1 Naposledy upravil: zarni (25. 10. 2017 14.36:36)

Téma: Epiphone Toby 4ka - struny

Ahoj,
dovolil bych se zeptat.
Po dekádě jsem se vrátil k hraní na baskytaru - jsem vlastně začátečník, kdysi jsem v jedné hodně amatérské kapele hrál thrash, ale jen chvilku, takže v podstatě stejně zkušenosti nulové. Koupil jsem z druhé ruky Epiphone Tobias 4, aktivní. K tomu na domácí cvičení Warwick BC10, metronom a zatím sjíždím oblíbené písničky na songsterr (Thin Lizzy, Rainbow, Hudba Praha.. taková všehochuť, prostě se tím hlavně bavím...). Od kamaráda z práce (poloprofeisonální, nebo vlastně spíš profi bicí) mám přislíbené zkoušky ve zkušebně a zapůjčení Ampegu, co se tam "stejně jen válí".
Ale o co mi jde. Koupil jsem nové struny - WArwick 46200 Red Label (no cena, no...) a jako ok, ale přijde mi, že až moc "zvoní". Jistě, na té BC 10 toho zase nemusí být moc poznat, možná ve zkušebně dojdu k jinému závěru.  Samozřejmě jsem se prodávajícího nezeptal, co tam věšel za dráty...
Takže budu časem ještě zkoušet další struny, co byste mohli doporučit na Tobiase, tak do 500-700 Kč? S tím, že by taky mohly chvilku vydržet...

edit: Zatím jen trsátkem, dál jsem se ještě nedostal...

0 xLajků:

2

Re: Epiphone Toby 4ka - struny

zarni napsal:

jako ok, ale přijde mi, že až moc "zvoní"

To přejde. Dej tomu tejden dva.

zarni napsal:

co byste mohli doporučit na Tobiase, tak do 500-700 Kč?

Za mě rozhodně tyhle: http://baskytara.com/topic12898
Jinak když vlezeš na můj profil, najdeš tam hromadu recenzí strun Vítej na fóru.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

3

Re: Epiphone Toby 4ka - struny

Děkuju, a děkuju za uvítání.
Warwicky jsou natažené od včerejška a už dneska odpoledne se mi to zdá lepší... asi placebo. :-) Ty ernie ball určitě vyzkouším. Profil prolezu. :-)

0 xLajků:

4

Re: Epiphone Toby 4ka - struny

Nataženy Ernie Ball a seřízeno u pana Lisy. Je to fajn. :-)

0 xLajků: