1 Naposledy upravil: rluke (21. 08. 2017 11.17:07)

Téma: rluke

Tak tu sem taky hodím nějaké info o mě:

Jméno:
Luke

http://baskytara.com/img/m/2756/t/p17hcle3di1h9m1jn4komht5pjo3.jpg

Narozen:
1986

Povolání:
momentálně metodik, vývojář a konzultant pro mzdový software smile

Kontakt:
e-mail: losermusicagency@seznam.cz
FACEBOOK

Záliby:
muzika, cestování, sport (brusle, plavání), vaření když mám na něco chuť, jakákoliv občasná manuelní práce, pořádání koncertů (bohužel u nás je jedinej klub zavřenej tak už jen občasně po okolí)a jednoho fesťáku

Nezáliby:
každodenní vaření, když někomu musím dávat do kupy komp

Aktivní kapela:
http://bandzone.cz/emptyhalloffame - hc/punk
Man Is: Astronaut - sk8punk

Neaktivní kapela:
http://bandzone.cz/raf - punkrock

Jiná činnost:
FUSA RECORDS Europe - nově vzniklej label. Taky řešíme občasné koncerty zahraničním kapelám s koncertama po celé Evropě. I Českým pokud mě to baví:D V případě spolupráce (jako odkoupení pár kusů desek nebo s koncertem) prosím pište na fusarecordseurope@gmail.com a nebo přes fejsbůk. Klidně může bejt i nějaká výměna desek. Máme malé distro. Stačí napsat a domluvíme se.
http://www.facebook.com/FusaRecordsEurope

Vybavení:
Fender Precision Bass ('74 USA body, '91 JAP neck, natural)
Fender Preciison Bass AV57 ('12)
MusicMan StingRay ('93, 3EQ, relic black)

HIWATT Custom 100 ('79)
Orange AD200B MK3
Marshall VBC 810 ('99)
Kevin 4x10 Box ('00)
DBX 160A
Line6 Relay G90
Korg DTR-1
Samson PB10 Pro

Minulost
Dimavery JB
Fokus MM

Fender PB 60th Anniversary Series - vydržela se mnou 5 let a můžu říct že to byla moje první pořádná basa smile
Vébr MM - povedená kopie, ovšem moc čudlíků a místama hluché Éčko
Fender PB (jap/mex) - pěkná skládačka, ale vzápětí jsem koupil precla od Axlíka tak to šlo z domu
Fender Precision Bass 51RI - parádní precl s tučnejma basama. Jediné co mi vadilo bylo to nezkosení pro ruku. Zase dělá radost místnímu smile
MM Stingray ('87, 2EQ, natural) - skvěle znející a ještě líp vypadající Sray, kterej jsem pustil Tomovi a doteď mě to štve hehe
Fernandes PB (cca '80) - poctivá japonka. V porovnání cena/výkon top
MusicMan StingRay ('04, 3EQ, sunburst) - test zda mi sray sedne do nový kapely
Squier Matt Freeman Precision Bass Black + SPB-3 - pěkně zpracovanej precl. S těma seymourama moderní zvuk. Ale taky jsem to měl jen proto že mě to zajímalo jak to hraje.
Skládačka Jazz Bass ('89 JAP body, původní krk praskl) - srdcová záležitost kde jsem behem let pokoupil komponenty a dal si ho dokupy. Jen po prvním EU tour to nevydržel krk. Ten jsem vyměnil, basu posadil na zeď a není dělá radost v Outsider
Fender Jazz Bass 75RI ('93-'95, MIJ, natural) - po letech zkouška Jazze. A opět nesedl tenkej krk.
MusicMan Sabre ('88, relic red) - parádní basa s duší a super zvukem, jen prostě jeden MM mi stačí a krok zpět k pasivní klasice

Homemade kombo 1x15
Ampg SVT-350 (USA made)
Peavey TVX 410
Kevin 350W Bass Head
Ampeg B2-Re
Tech21 SansAmp ParaDriver
EBE ValveDrive
Tech21 SansAmp VT Bass
Tech21 SansAmp Programmable BDDI
AKG WMS 400
Orange CR25BX
Kevin 1x15 Box

