1

Téma: Kytary.cz

Chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s obchodem kytary.cz, respektive baskytary.cz a to jak přes internet tak přímo v prodejně. díky

Cort B5 OPM
Ampeg SVT-450

Share

2

Re: Kytary.cz

smida napsal:

Chtěl bych se zeptat jaké máte zkušenosti s obchodem kytary.cz, respektive baskytary.cz a to jak přes internet tak přímo v prodejně. díky

Zkoušel sem si tam basový boxy a nemůžu říct křivýho slova k prodavačům. Internetovej obchod maj podle mě taky v cajku. Kupoval se nulťák a druhej den byl doma. Teď čekám každou chvíli, že mi od nich přijde včera objednanej zesík. Já jim za sebe dávám 8 z 10ti bodů. smile

Hardcore Jihlava represent

3

spíš kladný....obsluha nejsou žádný profíci ale sou ochotný

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410

4

opačný zkušenosti co kubš, až na to, že profíci to fakt nejsou....

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.

5

Mě se líbí jak je to tam teď nově, větší:-) Já mam taky víceméně kladný zkušenosti, zkoušel sem tam skoro všechny basy:-)

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH

Share

6

obsluha hodně amatérská, ale přívětivá a pozorná, až na jednu výjimku, ale ta se najde všude...občas neví přesné údaje a tak něco plknou, to nemám rád, radši ať řekne že to neví...
sortiment pochybný, už si tam nic nekoupím, prodávají používané věci jako nové, s tím nesouhlasím, kromě toho příliš mnoho věcí od nich jsem reklamoval, to se mi v žádném jiném obchodě nestalo, nepodsouvám jim zlý úmysl, je to jenom zarážející a neobvyklé

Share

7

Tady souhlasím s šestkou, taky jsem se setkal s tím, že prodávají použité věci jenom hozené do nového kabátu.
Obsluha je sice příjemná, ale pořád jsem měl dojem, že jim jde mnohem víc o to, aby prodali, než o to aby opravdu poradili.

live: Fender Deluxe Active Jazz Bass MIM, Aguilar GS 112, Ampeg PF-350, Mono M80
home: M-Audio Fast Track, M-Audio Oxygen 49, Cubase 5

8

Tak to z toho asi smida moc chytreh nebude smile Já jsem tam kupoval jenom struny a ty mi hned přišli, takže jsem byl spokojenej smile
A kde myslíte že je to nejlepší?

Oh man, he's maniac!

Share

9

V Americe smile

Fender Precision (USA) 1978
Columbus Jazz (Japan) 1970s
Fender Bandmaster Reverb 1971, Marshall DBS 72410 1997
Člen fuck klubu skrytejch čísel

10

Z Ameriky jsem přijel a vracet se tam pro nic už nebudu smile
Ono já si myslim že v Čechách je to složitý narazit na nějakej dobrej obchod

Oh man, he's maniac!

Share

11

juhuuu napsal:

opačný zkušenosti co kubš, až na to, že profíci to fakt nejsou....

nevim co blbnes mozna to znas jen jako stranku ale kytary.cz  na ty nedam dopustit poradi mi okamzite se vsim sou hodne ochotni ale nevim me jako zacinajicimu to dopodrobna vysvetlili. Fakt kdybych neco bral tak s kytar: rychla doprava a hlavne jsou strasne ochotni smile. PS : co mas za spatny zkusenosti ? PS2: to na ty fotce ses fakt ty ?

no ibanez gsr205 + vychodonemecky bassgun 150W mno moc na to hrdej nejsem ale lepsi nez nic smile

Share

12

Jura napsal:

PS2: to na ty fotce ses fakt ty ?

To se ptáš Šestky nebo Mikulika?:-)
Už mlčim, další stupidní vtip na kterej nemam náladu ani já sám...

Share

13 Naposledy upravil: juhuuu (23. 11. 2007 23.56:03)

Jura napsal:

nevim co blbnes mozna to znas jen jako stranku ale kytary.cz  na ty nedam dopustit poradi mi okamzite se vsim sou hodne ochotni ale nevim me jako zacinajicimu to dopodrobna vysvetlili. Fakt kdybych neco bral tak s kytar: rychla doprava a hlavne jsou strasne ochotni . PS : co mas za spatny zkusenosti ? PS2: to na ty fotce ses fakt t

ne, byl jsem jednou na pražským povstání a asi jsem teda jak slyšim chyt nějakýho idiota, ale to byl fakt děs!

ps2: ne, to je marek hoppusů z blink 182 a +44

Komba, basy, hlavy, kytary a tak.

14

to mě právě neba, jak někam přijdu, tvářím se jak se tvářím, tedy asi jako hobbysta hňup, a někdo se mi snaží, třeba ochotně, vecpat nějakou levou...
nedávno jsem byl v bruselu na trhu kytar, oblejzal, zkoumal, lidi ochotný, každej druhej pokrevní přízeň hanse christiana, navíc francouzsky něco dám, holandsky dám tak maximálně pac, no parádně jsem si to užil, legranda, než jsem objevil MM sterla 600 ojro vyvolávací cena, chramstnul ho do ruky a chtěl vyzkoušet. než mi donesl kábl, všimnul jsem si neuvěřitelný garážový úpravy laku a že to nejspíš nebude tak moc to, co má napsáno na hlavě, ale už mi to bylo blbý, tak jsem si začal brnkat a a ty šmelináři kolem se seběhli a koukali co to tam hraje, asi v bruselu nemají moc dobrý basáky, když jsem tam byl za rozruch, ale pak se tam se mnou už nikdo tak hezky nebavil, protože pochopili, že něco jako mikulíkova kolomba za 1000 nebo vybrakovanou westone za 500 mi asi neprodají. a ponaučení na konci?
žádný, ve státech se mi tohle nikde nestalo, v normálním obchodě v bruselu kam chodím taky ne, jenom v mnoha kšeftech u nás se chovají právě jako ti šmelináři na bruselský burze, jenže bez tý jejich roztomilý nonšalance

Share

15

žena mi tam kupovala struny a prodavač ji prodal omylem struny na šestku..tak nevím, člověk je sice omylný, ale takto? také by se mohlo stát, že by prodal kopák místo kotle..
malý výběr bezpražců..vlastně jen dva..kopie odřeného pastoriuse a nepřesvědčivý rock bass..obé jsem zkoušel..zbytečně velký výběr staggů..ale jinak asi fajn prodejnička

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji

Share

16

skusenosti dobre, az na to, ze ked som si od nich objednaval basu na slovensko tak mali nejaki bordel v  datach a plateni. kebyze sa neozvem tak som fakticky mohol mat basu zadarmo big_smile

Olgoy Chorchoy is listening...

Kto pil zemřel, kto nepil taky, kto ale pije náš májový ležák, tomu se umřít nechce.

Share

17

zkusenosti jen spatny.  objednaval sem tam naky repraky. furt mi psali jak je musej dovest a taky kecy. Pak  psali furt mejly ze jako pristi tyden,...pak to furt posouvaly az sem se na ne vybod objednal zbozi jinde,,,,za tejden prislo a kdyz se na kytarach.cz konecne uracili a poslali mi balik tak sem ho nevyzved a kdyz mi pak volali z prodejny ze se balik vratil a jestli mam zajem tak sem jim to pekne rek jak sem snima nespokojenej. takhle sem jim to nandal:-) uz semtam nikdy nic nekupoval. Jinak sem prisel na prodejnu tak sem mel pocit ze tam maj vsechno a zaroven uplne nic.

Ibanez, Marshall, Cavon, SWR

18 Naposledy upravil: Lukáš (25. 11. 2007 12.19:51)

Zkušenosti nemám přímo já,ale můžu porovnávat: Kámoš si u nich z netovýho obchodu objednal kytaru a dorazila mu v přímo luxusně poladěném stavu,navíc natrefil na fakt dobrej kousek,i když to byl Stagg(porovnával ho s Squierem i s vyměněnejma snímačema a hrálo to prý navlas stejně). Druhý kámoš si tam objednával basu Tenson P+J (kdysi zde o ní byla taky řeč),došlo mu v pohodě nastavená (pnutí krku,oktávy atd..),dokonce s nějakejma superstrunama,který na ní má doteď(cca. půl roku) a hrajou furt dost dobře..jako protikald uvedu jinýho kámoše,co objednával basu Stagg,tuším také P+J,a musel si jí dávat k někomu seřizovat za prachy(došla mu dost v rozházeným stavu),protože přes kytary.cz by to byla moc komplikovaná cesta...
Jako můj osobní postřeh z toho všeho uvádím,že to je dost nevyrovnaná firma,zatím sem si u nich objednával struny a s těma problémy nebyly(taky co zkazit na strunách wink )

19

osobně si myslím že V ŽÁDNÝM českým kšeftu kterej sem zatím poznal se nedá přijít jako n00b a říct chci kejtru poradte....musíte jít najisto a nenechat si kecat do výběru...krom toho stejně pro mě osobně je tu tolik nezajímavejch věcí finance/kvalita že radši risknu a budu ebayovat...
ale musím uznat že k.cz s tím aspon zkoušej trošku hnout...aspon minimálně pohnout vodama ale bohužel to vypadá že padaj do šedýho průměru českejch hudebnin...přitom začli tak nadějně

20

v muzikantu je jeden chlapik a ten tomu docela rozumí a dobře poradí ale pak tam je jeden a to je lampa jak cyp big_smile

Share

21

šestka napsal:

pak se tam se mnou už nikdo tak hezky nebavil, protože pochopili, že něco jako mikulíkova kolomba za 1000 nebo vybrakovanou westone za 500 mi asi neprodají.

Vyber zbraně... já volím místo... big_smile big_smile big_smile

chroustjazz napsal:

prodavač ji prodal omylem struny na šestku

Chcete ho snad, chudáka šestku, těma strunama uškrtit?

22

struny na šestku, to je něco jako skříně na míru? smile

Podvojné účetnictví se v Římě příliš neprosadilo. Málokdo byl totiž ochotný se smířit s tím, že MD=D.

Share

23 Naposledy upravil: mikulik (26. 11. 2007 15.22:53)

lol:lol::lol::lol::lol:

24

mikulik napsal:

šestka psal(a):
pak se tam se mnou už nikdo tak hezky nebavil, protože pochopili, že něco jako mikulíkova kolomba za 1000 nebo vybrakovanou westone za 500 mi asi neprodají.
Vyber zbraně... já volím místo...

neriskuj, nevíš s kým mluvíš smile
hele toho krásnýho kolumba bych bral okamžitě, ale v přepočtu za 28k, no promiň...

mikulik napsal:

chroustjazz psal(a):
prodavač ji prodal omylem struny na šestku
Chcete ho snad, chudáka šestku, těma strunama uškrtit?

no dobý den pane mikulík ty vole  smile smile smile

Share

25

Já věděl že nebudeš daleko smile

26

Objednaval jsem si mikrofoni stojany, predpokladana dma doruceni byla asi 3 tydny. Dolso to za necelejch 14 dnu. Otevrel sem krabice a na obou byl praskly plastovy sroub (valec) na utahovaci vysky stojanu. Ocividne to bylo vyreklamovane zbozi a oni to prodaj jako nove sad Stojany nutne potrebuju, takze jsme to jen omotali provazem a tapou a drzi to asi lepe, nez ty orig plasty.
Dneska jsem psal na kytary, kde jsem vysvetlil situaci a jestli by mi neposlali nahradni - nove.
Zatim bez odezvy tak uvidime.

MTD Beast 5
Warwick Yellow Lejbl 0,45 a RockKejbl 6m
Marshall MB 4210
------
Jolana superstar do luku x Warwick red label .045

27

Tak ja ted nastinim me zkusenosti. Koupil jsem pres net baskytarovej zesik warwick pro fet 5.1 a po case jsem ho dal reklamovat, zarucni lhuta mesice ubehla a oni mi to nestihli vyridit tak i meli dat novy zesik, prisel zhruba za tyden po zarurni dobe jeste s papirem ze mi posilaji novy kus. Jenze jsem podle SN zjistil ze mi dali ten stary opraveny. Bylo s tim pak hodne potizi a ja nemel dva mesice na co hrat sad Ted jsem objednal basu ibanez sr500 prisla, ale nevyhovovala tak jsem ji poslal zpet a po vyrizeni dobropisu jiz pres tyden cekam na vraceni penez. Proste podle me se snazej jen vydelat bez ohledu na zakaznika. Uz si tam asi nic nekoupim...

