101

Re: Kytary.cz

UR napsal:

Tak jsem byl v brněnské kamenné pordejně

Já jsem se tam utek schovat před deštěm včera. Docela jsem byl nabídkou bas zklamanej, resp. z levnějších modelů toho bylo dost, ale od US Std nahoru vejš tam byl snad jen černej US JB Deluxe, kterej byl jako docela fajn, ale 40 by se mi za něj moc nechtělo dát, ten nástroj mě nechával chladnym. Prakticky všechny basy tam měli neseřízený, a to na některejch z nich visela cedulka "seřízeno profesionálem" a nějakej podpis. Líbila se mi prostornost toho obchodu, to zas jo. Nejvíc mě zaujal hard relic strat cs smile

0 xLajků:

102

Re: Kytary.cz

No já naopak mám celkem aktuální pozitivní zkušenost... V obchodě jsem si vyzkoušel basu, dostala mě tím, jak se mi na ni pohodlně hrálo, tak jsem vybral jinou barevnou variantu a objednal... Prodavač sdělil termín dodání do 14 dnů, což jsem akceptoval. Za 2 dny volá manažer prodeje, že prověřovali dostupnost u výrobce a dodání vidí až za 2 měsíce... Pokud však netrvám na tom barevném provedení, nabídne mi slevu na vystavený kus. Slevil mi 3600Kč, což jsem ocenil a odvezl si basu ihned. Do dneška jsem na netu takovou cenu této basy nenašel, takže za mě positive feedback :-)

0 xLajků:

103

Re: Kytary.cz

Kiwi napsal:

Jako clovek co pracoval (a obcas jeste pracuje) v e-shopu (byt jineho odvetvi) ti muzu rict ze obe situace (tj. ze to nekdo vyfoukne pred nosem i ze se proste zapomene kliknout, ze to uz neni skladem) jsou dost bezne.

Mám podobnou zkušenost. Kupoval jsem na jaře foťák Nikon Coolpix P300. V obchodech se už začínala objevovat novinka P310, jenže o dost dražší, a podle testů pomalejší než P300 a taky nevím, co bych dělal se 16 Mpx, 12 Mpx mi bohatě stačí (do té doby jsem měl 8 Mpx a taky to bohatě stačilo). Sháněl jsem ho po celým internetu jak blázen. Hned na prvním, kde byl za suprovou výprodejovou cenu mi ho taky podle informací někdo o pár hodin dřív vyfouknul. Pak jsem ten foťák objednal postupně ve 4 další e-shopech, kde ho měli mít skladem, a ze všech mi objednávku stornovali, že už ho nemají. Až v pátém e-shopu jsem byl úspěšnej.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

104

Re: Kytary.cz

tak z kytar dosel mail, ze zrusili ostravskou pobocku. ono neni se co divit, dycky, jak sem tam dosel tak tri borci zhuleni, vzadu si cvicili stupnice, jinak tezkej nezajem, ani obraz, ani zvuk. takze konec usetrenemu postovnemu, holt se bude nakupovat jinde..

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

105

Re: Kytary.cz

Nepíše náhodou v tom mailu, že doručení je zdarma ?

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

106

Re: Kytary.cz

pár řádek z facebooku z profilu baskytara:

Až do loňského roku se fámy o tom, že kytary.cz jsou poměrně masivně zadlužené a mj. neplatí včas (případně vůbec) svým dodavatelům, šířily hlavně mezi prodejci hudebních nástrojů. Po uzavření části prodejen Kytar už se fámy staly skutečností a nyní mají nabídku i pro basisty, slevy až 50 %, a to nejen na čínské šunty, občas se tam najde i poklad, jako například baskytary z německé manufaktury Sandberg. Jenom pro zajímavost uvádíme, že konkurence na trhu hudebních nástrojů je tak ostrá, že se obvykle pracuje s obchodní přirážkou kolem 20–25 %, neboli pokud někdo vyprodává zboží se slevami třeba 50 %, prodává ho mnohem levněji, než za kolik ho sám nakoupil. Takže takto výhodné nabídky asi nebudou pravidlem, protože Kytary.cz nejsou Řecko :–), aby trvale hospodařily se ztrátou a pořád jim to někdo dotoval.

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků:

107

Re: Kytary.cz

spider napsal:

Nepíše náhodou v tom mailu, že doručení je zdarma

ale pise, ale to mas jak s aackama - kdyz zkouknes obchodni podminky, tak doprava free je pri nakupu nad patnactset

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

108

Re: Kytary.cz

tak dalsi fail kytar.cz obejdnam futral deklarovanej jako futral na headless kytaru.. ale nemel sem cas to vyzvednout tak tam poslu sagare co pracuje kousek tam odsud a prinese mi futral na headless basu hmm .. teda ten se mi zrovna taky hodil ... ale jinej uzivatel by byl nemile prekvapen..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

109

Re: Kytary.cz

Jo tak já jsem si loni přes Kytary.cz objednával Warwicka Custom shop. Vůbec mi nebyli schpopni upřesnit, kdy basa bude (musel jsem poslat mail přímo do Warwicku, abych se tuto skutečnost dozvěděl, což doteď nechápu, proč to neošéfovali sami). Basa prej k nim na prodejnu přišla v prasklém futrálu (1cm silná překližka!!!), mno kde k tomu ten case přišel ví jen bůh. Bylo mi sděleno, že po domluvě s firmou Warwick posílají z Německa obratem nový case. Po měsíci čekání jsem jim psal, kde že teda je a napsal mi úplně jiný borec, než co měl tu věc nastarost a ten mi sdělil, že case je v opravě v nějaké české firmě, že tam zrovna maj nějaký audit nebo podobnou sračku a že zrovna nefachají, že to začnou řešit až potom.... No, tak nějak "decentně" jsem mu naznačil, že o žádný opravený case nemám zájem, že k fungl nové base za 60 táců, která sotva sjela z výrobní linky chci stejně tak ještě teplý futrál. Omlouval se, že o tom neměl tušení, že to řešil před ním někdo jiný (mimochodem ten někdo jiný, kdo objednávku basy zprostředkovával byl sám pan Lanta, který sice po telefonu vypadal ochotně, až úlisně, ale skutečnost byla úplně někde jinde). Mno za další měsíc (kdy už jsem se vlastně tak nějak s futrálem rozloučil) mi přišel domů a můžeme hádat, co za case to vlastně bylo, ale rozhodně NEBYL nový. Byl a je na všech rozích odřený, špatně slícovaný, oprava a taky dost špatný servis byl evidentní až do očí bijící.