Marshall VBA400 - poctivá lampa, ale má až moc moderní vzuk na mě
Tech21 SansAmp RBI
Kevin 300W Head - měl jsem tuto hlavu strašně dlouho a nikdy nezlkamala. Pěkná domácí práce podle starých marshallů.
Ampeg VT40 ('76) - starej Ampeg, kterej sám o sobě hrál parádně. V kapele se mi to vůbec nelíbilo. Dostal se ke mě v rámci výměny a po chvíli šel z domu
Sound City 100 MK3 ('69) - jedna z nejlepších co jsem kdy měl. Kus Anglický historie a parádním tučným zvukem. Miloval jsem ji a momentálně dělá radost "místňákovi" za což jsem rád smile Nemít Hiwatta měl bych ji dodnes.
Marshall JCM800 Bass Series ('86) - vždy jsem to chtěl zkusit a nezklamal mě. Super zesák, na kterým bylo strašně znát co se do něj píchlo. Krásně přenášel charakter nástroje a bylo to fakt hlasitý!
Ampeg SVT-CL ('96) - koupil jsem ho víceméně na zkousku a kupodivu to hrálo. Ale mě prostě baví starý věci

Label:
The Holy Buttons - Don't Feed The Banks (zelený 10'' k poslechu ZDE)
Adrenalized - Tales From The Last Generation (zelený 12'' k poslechu ZDE)
Baby Lou - Must Be Reason Why I'm A King Of Blieskasel (černý 7" video ZDE)
Baby Lou - Stagediving Into Total Darkness (černý 12" + 7" song book + plákát a další capiny:) video ZDE)
Bad Age/Disfunkce mysli - Split (černý 7'' k poslechu ZDE)
Apolita - Kolik nenávisti dokážem tolerovat? (černý 12'' k poslechu ZDE)

Fender Precision Bass USA/JAP ('74/'91), MusicMan Stingray ('92), Fender Precision Bass AV57 ('12)
Hiwatt Custom 100 ('79), Orange AD200B, Marshall VBC810 ('99), Kevin 4x10" ('00)
DBX160A, Line6 Relay G90, Korg DTR-1

2 Naposledy upravil: Sooguun (20. 01. 2013 21.39:45)

Re: rluke

Tak teď jsem si zavzpomínál na mladí.... R.A.F. Já a ty.... za mlada moje milovaná písnička tu jsem slyšel snad tisíckrát:D Možná bys ani nevěřil kolikrát jsme se za doprovodu týhle písničky krásně vožrali. big_smile
No spíš jsem si teda zavzpomínal na dětství. V 21 letech vzpomínat na mládí je divný...:D

Share

3

Doplněn "profil"

Jinak do dvou měsíců vyjde pod label první deska. Pro všechny příznivce NoFX před 10ti lety smíchaného s trochou HC povinnost:))

Sooguun napsal:

Tak teď jsem si zavzpomínál na mladí.... R.A.F. Já a ty.... za mlada moje milovaná písnička tu jsem slyšel snad tisíckrát:D Možná bys ani nevěřil kolikrát jsme se za doprovodu týhle písničky krásně vožrali. big_smile
No spíš jsem si teda zavzpomínal na dětství. V 21 letech vzpomínat na mládí je divný...:D

Ty jo nesnášel jsem ten song!!:D

Fender Precision Bass USA/JAP ('74/'91), MusicMan Stingray ('92), Fender Precision Bass AV57 ('12)
Hiwatt Custom 100 ('79), Orange AD200B, Marshall VBC810 ('99), Kevin 4x10" ('00)

4

rluke napsal:

NoFX před 10ti lety smíchaného s trochou HC povinnost:))

OK!

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə

5

Dneska jsme s Lukem provedli prima obchudek spojeny s prijemnym pokecem - diky! A dostal jsem desku, hec!

"Prsotě brumíl"
Club Trace Elliot #13
Prof. Il

6

Zase jedna basová transakce.. parádní jednání, rychlost, žádnej problém.

LĀKLAND

7

Lehká aktualziace

8

Už tradičně perfektní domluva, rluke ví jak na mě smile Díky moc za fajn transakci.

LĀKLAND

9

Opet basovej obchod, asi mame podobnej vkus smile . Rychla domluva, seriozni iednani, tesim se, jak bude nitro precl reagovat na rlukuv styl smile

LĀKLAND

10

davidak napsal:

tesim se, jak bude nitro precl reagovat na rlukuv styl

Zmizí? lol Myslím to nitro big_smile

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1

11

Aidamos napsal:

davidak napsal:

tesim se, jak bude nitro precl reagovat na rlukuv styl

Zmizí? lol Myslím to nitro big_smile

2 propocený zkoušky a zatím drží!:D