Cort B5 OPM
Ampeg SVT-450

Share

28

Tak kytary odepsaly po par dnech, ze nahradni plastove srouby poslou, ale ze je nejdriv museji objednat. Jsem na to zvedav.

MTD Beast 5
Warwick Yellow Lejbl 0,45 a RockKejbl 6m
Marshall MB 4210
------
Jolana superstar do luku x Warwick red label .045

29

smida napsal:

Ted jsem objednal basu ibanez sr500 prisla, ale nevyhovovala tak jsem ji poslal zpet

no vono prez internet ma cenu kupovat jenom vyzkouseny veci..  jinak je to dost loterie a das za to vic nez za benzin nebo vlak...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

30

právě že ani ne, když ji pošleš zpět tak dáš kilo za balík...a bus nebo vlak tam a zpět mě vyjde nejméně na 350 sad jinak bych si klidně zajel, jen to mám všude daleko...a hudebniny co jsou nejblíž stojej za starou bačkoru sad

Cort B5 OPM
Ampeg SVT-450

Share

31

ani za hranicema nic neni??
btw tusim rikal kytarak ze student agency jezdej praha liberec za 60 a este dostanes kafe :-)
treba je i k vam naka rozumna spoj :-)

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

32

m3 napsal:

tusim rikal kytarak ze student agency jezdej praha liberec za 60 a este dostanes kafe :-)

Hehe... bejvávalo... Student Agency se chová stejně jako dealeři drog: poté, co dumpingovou cenou (Liberec - Praha za korunu) namlsali lidi, zlikvidovali konkurenci a získali na lince monopol, napálili jízdenku postupně až na devět pětek...

33

mikulik napsal:

Hehe... bejvávalo... Student Agency se chová stejně jako dealeři drog: poté, co dumpingovou cenou (Liberec - Praha za korunu) namlsali lidi, zlikvidovali konkurenci a získali na lince monopol, napálili jízdenku postupně až na devět pětek...

Ten pravý čas, aby někdo další vstoupil na trh, využil oslabení SA ježděním pod náklady a začal jezdit za 85,-. Na monopol nevěřím...

A=A

34

kober napsal:

Ten pravý čas, aby někdo další vstoupil na trh, využil oslabení SA ježděním pod náklady a začal jezdit za 85,-. Na monopol nevěřím...

Jenže ČSAD už nemá chuť znova se Student Agency bojovat... a ostatní dopravci vědí, že by proti nim taky neměli šanci...

35

Ach jo, kytary.cz. Obsluha je milá, dokud po nich člověk něco nechce, nebo nedejbože přijde něco reklamovat. Včera jsem tam dávala k reklamaci basu. Tak kyselej xicht jsem už dlouho neviděla. Když mi dal jejich pochybnej reklamační protokol, tak na něm bylo uvedeno jako popis závady "seřídit krk". Když jsem se ozvala a řekla, že to není závada, že trvám na tom, aby tam uvedl, že závada je ohnutý krk do luku, tak mě málem zavraždil pohledem.

Fender Jazz Bass Special MIJ mid 80's - SD Bassline SPB-2, STK-J2b

Share

36

no holt komerční prodej nástrojů nevalné kvality nutí zaměstnávat lidi co nemaj vztah k ničemu maximálně k vlasntímu egu...bohužel se pak nesmíme divit že hudebniny zde bud mají hodně ale stojí to tam za hovno po lidský stránce, nebo toho maj málo ale aspon si v pohodě popovídáte :-D

kytary.cz je typ obchodu "zjistit si kdekoliv jinde co a jak a jít koupit"

37

Kubš napsal:

kytary.cz je typ obchodu "zjistit si kdekoliv jinde co a jak a jít koupit"

a ja myslel ze je to obchod vyzkouset a koupit prez ebay big_smile
idyz pravda ono toho tam na zkouseni neni moc.. vlastne to ashbory.. big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

38

Já už si v kytarách koupim maximálně trsátko sad

Fender Jazz Bass Special MIJ mid 80's - SD Bassline SPB-2, STK-J2b

Share

39

Já k internetovým obchodům mám vpodstatě negatívní postoj.  Rozmohl se nákup přes internet i u zboží u kterého si nikdy nedovedu představit koupi bez předešlé prohlídky, lhostejno, jestli kupuji věc levnou, či drahou. Mám na mysli složitější věci, než třeba materiál, drobné spotřební zboží - třeba ty struny a kabely.
Hudební nástroj má dost proměných položek - kvalita, zpracování, vzhled, zvuk, ergonomie, atd a lišících se navíc kus od kusu! U aparátů dlužno dodat, že je to podobný ...
Další mínus - nekontrolovatelná přeprava - ještě jsem neviděl řidiče jakékoli kurýrní služby jet podle předpisů.
Kupovat něco, co mi má sloužit x let a být i mojí součástí a prostředkem k vyjádření na základě vesměs zaujatých recenzí a katalogových údajů ????? Pěkná hovadina! lol Těch pár projetejch korun a den volna stojí za tu investici do budoucna a to i pro úplný začátečníky! I průměrný prodavač dokáže začátečníkovi hodně pomoct smile . Někdo třeb narazí, že daný kus, nebo typ nemusí být ten den na prodejně. Holt smůla.
Stím vším se pojí jisté souvislosti - při převážně internetovém prodeji nikdy obchod nebude mít v zájmu mít všechno zboží na prodejně skladem a k tomu mít zaměstnaný odborníky, když jim vlastně stačí posílat balíky a někdo, kdo dokáže ten balík zabalit.

40

no tak ja myslim ze to mozna zbytecne demonizujes, prece jen je tam ta 14 denni lhuta na vraceni bez udani duvodu, nebo ne?

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
Zappa: "Talkin' about music si like dancing about architecture."
"Kolik je potřeba basáků na zašroubování žárovky? Ani jeden, klávesák to zvládne levou rukou.."

41 Naposledy upravil: CharlesBass (19. 03. 2008 07.53:33)

Axlík napsal:

prece jen je tam ta 14 denni lhuta na vraceni bez udani duvodu

Jasny, 30 denní zrovna u kytary.cz .. Takže - zabalit kytaru, poslat, nebo odvézt = čas a finance navíc ... vůbec taky uspět ("Vrátit lze pouze zboží ve 100% stavu bez zjevného opotřebení, včetně nepoškozených obalů a příslušenství.") Neberu-li v potas nějaké závady. Jde prostě o výběr a ozkoušení si a porovnání atd. To už je sakra důvod, proč opustit teplo rodiného krbu a místo pohldného nákupu "po netu" se rozjet do hudebnin ! A navíc se dá po cestě potkat spousta roštěnek lol , některý se při pohledu na tvrdýho muzikanta s kejtrou přímo rozplívají .... smile ...hm nic, ale co kdyby lol

42

CharlesBass napsal:

prece jen je tam ta 14 denni lhuta na vraceni bez udani duvodu

Taky bych na to moc nespolehal... když nebudou chtit, tak ti to prostě nevezmou, nějaká odřeninka nebo něco se dá najít vždycky. Ale osobně jsem to ještě nezkoušel snad nikdy v život takhle vracet, takže nevi, jak jsou k tomu kde nakloněni.

live: Fender Deluxe Active Jazz Bass MIM, Aguilar GS 112, Ampeg PF-350, Mono M80

43

CharlesBass napsal:

některý se při pohledu na tvrdýho muzikanta s kejtrou přímo rozplívají .... smile ...hm nic, ale co kdyby lol

Ja sem mekky muzikant, pri pohldu na me se rozplyvaji

AccugrooveFanclub #1

Share

44

kytary.cz jsou podle mě ještě jakžtakž v pohodě - oproti třeba muzikeru mi přijde že to má trochu úroveň. Personál ví sice houby co vlastně prodává a pokus nedat znát nedostatek odborných znalostí a přehledu vyzní hodně často diletantsky, ale na druhou stranu je to prostě jedno z mála míst, kam může člověk po získání dostatku informací o produktu z netu zajít a vyzkoušet si ho - pokud teda nemluvím o nějakých highend věcech které sem sotva někdo vozí...

Share

45

a to si představ že sou i tací co kupujou až z emeriky na dálku bez záruky.....
mně se to zatím ohromně vyplatilo....v čr bych nástroj nekoupil ani z druhý ruky ani z první ani na živo ani na netu....prodávaj se tu akorát předražený sračky...

46

Ausländer napsal:

oproti třeba muzikeru

ano muziker second hand prodávající za normální ceny...příde mi hodně ubohý když si prodavač může vzít do studia půlku prodejny a pak to na krámě prodávat za plnou cenu....to se myslím dělalo v 90tkách u houdka v plzni a lidi kůli tomu radši dovezli ampeg z ameru než platit použitý zboží za plnou cenu...

47

Kubš napsal:

muziker second hand prodávající za normální ceny...

jo jo ty nástroje jsou tam v hrozným stavu, to je fakt tragédie, moc nerozumím tomu jak to že je ten krám životaschopný - z trsátek to asi nebude!

Share

48

hele ono se tam asi někomu něco občas prodá...ale tam fakt akorát něco co je zapečetěný :-D ale nejlíp nic :-D

49

Ausländer napsal:

kytary.cz jsou podle mě ještě jakžtakž v pohodě - oproti třeba muzikeru

Pravda... v kytarach jsou aspon ti lidi trochu ochotnejsi a snazivejsi. Byl jsem v muzikeru podivat se na nejake kufry na basu a z obsluhy jsem mel neprijemny pocit ze je otravuju vubec svoji pritomnosti...  navic ten kufr co meli napsany skladem mi prodavac rekl ze ho nemaji... a pak asi za pet minut (behem kterych jsem byl narcen, ze jim lezu do skladu; jak tam clovek proboha ma poznat co je sklad a co ne) prisel, ze ho teda vlastne mají. hrůza, uz tam nikdy nevlezu

50

Zlaty kytary.cz. Je to teda OT, ale koupil jsem pred vic jak tydnem letenky pres click4sky.com - penize z banky odesly, ale letenky nikde a nefunguje ani heslo na stranku kontroly rezervaci. Jedinej kontakt je mailem na kterej opakovane nikdo neodpovida sad Cesky aerolinie jsou sice majitel spolecnosti, ale informace neposkytujou. Jsem z toho trochu nervozni...

Share

51

Callas napsal:

z obsluhy jsem mel neprijemny pocit ze je otravuju vubec svoji pritomnosti...

tak tenhle pocit mám ve většině obchodů s nástrojema a řekl bych že rozhodně nepůsobím dojmem nesolventního pubescenta co si prostě na první pohled nic nekoupí..
Myslím že ty prodavači bývají taky muzikanti, jenže dost často zakomplexovaný, což souvisí i s tím že si do obchodu přijde koupit třeba drahou basu prcek co ji umí sotva držet a kterýmu ji platí fotřík, zatímco oni při svém platu prodavače (což mnohdy asi nebude žádná sláva) na takový nástroj musí šetřit hoooodně dlouho - když tohle vidí denně tak se jim ta blbá nálada nakupí a pak se to odráží na všech kupujících... Druhá věc je že poměr těch co se přijdou podívat a těch co si odnesou něco víc než kabel nebo trsátko je pořád větší.. ten přístup by ale měl být fakt jiný, přece nebudu mít problém chodit na jedno místo když na mě budou vlídný a vyjdou mi vstříc....

Share

52 Naposledy upravil: Callas (19. 03. 2008 12.34:35)

Ausländer: No, on je spíš ten problém, že když to je větší obchod, tak ti prodavači prakticky nemají žádný zájem na tom, aby se něco prodalo... stačí, aby dělali to nejnutnější, aby je majitel nevyhodil...
Když jsem vybíral basu nebo kombo, tak zásadně z malých obchůdků. Na ípáku mám jeden oblíbený, vlastní ho dva lidi, kteří tam taky prodávají... oba dost slušní muzikanti a to bys měl vidět ten přístup. Jenom poprvé, když jsem šel vybírat kombo a věděl tak možná, že to je nějaká velká krabice s reprákem, tak jsem s tama odešel poměrně slušně zasvěcený do problematiky. A navíc s pocitem, že se mi fakt snažili poradit a ne oškubat mě a vychválit mi nějaký zmetek, co už jim tam douho leží...
Kdyz jsem tam ted nedáno kupoval basu, tak se mě hned přeptávali, jak šlape kombo, jestli jsem s ním spokojený, atd...  takhle si já představuju hudebniny

Rád jim udělám reklamu, doufám, že z trhu vytlačí kytary a muziker big_smile

http://www.musictrade.cz/

53

Mě se zdaj kytary celkem v pohodě, i ty lidi tam mi nepřijdou nějak hrozný, spíš jsem si teď vzpomněl na muziker, jeden zesík (myslim že to byl Fender) očividně spadnul na to ucho do racku (při detailnějším průzkumu je vidět jak se trochu ohnul a posunul ten plech na předním panelu a vypínač je šejdrem)

Share

54

mno musictrade není malá splečnost smile oni nemaj jen ten obchůdek přeci jenom koukni co všechno distibuujou :-D

55

ofic distributor kubsova nenavideneho rittru :-D .. ale jako pivonka je tam dobre prez 10 let..kupoval sem od nej este na prumce nakyho vanhorna.. :-)
ale teda zrovna e.ksefty tam moc neficej ..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

56

jojo i rittera má....ježíš to byl pěknej futrál ale jak pěknej a drahej byl tak takpěkně a draze se odpouroučel

57

Kubš: Jo, asi jsou větší... ale já je znám jen z té poměrně malé prodejny na ipaku, kde jsou fakt jen ti dva typci a masj docela slusny pristup. A obal je jedina vec, kterou jsem koupil jinde big_smile

58

Nevim jestli to tam nemaj už dlouho ale všim sem si že nabízej garanci ceny bla bla bla ne jen v čechách ale i v celý Evrpopě tak sice Thomann teď neni bůhvíjak výhodnej ale kdybyste narazili na nějakej levnej shop po Evropě...

Share

59

mno tak já ti řeknu jak to je...oni ti daj cenu která je u thomana+ poštovný thomana.... asi tak to je....

60

ale zase tak spatny v Kytarach nejsou. Co jsem tam v patek cekal u kasy tak tam prisel pan, ze ho posila kamos pro nejakje popruh (a ted jmenoval cislo zbozi). Oni na to, ze ho ted nemaj na kramu ale v jinym sklade ( ze stehujou prave ted sklad do vetsiho). No a on ze prijel jenom pro nej. A tak mu rekli, ze mu ho poslou postou a daj mu slevu 100Kc (proste aby neplatil dobirku).

Schecter Hellraiser 5 ║ Squier by Fender MB-4
Hartke VX3500  ║ Warwick blue cab 15,
LINE 6 BASS POD XT PRO + IMG STAGE LINE STA-300 + Hocke BS 115
Pár levých rukou big_smile

Share

61 Naposledy upravil: Lukáš (24. 09. 2010 15.57:04)

Nějak nevím, co si o nich mám myslet.. komunikace přes e-mail skrz zboží celkem v pohodě.. ale jak jsem zjistil, že jsem dotyčný zboží (hlazenky GHS - údajně "brite flats" - uvidíme..) vyprodal, říkal jsem si, že to možná v pohodě nebude.. a taky že ne. Když jsem teďka vybalil struny, byl vnitřek obalu nějakej špinavej (bláto?) a Ečko je nějaký zrezlý bo co na něm je, což mě docela nas*alo..asi jim to tam leželo dlouho

62

jen pridavam zkusenoust s timto obchodem. Je spatna. Kamarad kupoval kytaru (elektrickou lubovku) a priisel mu takovy shit...  kdyz to donesl k panu Machovi, ten mu rekl ze je to tak na vraceni zpatky. Kazdopadne neco s tim udelal a jaks taks to hraje.
Potom si z tama koupil kombo- uozornuji ze znacka Orange je slavna svou kvalitou a spolehlivosti. Po par tydnech mu kombo zacina chrcet jakoby obcas preplo na distroner.......
Zaver- Kytary.cz maji mozna pekne stranky, ale nic bych si z tama nekoupil. hmm

Fender precision bass
Cort RB5
TORQUE jakesik 100w kombicko

Share

63

Nechci kytary nijak obhajovat, ale co reklamace? Chování je to, co podle mě můžou ovlivnit mnohem víc, než kvalitu Orange. Mě třeba štvou ty machrovači na prodejně a spoustu věci skladem na který se čeká měsíc...

Share

64

freetall napsal:

jen pridavam zkusenoust s timto obchodem. Je spatna. Kamarad kupoval kytaru (elektrickou lubovku) a priisel mu takovy shit...  kdyz to donesl k panu Machovi, ten mu rekl ze je to tak na vraceni zpatky. Kazdopadne neco s tim udelal a jaks taks to hraje.
Potom si z tama koupil kombo- uozornuji ze znacka Orange je slavna svou kvalitou a spolehlivosti. Po par tydnech mu kombo zacina chrcet jakoby obcas preplo na distroner.......
Zaver- Kytary.cz maji mozna pekne stranky, ale nic bych si z tama nekoupil. hmm

Vítej krajane wink Kytary nijak obhajovat nechci, ale zákon webshopů praví, že na prodejně se nachávají kusy lepší a někomu, kdo nástroj vybírá přes internet, se posílají kusy horší. Pokud to byla levnější kytara, pak se není čemu divit. Jestli to byla dražší kytara, tak ještě hůř, že ji někdo takovým stylem vůbec kupuje. Orange je dobrá značka, spíš bych řek že má problém v kytaře.

Share

65

Až na slečny na pokladně je pro mě jednání s lidmi z kytar vždy velmi nepříjemné, otravné (asi oboustranná záležitost) a snažím se tomu vyhnout, nejlépe nákupem v jiném obchodě..

Např. mi přímo v prodejně víc jak půl hodiny nebyl nikdo ochotný vydat objednané zboží

Fender & Bender >>> Gibson GB440 >>> Soundelirium the40.1

66

Anuris napsal:

Až na slečny na pokladně je pro mě jednání s lidmi z kytar vždy velmi nepříjemné, otravné (asi oboustranná záležitost) a snažím se tomu vyhnout, nejlépe nákupem v jiném obchodě..

Např. mi přímo v prodejně víc jak půl hodiny nebyl nikdo ochotný vydat objednané zboží

Naprosto stejně to mám já v Music Center. Kdysi sem to tu psal. Borec seděl vedle klavíru a řek mi že tam žádný nemá a příště se mám podívat na internet jestli tam nějaký mají. O to víc mě nasralo, že měl otevřený FB. Tak sem tam přestal chodit. Párkrát v životě se stalo, že jsem měl u sebe třicet litráků a chtěl je utratit a díky skvělé ochotě music centru jsem je utratil nakonec v německu smile

Share

67

Sípa napsal:

co reklamace?

Tady můžu přidat kamarádovu nedávnou zkušenost. Kupoval u Kytar zesilovač, po půl roce uplně přestal hrát. Takže jasná reklamace, poštovný by měl hradit prodejce. Zesilovač tam poslal, a oni mu ho vrátili s tim, že na žádnou vadu nepřišli a že teda posílaj zpátky, čili se reklamace zamítá, nikdo mu nic neproplatí. A zesik po návratu samozřejmě fungoval a byl evidentní servisní zásah.

Takže jen aby nemuseli spouštět reklamační řízení a aby neplatili poštu, udělali ze zákazníka idiota. To už je docela síla.

LĀKLAND

68

davidak napsal:

poštovný by měl hradit prodejce.

Na to bacha, dle zákonu se poštovné zdarma při reklamaci, nebo vrácení zboží zakoupené v E-shopech nevztahuje

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10

Share

69

Tim spíš nechápu jejich jednání.

Vim, že se v tomhle Démone vyznáš, jakej přesně je na tohle zákon? Já znám teda jen ten na kamenný obchody, kde je ta vyjímka pro eshopy?

LĀKLAND

70 Naposledy upravil: Deamon9009 (18. 05. 2011 12.47:00)

Jedná se o dva různé zákony. Jeden na vrácení zboží do 14 dnů, které není zakoupeno osobně v prostorách prodejny (vztahuje se i na smlouvy).

Reklamace. Nejsem si teď jist zda se stejný zákon vztahuje i na e-shop. Je toho kvanta a u E-shopu se převážně neuvádí. Proto by mělo tedy plynout to co jsi výše zmínil a já se tedy mýlil.
edit:
Podle § 598 Občanského zákoníku má zákazník právo na úhradu nutných nákladů, které mu vznikly v souvislosti s uplatněním práv z odpovědnosti za vady.
Typicky jde o náklady na dopravu, ale také třeba o poštovné nebo telefonní poplatky. Mělo by však jít o účelně vynaložené náklady - takže například účtenku za taxíka můžete uplatnit jen tehdy, když jste skutečně nemohli jet vlastním autem nebo konkrétní zboží převážet hromadnou dopravou.

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10

Share

71 Naposledy upravil: Sípa (18. 05. 2011 12.49:03)

davidak napsal:
Sípa napsal:

co reklamace?

Tady můžu přidat kamarádovu nedávnou zkušenost. Kupoval u Kytar zesilovač, po půl roce uplně přestal hrát. Takže jasná reklamace, poštovný by měl hradit prodejce. Zesilovač tam poslal, a oni mu ho vrátili s tim, že na žádnou vadu nepřišli a že teda posílaj zpátky, čili se reklamace zamítá, nikdo mu nic neproplatí. A zesik po návratu samozřejmě fungoval a byl evidentní servisní zásah.

Takže jen aby nemuseli spouštět reklamační řízení a aby neplatili poštu, udělali ze zákazníka idiota. To už je docela síla.

Já to myslel spíš proč to freetall nereklamoval - tam je potom podle chování opravdu možné nadávat. Protože podle mě za to, že po nějaké době něco přestane fungovat prodejce (vynechme extrémy) moc nemůže. Já co vím o 4 reklamacích 2 v pohodě, jedna nakonec taky v pohodě a při poslední jsem měl co dělat, abych se ovládnul  yikes To co popisuješ ty taky nechápu.

Share

72 Naposledy upravil: el BassTardo (18. 05. 2011 13.35:22)

freetall napsal:

uozornuji ze znacka Orange je slavna svou kvalitou a spolehlivosti

slavná kde? nebo spíš kdy? Orange je na tom stejně jako spousta jiných značek: část produkce je levně vyráběná v Číně. Takže se nedivím, že kombíčko z e-shopu má vadu. Stejně by se totiž mohlo jmenovat třeba Bugera...

Basa prudí muziku smile

Share

73

el BassTardo napsal:

část produkce je levně vyráběná v Číně

snad dokonce uplně všechno

74

Kubš napsal:

pokud se nepletu, tak akorát Mesa se ještě drží...

Basa prudí muziku smile

Share

75

Hocke taky, ne?  big_smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB,  GK 200RB 1981, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII

76

el BassTardo napsal:

Stejně by se totiž mohlo jmenovat třeba Bugera...

nene barva je jina big_smile

e.t. napsal:

ten ma ty cinany schovany ve sklepe...

btw MarkBass se dela v italii celej .. big_smile ale museli zatrest zacit natirat aspon repraky na zluto...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

77

Tak jako ja bych nic takhle taky nekoupil..... on to byl kamarad, rikal sem mu at to reklamuje ale on ma svou hlavu tak co snim? mam ho zabit ? big_smile

el BassTardo napsal:

slavná kde? nebo spíš kdy? Orange je na tom stejně jako spousta jiných značek: část produkce je levně vyráběná v Číně. Takže se nedivím, že kombíčko z e-shopu má vadu. Stejně by se totiž mohlo jmenovat třeba Bugera...

Zatim s kazdym, co jsem se bavil tak mi rekl ze orange jsou hodne dobre komba... tak podle toho to soudim. Jinak receno na komba Orange jsem jeste neslysel krive slovo.... neutral

Fender precision bass
Cort RB5
TORQUE jakesik 100w kombicko

Share

78

el BassTardo napsal:
Kubš napsal:

pokud se nepletu, tak akorát Mesa se ještě drží...

myslel sem u orange wink

79 Naposledy upravil: Hocke (18. 05. 2011 19.54:57)

m3 napsal:
el BassTardo napsal:

Stejně by se totiž mohlo jmenovat třeba Bugera...

nene barva je jina big_smile

e.t. napsal:

ten ma ty cinany schovany ve sklepe...

btw MarkBass se dela v italii celej .. big_smile ale museli zatrest zacit natirat aspon repraky na zluto...

Já hlava skopová, už letím do sklepa s granulema.

80

Kubš napsal:

no holt komerční prodej nástrojů nevalné kvality nutí zaměstnávat lidi co nemaj vztah k ničemu maximálně k vlasntímu egu...bohužel se pak nesmíme divit že hudebniny zde bud mají hodně ale stojí to tam za hovno po lidský stránce, nebo toho maj málo ale aspon si v pohodě popovídáte :-D

S tím nemůžu než souhlasit. Před nedávnem jsem byl v Audioteku,měli tam moře bas a prodavač byl dredař a vypadal jako pohodář. Jenže když jsem se ho zeptal na tu basu co chci(ESP AX 104) tak na mně trochu pohrdavě koukal(asi si říkal na co ten pupkatej strejc potřebuje takovou divnobasu) a pak mi řek,že dodací lhůta je asi 1 až 2měsíce. Naopak opravdovej odborník je v hudebninách na Jungmaňáku. Ten člověk je tam snad třicet let,výborně poradí,bezva pokec,ale má tam jenom Yamahy a ty se mi nelíběj. Takže asi nejvyváženější se mi to zdálo v Music City,maj sice
nic moc stránky,ale kytar maj hodně a jsou dost ochotný i když viděj,že si člověk nejde nic koupit. Omlouvám se s kytarama.cz nemám zatím žádnou zkušenost,ale byl jsem línej hledat vlákno o přístupu v prodejnách.

ESP-LTD AX 104BK / BEHRINGER Ultrabass BX 4410
Jo basa,to je můj mazel,akorát nevim na co jsou tam ty čtyři dráty.

81

Přidam svojí zkušenost.
Chtěl jsem si vyzkoušet 2 basový aparáty, tak jsem je o to poprosil. A oni na mě stylem "kolik máte s sebou peněz? jako jestli to budete kupovat, protože jinak bych se s tim dolů netáhnul". Grrr. Pak na netu měli nějakou marshall hlavu novou za dobrou cenu, tak tam dojedem a poťák chybí..a tak dále, ty lidi jsou neochotný...

----FUCK A DUCK----
Music Man StingRay 4H
Orange Terror Bass 500H ++ Orange OBC410
Boss ODB-3

Share

82

Taky mám jeden "kytarový" fórek: Měli tam v akci nějaký futrál, a já poslal dotaz na jeho přesnou délku, aby se mi tam opravdu vešla basa. Obratem přišel mail, že to předávají do oddělení dotazů a že obvykle odpovídají do 24 hodin. Patrně chtěli napsat měsíců, protože na odpověď čekám už třetí měsíc. smile

Čtyři jsou nejvíc - výjimkou je jen Gibson G3!

Share

83

Henk napsal:

Ten člověk je tam snad třicet let,výborně poradí,bezva pokec,ale má tam jenom Yamahy

počkej dyt tam prý maj vysoký třídy typu Fender CS apod...

84

Kubš napsal:

počkej dyt tam prý maj vysoký třídy typu Fender CS apod...

Henk asi myslí Karlose, kterej dělá v prvním patře v Yamamusic, ten je tam dlouho a je fakt v pohodě. Dobrý kytary mají v Guitarparku, to je v podzemí.
Jeden barák, ale víc firem...

Basa prudí muziku smile

Share

85

el BassTardo napsal:

Henk asi myslí Karlose, kterej dělá v prvním patře v Yamamusic, ten je tam dlouho a je fakt v pohodě. Dobrý kytary mají v Guitarparku, to je v podzemí.Jeden barák, ale víc firem...

jasný

86

el BassTardo napsal:

Henk asi myslí Karlose, kterej dělá v prvním patře v Yamamusic, ten je tam dlouho a je fakt v pohodě. Dobrý kytary mají v Guitarparku, to je v podzemí.
Jeden barák, ale víc firem...

To bude on. Vůbec jsem si neuvědomil,že jsem v prvním patře a že je dole Guitarpark to jsem nevěděl doteď,díky.

87

Má dlouhý už trochu prořídlý vlasy a postavou je spíš usedlejší. Pamatuju si ho,když dělal ještě v přízemí a prodával mi asi v roce 1983 mojí první Galaxisku. Už tenkrát to byl bych řek odborník. U něj bych si basu koupil hned,ale ty Yamahy nejsou můj šálek kávy.

88

Henk napsal:

byl jsem línej hledat vlákno o přístupu v prodejnách.

Kubš napsal:

...bohužel se pak nesmíme divit že hudebniny zde bud mají hodně ale stojí to tam za hovno po lidský stránce, nebo toho maj málo ale aspon si v pohodě popovídáte :-D

Woitseck napsal:

Chtěl jsem si vyzkoušet 2 basový aparáty, tak jsem je o to poprosil. A oni na mě stylem "kolik máte s sebou peněz? jako jestli to budete kupovat, protože jinak bych se s tim dolů netáhnul".

Mno kdyz to tu tak vidim tak musim zavidet brnakum byl sem v patek v Musikzone prozkousel sem 3 boxy vcetne kombinaci, dobre sem pokecal i kafe sem dostal .. proste prijemne stravena hodinka ... este stesti ze sem nemel vic casu big_smile to bych toho prohral este vic big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

89

m3 napsal:

Mno kdyz to tu tak vidim tak musim zavidet brnakum byl sem v patek v Musikzone prozkousel sem 3 boxy vcetne kombinaci, dobre sem pokecal i kafe sem dostal .. proste prijemne stravena hodinka ... este stesti ze sem nemel vic casu big_smile to bych toho prohral este vic big_smile

a copak jsi zkousel, resp. co te oslovilo??

G&L L-2000, series E / 1982
Markbass F1 + EBS Neo 212
EBS MultiComp, Drakglass B7K

Share

90

kurowec napsal:

a copak jsi zkousel, resp. co te oslovilo??

viz http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=9302  cool  nemel sem moc casu byl sem kouknout na tu NY 804 .. a kdyz uz sem tam byl tak sem prohral este 604 a NY 121 docela mne este na pohled zaujali ty boxy z ty club serie nazivo vypadaj daleko lip nez na netu smile jenom nemaj ten koberec tak bych nemel k cemu lepit hlavu a hlavne mne lakali ty 8micky..  ale to zkusim trochu rozumnejc sesumirovat v odkazovanym vlakne..   wink

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

91

Je normální, že mi při objednávce přes e-shop music-city přišla jen faktura a žádný reklamačák?

Gallien Krueger + MM... wink

Share

92

D.V.B. napsal:

reklamačák

tím myslíš co?

faktura ti zároveň slouží jako záruční list...

Bacchus, Sivčák, stará káča, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny

93 Naposledy upravil: D.V.B. (22. 07. 2011 10.10:56)

To jsem chtěl vědět, že mi právě přišla jen faktura(danový doklad). A na jejich stránkách je právě psané, že potřebuju fakturu a zaruční list.

EDIT:Tak jsem tam volal a prý, že stačí faktura, ale kdybych chtěl, klidne mi můžou zaruční list poslat.

Share

94

o jaký zboží se jedná? klasickej záručák (jako zcela samostatnej papír) jsem už dlouho nikde neviděl...

Bacchus, Sivčák, stará káča, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny

95

Koupil jsem Gallien Krueger NEO 412.

Share

96 Naposledy upravil: dw4rF_cz (22. 07. 2011 18.37:33)

mně na reklamaci u kytar.cz bohatě stačila faktura, klasickej záručák se dneska dává jenom u spotřební elektroniky většinou. v případě reklamací pak stačí schovávat reaklamační protokoly jako doklad že už to třeba na reklamaci eventuelně bylo

Tokai Hardpuncher '81, Ibanez Silver Series Jazz Bass '78

Share

97

Navíc  když už k něčemu pošlou zaručák, tak nevyplněnej, takže je stejně k prdu a řeší se fakturou.
Heh známej teď reklamoval kytaru - pujčil ji kamarádovi a vrátila se mu ohlym krkem(aneb cheš li se něčeho zbavit, tak to pujč smile ) Dokonce mu napřed napsali, že mu vymění jenom ten krk, že mu tam dají z jiné Washburny, nakonec spo nějakym tom týdnu se zase ozvali, že mu vrátěj prachy. No a místo 5 litrů mu málem vrátlili jenom 3,5 big_smile. Ale nakonec je myslím rád, že se takhle té kytary zbavil. přece jen kytarovej set není dobrá volba big_smile

Spector Rebop 4, Kodiac 100W celoflaška + box JanecOrange 2*12

Share

98

Tak jsem byl v brněnské kamenné pordejně a jako dobrý, příjemně mě překvapila velikost prostoru a množství baskytar a aparátů.

Zkoušel jsem tam:

Fender Classic 70 JB (Mexiko) - dobrá basa to byla, docela baldovitej krk na JB, ale zvuk posunutýho kobylkáče je super kňouravej
Fender Std. mexiko (bledě modrej) - vynikající basa za 15T. Fakt supr JB zvuk
Fender JB Special (MIA) - měl jsem z toho takovej solidnější pocit do ruky, ale zvukově byl jak to modrý mexiko
Fender Aerodyne (MIJ) - hrůza, tupý, huhel, bez brblání (na tom měly podíl starý struny, ale ty byly i na classic 70), o ničem
Warwick Streamer STD - starý struny, ale prděl slušně, čekal jsem ale více, to už mě víc oslovil pasivní Fender anebo ....
Cort GB 74 OPN (http://kytary.cz/cort-gb-74-opn/HN109696/) - tady jsem byl velice mile překvapenej. Přišlo mi to zvukově jako v podstatě profi nástroj za 7500 smile  Hlavně ten passiv byl vynikající.

To jen tak moje dojmy z baskytar.

Jo a všechno jsem to zkoušel na Orange Terror (http://kytary.cz/orange-tb500h/HN119171/) + Nějakej Eden 4x10. Zvukově moc líbilo, výkonu hafo. Šlo tam nastavit od čistého zvuku až po pěkně naprděnej nakreslenej, což mě překvapilo, poáč jsem tu četl, že to čistej zvuk vlastně neumí. Ještě jsem tam pokukoval po Ampeg portaflex, ale nebyl zapojenej a už nebyl čas tam shánět někoho z neviditelného personálu, takže příště.  smile

Fender | Peavey | Hagstrom | Mewer | Walldis
Line6 | MarkBass | Warwick | Soundelirium

99 Naposledy upravil: m3 (20. 09. 2012 14.52:53)

hofa napsal:

klasickej záručák (jako zcela samostatnej papír) jsem už dlouho nikde neviděl...

u markbasu mi prisel dycky ... teda ale to sem nekupoval v kytarach ale v musikzone resp z polska a rakouska...

Jinak vcera sem objednal basu u kytar protoze psali ze ji maj na krame. A ted koukam ze pisou dostupnost 3.10. a u ty moji objednavky je: nezadano ke komplataci ..
pan na  tvrdil ze mi ji nekdo koupil pred nosem a ze se jim este nestacil aktualizovat system ..ikdyz teda rikal ze ji koupili ve 12 neco a ja sem ji objednaval ve 14 neco..
a kdyz sem klikal na vloz do kosiku tak svitila 1skladem a kdyz sem pak na to proklik vzapeti tak uz psali dodani do 14 dni..  tak leda ze by ji koupil nekdo na krame, coz se sice muze stat, ale je to kurevska smula .. a nebo ten jejich system je je na hovno a basa tam nebyla uz buhvi jak dlouho.. osobne se priklanim spis k tomu druhymu ... kdyz sem tam naposled nakupoval kabel speakon-speakon.. tak si ho jedu vyzvednout na sklad a chlapik mi cpe kabel jack-jack protoze meli bordel v kodech a popisech zbozi...
Takze sem objednavku basy stornoval a u mne uz asi kytary definitivne skoncily... hmm

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

100

m3 napsal:

pan na  tvrdil ze mi ji nekdo koupil pred nosem a ze se jim este nestacil aktualizovat system ..ikdyz teda rikal ze ji koupili ve 12 neco a ja sem ji objednaval ve 14 neco..
a kdyz sem klikal na vloz do kosiku tak svitila 1skladem a kdyz sem pak na to proklik vzapeti tak uz psali dodani do 14 dni..  tak leda ze by ji koupil nekdo na krame, coz se sice muze stat, ale je to kurevska smula .. a nebo ten jejich system je je na hovno a basa tam nebyla uz buhvi jak dlouho.. osobne se priklanim spis k tomu druhymu ... kdyz sem tam naposled nakupoval kabel speakon-speakon.. tak si ho jedu vyzvednout na sklad a chlapik mi cpe kabel jack-jack protoze meli bordel v kodech a popisech zbozi...

Jako clovek co pracoval (a obcas jeste pracuje) v e-shopu (byt jineho odvetvi) ti muzu rict ze obe situace (tj. ze to nekdo vyfoukne pred nosem i ze se proste zapomene kliknout, ze to uz neni skladem) jsou dost bezne..
Pokud jde o tu kabelovou situaci, tak to je mene caste, ale taky se muze stat...

Nevim jak to maji zarizeny na kytarach a jake tam maji system, ale u nas obcas byl takove chaos, ze to se proste nedalo, takze chyba se obcas vloudi...

"Prsotě brumíl"
Club Trace Elliot #13
Prof. Il

101

UR napsal:

Tak jsem byl v brněnské kamenné pordejně

Já jsem se tam utek schovat před deštěm včera. Docela jsem byl nabídkou bas zklamanej, resp. z levnějších modelů toho bylo dost, ale od US Std nahoru vejš tam byl snad jen černej US JB Deluxe, kterej byl jako docela fajn, ale 40 by se mi za něj moc nechtělo dát, ten nástroj mě nechával chladnym. Prakticky všechny basy tam měli neseřízený, a to na některejch z nich visela cedulka "seřízeno profesionálem" a nějakej podpis. Líbila se mi prostornost toho obchodu, to zas jo. Nejvíc mě zaujal hard relic strat cs smile

LĀKLAND

102

No já naopak mám celkem aktuální pozitivní zkušenost... V obchodě jsem si vyzkoušel basu, dostala mě tím, jak se mi na ni pohodlně hrálo, tak jsem vybral jinou barevnou variantu a objednal... Prodavač sdělil termín dodání do 14 dnů, což jsem akceptoval. Za 2 dny volá manažer prodeje, že prověřovali dostupnost u výrobce a dodání vidí až za 2 měsíce... Pokud však netrvám na tom barevném provedení, nabídne mi slevu na vystavený kus. Slevil mi 3600Kč, což jsem ocenil a odvezl si basu ihned. Do dneška jsem na netu takovou cenu této basy nenašel, takže za mě positive feedback :-)

103

Kiwi napsal:

Jako clovek co pracoval (a obcas jeste pracuje) v e-shopu (byt jineho odvetvi) ti muzu rict ze obe situace (tj. ze to nekdo vyfoukne pred nosem i ze se proste zapomene kliknout, ze to uz neni skladem) jsou dost bezne.

Mám podobnou zkušenost. Kupoval jsem na jaře foťák Nikon Coolpix P300. V obchodech se už začínala objevovat novinka P310, jenže o dost dražší, a podle testů pomalejší než P300 a taky nevím, co bych dělal se 16 Mpx, 12 Mpx mi bohatě stačí (do té doby jsem měl 8 Mpx a taky to bohatě stačilo). Sháněl jsem ho po celým internetu jak blázen. Hned na prvním, kde byl za suprovou výprodejovou cenu mi ho taky podle informací někdo o pár hodin dřív vyfouknul. Pak jsem ten foťák objednal postupně ve 4 další e-shopech, kde ho měli mít skladem, a ze všech mi objednávku stornovali, že už ho nemají. Až v pátém e-shopu jsem byl úspěšnej.

ProFeel | Music Man Club #1 | TecAmp Club #1 | Flatwound Club #1

104

tak z kytar dosel mail, ze zrusili ostravskou pobocku. ono neni se co divit, dycky, jak sem tam dosel tak tri borci zhuleni, vzadu si cvicili stupnice, jinak tezkej nezajem, ani obraz, ani zvuk. takze konec usetrenemu postovnemu, holt se bude nakupovat jinde..

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB,  GK 200RB 1981, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII

105

Nepíše náhodou v tom mailu, že doručení je zdarma ?

AccugrooveFanclub #1

Share

106

pár řádek z facebooku z profilu baskytara:

Až do loňského roku se fámy o tom, že kytary.cz jsou poměrně masivně zadlužené a mj. neplatí včas (případně vůbec) svým dodavatelům, šířily hlavně mezi prodejci hudebních nástrojů. Po uzavření části prodejen Kytar už se fámy staly skutečností a nyní mají nabídku i pro basisty, slevy až 50 %, a to nejen na čínské šunty, občas se tam najde i poklad, jako například baskytary z německé manufaktury Sandberg. Jenom pro zajímavost uvádíme, že konkurence na trhu hudebních nástrojů je tak ostrá, že se obvykle pracuje s obchodní přirážkou kolem 20–25 %, neboli pokud někdo vyprodává zboží se slevami třeba 50 %, prodává ho mnohem levněji, než za kolik ho sám nakoupil. Takže takto výhodné nabídky asi nebudou pravidlem, protože Kytary.cz nejsou Řecko :–), aby trvale hospodařily se ztrátou a pořád jim to někdo dotoval.

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842

107

spider napsal:

Nepíše náhodou v tom mailu, že doručení je zdarma

ale pise, ale to mas jak s aackama - kdyz zkouknes obchodni podminky, tak doprava free je pri nakupu nad patnactset

108

tak dalsi fail kytar.cz obejdnam futral deklarovanej jako futral na headless kytaru.. ale nemel sem cas to vyzvednout tak tam poslu sagare co pracuje kousek tam odsud a prinese mi futral na headless basu hmm .. teda ten se mi zrovna taky hodil ... ale jinej uzivatel by byl nemile prekvapen..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

109

Jo tak já jsem si loni přes Kytary.cz objednával Warwicka Custom shop. Vůbec mi nebyli schpopni upřesnit, kdy basa bude (musel jsem poslat mail přímo do Warwicku, abych se tuto skutečnost dozvěděl, což doteď nechápu, proč to neošéfovali sami). Basa prej k nim na prodejnu přišla v prasklém futrálu (1cm silná překližka!!!), mno kde k tomu ten case přišel ví jen bůh. Bylo mi sděleno, že po domluvě s firmou Warwick posílají z Německa obratem nový case. Po měsíci čekání jsem jim psal, kde že teda je a napsal mi úplně jiný borec, než co měl tu věc nastarost a ten mi sdělil, že case je v opravě v nějaké české firmě, že tam zrovna maj nějaký audit nebo podobnou sračku a že zrovna nefachají, že to začnou řešit až potom.... No, tak nějak "decentně" jsem mu naznačil, že o žádný opravený case nemám zájem, že k fungl nové base za 60 táců, která sotva sjela z výrobní linky chci stejně tak ještě teplý futrál. Omlouval se, že o tom neměl tušení, že to řešil před ním někdo jiný (mimochodem ten někdo jiný, kdo objednávku basy zprostředkovával byl sám pan Lanta, který sice po telefonu vypadal ochotně, až úlisně, ale skutečnost byla úplně někde jinde). Mno za další měsíc (kdy už jsem se vlastně tak nějak s futrálem rozloučil) mi přišel domů a můžeme hádat, co za case to vlastně bylo, ale rozhodně NEBYL nový. Byl a je na všech rozích odřený, špatně slícovaný, oprava a taky dost špatný servis byl evidentní až do očí bijící.

Na jednu stranu můžu být rád, že ho mám, ale...?!
Na třetí stranu, basa je doma a hraje, takže ve výsledku happy end...

Ovšem verdikt je takový, že není, protože v jedné prodejně u nás ve Zlíně mi chlapík ani nedovolil si sáhnout na Warwick Corvette RockBass z číny (prodával ho za nějakých 8 litrů) pokud si ho nechci koupit... Nevím, jaká je běžná praxe, ale jak si teda mám vybrat nástroj, když si ho nemůžu ani vyzkoušet??? Nemluvě o tom, že se se mnou ještě hádal, že Warwick v Německu nevyrábí, že se všechno tlačí z Číny, což mne pobavilo a šel jsem pryč...

Jo a v kytary.cz v Brně jsem viděl pěkného Streamera LX ve slevě, jenže měl pěkně mrdlý roh, tak jsem mrkl na druhého Streamera, ten měl slušný zářez zase jinde. Mno, měli tam 4 Worwaně a VŠECHNY měly nějakou vadu, a tím rozhodně nemám na mysli nějaký malý škrábaneček... Pikantní je to, že o měsíc později toho prvního Streamera (měl stejně prclý roh) prodaváli v Praze a už ve slevě nebyl, chtěli za něho pade... yikes

Warwick Corvette $$ 5str. Custom Shop

Share

110

Nenechal by som sa odbiť, pokiaľ by mi nedali nový case tak by som to reklamoval. Kľudne by som vrátil aj basu a nech mi vrátia peniaze, toto si nesmú dovoliť. Vyhrážanie obchodnou inšpekciou by možno tiež pomohlo...kokoti.cz

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Fender Deluxe Active PB Special / Sivčák TB4 Custom Jazz Bass -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Soundelirium 12.6 + 15.8

Share

111

vlasov napsal:

že ve Warwicku zrovna maj nějaký audit nebo podobnou sračku a že zrovna nefachají, že to začnou řešit až potom....

To asi nekecali, předevčírem jsem viděl reportáž ve večerních zprávách, že se velká část zaměstnanců bouřila kvůli pacovním podmínkám a údajně nízkým platům, audit dal za pravdu zaměstnavateli, že platy jsou pro danou lokalitu nadprůměrné. Asi se jim holt zdálo, že mají málo, když viděli za kolik se jejich výrobky prodávají. Většina těch problémových odešla a bylo přijato hodně pracovní síly z čech, protože Markneukirchen je za humny. To ovšem nic nemění na situaci s kytarama.cz a tobě jako koncovému zákazníkovi to může být u prdele co mají ve firmě za problémy.

Trace Elliot Club #3

Share

112

Presne tak, zaplatil si za nový tovar, mal si teda dostať nový tovar. Ak ti dali opravovaný/ poškodený case, tak ti mali aspoň navrhnúť nejakú zľavu, alebo inú kompenzáciu.

Fender Custom Shop ´55 Precision Bass Relic / Fender Deluxe Active PB Special / Sivčák TB4 Custom Jazz Bass -> kvantum efektov -> Aguilar Tone Hammer 500 -> GK 410 RBH / Soundelirium 12.6 + 15.8

Share

113

taký malý OT .... napríklad tam predávajú Hofner Ignition Bass za cca 270 očí... tá cena je v pohode, tak ju aj odporúčajú na stránkach výrobcu ... lenže tam aj píšu že tá basa potrebuje kufor, a že ten je automaticky v cene .... nuž ale na gitarách stojí ten kufor ďalších cca 40 očí .... (ceny si už nepamätám a nechce sa mi to hľadať smile )

pkGuitars  Custom          ¤
MusicMan Stingray 4 2Eq¤ Music Man Club #7
JAzZ*Bejs-fejs                 ¤
Ibanez SR1206 Premium ¤
Gallien Krueger RB700-II  &  GK SBX410 & ZOOM B3

Share

114

Faky77 napsal:

Ak ti dali opravovaný/ poškodený case, tak ti mali aspoň navrhnúť nejakú zľavu, alebo inú kompenzáciu.

tak tak .. kdyz mi prisla kytara skvero co mela maly praskyliny  v laku od konkurence.. tak mi taky dali slevu kdyz sem jim to nahlasil...

vlasov napsal:

o a v kytary.cz v Brně jsem viděl pěkného Streamera LX ve slevě, jenže měl pěkně mrdlý roh, tak jsem mrkl na druhého Streamera, ten měl slušný zářez zase jinde. Mno, měli tam 4 Worwaně a VŠECHNY měly nějakou vadu, a tím rozhodně nemám na mysli nějaký malý škrábaneček... Pikantní je to, že o měsíc později toho prvního Streamera (měl stejně prclý roh) prodaváli v Praze a už ve slevě nebyl, chtěli za něho pade... yikes

mno ja mam pocit ze ten jejich kseft je zalozenej na skupovani B-stocku z ciziny ktery tu prodavaj za cenu A-stocku big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

115

Aldo napsal:
vlasov napsal:

že ve Warwicku zrovna maj nějaký audit nebo podobnou sračku a že zrovna nefachají, že to začnou řešit až potom....

Přečti si to po mně znovu, než začneš citovat mojím jménem nějaké blbosti, psal jsem o auditu v té české firmě, kam poslali ten case opravit. Vůbec mě nezajímaly hádky zaměstnanců se zaměstnavateli...

Faky77 napsal:

Nenechal by som sa odbiť, pokiaľ by mi nedali nový case tak by som to reklamoval. Kľudne by som vrátil aj basu a nech mi vrátia peniaze, toto si nesmú dovoliť. Vyhrážanie obchodnou inšpekciou by možno tiež pomohlo...kokoti.cz

Mno, popravdě toto je docela blbost, vzhledem k mým zkušenostem s reklamačním řízením vzato všeobecně, natož tak u nich... Druhá věc je, že na výrobu basy jsem čekal dva měsíce a dvakrát kvůli tomu jel vlakem do Prahy... To už bych se asi zbláznil, bylo lepší ten kufr oželet, nehledě na to, že jsem měl splacenou zálohu...

Share

116

reklamovat a vyhrožovat, nenechat si srát na hlavu, pak to tady vypadá tak jak to vypadá. Objednal sis basu s ojetý futrálem? Ne...

Kurzíva není sprosté slovo

G&L L-2000 1984, Cimar JB fless, Furch JV-61, Strat
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10, lze nemilovat nooka?
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2
Aji já mám profil!

117

vlasov napsal:

k fungl nové base za 60 táců,

vlasov napsal:

musel jsem poslat mail přímo do Warwicku, abych se tuto skutečnost dozvěděl, což doteď nechápu, proč to neošéfovali sami

nic ve zlym, ale ja nechapu, proc sis to neosefoval primo s farfikem a nechal svoje penize nekomu, kdo se ti ve finale vysmal do xichtu.

118 Naposledy upravil: vlasov (01. 03. 2013 21.19:01)

e.t. napsal:
vlasov napsal:

k fungl nové base za 60 táců,

vlasov napsal:

musel jsem poslat mail přímo do Warwicku, abych se tuto skutečnost dozvěděl, což doteď nechápu, proč to neošéfovali sami

nic ve zlym, ale ja nechapu, proc sis to neosefoval primo s farfikem a nechal svoje penize nekomu, kdo se ti ve finale vysmal do xichtu.

Možná proto, aby se mi smáli inteligenti Tvého typu tady na fórech.... wink 8)

Ve výsledku je jedno, jaké jsem k tomu měl důvody, jde o princip. wink Tak to tady funguje všude, je jedno, jestli si kupuješ jen třeba blbou flešku v elektru, nebo potraviny v obchodě, všude je stejný bordel, ale to sem nepatří... Holt, měl jsem s nima první a vlastně i poslední zkušenost.

Share

119

ne ne, ja se fakt nesmeju. jenom mne zaujalo, ze kdyz jsi schopny si s nima dopisovat o dodacim terminu, proc to brat pres prostrednika, kteremu ve finale jenom kapne neco penez vpodstate za teoretickou moznost prijemne a bezproblemove reklamace (a za ten ranec penez uz i germani se chovaj fakt jinak nez mistni prodejci plus na kytary je po netu kopec tristnich, tobe podobnych zkusenosti)  bordel tu je, o tom zadna, ale dokad si nechame srat na hlavu, tak furt bude. bych delal bordel, a vrazil jim ji zpatky at navali penize, ono pak se hned veci zacinaji dit...

120

vlasov napsal:
Aldo napsal:
vlasov napsal:

Přečti si to po mně znovu, než začneš citovat mojím jménem nějaké blbosti, psal jsem o auditu v té české firmě, kam poslali ten case opravit. Vůbec mě nezajímaly hádky zaměstnanců se zaměstnavateli...

Promiň, máš plnou pravdu, blbě jsem četl a nesmyslně upravoval citaci, sypu si popel na hlavu.

Trace Elliot Club #3

Share

121

Aldo napsal:

Promiň, máš plnou pravdu, blbě jsem četl a nesmyslně upravoval citaci, sypu si popel na hlavu.

Heej sorry, trocha jsem přestřelil, nechtěl jsem nikoho urážet....

Share

122

vlasov napsal:
Aldo napsal:

Heej sorry, trocha jsem přestřelil, nechtěl jsem nikoho urážet....

Však si nikoho neurazil. Máš pravdu, že jsem to blbě četl, tak mi přišlo jako slušnost se omluvit za nedorozumění.

Trace Elliot Club #3

Share

123 Naposledy upravil: al.cap0ne (11. 03. 2013 00.33:19)

Rozhodně v tomhle krámu bych nějaký dražší nástroj nekupoval:)

V podstatě jediný + co na tom krámu je fajn jsou ty prodavačky za pultem se kterejma se dá i dobře pokecat:)

Share

124

al.cap0ne napsal:

Rozhodně v tomhle krámu bych nějaký dražší nástroj nekupoval:)

V podstatě jediný + co na tom krámu je fajn jsou ty prodavačky za pultem se kterejma se dá i dobře pokecat:)

v Brně je to samej prodavač a z toho se mi teda ocas nezvedá lol

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842

125

Pánové, nějak čerstvá zkušenost jak dlouho trvá kytarám reklamace? Včera nám chcípl náhlavní mikrofon a v pátek hrajem a bubenec už si zvykl big_smile

DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2
Aji já mám profil!

126 Naposledy upravil: ekral (20. 04. 2017 17.48:26)

Objednal jsem si na kytary.cz SQUIER Vintage Modified Jazz Bass 70s, samozřejmě vím, že jsem si ho měl vyzvednout a vyzkoušet na prodejně, ale v audioteku měli dodací lhůtu víc než měsíc a do Brna to mám bohužel daleko. A samozřejmě mi poslali basu, která byla podladěná přesně o půl tónu a asi to vypadá že někdo i povolil krk, když to podlaďoval, měla sice na sobě ochranné fólie ale na pickguardu bylo podle mně vidět stopy po trsátku.

Z obchodu odepsali tohle:

Vážený pane Králi,

je možné, že se kytara "rozjela" v důsledku manipulace během přepravy nebo měl kytarář "slabší den" a udělal chybu, i to se samozřejmě bohužel může stát. Nicméně se vždy snažíme pochybení co nejrychleji napravit, jak jsem již uváděl, nástroj u Vás můžeme kdykoli na naše náklady vyzvednout a dát znovu do pořádku, možná je samozřejmě i výměna nebo vrácení peněz.

S pozdravem
Viktor Smyček
reklamace a servis

Vím, že tu basu můžu poslat zpátky a chtít vrátit peníze, ale té base jinak nic není. Spíš mi to nepříjde normální, poslat použitý kus za cenu nového a prostě to zkusit a kdyby to nevyšlo, tak nám to prostě zákazník vrátí a nebo se mu nebude chtít to znovu balit. Mít GAS už v současné době není žádná sranda, zdá se mi to a nebo se prostě všechny eshopy zhorsili?

Taky to samozřejmě mohla být náhoda, stát se může všechno, máte někdo podobnou zkušenost s kytary.cz, nebo jakým způsobem byste to řešili?

127

A co je tedy na base za vadu? Že je podladěná o půl tónu níž???!! smile

Fender Jazz Bass Deluxe 24, Hartke HA7000, Ashodown ABM 500 EVO II, Soundelirium 15BN, Hocke N110, Hocke N112H, Zoom B3

Share

128 Naposledy upravil: Aidamos (20. 04. 2017 17.25:22)

ekral napsal:

podladěná přesně o půl stupně

Co to znamená? Pochopil bych "podladěná přesně o půl tónu" nebo něco v tom smyslu, že "krk je nakřivo přesně o půl stupně", ale "podladěná o půl stupně", to nevím, co si pod tím mám představit.

129 Naposledy upravil: ekral (20. 04. 2017 17.53:22)

Aidamos napsal:
ekral napsal:

podladěná přesně o půl stupně

Co to znamená? Pochopil bych "podladěná přesně o půl tónu" nebo něco v tom smyslu, že "krk je nakřivo přesně o půl stupně", ale "podladěná o půl stupně", to nevím, co si pod tím mám představit.

Dík za opravu, samozřejmě jsem myslel o pů tónu smile, prostě byla seřízená úplně zváštně, že to nevypadalo jako náhoda. Dá se říct, že jí zase tak moc nebylo, ale minulá baskytara co jsem kupoval na kytary.cz na sobě měla cedulku že je seřízená a všechny baskytary a kytary od nich jsou vždy seřízené.

130

Podle mě si ji někdo v rámci testování ve zkušebně podladil, nic jinýho bych v tom nehledal.

JazzBass std. MiM, Line6 Variax 700, Cort A4 OPN, JazzBass FL NoName, Hofner 500/1, Epiphone Rumblecat
HA3500 + 210+115, Roland Cube, HB250+112
Samson Q8 + TC Helicon Harmony Singer

Share

131

Přesně tak. Prostě si ji naladím jak má být a hotovo. A pokud jde o seřízení, tak jestli byla seřízená, tak pravděpodobně při standardním ladění. A i tak to seřízení je věcí každého soudruha, jak mu to vyhovuje. Někdo hraje lehce, může mít ultranízký dohmat (když to nástroj vůbec umožňuje), kdo do toho řeže jak dobytek, tak si hold musí struny zvednout trošku výš nad doporučení výrobce.

132 Naposledy upravil: ekral (20. 04. 2017 18.36:46)

Atvečko napsal:

Podle mě si ji někdo v rámci testování ve zkušebně podladil, nic jinýho bych v tom nehledal.

No jo no, nehledám v tom nic jiného. Ale v jiných obchodech tomu pak říkají bstock nebo vystavené zboží a prodává se se slevou. Tak mně trochu štve že mi o tom na kytary.cz neřekli a prodali mi to jako kompletně nové zboží za plnou cenu.

133

Ono to nemusí bejt ani vystavený ani vrácený zboží, prostě ji chtěl někdo vidět tak mu ji ukázali. Tím je neobhajuju, jen konstatuju.

Z Thomanna mi jednou přišel multipad v otrhaný krabici s nalepenejma třema papírovejma štítkama a mlácenejma padama a bez igelitu.

To mě nasralo, to už bylo fakt za čárou a šlo to hned zpět.

JazzBass std. MiM, Line6 Variax 700, Cort A4 OPN, JazzBass FL NoName, Hofner 500/1, Epiphone Rumblecat

Share

134

Atvečko napsal:

Ono to nemusí bejt ani vystavený ani vrácený zboží, prostě ji chtěl někdo vidět tak mu ji ukázali. Tím je neobhajuju, jen konstatuju.

Samozřejmě je to pravda, já nevím stopro jak to bylo. Ale pokud ji ukázali někomu kdo ji chtěl vidět a on si ji podladil a asi povolil i krk a zahrál si na ni tak že poškrábal folii na pickguardu, tak si myslím, že ji asi i použil a je to už použité zboží.

Atvečko napsal:

Z Thomanna mi jednou přišel multipad v otrhaný krabici s nalepenejma třema papírovejma štítkama a mlácenejma padama a bez igelitu.

To mě nasralo, to už bylo fakt za čárou a šlo to hned zpět.

No a o to mi právě jde, není už to znak úmyslného podvodu? Jako že se ti pokusili úmyslně prodat použité zboží jako nové a neřekli ti o tom?

135

Hoši z Thomanna se mi omluvili, vrátili mi obratem peníze včetně dopravy...  tam to byl spíš asi bordel ve skladu.

Psal jsi jim, že pick je odřenej ?  Třeba ti nabídnou nějakou slevu.

Mě onehdá přišly struny na basu v balení, kde byla jedna struna jiná (niklová). Druhej den mi přišlo úplně nový balení.
Vždycky se chovali velmi korektně.

Share

136

Atvečko napsal:

Hoši z Thomanna se mi omluvili, vrátili mi obratem peníze včetně dopravy...  tam to byl spíš asi bordel ve skladu.

Psal jsi jim, že pick je odřenej ?  Třeba ti nabídnou nějakou slevu.

Mě onehdá přišly struny na basu v balení, kde byla jedna struna jiná (niklová). Druhej den mi přišlo úplně nový balení.
Vždycky se chovali velmi korektně.

Jenom fólie, kdyby byl poškrabaný tak bych basu samozřejmě hned vrátil. Je pravda, že se mohli taky splést ve skladu, nebo se prostě někomu nechtělo. Taky se omluvili a nabídli odvoz zdarma, seřízení a dopravu zpátky ale to se bojím, protože PPL mi zrovna dnes poškodilo obsah odeslaného balíku. Mně šlo i o to, že inzerují že všechny jejich baskytary a kytary jsou před odesláním seřízeny, kdyby to neslibovali tak bych si vybral audiotek.cz a počkal měsíc a osobně si basu vyzvedl v Uherském Hradišti a na místě nechal seřídit. Nejradší bych byl kdyby mi nabídli slevu na další nákup, ale uznávám že to by si pak mohl vymyslet každý, ale mám tam už 20 objednávek, které jsem vždy zaplatil a jen jednou vrátil pás na baskytaru, protože byl na mně moc krátký.

A taky mně zajímá, jestli se to už někomu na kytary.cz už stalo nebo šlo fakt jenom o smůlu.

137

..máš vlastně kliku.. basy by se měly posílat s povoleným krkem.. a poškrábaná folie??? kdyby byl poškrábaný pickguard, tak pochopím stížnost, ale folie? řešíš blbosti, řekl bych :-)

Fodera 4, Ken Smith 4, Lakland 5, STR 548, DeGier Bebob 4, HotWire 5, Káča, MarkBass Pre+PowerAmp, BassWitch, Epifani 110, Glockenklang 112

Share

138

FilipBass napsal:

..máš vlastně kliku.. basy by se měly posílat s povoleným krkem.. a poškrábaná folie??? kdyby byl poškrábaný pickguard, tak pochopím stížnost, ale folie? řešíš blbosti, řekl bych :-)

To sem možná potřeboval slyšet big_smile. Já jsem si už představoval že to měl v rukách šílený metalista (kdo jiný by to chtěl podladit) který s tím dělal hrozné věci a pak ji radši vrátil. Na druhou stranu jsem si objednal a zaplatil novou baskytaru za cenu nové baskytary a eshop inzeroval že bude seřízená. Mohl jsem si tu baskytaru objednat jinde levněji nebo za stejnou cenu ale ve vedlejším městě kde bych si ji osobně zkontroval, ale uvěřil jsem slibům kytary.cz - ano jsem naivní, že čekám, že eshop splní co to slibuje. Když si představím že by tu basu dostal nějaký úplný začátečník - a já taky nejsem moc zkušený v seřizování - tak s horší ladičkou bude hrát prostě na rozladěnou basu sad a ani to možná nebude vědět.

Ale abych to shrnul, nestěžuji si že bych dostal špatnou basu, ale přidávám tady do vlákna na téma Kytary.cz svoji zkušenost s tím, že to co inzerují - že baskytara bude vždy seřízená nemusí být pravda.

139 Naposledy upravil: m3 (20. 04. 2017 22.46:49)

ekral napsal:

A taky mně zajímá, jestli se to už někomu na kytary.cz už stalo nebo šlo fakt jenom o smůlu.

mno hele mne jednou cpali jack-speakon kabel misto speakon-speakon... taky mi prodali basovej futral na headlesku misto kytaroveho big_smile vyzvedaval ho sagar co dela na pankraci tak si toho rozdilu nevsim (nastesti se mi i ten hodil big_smile) .. s tim kabelem to bylo horsi pro ten sem si sam jel do modran potreboval sem ho vecer nakonec mi pucil zvukar nakej 10timetrak big_smile 
a Skver VM JB prisel v krabici od naky akustiky big_smile ale to si nejsem jistej jestli to bylo od kytar.. big_smile ale myslim ze jo ...

btw svyho casu meli hodne spatou povest prave prodavanim veci co by na zapade byli B-stock kdyz tu pohledas v historii tak urcite neco najdes smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi

140

Já furt nechápu kdo je problém. Pokud tu basu někdo vybalil a "seřídil" je jasné že na folii můžou být nějaké škrábence. A co se týče setupu. Prostě není lepší to udělat tak jak to vyhovuje tobě? Jakože cizí "servisák" nemůže vědět jak máš rád dohmat a tak, chápeme se?

Aji já mám profil!

141

Pokud není někde bouchlá nebo jinak poškozená, tak to neřeš.
Každý muzikant má mít doma ladičku a každý chlap zase křížový šroubovák a sadu imbus klíčů.
V době internetu a youtube si můžeš basu seřídit přesně na Tvůj styl hraní.
Ona i basa podladěná o půl tónu je vlastně seřízená :-)

Fender Jazz Bass Special (Japan 1985), Fender Jazz Bass American Special, Furch, G&L JB 2 T.S., Vlček JBF4, Peavey Foundation 5,
Acoustic 122, TC Electronic BG250-112
Flatwound Club #5

Share

142 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 07.35:43)

Kubinus napsal:

Pokud není někde bouchlá nebo jinak poškozená, tak to neřeš.
Každý muzikant má mít doma ladičku a každý chlap zase křížový šroubovák a sadu imbus klíčů.
V době internetu a youtube si můžeš basu seřídit přesně na Tvůj styl hraní.
Ona i basa podladěná o půl tónu je vlastně seřízená :-)

No bojím se trochu utahování krku, nebo obecně manipulací s krkem. Ale o to nejde, když si někdo chce podladit baskytaru, tak ať si podlaďuje svoji vlastní a nešahá na moji novou! Slušný obchod tohle prodává jako B-stock. Už minule jsem byl naštvaný, že originální obal byl porušený, ale uklidnila mně ta cedulka na baskytaře, že byla seřízena. Pokud tato seřízena nebyla, tak jaký byl důvod aby někdo porušil originální obal a hrabal se v tom? Je to nefér vůči ostatním obchodům, kteří opravdu B-stock mají.

143 Naposledy upravil: Šimi (21. 04. 2017 07.38:31)

Proč by měl někdo povolovat krk kvůli podladění o půl tónu? Nemyslím že ty dvě věci jsou v příčinné souvislosti. Jinak před čtrnácti dny jsem byl v Kytarách v Brně zkoušet mexický a americký Preclík a na obou visela visačka, že jsou seřízené a oba byly seřízené na dost vysoký dohmat. Nicméně intonace ladila, takže seřízené byly.

Sivčák NDHS5+NDHS5F->(Darkglass Vintage Microtubes->EBS BassIQ->Bayger Sustainer->Mooer Ensemble King->Korg Pitchblack Poly)->Markbass Big Bang->TC RS212, Line 6 LowDown Studio 110, Line 6 POD X3
www.karsima.cz

144 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 07.45:45)

Šimi napsal:

Proč by měl někdo povolovat krk kvůli podladění o půl tónu? Nemyslím že ty dvě věci jsou v příčinné souvislosti. Jinak před čtrnácti dny jsem byl v Kytarách v Brně zkoušet mexický a americký Preclík a na obou visela visačka, že jsou seřízené a oba byly seřízené na dost vysoký dohmat. Nicméně intonace ladila, takže seřízené byly.

Jasně, nemusí to tak být, já fakt stoprocentně nevím co s tím bylo. Ale originální obal byl otevřený, intonace neladí a folie na pickguardu byla poškrábaná. Tak buď  to teda na těch kytarách seřizují a nebo ne, pokud ano a neudělali to tak se mají omluvit a dát mi slevu. Ne že se o to postarám já, všechno jim pěkně zabalím, budu čekat celý den na kurýra, který přijede nebo taky ne, pak hodí baskytaru někde do auta, zaháže ji balíkama, pak budu zase čekat, pak ji hodí zase do auta, zase zaháže balíkama, po cestě mu třikrát spadne a nakonec třeba bude mít zase člověk na servisu zase "špatný den" jak mi odepsali z kytar a nic seřízené nebude.

145

Manipulaci s výztuhou se vůbec neboj, nic na tom není, jen je třeba dělat malé změny. Povolit struny, výztuhu dotáhnout o 45-60 stupňů max, naladit struny, nechat aspoň hodinu sednout, zkontrolovat prohnutí krku a v případě potřeby opakovat.

Prohnutí krku kontrolovat tak, že přitlačíš strunu prstem na nejvyšší pražec a koukáš na výšku mezery mezi strunou a krkem ve vzdálenosti uprostřed mezi nultým a nejvyšším pražcem. Tím že držíš strunu přitlačenou na nejvyšší pražec, tak jsi z rovnice vyřadil nastavení výšky sedel na kobyle a kontroluješ tak opravdu jen prohnutí krku vůči přímce dané strunou napnutou mezi nultým a nejvyšším pražcem.

Teprve po nastavení požadovaného prohnutí krku štelovat výšku sedel dle chuti každého soudruha a pak intonaci. Na internetu je hafo návodů, něco je tuším i někde tady na fóru.

Sivčák NDHS5+NDHS5F->(Darkglass Vintage Microtubes->EBS BassIQ->Bayger Sustainer->Mooer Ensemble King->Korg Pitchblack Poly)->Markbass Big Bang->TC RS212, Line 6 LowDown Studio 110, Line 6 POD X3
www.karsima.cz

146

ekral napsal:

Slušný obchod tohle prodává jako B-stock

Pokud mám na krámu kytaru, tak předpokládám, že si ji potenciální zájemce vyzkouší. A úplně nerozumím, proč by poté, co si na ni několik lidí zahraje, měla být automaticky B-stock. Ano, kdyby ji někdo ťuknul, tak dejme tomu.

Ochranná fólie je právě kvůli tomu, aby se po takovém zkoušení novým majitelem sundala a kytara vypadala jako nová, byť už něco málo má (na krámě) odehráno.

To bys chtěl v autosalonu slevu B-stock na vystavené (nikoliv předváděcí) auto, které sice nejezdilo (u basy = nebyla odnesena z obchodu a následně vrácena), ale už do něj pár lidí sedlo, že má ošoupané sedačky a ohmataný volant?

Moon JB-4, Yamaha TRB 5II, bezpražec Ibanez Musician Bass 1983, Fender Tele Roadworn
Smrčka OD Station, EHX Black Finger, EHX Soul Food, Zoom MS-60B, TC BH250 + Soundelirim 10.31
Moon Club #1 Klub majitelů pouze japonských baskytar #1

147

???? seřízená nerovná se naladěná.. Neladěj ti oktávy a flažoletem? Zkusil jsi to vůbec? Pak bys mohl tvrdit, že není seřízená...

Fodera 4, Ken Smith 4, Lakland 5, STR 548, DeGier Bebob 4, HotWire 5, Káča, MarkBass Pre+PowerAmp, BassWitch, Epifani 110, Glockenklang 112

Share

148

D.a.l.i napsal:

To bys chtěl v autosalonu slevu B-stock na vystavené (nikoliv předváděcí) auto, které sice nejezdilo (u basy = nebyla odnesena z obchodu a následně vrácena), ale už do něj pár lidí sedlo, že má ošoupané sedačky a ohmataný volant?

no to rozhodně smile

Ale tu kytaru bych fakt neřešil.

Share

149

Jinak teda úplně nechápu tu duševní sekvenci, že prodáš Fender Highway One Precl a pak za skoro stejnou cenu koupíš nový Squier JB, což je provedením o dvě třídy horší nástroj. Jako proti gustu žádný dišputát, ale možná by bylo lepší jim to poslat zpět a zkusit najít nějaký výhodnější kup na bazaru. Squierů se prodávájí mraky.

www.karsima.cz

150

ekral napsal:

Slušný obchod tohle prodává jako B-stock

Hele přijde mi to, že pláčeš na špatným hrobě. Mají kytary někde napsaný, že zboží, které je vystaveno na prodejně je pouze na koukání a ne na ošahávání? A jak by to podle tebe měli dělat v případě, že mají na krámě nějaký butikový nástroj? Třeba jeden...

D.a.l.i napsal:

přesně tak... imho řešíš capiny...

151 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 10.28:00)

FilipBass napsal:

???? seřízená nerovná se naladěná.. Neladěj ti oktávy a flažoletem? Zkusil jsi to vůbec? Pak bys mohl tvrdit, že není seřízená...

Není seřízená, nejdřív neladili ani oktávy na pražci s oktávou flažoletem, teď skoro ladí, ale na ostatních pražcích intonace nesedí, všechny jsou o něco výš a ze začátku byly výš hodně, nejhorší to bylo na 5-6 pražci. Ale už jsem to trochu pošteloval, ale zdá se mi, že jsou ty kameny na kobylce už posunuté hodně, jako na struně E už skoro nadoraz. Někde v tutorialu jsem se dočetl, že je to bud tím, že jsou struny moc vysoko nebo tím, že je moc povolený krk. O víkendu k tomu musím sednout na dýl a pak se rozmyslím jestli to reklamovat nebo ne.

152

Buď je holka panna a viděl ji maximálně gynekolog (servisák) nebo už není. A jestli o to přišla doma ve svém pokojíčku za svobodna a nebo až po provdání do sousední vsi je úplně jedno. Už je "použité zboží" i když je funkčně naprosto v pořádku.

Poslat z e-schopu již zkoušené zboží jiným zákazníkem za plnou cenu svědčí o neserióznosti obchodu. Tečka

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot AH1200-12 + 1518 + 1028H , Yamaha TRB 5PII, Ibanez SR 885, Fender Squier Deluxe Dimension V MN CR

Share

153 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 10.16:14)

Šimi napsal:

Jinak teda úplně nechápu tu duševní sekvenci, že prodáš Fender Highway One Precl a pak za skoro stejnou cenu koupíš nový Squier JB, což je provedením o dvě třídy horší nástroj. Jako proti gustu žádný dišputát, ale možná by bylo lepší jim to poslat zpět a zkusit najít nějaký výhodnější kup na bazaru. Squierů se prodávájí mraky.

Mám špatnou zkušenost, kdysi v 18ti mi prodal borec na inzerát basu se zlomeným a křivým krkem a nic mi neřekl. Ale na tom Squieru se mi líbil ten krk, mám ho na bezpražci a je uplně super a chtěl jsem ten samý. A sám nedokážu basu tak dobře odhadnout a zkontrolovat na začátku. Jinak Higway jsem prodal za tolik kolik jsem koupil, ale uznávám, že jsem ji měl dát asi dráž. Ale s tím už končím, je lepší cvičit a hrát než pořád něco nakupovat, jako amerika stejně bude ve špatných rukách hrát špatně.

154 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 10.18:59)

Šimi napsal:

Squierů se prodávájí mraky.

Jo a sice se jich prodává mraky, ale dost často za absurdně vysoké ceny. Ale chtěl jsem prostě novou baskytaru se kterou nikdo předtím neprasil, objednal sem si novou a kytary.cz na to kašlali.

155

karadam napsal:

Poslat z e-schopu již zkoušené zboží jiným zákazníkem za plnou cenu svědčí o neserióznosti obchodu.

Tys našel v obchodních podmínkách kytar něco o tom, že rozlišují zboží,které bylo vystaveno na prodejně a "ostatní" zboží?

Já našel pouze toto: "Při nákupu zboží na dálku jsme zákonnou lhůtu pro odstoupení od kupní smlouvy prodloužili na 30 dnů. Při nákupu v našich kamenných prodejnách máte možnost nevyhovující zboží do 30 dnů vyměnit za jiné." což každému umožňuje nebrat/vrátit to, co se mu nelíbí. Tečka.

To, že někteří velkoobchodníci tuto praxi (b-stock) mají, neznamená to přec automaticky, že to musí takto  být i u ostatních... Aneb opět nadnáším dotaz - butikových kytar nebude na skladě mnoho (https://kytary.cz/gibson-1975-deluxe-goldtop/HN169689/) - kdybys takovou chtěl koupit - předpokládáš, že ti prodají něco jiného,než vystavený kus??? A budeš očekávat, že ji nikdo před tebou nevzal do ruky???

156

hofa napsal:
karadam napsal:

Poslat z e-schopu již zkoušené zboží jiným zákazníkem za plnou cenu svědčí o neserióznosti obchodu.

Tys našel v obchodních podmínkách kytar něco o tom, že rozlišují zboží,které bylo vystaveno na prodejně a "ostatní" zboží?

Já našel pouze toto: "Při nákupu zboží na dálku jsme zákonnou lhůtu pro odstoupení od kupní smlouvy prodloužili na 30 dnů. Při nákupu v našich kamenných prodejnách máte možnost nevyhovující zboží do 30 dnů vyměnit za jiné." což každému umožňuje nebrat/vrátit to, co se mu nelíbí. Tečka.

To, že někteří velkoobchodníci tuto praxi (b-stock) mají, neznamená to přec automaticky, že to musí takto  být i u ostatních... Aneb opět nadnáším dotaz - butikových kytar nebude na skladě mnoho (https://kytary.cz/gibson-1975-deluxe-goldtop/HN169689/) - kdybys takovou chtěl koupit - předpokládáš, že ti prodají něco jiného,než vystavený kus??? A budeš očekávat, že ji nikdo před tebou nevzal do ruky???

Předpokládám, že ji aspoň dají do použitelného stavu a seřídí ji aspoň přibližně. Třeba to seřízení taky neinzerují na stránkách, ale dali mi letáček při předchozím nákupu.

Ale jinak je to aspoň dobré vědět, že kytary.cz nemají b-stock jako ostatní a co prostě někdo vrátí že to nechce, tak prodávají jako nové. Solidnější mi přijde, že se vrácené zboží prodává se slevou. Squier co jsem kupoval není butikové zboží, ale stojí víc než 10 tisíc, což je pro mně už hodně peněz.

157 Naposledy upravil: Atvečko (21. 04. 2017 10.58:03)

samosebou, že kytary.cz mají b-stock

Novinka    Sleva    Rozbaleno/Poškozeno

Share

158 Naposledy upravil: hofa (21. 04. 2017 11.09:11)

Atvečko napsal:

Rozbaleno/Poškozeno

no ale to se nevztahuje (teda podle mého úsudku a četby podmínek) na zboží, které je vystaveno na prodejně, ale pouze na to, když oni někomu něco už pošlou, on to chvíli využívá a pak vrátí - to je podle mě teda rozdíl...

tak edit: https://kytary.cz/gibson-les-paul-sunke … /HN168041/ "Vystavený kus z prodejny. Jeví známky používání (lehké povrchové škrábance v laku)." Ale je to teda kytara za osmdesát papouchů, tak na to si asi dávají větší pozor než na poškrábanou fólii na picku...

159

Trošku mi to připomělo Jacka Nicholsona ve filmu Lepší už to nebude smile Halt to máme každý jinak, já budu klidně hrát na basu kterou nechali pankáči po víkendové pařbě u popelnic pokud se mi bude líbit a bude hrát dobře big_smile

Čort a káča, Ashdown EVOIII

Share

160

Tak je tam i volba "ROZBALENO" 

Ale co už, mě je to jedno.  v každým kamenným krámě maj vystavený zboží, který následně prodaj bez slevy jako nový....  něco jinýho je to v čistokrevným e-šopu, kde rozbalení nemá žádnej smysl. Další věc je, že se to taky liší podle druhu zboží.  Rozbalený struny budou těžko prodávat jako nový....

Každopádně, pokud máš výhrady  - vrať to a kup si to jinde.... a nebo ses smiř.

S tím bychom to mohli ukončit.

Share

161 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 11.30:07)

hofa napsal:
Atvečko napsal:

Rozbaleno/Poškozeno

no ale to se nevztahuje (teda podle mého úsudku a četby podmínek) na zboží, které je vystaveno na prodejně, ale pouze na to, když oni někomu něco už pošlou, on to chvíli využívá a pak vrátí - to je podle mě teda rozdíl...

tak edit: https://kytary.cz/gibson-les-paul-sunke … /HN168041/ "Vystavený kus z prodejny. Jeví známky používání (lehké povrchové škrábance v laku)." Ale je to teda kytara za osmdesát papouchů, tak na to si asi dávají větší pozor než na poškrábanou fólii na picku...

Jo, ale i u baskytary za 10K by si mohli dát pozor a seřídit ji než ji pošlou, tím spíš, když předtím pošlou letáček a inzerují seřízení baskytary jako výhodu jejich obchodu. Taky mi příjde ale rozdíl mezi zbožím na prodejně a zbožím u kterého musel vzít někdo šroubovák a sešteloval celou basu. Nebo já to teda zkusím, vezmu si nářádí, zajedu do Brna do jejich obchodu a tam jim nějakou baskytaru úplně rozšteluju aby vůbec neseděla intonace abych si ji jako vyzkoušel.

Ale já fakt nevím jak to bylo, třeba tak přišla od fenderu a oni ji vytáhli z krabice, špatně se domluvili, zapomněli ji seřídit a poslali ji dál, nebo to mohlo být i jinak. To už teď nikdo nezjistí. Píšu to tady jako moji zkušenost s kytary.cz a doporučuju si nechat baskytaru poslat vždy na prodejnu, vzít si sebou dobrou ladičku a na místě ji hned vyzkoušet a vyřešit případné problémy.

162

ekral napsal:

doporučuju vždy si nechat baskytaru poslat na prodejnu, vzít si sebou dobrou ladičku a na místě ji hned vyzkoušet a vyřešit případné problémy

tak to každopádně... osobně bych nástroj "naslepo" nebral (s výjimkou těch, o kterých vím předem, že jsou rozdrbaný - např. starý Jolany)

ekral napsal:

Nebo já to teda zkusím, vezmu si nářádí, zajedu do Brna do jejich obchodu a tam jim nějakou baskytaru úplně rozšteluju aby vůbec neseděla intonace abych si ji jako vyzkoušel.

to myslím nebude vůbec problém... oni jsou ochotní (aspoň v Brně) a nechají tě s ní zavřenou ve zkušební místnosti klidně několik hodin... to stihneš big_smile

163

hofa napsal:

Aneb opět nadnáším dotaz - butikových kytar nebude na skladě mnoho (https://kytary.cz/gibson-1975-deluxe-goldtop/HN169689/) - kdybys takovou chtěl koupit - předpokládáš, že ti prodají něco jiného,než vystavený kus??? A budeš očekávat, že ji nikdo před tebou nevzal do ruky???

Tam je přece požívání přímo uvedeno.

Jde o princip slušného chování k zákazníkovi. Obecně se očekává, že zboží nabízené v e shopech je nepoužité nerozbalené nepoškozené a nevystavované. Pokud tomu je jinak, bývá dobrým zvykem toto uvést, zařadit produkt do příslušné kategorie a případně hnout s cenou. Pokud toto obecné pravidlo obchod nedodržuje, tak to není důvěryhodný obchodní partner. A je úplně jedno, co má či nemá napsáno v obchodních podmínkách.

KarelSam napsal:

Halt to máme každý jinak, já budu klidně hrát na basu kterou nechali pankáči po víkendové pařbě u popelnic pokud se mi bude líbit a bude hrát dobře

Jasně - není problém. Prohlédnu si ji, vyzkouším tuhle u popelnic nebo jinou na krámě a sám se rozhodnu, zda to co vidím a slyším za chci dříve, než peníze pustím z ruky.

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot AH1200-12 + 1518 + 1028H , Yamaha TRB 5PII, Ibanez SR 885, Fender Squier Deluxe Dimension V MN CR

Share

164

Tak kytary.cz se omluvili, uznali chybu a nabídli slevu:

Basa byla vystavena v prodejně, proto byl porušen obal. Před expedicí měla projít kontrolou a seřízením. Omlouváme se za komplikace.

165

Vyhráls!

Share

166

Tak to pak jó. :-)

Trace Elliot Club #5

Share

167

Šimi napsal:

Jinak teda úplně nechápu tu duševní sekvenci, že prodáš Fender Highway One Precl a pak za skoro stejnou cenu koupíš nový Squier JB, což je provedením o dvě třídy horší nástroj.

+666

168

Aidamos napsal:
Šimi napsal:

Jinak teda úplně nechápu tu duševní sekvenci, že prodáš Fender Highway One Precl a pak za skoro stejnou cenu koupíš nový Squier JB, což je provedením o dvě třídy horší nástroj.

+666

Neseděl mi precision krk a chtěl jsem JB. Ale já bych tu Squier VM řadu tak nezatracoval, já osobně jsem nepozoroval žádný výrazný rozdíl ve zpracování ve srovnání s higway one, nezapomeň že je to nejnižší americká řada, těsně nad mexikem.

169

ekral napsal:

Neseděl mi precision krk

Jo, tomu rozumím, sorry, ňák jsem přehlídl, že to byl Precl.