Na jednu stranu můžu být rád, že ho mám, ale...?!
Na třetí stranu, basa je doma a hraje, takže ve výsledku happy end...

Ovšem verdikt je takový, že není, protože v jedné prodejně u nás ve Zlíně mi chlapík ani nedovolil si sáhnout na Warwick Corvette RockBass z číny (prodával ho za nějakých 8 litrů) pokud si ho nechci koupit... Nevím, jaká je běžná praxe, ale jak si teda mám vybrat nástroj, když si ho nemůžu ani vyzkoušet??? Nemluvě o tom, že se se mnou ještě hádal, že Warwick v Německu nevyrábí, že se všechno tlačí z Číny, což mne pobavilo a šel jsem pryč...

Jo a v kytary.cz v Brně jsem viděl pěkného Streamera LX ve slevě, jenže měl pěkně mrdlý roh, tak jsem mrkl na druhého Streamera, ten měl slušný zářez zase jinde. Mno, měli tam 4 Worwaně a VŠECHNY měly nějakou vadu, a tím rozhodně nemám na mysli nějaký malý škrábaneček... Pikantní je to, že o měsíc později toho prvního Streamera (měl stejně prclý roh) prodaváli v Praze a už ve slevě nebyl, chtěli za něho pade... yikes

Warwick Corvette $$ 5str. Custom Shop
0 xLajků:

110

Re: Kytary.cz

Nenechal by som sa odbiť, pokiaľ by mi nedali nový case tak by som to reklamoval. Kľudne by som vrátil aj basu a nech mi vrátia peniaze, toto si nesmú dovoliť. Vyhrážanie obchodnou inšpekciou by možno tiež pomohlo...kokoti.cz

0 xLajků:

111

Re: Kytary.cz

vlasov napsal:

že ve Warwicku zrovna maj nějaký audit nebo podobnou sračku a že zrovna nefachají, že to začnou řešit až potom....

To asi nekecali, předevčírem jsem viděl reportáž ve večerních zprávách, že se velká část zaměstnanců bouřila kvůli pacovním podmínkám a údajně nízkým platům, audit dal za pravdu zaměstnavateli, že platy jsou pro danou lokalitu nadprůměrné. Asi se jim holt zdálo, že mají málo, když viděli za kolik se jejich výrobky prodávají. Většina těch problémových odešla a bylo přijato hodně pracovní síly z čech, protože Markneukirchen je za humny. To ovšem nic nemění na situaci s kytarama.cz a tobě jako koncovému zákazníkovi to může být u prdele co mají ve firmě za problémy.

Trace Elliot Club #3
0 xLajků:

112

Re: Kytary.cz

Presne tak, zaplatil si za nový tovar, mal si teda dostať nový tovar. Ak ti dali opravovaný/ poškodený case, tak ti mali aspoň navrhnúť nejakú zľavu, alebo inú kompenzáciu.

0 xLajků:

113

Re: Kytary.cz

taký malý OT .... napríklad tam predávajú Hofner Ignition Bass za cca 270 očí... tá cena je v pohode, tak ju aj odporúčajú na stránkach výrobcu ... lenže tam aj píšu že tá basa potrebuje kufor, a že ten je automaticky v cene .... nuž ale na gitarách stojí ten kufor ďalších cca 40 očí .... (ceny si už nepamätám a nechce sa mi to hľadať smile )

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

114

Re: Kytary.cz

Faky77 napsal:

Ak ti dali opravovaný/ poškodený case, tak ti mali aspoň navrhnúť nejakú zľavu, alebo inú kompenzáciu.

tak tak .. kdyz mi prisla kytara skvero co mela maly praskyliny  v laku od konkurence.. tak mi taky dali slevu kdyz sem jim to nahlasil...



vlasov napsal:

o a v kytary.cz v Brně jsem viděl pěkného Streamera LX ve slevě, jenže měl pěkně mrdlý roh, tak jsem mrkl na druhého Streamera, ten měl slušný zářez zase jinde. Mno, měli tam 4 Worwaně a VŠECHNY měly nějakou vadu, a tím rozhodně nemám na mysli nějaký malý škrábaneček... Pikantní je to, že o měsíc později toho prvního Streamera (měl stejně prclý roh) prodaváli v Praze a už ve slevě nebyl, chtěli za něho pade... yikes

mno ja mam pocit ze ten jejich kseft je zalozenej na skupovani B-stocku z ciziny ktery tu prodavaj za cenu A-stocku big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

115

Re: Kytary.cz

Aldo napsal:
vlasov napsal:

že ve Warwicku zrovna maj nějaký audit nebo podobnou sračku a že zrovna nefachají, že to začnou řešit až potom....

Přečti si to po mně znovu, než začneš citovat mojím jménem nějaké blbosti, psal jsem o auditu v té české firmě, kam poslali ten case opravit. Vůbec mě nezajímaly hádky zaměstnanců se zaměstnavateli...

Faky77 napsal:

Nenechal by som sa odbiť, pokiaľ by mi nedali nový case tak by som to reklamoval. Kľudne by som vrátil aj basu a nech mi vrátia peniaze, toto si nesmú dovoliť. Vyhrážanie obchodnou inšpekciou by možno tiež pomohlo...kokoti.cz


Mno, popravdě toto je docela blbost, vzhledem k mým zkušenostem s reklamačním řízením vzato všeobecně, natož tak u nich... Druhá věc je, že na výrobu basy jsem čekal dva měsíce a dvakrát kvůli tomu jel vlakem do Prahy... To už bych se asi zbláznil, bylo lepší ten kufr oželet, nehledě na to, že jsem měl splacenou zálohu...

Warwick Corvette $$ 5str. Custom Shop
0 xLajků:

116

Re: Kytary.cz

reklamovat a vyhrožovat, nenechat si srát na hlavu, pak to tady vypadá tak jak to vypadá. Objednal sis basu s ojetý futrálem? Ne...

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

117

Re: Kytary.cz

vlasov napsal:

k fungl nové base za 60 táců,


vlasov napsal:

musel jsem poslat mail přímo do Warwicku, abych se tuto skutečnost dozvěděl, což doteď nechápu, proč to neošéfovali sami

nic ve zlym, ale ja nechapu, proc sis to neosefoval primo s farfikem a nechal svoje penize nekomu, kdo se ti ve finale vysmal do xichtu.

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

118 Naposledy upravil: vlasov (01. 03. 2013 20.19:01)

Re: Kytary.cz

e.t. napsal:
vlasov napsal:

k fungl nové base za 60 táců,


vlasov napsal:

musel jsem poslat mail přímo do Warwicku, abych se tuto skutečnost dozvěděl, což doteď nechápu, proč to neošéfovali sami

nic ve zlym, ale ja nechapu, proc sis to neosefoval primo s farfikem a nechal svoje penize nekomu, kdo se ti ve finale vysmal do xichtu.

Možná proto, aby se mi smáli inteligenti Tvého typu tady na fórech.... wink 8)

Ve výsledku je jedno, jaké jsem k tomu měl důvody, jde o princip. wink Tak to tady funguje všude, je jedno, jestli si kupuješ jen třeba blbou flešku v elektru, nebo potraviny v obchodě, všude je stejný bordel, ale to sem nepatří... Holt, měl jsem s nima první a vlastně i poslední zkušenost.

Warwick Corvette $$ 5str. Custom Shop
0 xLajků:

119

Re: Kytary.cz

ne ne, ja se fakt nesmeju. jenom mne zaujalo, ze kdyz jsi schopny si s nima dopisovat o dodacim terminu, proc to brat pres prostrednika, kteremu ve finale jenom kapne neco penez vpodstate za teoretickou moznost prijemne a bezproblemove reklamace (a za ten ranec penez uz i germani se chovaj fakt jinak nez mistni prodejci plus na kytary je po netu kopec tristnich, tobe podobnych zkusenosti)  bordel tu je, o tom zadna, ale dokad si nechame srat na hlavu, tak furt bude. bych delal bordel, a vrazil jim ji zpatky at navali penize, ono pak se hned veci zacinaji dit...

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

120

Re: Kytary.cz

vlasov napsal:
Aldo napsal:
vlasov napsal:

že ve Warwicku zrovna maj nějaký audit nebo podobnou sračku a že zrovna nefachají, že to začnou řešit až potom....

Přečti si to po mně znovu, než začneš citovat mojím jménem nějaké blbosti, psal jsem o auditu v té české firmě, kam poslali ten case opravit. Vůbec mě nezajímaly hádky zaměstnanců se zaměstnavateli...

Promiň, máš plnou pravdu, blbě jsem četl a nesmyslně upravoval citaci, sypu si popel na hlavu.

Trace Elliot Club #3
0 xLajků:

121

Re: Kytary.cz

Aldo napsal:

Promiň, máš plnou pravdu, blbě jsem četl a nesmyslně upravoval citaci, sypu si popel na hlavu.

Heej sorry, trocha jsem přestřelil, nechtěl jsem nikoho urážet....

Warwick Corvette $$ 5str. Custom Shop
0 xLajků:

122

Re: Kytary.cz

vlasov napsal:
Aldo napsal:

Promiň, máš plnou pravdu, blbě jsem četl a nesmyslně upravoval citaci, sypu si popel na hlavu.

Heej sorry, trocha jsem přestřelil, nechtěl jsem nikoho urážet....

Však si nikoho neurazil. Máš pravdu, že jsem to blbě četl, tak mi přišlo jako slušnost se omluvit za nedorozumění.

Trace Elliot Club #3
0 xLajků:

123 Naposledy upravil: al.cap0ne (10. 03. 2013 23.33:19)

Re: Kytary.cz

Rozhodně v tomhle krámu bych nějaký dražší nástroj nekupoval:)

V podstatě jediný + co na tom krámu je fajn jsou ty prodavačky za pultem se kterejma se dá i dobře pokecat:)

0 xLajků:

124

Re: Kytary.cz

al.cap0ne napsal:

Rozhodně v tomhle krámu bych nějaký dražší nástroj nekupoval:)

V podstatě jediný + co na tom krámu je fajn jsou ty prodavačky za pultem se kterejma se dá i dobře pokecat:)

v Brně je to samej prodavač a z toho se mi teda ocas nezvedá lol

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků:

125

Re: Kytary.cz

Pánové, nějak čerstvá zkušenost jak dlouho trvá kytarám reklamace? Včera nám chcípl náhlavní mikrofon a v pátek hrajem a bubenec už si zvykl big_smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

126 Naposledy upravil: ekral (20. 04. 2017 16.48:26)

Re: Kytary.cz

Objednal jsem si na kytary.cz SQUIER Vintage Modified Jazz Bass 70s, samozřejmě vím, že jsem si ho měl vyzvednout a vyzkoušet na prodejně, ale v audioteku měli dodací lhůtu víc než měsíc a do Brna to mám bohužel daleko. A samozřejmě mi poslali basu, která byla podladěná přesně o půl tónu a asi to vypadá že někdo i povolil krk, když to podlaďoval, měla sice na sobě ochranné fólie ale na pickguardu bylo podle mně vidět stopy po trsátku.

Z obchodu odepsali tohle:

Vážený pane Králi,

je možné, že se kytara "rozjela" v důsledku manipulace během přepravy nebo měl kytarář "slabší den" a udělal chybu, i to se samozřejmě bohužel může stát. Nicméně se vždy snažíme pochybení co nejrychleji napravit, jak jsem již uváděl, nástroj u Vás můžeme kdykoli na naše náklady vyzvednout a dát znovu do pořádku, možná je samozřejmě i výměna nebo vrácení peněz.

S pozdravem
Viktor Smyček
reklamace a servis

Vím, že tu basu můžu poslat zpátky a chtít vrátit peníze, ale té base jinak nic není. Spíš mi to nepříjde normální, poslat použitý kus za cenu nového a prostě to zkusit a kdyby to nevyšlo, tak nám to prostě zákazník vrátí a nebo se mu nebude chtít to znovu balit. Mít GAS už v současné době není žádná sranda, zdá se mi to a nebo se prostě všechny eshopy zhorsili?

Taky to samozřejmě mohla být náhoda, stát se může všechno, máte někdo podobnou zkušenost s kytary.cz, nebo jakým způsobem byste to řešili?

0 xLajků:

127

Re: Kytary.cz

A co je tedy na base za vadu? Že je podladěná o půl tónu níž???!! smile

PB/JB/MM & Eden & Hocke & Soundelirium
0 xLajků:

128 Naposledy upravil: Aidamos (20. 04. 2017 16.25:22)

Re: Kytary.cz

ekral napsal:

podladěná přesně o půl stupně

Co to znamená? Pochopil bych "podladěná přesně o půl tónu" nebo něco v tom smyslu, že "krk je nakřivo přesně o půl stupně", ale "podladěná o půl stupně", to nevím, co si pod tím mám představit.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

129 Naposledy upravil: ekral (20. 04. 2017 16.53:22)

Re: Kytary.cz

Aidamos napsal:
ekral napsal:

podladěná přesně o půl stupně

Co to znamená? Pochopil bych "podladěná přesně o půl tónu" nebo něco v tom smyslu, že "krk je nakřivo přesně o půl stupně", ale "podladěná o půl stupně", to nevím, co si pod tím mám představit.

Dík za opravu, samozřejmě jsem myslel o pů tónu smile, prostě byla seřízená úplně zváštně, že to nevypadalo jako náhoda. Dá se říct, že jí zase tak moc nebylo, ale minulá baskytara co jsem kupoval na kytary.cz na sobě měla cedulku že je seřízená a všechny baskytary a kytary od nich jsou vždy seřízené.

0 xLajků:

130

Re: Kytary.cz

Podle mě si ji někdo v rámci testování ve zkušebně podladil, nic jinýho bych v tom nehledal.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

131

Re: Kytary.cz

Přesně tak. Prostě si ji naladím jak má být a hotovo. A pokud jde o seřízení, tak jestli byla seřízená, tak pravděpodobně při standardním ladění. A i tak to seřízení je věcí každého soudruha, jak mu to vyhovuje. Někdo hraje lehce, může mít ultranízký dohmat (když to nástroj vůbec umožňuje), kdo do toho řeže jak dobytek, tak si hold musí struny zvednout trošku výš nad doporučení výrobce.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

132 Naposledy upravil: ekral (20. 04. 2017 17.36:46)

Re: Kytary.cz

Atvečko napsal:

Podle mě si ji někdo v rámci testování ve zkušebně podladil, nic jinýho bych v tom nehledal.

No jo no, nehledám v tom nic jiného. Ale v jiných obchodech tomu pak říkají bstock nebo vystavené zboží a prodává se se slevou. Tak mně trochu štve že mi o tom na kytary.cz neřekli a prodali mi to jako kompletně nové zboží za plnou cenu.

0 xLajků:

133

Re: Kytary.cz

Ono to nemusí bejt ani vystavený ani vrácený zboží, prostě ji chtěl někdo vidět tak mu ji ukázali. Tím je neobhajuju, jen konstatuju.

Z Thomanna mi jednou přišel multipad v otrhaný krabici s nalepenejma třema papírovejma štítkama a mlácenejma padama a bez igelitu.

To mě nasralo, to už bylo fakt za čárou a šlo to hned zpět.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

134

Re: Kytary.cz

Atvečko napsal:

Ono to nemusí bejt ani vystavený ani vrácený zboží, prostě ji chtěl někdo vidět tak mu ji ukázali. Tím je neobhajuju, jen konstatuju.

Samozřejmě je to pravda, já nevím stopro jak to bylo. Ale pokud ji ukázali někomu kdo ji chtěl vidět a on si ji podladil a asi povolil i krk a zahrál si na ni tak že poškrábal folii na pickguardu, tak si myslím, že ji asi i použil a je to už použité zboží.

Atvečko napsal:

Z Thomanna mi jednou přišel multipad v otrhaný krabici s nalepenejma třema papírovejma štítkama a mlácenejma padama a bez igelitu.

To mě nasralo, to už bylo fakt za čárou a šlo to hned zpět.

No a o to mi právě jde, není už to znak úmyslného podvodu? Jako že se ti pokusili úmyslně prodat použité zboží jako nové a neřekli ti o tom?

0 xLajků:

135

Re: Kytary.cz

Hoši z Thomanna se mi omluvili, vrátili mi obratem peníze včetně dopravy...  tam to byl spíš asi bordel ve skladu.

Psal jsi jim, že pick je odřenej ?  Třeba ti nabídnou nějakou slevu.

Mě onehdá přišly struny na basu v balení, kde byla jedna struna jiná (niklová). Druhej den mi přišlo úplně nový balení.
Vždycky se chovali velmi korektně.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

136

Re: Kytary.cz

Atvečko napsal:

Hoši z Thomanna se mi omluvili, vrátili mi obratem peníze včetně dopravy...  tam to byl spíš asi bordel ve skladu.

Psal jsi jim, že pick je odřenej ?  Třeba ti nabídnou nějakou slevu.

Mě onehdá přišly struny na basu v balení, kde byla jedna struna jiná (niklová). Druhej den mi přišlo úplně nový balení.
Vždycky se chovali velmi korektně.

Jenom fólie, kdyby byl poškrabaný tak bych basu samozřejmě hned vrátil. Je pravda, že se mohli taky splést ve skladu, nebo se prostě někomu nechtělo. Taky se omluvili a nabídli odvoz zdarma, seřízení a dopravu zpátky ale to se bojím, protože PPL mi zrovna dnes poškodilo obsah odeslaného balíku. Mně šlo i o to, že inzerují že všechny jejich baskytary a kytary jsou před odesláním seřízeny, kdyby to neslibovali tak bych si vybral audiotek.cz a počkal měsíc a osobně si basu vyzvedl v Uherském Hradišti a na místě nechal seřídit. Nejradší bych byl kdyby mi nabídli slevu na další nákup, ale uznávám že to by si pak mohl vymyslet každý, ale mám tam už 20 objednávek, které jsem vždy zaplatil a jen jednou vrátil pás na baskytaru, protože byl na mně moc krátký.

A taky mně zajímá, jestli se to už někomu na kytary.cz už stalo nebo šlo fakt jenom o smůlu.

0 xLajků:

137

Re: Kytary.cz

..máš vlastně kliku.. basy by se měly posílat s povoleným krkem.. a poškrábaná folie??? kdyby byl poškrábaný pickguard, tak pochopím stížnost, ale folie? řešíš blbosti, řekl bych :-)

Fodera Monarch 4, Fodera Emperor 5 , Fodera Monarch 4,  Ken Smith 4, Lakland US5, Lakland US4, Celinder JB4, STR 548, STR 549, DeGier Bebob 4, HotWire 5, Káča, Glockenklang+Vanderkley
0 xLajků:

138

Re: Kytary.cz

FilipBass napsal:

..máš vlastně kliku.. basy by se měly posílat s povoleným krkem.. a poškrábaná folie??? kdyby byl poškrábaný pickguard, tak pochopím stížnost, ale folie? řešíš blbosti, řekl bych :-)

To sem možná potřeboval slyšet big_smile. Já jsem si už představoval že to měl v rukách šílený metalista (kdo jiný by to chtěl podladit) který s tím dělal hrozné věci a pak ji radši vrátil. Na druhou stranu jsem si objednal a zaplatil novou baskytaru za cenu nové baskytary a eshop inzeroval že bude seřízená. Mohl jsem si tu baskytaru objednat jinde levněji nebo za stejnou cenu ale ve vedlejším městě kde bych si ji osobně zkontroval, ale uvěřil jsem slibům kytary.cz - ano jsem naivní, že čekám, že eshop splní co to slibuje. Když si představím že by tu basu dostal nějaký úplný začátečník - a já taky nejsem moc zkušený v seřizování - tak s horší ladičkou bude hrát prostě na rozladěnou basu sad a ani to možná nebude vědět.

Ale abych to shrnul, nestěžuji si že bych dostal špatnou basu, ale přidávám tady do vlákna na téma Kytary.cz svoji zkušenost s tím, že to co inzerují - že baskytara bude vždy seřízená nemusí být pravda.

0 xLajků:

139 Naposledy upravil: m3 (20. 04. 2017 21.46:49)

Re: Kytary.cz

ekral napsal:

A taky mně zajímá, jestli se to už někomu na kytary.cz už stalo nebo šlo fakt jenom o smůlu.

mno hele mne jednou cpali jack-speakon kabel misto speakon-speakon... taky mi prodali basovej futral na headlesku misto kytaroveho big_smile vyzvedaval ho sagar co dela na pankraci tak si toho rozdilu nevsim (nastesti se mi i ten hodil big_smile) .. s tim kabelem to bylo horsi pro ten sem si sam jel do modran potreboval sem ho vecer nakonec mi pucil zvukar nakej 10timetrak big_smile 
a Skver VM JB prisel v krabici od naky akustiky big_smile ale to si nejsem jistej jestli to bylo od kytar.. big_smile ale myslim ze jo ...

btw svyho casu meli hodne spatou povest prave prodavanim veci co by na zapade byli B-stock kdyz tu pohledas v historii tak urcite neco najdes smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

140

Re: Kytary.cz

Já furt nechápu kdo je problém. Pokud tu basu někdo vybalil a "seřídil" je jasné že na folii můžou být nějaké škrábence. A co se týče setupu. Prostě není lepší to udělat tak jak to vyhovuje tobě? Jakože cizí "servisák" nemůže vědět jak máš rád dohmat a tak, chápeme se?

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

141

Re: Kytary.cz

Pokud není někde bouchlá nebo jinak poškozená, tak to neřeš.
Každý muzikant má mít doma ladičku a každý chlap zase křížový šroubovák a sadu imbus klíčů.
V době internetu a youtube si můžeš basu seřídit přesně na Tvůj styl hraní.
Ona i basa podladěná o půl tónu je vlastně seřízená :-)

Vlček JB4, Fender Jazz Bass Special (Japan 1985), Furch, G&L JB 2 T.S., Peavey Foundation 5,
Acoustic 122, EBS HD350, TC Electronic BG250-112
Flatwound Club #5
0 xLajků:

142 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 06.35:43)

Re: Kytary.cz

Kubinus napsal:

Pokud není někde bouchlá nebo jinak poškozená, tak to neřeš.
Každý muzikant má mít doma ladičku a každý chlap zase křížový šroubovák a sadu imbus klíčů.
V době internetu a youtube si můžeš basu seřídit přesně na Tvůj styl hraní.
Ona i basa podladěná o půl tónu je vlastně seřízená :-)

No bojím se trochu utahování krku, nebo obecně manipulací s krkem. Ale o to nejde, když si někdo chce podladit baskytaru, tak ať si podlaďuje svoji vlastní a nešahá na moji novou! Slušný obchod tohle prodává jako B-stock. Už minule jsem byl naštvaný, že originální obal byl porušený, ale uklidnila mně ta cedulka na baskytaře, že byla seřízena. Pokud tato seřízena nebyla, tak jaký byl důvod aby někdo porušil originální obal a hrabal se v tom? Je to nefér vůči ostatním obchodům, kteří opravdu B-stock mají.

0 xLajků:

143 Naposledy upravil: Šimi (21. 04. 2017 06.38:31)

Re: Kytary.cz

Proč by měl někdo povolovat krk kvůli podladění o půl tónu? Nemyslím že ty dvě věci jsou v příčinné souvislosti. Jinak před čtrnácti dny jsem byl v Kytarách v Brně zkoušet mexický a americký Preclík a na obou visela visačka, že jsou seřízené a oba byly seřízené na dost vysoký dohmat. Nicméně intonace ladila, takže seřízené byly.

Mirek Vlček & Sheldon Dingwall➝Doug Castro➝Marco De Virgiliis
0 xLajků:

144 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 06.45:45)

Re: Kytary.cz

Šimi napsal:

Proč by měl někdo povolovat krk kvůli podladění o půl tónu? Nemyslím že ty dvě věci jsou v příčinné souvislosti. Jinak před čtrnácti dny jsem byl v Kytarách v Brně zkoušet mexický a americký Preclík a na obou visela visačka, že jsou seřízené a oba byly seřízené na dost vysoký dohmat. Nicméně intonace ladila, takže seřízené byly.

