejich "profesionální" modely se pohybují od 20 do 40 tisíc což zas už je na mne jen za sluchátka opravdu moc

Ale třeba tohle vypadá taky fajn a opět za krásnou cenu...
http://www.thomann.de/gb/ultimate_ears_ … parent.htm

Share

4

A co oby\čejný špunty do uší? Už jsi tp alespoň vyzkoušel? Vyšlo by to levněji, účinek totožný. Pokud by to vyhovovalo smile

5

hojky, já mám taky in-eary a je to super. papá s nima hraje a mě je levnější pořídil taky, abych si jako neničila sluch smile
mám SIEM 101, to je sprostota obýčo, ale už to nehraje placatě, to některý levný dělají. co ale říkal že je zásadní jsou sluchátka, zkoušela jsem ty orígo SIEM a fungovaly, ale pak jsme vybrali Ultimate Ears super.fi 5 PRO a ty maj dva měniče, basy a středovejšky, to je upa o něčem jiným, daleko lepší poslech, jsou konkrétnější, prostorovější a je tam slyšet všechno, hlavně dost basů smile papá má ty 5 PRO a jsou super, ale na ty prej ať ani nemyslím wink
jako písnul Jóda je to tak, že normální přijímač stačí, ale určo ty nejlepší sluchátka

Share

6 Naposledy upravil: Paveel (05. 04. 2010 17.22:04)

Špunty jsem zkoušel...
O systému mám jasno, kupuju senheiser...

Ty IE4 co k tomu dávaj budou asi taky celkem slušný, nejdřív zkusím IE4 a pak až se kydžtak pustím do dalších sluchátek... Myslel jsem to spíš tak, jestli někdo nemá zkušenosti s tím že třeba Shure SCL4 je tak bomba zvuk, že se těch 6 litrů za to vyplatí atd... Tohle právěže nemam možnost zkusit, dokud je nekoupim... Třeba ty Ultimate Ears 5 se mi líbí taky moc... smile Ale kupovat to jen tak ... Takže za jakoukoliv Vaši uživatelskou recenzi jsem rád smile))

Share

7

Paveel napsal:

Takže za jakoukoliv Vaši uživatelskou recenzi jsem rád

když jsme pro mě vybírali ty sluchátka, tak mi papá říkal, že sice ty jeho hrajou líp, ale rozdíl mezi těma mýma za čtvrtinovou cenu a jeho že neni odpovídající těm penězům. že ten zvuk bude dost podobnej, ale on má výrazně vyšší komfort

Share

8 Naposledy upravil: m3 (05. 04. 2010 22.03:32)

nase ex zpevca mela inear asi za 18 koliku a sluchatka samozrejme ztratila big_smile .. takze si pucovala bicakov obyc geniusy a neztezovala si.. ale tak zpev a basa je docela rozdil...

werunqa napsal:

papá

ty si slechticna ?? big_smile

btw a to hrajes rovnou do ty vysilacky ?? a ta je zadoven jako DI box??
bych se bal, ze mit tu plastovou krabicku na snuru ze ji nekde smetu, rozslapnu..  leda mit basu taky na vysilacku...
a zbytku kapely ta basa nechybi nebo maj taky in-eary nebo si to poustej z odposlechu?? kery vesmes misto basy poustej nastredovani prdlani... ??

porad mi nejak pride nejlepsi malej apec a hrat potichu .. idyz sou mista kde je to jedno jak hrajes a stejne z toho mas nerozlustitelnou kouly...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

9

my mu tak s mamkou říkáme od tý doby co přibral ;D
tak já mám odposlech do uší a holky taky, ale vozíme si i aparáty. papá mi udělal rack s předzesilovačem, přijímačem a ladičkou,takže basa jde přes vysílačku tam, pak ven ke zvukaři a ten mi ji posílá s ostatním do in-earů. krabku mám zvlášť, protože ještě někde zpívám a in-eary si nosím vlastní.
zvuk neřeším, ani nevím jak bych mohla. papá jezdí většinou s náma a když je zvukař lama, tak to udělá sám smile

Share

10

A sakra lol LuŠtěla

Share

11

To jako fakt jo?

12

tak vtipálci? smile

papá s náma jezdí jednak proto, že nás podporuje, pak kvůli zvuku, pak aby mě měl na dohled smile nebo s náma jede stereoida, kterej nám všechno nanosí a pak nenápadně zevluje kolem a číhá big_smile

jinak jsme trochu starší a na rozdíl o těch komerčních děťátek děláme muziku...

Share

13

werunqa napsal:

Hele jen kdyby věděla mamka s taťkou, že tady takhle pozdě klábosíš, to by byl šupec smile co?

Share

14

B.A.S.O.X napsal:

A sakra lol LuŠtěla

sakra koukam ze to nakej fenomen big_smile .. to sami sem priblizne ve stejnou dobu nahodil v pokecu big_smile o facebooku...
ale treba takovi K2 z hradce sou super ale tam se basacka menuje tusim jinak a jezdej docela hrat sme s nima hrali na marosane..  lolitky s kytarama to je proste neodolatelny.. 

http://bandzone.cz/k2cz 
a nebo
http://bandzone.cz/laperilla  ale ty uz nehrajou .. hmm ty byli nejhezci .. skejt punkacky a este s kytarama.. neni nic krasnejsiho...  big_smile
a este tu mate  temer kubsovu kapelu big_smile http://bandzone.cz/bitchestpritch

sorry za OT  .. obsese je obsese big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

15 Naposledy upravil: tao-kan (06. 04. 2010 00.42:40)

m3 napsal:

http://bandzone.cz/k2cz
a nebo
http://bandzone.cz/laperilla  ale ty uz nehrajou .. hmm ty byli nejhezci .. skejt punkacky a este s kytarama.. neni nic krasnejsiho...  big_smile
a este tu mate  temer kubsovu kapelu big_smile http://bandzone.cz/bitchestpritch

big_smile big_smile big_smile ježiši... takový kanimůry...

dr. Turnovský: "...tak na to pozor, pane učiteli, na to jsou dost vysoké tresty..."

Share

16

já jsem si koupil sluchátka m-audio IE-10, používal jsem je jako odposlech na bicí a jsou super. teď s nima cvičím na basu, když se mi nechce nic zapojovat a v pohodě. dokonce je můžu i poskytnout k vyzkoušení, pokud by měl někdo zájem, ale jsou to ty nejlevnější, co byly.

--O-o-O--
Epi EB-3, YAMAHA Attitude Standard 5, Fokus-H MM, tele a SG.
so what, i'm still a rockstar...

17

když nebudu mít vysílačku na basu, není lepší mít místo vysílačky na odposlech mít i špunty připojené přímo k odposlechovému mixu? Taky by mě zajímalo, jestli neexistují nějaká malá molitánová sluchátka místo špuntů, která by se dala použít na odposlech

LEE HOOKER,  PEAVEY SPECTRUM ANALOG FILTER, EH MICROSYNTH, KORG X-911, FENDER MUSTANG FLOOR, MINIPOPS

18

Kořen napsal:

Koukám, že je tu málokdo, kdo by si nerejpnul. Jsou to tady samý šovinisti a poživační samci smile

to je krasny jak se koren zjevi dycky kdyz je nekde naka mezipohlavni komunikace ... nebo se resi problem ohledne ni  smile

salof napsal:

není lepší mít místo vysílačky na odposlech mít i špunty připojené přímo k odposlechovému mixu?

jako dratem??

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

19

B.A.S.O.X napsal:
werunqa napsal:

Hele jen kdyby věděla mamka s taťkou, že tady takhle pozdě klábosíš, to by byl šupec smile co?

hele já nevím...máš tohle zapotřebí? nejsem si uplně jistej - přeci jen nejsem psycholog, ale připadá mi jak kdybys snad měl potřebu ponižovat kohokoliv, kdo byt´ jen náznakem má rodiče který ho v něčem podporujou...to není dobrá vizitka vypovídající o tvojí psyché...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410

20

to mi přijde jako docela blbost. technicky to jde, ale neviděla jsem nikoho kromě bubeníků, kdo by mel sluchátka a vláčel za sebou na podiu drát

B.A.S.O.X napsal:

Hele jen kdyby věděla mamka s taťkou, že tady takhle pozdě klábosíš, to by byl šupec

ani ne, oba jsou na ponocování zvyklý a ani mě s tím nedělají problém, pokud nespím ve škole :ú)

ty maj aspoň nějakej look, ostatní je nuda z C&A nebo sekáče

Kořen napsal:

Jsou to tady samý šovinisti a poživační samci

na slintaly jsme s holkama zvyklý big_smile  kromě toho mi to tady doporučil můj učitel na basu, že prej je tu pár rozumnejch lidí co píšou o normálních věcech a zbytek basový voyeři. tak kam patříte vy, pánové,e?  :-*

Share

21

werunqa napsal:

že prej je tu pár rozumnejch lidí co píšou o normálních věcech a zbytek basový voyeři

A proto tu sedím od rána do večera:D Ale já nepatřím nikam. Jsem ten co je vždy OT:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə

22

Kubš napsal:

jen náznakem má rodiče který ho v něčem podporujou...t

tak asi jeden normální smile hele naši mě podporujou ve všem, co dělám, ale zejména papá je na mě strašně tvrdej, musím si všechno zasloužit, takže jestli jsou to kecy na naší malou holčičku, tak ste vedle, pánové smile

Share

23

Paparatzzi napsal:
werunqa napsal:

že prej je tu pár rozumnejch lidí co píšou o normálních věcech a zbytek basový voyeři

A proto tu sedím od rána do večera:D Ale já nepatřím nikam. Jsem ten co je vždy OT:)

jojo můžem ti říkat mladej Mikulík....¨

24

Kubš napsal:

jojo můžem ti říkat mladej Mikulík....¨

Uvažuju nad tím jestli to mělo urazit Mikulíka nebo potěšit mě:)

G&L L-2000 1984
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2

25

werunqa napsal:

že prej je tu pár rozumnejch lidí co píšou o normálních věcech

jojo, vcelku musím říct ,že plevel to tu uplně není(každopádně když vidím jiný fora tak je to tu fakt zlatý),  jen ta argumentace je kapku ostřejší big_smile ale co....člověk se vypíše tady a pak je v životě reálnýmj jak beránek...já sem toho důkazem...jak den neflamuju na foru hned bych na někoho ve skutečnosti projevoval svoje cholerický sklony...taková terapie to tu je big_smile:D:D:D

jinak s těma in earama....kruci...asi na to nák budu muset přejít bolej mě uši...a je to docela nepříjemný...celkově mě to fyzicky zmáhá když mě bolej uši

26

Kubš napsal:

přeci jen nejsem psycholog, ale připadá mi jak kdybys snad měl potřebu ponižovat kohokoliv, kdo byt´ jen náznakem má rodiče který ho v něčem podporujou...to není dobrá vizitka vypovídající o tvojí psyché...

smile Poňižovat??? smile hmm...hele Verunga to vzala uplNě v pohodě, stačí se kouknout co mi
na to napsala...

werunqa napsal:

ani ne, oba jsou na ponocování zvyklý a ani mě s tím nedělají problém, pokud nespím ve škole :ú)

Zato ty se tu zase hned po ránu naparuješ  smile píšeš, že nejseš psycholog, ale stejně si ty svoje chytrý slinty neodpustíš smile to neni dobrá vizitka vypovídající o tvojí psyché lol

werunqa napsal:

na slintaly jsme s holkama zvyklý big_smile  kromě toho mi to tady doporučil můj učitel na basu, že prej je tu pár rozumnejch lidí co píšou o normálních věcech a zbytek basový voyeři. tak kam patříte vy, pánové,e?  :-*

No já sem jasnej basovej voyer smile ale tak co smile chodim se sem prostě bavit a pokecat
s ostatníma basákama smile občas i něco přínosnýho napíšu.

Share

27 Naposledy upravil: Kubš (06. 04. 2010 11.36:56)

B.A.S.O.X napsal:

Zato ty se tu zase hned po ránu naparuješ   píšeš, že nejseš psycholog, ale stejně si ty svoje chytrý slinty neodpustíš  to neni dobrá vizitka vypovídající o tvojí psyché

od tý doby cos mi napsal, že sem (jakto jen bylo) "???rozmazlenej mamánek???" si o tobě nemůžu myslet nic normálního...to jednoduše nejde... big_smile lhát se přeci nemá big_smile to je asi tak pravdivý jak kdybych napsal, že se chováš arogantně proto určitě budeš topolánkův synek, kterýho vychoval strejda paroubek big_smile

28 Naposledy upravil: m3 (06. 04. 2010 12.05:30)

werunqa napsal:

hmm to si taky nevyberu .. asi bych se zaradil ke slintalum.. idyz mi to nepride moc hezke oznaceni ... ale jinak teda sem spis basak praktik nez toretik big_smile mozna az moc..
btw ale diky tomusle foru sem se dovedel spoustu veci kery se mi hodi a treba by mne o nich ani nenapadlo uvazovat...
.. jenom se mi teda porad neporarilo mistni osazenstvou presvecit ze basa s hlavou a vic jak 5tikilovej zesak patri do muzea big_smile
o lednicich nemluve...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

29

m3 napsal:

jenom se mi teda porad neporarilo mistni osazenstvou presvecit ze basa s hlavou a vic jak 5tiilovej zesak patri do muzea

Vzdej to:)

G&L L-2000 1984

30

ale teda moh by se stavit nakej moderator a trochu to tu procistit..  timto bych rad slecnu upozornil ze to tu neni bezny takle mocne offtopicarit.. jenom kdyz se objevi naka nova neznama slecna... big_smile kerejch se tu moc nevyskytuje...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

31

Ultimate Ears mohu doporučit.
- 3 Studio (širokopásmová sluchátka)
- 5 EB (2-pásmová se silnějším basem)
- 5 Pro (2-pásmová s referenčním poslechem jak na super studiových monitorech)

Pro "fajnšmekry" potom odlitky. Cena je sice vyšší, ale konfort a kvalita taky.
http://www.musicdata.cz/ultimate-ears,z-14.html
Prej to tam má na starosti nějakéj basák wink

"Kdo cvičí nástroj si ničí"

Share

32

B.A.S.O.X napsal:

Verunga to vzala uplNě v pohodě

mám staršího bráchu, to je VŠ Rejpalská smile

m3 napsal:

asi bych se zaradil ke slintalum

slintalové nám koukají na prsa a na zadek, ty nejdrzejší i do očí, ty jsi naopak miloučkej :-*  ale asi vím, kam bys koukal wink

m3 napsal:

basak praktik nez toretik

jeden z nejlepších kontrabasistů u nás snad ani neumí noty a hraje dokonale, vždycky mi imponuje hráč, který to cítí, vydřený technici jsou nuda

m3 napsal:

btw ale diky tomusle foru sem se dovedel spoustu veci kery

to už jsem slyšela a proto jsem tady, ahój smile

Paparatzzi napsal:

Vzdej to:)

vůbec! doma hraju na kombo MARKBASS MINI CMD121P a hraje skvěle, le lehký a hodí se mi k vlasům, hi smile

tak já si teda dám na ten offtopic bacha...

Share

33

Držím se.... Nebudu OT.. Nebudu OT...

G&L L-2000 1984

34

tak pojď zevlovat jinam, do pokecu

Share

35

werunqa napsal:

ale asi vím, kam bys koukal wink

na nos smile a na nohy smile idyz ja sem spis celkar. big_smile nez hornak nebo dolnak..

werunqa napsal:

ty jsi naopak miloučkej :-*

rrrrrrrrrrr

werunqa napsal:

MARKBASS MINI CMD121P

ach!

werunqa napsal:

a hodí se mi k vlasům

to bys mi ladila i k base a aparatu..

sorry za OT ale asi sem se zamiloval.. big_smile  este rekne werunka ze ma headlesku a vemu si ji domu.. wink

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

36

m3 napsal:

werunqa psal(a):

a hodí se mi k vlasům

to bys mi ladila i k base a aparatu..

sorry za OT ale asi sem se zamiloval.. big_smile  este rekne werunka ze ma headlesku a vemu si ji domu.. wink

Werče, Kubo, Hajnej ! To kyselo je moc kyselý, zakřičel Trautenberk big_smile

AccugrooveFanclub #1

Share

37

spider napsal:

Werče, Kubo, Hajnej ! To kyselo je moc kyselý

"To kyselo je moc kyselý, a bramborák moc bramborove! A vůbec, co si myslíš!" :-D

Tokai Hardpuncher '81, Ibanez Silver Series Jazz Bass '78

Share

38

m3 napsal:

este rekne werunka ze ma headlesku

nene, já mám doma basu ;D

Share

39

werunqa napsal:

nene, já mám doma basu ;D

To m3 zlomí srdce...

G&L L-2000 1984

40

kua tady to vrká....

werunqo...kde hraješ, nedělej zagorku...

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, squier precision bass special (relic) SBS pickups , markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12

41

Ahoj,
řešíme in-eary teď v kapele pro zpěvačku, nemá na to moc peněz. Myslíte teda, že ty ULTIMATE EARS UE-SF 3 STUDIO, budou jako sluchátka stačák?

F-bass stuio 5, Sandberg Ken Taylor 5 Bubinga top, Ibanez Musician MC900, Squier CV Precision Bass '60s, Sire Marcus Miller V7, Kala U-Bass
TecAmp Club #3

Share

42

nevím, kolik stojej, ale já osobně používám m-audio IE-10 a jsem s nima naprosto spokojenej, na popud týhle diskuze jsem je zase vytáhnul a začal používat pravidelně a spokojenost maximální.

--O-o-O--

43 Naposledy upravil: m3 (03. 05. 2010 16.59:23)

btw mozna uz sem to rikal ale nase ex-zpevacka ztratila ty sluchatka od svyho in ear setu ..kerej byl asi za 18.. na znacku typ se kdyztak koknu ..lezi nam to ve zkusebne.. a pucvala si od bicaka pecky genius za 2 kila a taky to prezila ..a nestezovala si..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

44

jako že na prodej?

--O-o-O--

45

m3 napsal:

. a pucvala si od bicaka pecky genius za 2 kila a taky to prezila ..a nestezovala si..

Pujcenemu sluchatku na membranu nekoukej

AccugrooveFanclub #1

Share

46 Naposledy upravil: Matej (14. 11. 2016 18.34:14)

Už nějakou dobu přemýšlím o In-Ear odposlechu. Zatím se nechci pouštět do nějakých cenově vážnějších akcí. Zatím si to chci prostě jen na pár zkouškách a třebas i konzíku vyzkoušet. Na bazaru jsem našel novej nerozbalenej tento set za 4 ticky, nemáte s přímo s ním-s touto značkou někdo nějakou zkušenost? smile http://www.muzikant.cz/jts-siem-2t-siem … 16054.html

Fender American Deluxe Jazz Bass V, Yamaha Attitude Custom (Billy Sheehan), čtyřkový Ibanez ATK, Squier VM Jazz Bass V se snímačema z USA deluxe, pětkovej bezpražec.
T.C.Electronic BG500W, BH250 1x12 250W, Pedalboard,...Octave MXR, Envelope Filter MXR, WAH Q Crybaby a další cajky. smile

Share

47

Matej napsal:

http://www.muzikant.cz/jts-siem-2t-siem … 16054.html

přímo s tímhle ne, ale JTS jsou firma jedoucí ne příliš povedený kopie slavnějších mikráků a jinejch věcí.
a ta cena mě nadějí, že by to hrálo dobře, taky nenaplňuje, sluchátka u těhle levných systému jsou vždycky spíš pecky od mp3, takže si k tomu připočítej ještě cenu za slušné sluchátko, tak aby to byl fakt in-ear, tedy sluchátkov uchu, ne na uchu, které tlumí a hraje tak jak má.

Basa prudí muziku smile

Share

48

el BassTardo napsal:
Matej napsal:

http://www.muzikant.cz/jts-siem-2t-siem … 16054.html

přímo s tímhle ne, ale JTS jsou firma jedoucí ne příliš povedený kopie slavnějších mikráků a jinejch věcí.
a ta cena mě nadějí, že by to hrálo dobře, taky nenaplňuje, sluchátka u těhle levných systému jsou vždycky spíš pecky od mp3, takže si k tomu připočítej ještě cenu za slušné sluchátko, tak aby to byl fakt in-ear, tedy sluchátkov uchu, ne na uchu, které tlumí a hraje tak jak má.

...díky za informace,...no moc si mě nepotěšil. smile Ono já si nechci hned kupovat něco drahýho, když nevím, jestli mi to vůbec bude vyhovovat. Už těch krabiček budu mít taky na sobě tím pádem,..vysílačka-basa, vysílačka-hlavovej mikrofon a k tomu ještě krabička In Earu. sad Proto bych raději jen něco na vyzkoušení a pak uvidím. smile

Fender American Deluxe Jazz Bass V, Yamaha Attitude Custom (Billy Sheehan), čtyřkový Ibanez ATK, Squier VM Jazz Bass V se snímačema z USA deluxe, pětkovej bezpražec.
T.C.Electronic BG500W, BH250 1x12 250W, Pedalboard,...Octave MXR, Envelope Filter MXR, WAH Q Crybaby a další cajky. smile

Share

49 Naposledy upravil: Atvečko (15. 11. 2016 17.59:11)

Matej napsal:

( Proto bych raději jen něco na vyzkoušení a pak uvidím. smile

já jsme si to na zkoušku zbastlil z bezdrátovejch sluchátek a malýho mixu beringer - náklady asi litr  Odehrál jsme s tím asi 3 zkoušky a dvoje hraní...   Je to zvlášní pocit, ale asi na to zvyknu smile

http://baskytara.com/img/m/2116/t/p1b1kbak3332e15i7mgdjlo4ui3.jpg

JazzBass std. MiM, Cort A4 OPN, Precision SQ VM, JazzBass FL NoName, Hofner 500/1 1965
Trace Elliot ELF + 2x110,  HA3500 + 210+115, Roland Cube
Samson Q8 + TC Helicon Harmony Singer

Share

50

Atvečko napsal:
Matej napsal:

( Proto bych raději jen něco na vyzkoušení a pak uvidím. smile

já jsme si to na zkoušku zbastlil z bezdrátovejch sluchátek a malýho mixu beringer - náklady asi litr  Odehrál jsme s tím asi 3 zkoušky a dvoje hraní...   Je to zvlášní pocit, ale asi na to zvyknu smile

http://baskytara.com/img/m/2116/t/p1b1kbak3332e15i7mgdjlo4ui3.jpg

To mě zajímá, je to takový klasický "český" řešení. Jak je to propojený? To hraješ se sluchátkama nebo máš nějaký pecky?

Share

51

Hola, při brouzdání po internetu a pokukování po inair systémech, jsem narazil na tenhle bezdrát.. https://www.gear4music.cz/cs/PA-DJ-and- … 4music/OUE
Je mi jasné, že to nebude bůh ví co ale jen tak pro představu.:)

Share

52

julceK napsal:

Hola, při brouzdání po internetu a pokukování po inair systémech, jsem narazil na tenhle bezdrát.. https://www.gear4music.cz/cs/PA-DJ-and- … 4music/OUE

Kupodivu to je i ve volném frekvenčním pásmu.
Uvažuju o něčem podobně levném, jenom abych otestoval, jetsli bych s tím uměl hrát (basa normálně z bedny a v jednom uchu svůj zpěv)
Pokud pořídíš, dej vědět, jestli to hraje apson trošku.

MusicMan Stingray5; EBS HD350; SWR Goliath IV, SWR Workingman's 2x10T, Korg DTR-2; Line6 Relay G30; Zoom B3N; Music Man Club #10
Momentálně v kapelách CRIONIC, www.crionic.cz a MOMENT, http://www.mooment.cz

53

julceK napsal:

https://www.gear4music.cz/cs/PA-DJ-and- … 4music/OUE

za tu cenu bych se bál, aby mi to neodpálilo uši

Basa prudí muziku smile

Share

54

Nechal bych za trojku (nový 7-8 tis),je fakt osvědčenej, funkčně našlápej a ilegální pásmo jsem nikdy neřešil (cca 60 koncertů včetně MOR,Basin a X velkých pódií na náměstích).Pohoda i do zkušebny díky možnosti míchat dva signály.
https://hudebnibazar.cz/ld-mei-1000-t-i … /ID138771/

ESP ✞ Absolute Definita ✞
Genz-Benz & SCHROEDER

55

julceK napsal:

V popisu nemají napsáno, že je tam limiter, bez toho bych do ucha nic nestrkal.... stačí aby napískl mikrofon ve zpětný vazbě .....

Basa: Sandberg California TT4 - Passive, Pele 6 strun
Nahlas: Markbass Little Mark II + 2x EBS Classic Line CL112
Komorně: Phil Jones BG100 bass cub
Cvičítko: Korg Pandora PX5D

Share

56

tyhle šitky prodává číňan za polovic smile

JazzBass std. MiM, Cort A4 OPN, Precision SQ VM, JazzBass FL NoName, Hofner 500/1 1965
Trace Elliot ELF + 2x110,  HA3500 + 210+115, Roland Cube
Samson Q8 + TC Helicon Harmony Singer

Share

57

Holeczech napsal:

Nechal bych za trojku

Holeczech napsal:

https://hudebnibazar.cz/ld-mei-1000-t-i … /ID138771/

tohle je velmi slušná nabídka, být tebou tak seru na ten kus plastu a jdu do toho, MEI už je normální, "skorodospělej" in-ear

Basa prudí muziku smile

Share