Jasně, nemusí to tak být, já fakt stoprocentně nevím co s tím bylo. Ale originální obal byl otevřený, intonace neladí a folie na pickguardu byla poškrábaná. Tak buď  to teda na těch kytarách seřizují a nebo ne, pokud ano a neudělali to tak se mají omluvit a dát mi slevu. Ne že se o to postarám já, všechno jim pěkně zabalím, budu čekat celý den na kurýra, který přijede nebo taky ne, pak hodí baskytaru někde do auta, zaháže ji balíkama, pak budu zase čekat, pak ji hodí zase do auta, zase zaháže balíkama, po cestě mu třikrát spadne a nakonec třeba bude mít zase člověk na servisu zase "špatný den" jak mi odepsali z kytar a nic seřízené nebude.

0 xLajků:

145

Re: Kytary.cz

Manipulaci s výztuhou se vůbec neboj, nic na tom není, jen je třeba dělat malé změny. Povolit struny, výztuhu dotáhnout o 45-60 stupňů max, naladit struny, nechat aspoň hodinu sednout, zkontrolovat prohnutí krku a v případě potřeby opakovat.

Prohnutí krku kontrolovat tak, že přitlačíš strunu prstem na nejvyšší pražec a koukáš na výšku mezery mezi strunou a krkem ve vzdálenosti uprostřed mezi nultým a nejvyšším pražcem. Tím že držíš strunu přitlačenou na nejvyšší pražec, tak jsi z rovnice vyřadil nastavení výšky sedel na kobyle a kontroluješ tak opravdu jen prohnutí krku vůči přímce dané strunou napnutou mezi nultým a nejvyšším pražcem.

Teprve po nastavení požadovaného prohnutí krku štelovat výšku sedel dle chuti každého soudruha a pak intonaci. Na internetu je hafo návodů, něco je tuším i někde tady na fóru.

Mirek Vlček & Sheldon Dingwall➝Doug Castro➝Marco De Virgiliis
0 xLajků:

146

Re: Kytary.cz

ekral napsal:

Slušný obchod tohle prodává jako B-stock

Pokud mám na krámu kytaru, tak předpokládám, že si ji potenciální zájemce vyzkouší. A úplně nerozumím, proč by poté, co si na ni několik lidí zahraje, měla být automaticky B-stock. Ano, kdyby ji někdo ťuknul, tak dejme tomu.

Ochranná fólie je právě kvůli tomu, aby se po takovém zkoušení novým majitelem sundala a kytara vypadala jako nová, byť už něco málo má (na krámě) odehráno.

To bys chtěl v autosalonu slevu B-stock na vystavené (nikoliv předváděcí) auto, které sice nejezdilo (u basy = nebyla odnesena z obchodu a následně vrácena), ale už do něj pár lidí sedlo, že má ošoupané sedačky a ohmataný volant?

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

147

Re: Kytary.cz

???? seřízená nerovná se naladěná.. Neladěj ti oktávy a flažoletem? Zkusil jsi to vůbec? Pak bys mohl tvrdit, že není seřízená...

Fodera Monarch 4, Fodera Emperor 5 , Fodera Monarch 4,  Ken Smith 4, Lakland US5, Lakland US4, Celinder JB4, STR 548, STR 549, DeGier Bebob 4, HotWire 5, Káča, Glockenklang+Vanderkley
0 xLajků:

148

Re: Kytary.cz

D.a.l.i napsal:

To bys chtěl v autosalonu slevu B-stock na vystavené (nikoliv předváděcí) auto, které sice nejezdilo (u basy = nebyla odnesena z obchodu a následně vrácena), ale už do něj pár lidí sedlo, že má ošoupané sedačky a ohmataný volant?

no to rozhodně smile

Ale tu kytaru bych fakt neřešil.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

149

Re: Kytary.cz

Jinak teda úplně nechápu tu duševní sekvenci, že prodáš Fender Highway One Precl a pak za skoro stejnou cenu koupíš nový Squier JB, což je provedením o dvě třídy horší nástroj. Jako proti gustu žádný dišputát, ale možná by bylo lepší jim to poslat zpět a zkusit najít nějaký výhodnější kup na bazaru. Squierů se prodávájí mraky.

Mirek Vlček & Sheldon Dingwall➝Doug Castro➝Marco De Virgiliis
0 xLajků:

150

Re: Kytary.cz

ekral napsal:

Slušný obchod tohle prodává jako B-stock

Hele přijde mi to, že pláčeš na špatným hrobě. Mají kytary někde napsaný, že zboží, které je vystaveno na prodejně je pouze na koukání a ne na ošahávání? A jak by to podle tebe měli dělat v případě, že mají na krámě nějaký butikový nástroj? Třeba jeden...

D.a.l.i napsal:

To bys chtěl v autosalonu slevu B-stock na vystavené (nikoliv předváděcí) auto, které sice nejezdilo (u basy = nebyla odnesena z obchodu a následně vrácena), ale už do něj pár lidí sedlo, že má ošoupané sedačky a ohmataný volant?

přesně tak... imho řešíš capiny...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

151 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 09.28:00)

Re: Kytary.cz

FilipBass napsal:

???? seřízená nerovná se naladěná.. Neladěj ti oktávy a flažoletem? Zkusil jsi to vůbec? Pak bys mohl tvrdit, že není seřízená...

Není seřízená, nejdřív neladili ani oktávy na pražci s oktávou flažoletem, teď skoro ladí, ale na ostatních pražcích intonace nesedí, všechny jsou o něco výš a ze začátku byly výš hodně, nejhorší to bylo na 5-6 pražci. Ale už jsem to trochu pošteloval, ale zdá se mi, že jsou ty kameny na kobylce už posunuté hodně, jako na struně E už skoro nadoraz. Někde v tutorialu jsem se dočetl, že je to bud tím, že jsou struny moc vysoko nebo tím, že je moc povolený krk. O víkendu k tomu musím sednout na dýl a pak se rozmyslím jestli to reklamovat nebo ne.

0 xLajků:

152

Re: Kytary.cz

Buď je holka panna a viděl ji maximálně gynekolog (servisák) nebo už není. A jestli o to přišla doma ve svém pokojíčku za svobodna a nebo až po provdání do sousední vsi je úplně jedno. Už je "použité zboží" i když je funkčně naprosto v pořádku.

Poslat z e-schopu již zkoušené zboží jiným zákazníkem za plnou cenu svědčí o neserióznosti obchodu. Tečka

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

153 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 09.16:14)

Re: Kytary.cz

Šimi napsal:

Jinak teda úplně nechápu tu duševní sekvenci, že prodáš Fender Highway One Precl a pak za skoro stejnou cenu koupíš nový Squier JB, což je provedením o dvě třídy horší nástroj. Jako proti gustu žádný dišputát, ale možná by bylo lepší jim to poslat zpět a zkusit najít nějaký výhodnější kup na bazaru. Squierů se prodávájí mraky.

Mám špatnou zkušenost, kdysi v 18ti mi prodal borec na inzerát basu se zlomeným a křivým krkem a nic mi neřekl. Ale na tom Squieru se mi líbil ten krk, mám ho na bezpražci a je uplně super a chtěl jsem ten samý. A sám nedokážu basu tak dobře odhadnout a zkontrolovat na začátku. Jinak Higway jsem prodal za tolik kolik jsem koupil, ale uznávám, že jsem ji měl dát asi dráž. Ale s tím už končím, je lepší cvičit a hrát než pořád něco nakupovat, jako amerika stejně bude ve špatných rukách hrát špatně.

0 xLajků:

154 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 09.18:59)

Re: Kytary.cz

Šimi napsal:

Squierů se prodávájí mraky.

Jo a sice se jich prodává mraky, ale dost často za absurdně vysoké ceny. Ale chtěl jsem prostě novou baskytaru se kterou nikdo předtím neprasil, objednal sem si novou a kytary.cz na to kašlali.

0 xLajků:

155

Re: Kytary.cz

karadam napsal:

Poslat z e-schopu již zkoušené zboží jiným zákazníkem za plnou cenu svědčí o neserióznosti obchodu.

Tys našel v obchodních podmínkách kytar něco o tom, že rozlišují zboží,které bylo vystaveno na prodejně a "ostatní" zboží?

Já našel pouze toto: "Při nákupu zboží na dálku jsme zákonnou lhůtu pro odstoupení od kupní smlouvy prodloužili na 30 dnů. Při nákupu v našich kamenných prodejnách máte možnost nevyhovující zboží do 30 dnů vyměnit za jiné." což každému umožňuje nebrat/vrátit to, co se mu nelíbí. Tečka.

To, že někteří velkoobchodníci tuto praxi (b-stock) mají, neznamená to přec automaticky, že to musí takto  být i u ostatních... Aneb opět nadnáším dotaz - butikových kytar nebude na skladě mnoho (https://kytary.cz/gibson-1975-deluxe-goldtop/HN169689/) - kdybys takovou chtěl koupit - předpokládáš, že ti prodají něco jiného,než vystavený kus??? A budeš očekávat, že ji nikdo před tebou nevzal do ruky???

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

156

Re: Kytary.cz

hofa napsal:
karadam napsal:

Poslat z e-schopu již zkoušené zboží jiným zákazníkem za plnou cenu svědčí o neserióznosti obchodu.

Tys našel v obchodních podmínkách kytar něco o tom, že rozlišují zboží,které bylo vystaveno na prodejně a "ostatní" zboží?

Já našel pouze toto: "Při nákupu zboží na dálku jsme zákonnou lhůtu pro odstoupení od kupní smlouvy prodloužili na 30 dnů. Při nákupu v našich kamenných prodejnách máte možnost nevyhovující zboží do 30 dnů vyměnit za jiné." což každému umožňuje nebrat/vrátit to, co se mu nelíbí. Tečka.

To, že někteří velkoobchodníci tuto praxi (b-stock) mají, neznamená to přec automaticky, že to musí takto  být i u ostatních... Aneb opět nadnáším dotaz - butikových kytar nebude na skladě mnoho (https://kytary.cz/gibson-1975-deluxe-goldtop/HN169689/) - kdybys takovou chtěl koupit - předpokládáš, že ti prodají něco jiného,než vystavený kus??? A budeš očekávat, že ji nikdo před tebou nevzal do ruky???

Předpokládám, že ji aspoň dají do použitelného stavu a seřídí ji aspoň přibližně. Třeba to seřízení taky neinzerují na stránkách, ale dali mi letáček při předchozím nákupu.

Ale jinak je to aspoň dobré vědět, že kytary.cz nemají b-stock jako ostatní a co prostě někdo vrátí že to nechce, tak prodávají jako nové. Solidnější mi přijde, že se vrácené zboží prodává se slevou. Squier co jsem kupoval není butikové zboží, ale stojí víc než 10 tisíc, což je pro mně už hodně peněz.

0 xLajků:

157 Naposledy upravil: Atvečko (21. 04. 2017 09.58:03)

Re: Kytary.cz

samosebou, že kytary.cz mají b-stock

Novinka    Sleva    Rozbaleno/Poškozeno

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

158 Naposledy upravil: hofa (21. 04. 2017 10.09:11)

Re: Kytary.cz

Atvečko napsal:

Rozbaleno/Poškozeno

no ale to se nevztahuje (teda podle mého úsudku a četby podmínek) na zboží, které je vystaveno na prodejně, ale pouze na to, když oni někomu něco už pošlou, on to chvíli využívá a pak vrátí - to je podle mě teda rozdíl...

tak edit: https://kytary.cz/gibson-les-paul-sunke … /HN168041/ "Vystavený kus z prodejny. Jeví známky používání (lehké povrchové škrábance v laku)." Ale je to teda kytara za osmdesát papouchů, tak na to si asi dávají větší pozor než na poškrábanou fólii na picku...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

159

Re: Kytary.cz

Trošku mi to připomělo Jacka Nicholsona ve filmu Lepší už to nebude smile Halt to máme každý jinak, já budu klidně hrát na basu kterou nechali pankáči po víkendové pařbě u popelnic pokud se mi bude líbit a bude hrát dobře big_smile

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

160

Re: Kytary.cz

Tak je tam i volba "ROZBALENO" 

Ale co už, mě je to jedno.  v každým kamenným krámě maj vystavený zboží, který následně prodaj bez slevy jako nový....  něco jinýho je to v čistokrevným e-šopu, kde rozbalení nemá žádnej smysl. Další věc je, že se to taky liší podle druhu zboží.  Rozbalený struny budou těžko prodávat jako nový....


Každopádně, pokud máš výhrady  - vrať to a kup si to jinde.... a nebo ses smiř.

S tím bychom to mohli ukončit.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

161 Naposledy upravil: ekral (21. 04. 2017 10.30:07)

Re: Kytary.cz

hofa napsal:
Atvečko napsal:

Rozbaleno/Poškozeno

no ale to se nevztahuje (teda podle mého úsudku a četby podmínek) na zboží, které je vystaveno na prodejně, ale pouze na to, když oni někomu něco už pošlou, on to chvíli využívá a pak vrátí - to je podle mě teda rozdíl...

tak edit: https://kytary.cz/gibson-les-paul-sunke … /HN168041/ "Vystavený kus z prodejny. Jeví známky používání (lehké povrchové škrábance v laku)." Ale je to teda kytara za osmdesát papouchů, tak na to si asi dávají větší pozor než na poškrábanou fólii na picku...

Jo, ale i u baskytary za 10K by si mohli dát pozor a seřídit ji než ji pošlou, tím spíš, když předtím pošlou letáček a inzerují seřízení baskytary jako výhodu jejich obchodu. Taky mi příjde ale rozdíl mezi zbožím na prodejně a zbožím u kterého musel vzít někdo šroubovák a sešteloval celou basu. Nebo já to teda zkusím, vezmu si nářádí, zajedu do Brna do jejich obchodu a tam jim nějakou baskytaru úplně rozšteluju aby vůbec neseděla intonace abych si ji jako vyzkoušel.

Ale já fakt nevím jak to bylo, třeba tak přišla od fenderu a oni ji vytáhli z krabice, špatně se domluvili, zapomněli ji seřídit a poslali ji dál, nebo to mohlo být i jinak. To už teď nikdo nezjistí. Píšu to tady jako moji zkušenost s kytary.cz a doporučuju si nechat baskytaru poslat vždy na prodejnu, vzít si sebou dobrou ladičku a na místě ji hned vyzkoušet a vyřešit případné problémy.

0 xLajků:

162

Re: Kytary.cz

ekral napsal:

doporučuju vždy si nechat baskytaru poslat na prodejnu, vzít si sebou dobrou ladičku a na místě ji hned vyzkoušet a vyřešit případné problémy

tak to každopádně... osobně bych nástroj "naslepo" nebral (s výjimkou těch, o kterých vím předem, že jsou rozdrbaný - např. starý Jolany)

ekral napsal:

Nebo já to teda zkusím, vezmu si nářádí, zajedu do Brna do jejich obchodu a tam jim nějakou baskytaru úplně rozšteluju aby vůbec neseděla intonace abych si ji jako vyzkoušel.

to myslím nebude vůbec problém... oni jsou ochotní (aspoň v Brně) a nechají tě s ní zavřenou ve zkušební místnosti klidně několik hodin... to stihneš big_smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

163

Re: Kytary.cz

hofa napsal:

Aneb opět nadnáším dotaz - butikových kytar nebude na skladě mnoho (https://kytary.cz/gibson-1975-deluxe-goldtop/HN169689/) - kdybys takovou chtěl koupit - předpokládáš, že ti prodají něco jiného,než vystavený kus??? A budeš očekávat, že ji nikdo před tebou nevzal do ruky???

Tam je přece požívání přímo uvedeno.

Jde o princip slušného chování k zákazníkovi. Obecně se očekává, že zboží nabízené v e shopech je nepoužité nerozbalené nepoškozené a nevystavované. Pokud tomu je jinak, bývá dobrým zvykem toto uvést, zařadit produkt do příslušné kategorie a případně hnout s cenou. Pokud toto obecné pravidlo obchod nedodržuje, tak to není důvěryhodný obchodní partner. A je úplně jedno, co má či nemá napsáno v obchodních podmínkách.

KarelSam napsal:

Halt to máme každý jinak, já budu klidně hrát na basu kterou nechali pankáči po víkendové pařbě u popelnic pokud se mi bude líbit a bude hrát dobře

Jasně - není problém. Prohlédnu si ji, vyzkouším tuhle u popelnic nebo jinou na krámě a sám se rozhodnu, zda to co vidím a slyším za chci dříve, než peníze pustím z ruky.

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

164

Re: Kytary.cz

Tak kytary.cz se omluvili, uznali chybu a nabídli slevu:

Basa byla vystavena v prodejně, proto byl porušen obal. Před expedicí měla projít kontrolou a seřízením. Omlouváme se za komplikace.
0 xLajků:

165

Re: Kytary.cz

Vyhráls!

Fodera Monarch 4, Fodera Emperor 5 , Fodera Monarch 4,  Ken Smith 4, Lakland US5, Lakland US4, Celinder JB4, STR 548, STR 549, DeGier Bebob 4, HotWire 5, Káča, Glockenklang+Vanderkley
0 xLajků:

166

Re: Kytary.cz

Tak to pak jó. :-)

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

167

Re: Kytary.cz

Šimi napsal:

Jinak teda úplně nechápu tu duševní sekvenci, že prodáš Fender Highway One Precl a pak za skoro stejnou cenu koupíš nový Squier JB, což je provedením o dvě třídy horší nástroj.

+666

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

168

Re: Kytary.cz

Aidamos napsal:
Šimi napsal:

Jinak teda úplně nechápu tu duševní sekvenci, že prodáš Fender Highway One Precl a pak za skoro stejnou cenu koupíš nový Squier JB, což je provedením o dvě třídy horší nástroj.

+666

Neseděl mi precision krk a chtěl jsem JB. Ale já bych tu Squier VM řadu tak nezatracoval, já osobně jsem nepozoroval žádný výrazný rozdíl ve zpracování ve srovnání s higway one, nezapomeň že je to nejnižší americká řada, těsně nad mexikem.

0 xLajků:

169

Re: Kytary.cz

ekral napsal:

Neseděl mi precision krk

Jo, tomu rozumím, sorry, ňák jsem přehlídl, že to byl Precl.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

170 Naposledy upravil: Atvečko (19. 10. 2018 20.46:08)

Re: Kytary.cz

Popisky u několik preclů na kytary.cz  (Steve Harris, American Special Precision...) 

"Precision Bass je druhý model baskytary, který Leo Fender představil – a to roku 1960 nejprve pod jménem Deluxe Bass. Jméno Precision Bass bylo zvoleno nakonec proto, že Fender cítil, že baskytara těchto parametrů by mohla oslovit zejména jazzové hudebníky. "

Já chápu, že lidi jsou drahý a že tohle dělaj nějaký vohnouti na brigádě, ale stejně je to teda trochu ostuda....

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků: