1 Naposledy upravil: opoceCZ (04. 08. 2012 15.54:52)

Téma: benátky / loděnice / krucipusk

čus šmejdi, nejdete někdo dnes na krucipusk-y. přidal bych se, v loděnici sem ještě nebyl bo sem tady naplavenina...

samotnému se mi jít nechce

tel: 776 sněhulák 5 sněhulák, židlička 3 židlička

edit:
http://www.klublodenice.cz/main.php?page=prog.php

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

2

Re: benátky / loděnice / krucipusk

richard scheufler na basu... nikdo nic? pražácííí máte to 30km. dejte 200 na palivo a vyzvednu vás na čerňáku a zase po akci odvezu?

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

3

Re: benátky / loděnice / krucipusk

lodenice je super hrali sme tam aspon 2x mozna 3x.. tedka nekdy tam taky budem ani nevim s kym... ten link mi nechodi... hmm resp jim ten web zkousel sem to i googlit..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

4

Re: benátky / loděnice / krucipusk

no ten web má asi 1/2 hod výpadek sad

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Matej (04. 08. 2012 21.36:38)

Re: benátky / loděnice / krucipusk

opoceCZ napsal:

richard scheufler na basu... nikdo nic? pražácííí máte to 30km. dejte 200 na palivo a vyzvednu vás na čerňáku a zase po akci odvezu?

...a v kterých z těch kapel hraje "Šaufler"? ve Status Praesents asi ne a v Krucipusku hraje Haruštiak ne? neutral

0 xLajků:

6

Re: benátky / loděnice / krucipusk

status preasent dou sympataci porad jim visim panaka jamajskyho rumu big_smile
jee tak koukam ze tam hrajem se scarface smile jejich prvni deska byla jedna z prvnich co sem doma ze ska mel ... ikdyz teda tech dalsich x bylo to samy jenom horsi i tak to potesi ... smile nice

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

7

Re: benátky / loděnice / krucipusk

Scheufler hraje s Krucipuskem... minulej rok jsem je slysel na jednom festu a narez nejvetsi!

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

8

Re: benátky / loděnice / krucipusk

kurowec napsal:

Scheufler hraje s Krucipuskem... minulej rok jsem je slysel na jednom festu a narez nejvetsi!

...tak to se Haruštiak v Krucipusku dlouho neohřál. roll Poslední info v bio na webu Krucipusku je, že řady posílil novej basák Mára Haruštiak, tak mi to bylo divný. wink

0 xLajků:

9 Naposledy upravil: el BassTardo (06. 08. 2012 11.52:25)

Re: benátky / loděnice / krucipusk

kurowec napsal:

Scheufler hraje s Krucipuskem... minulej rok jsem je slysel na jednom festu a narez nejvetsi!

sorry, ale po Jarynovi Jankovi a Márovi Harušťákovi je je Šíša v Krucipüsku fakt tragickej, tenkej tón, vycinkanej slap, kterej se tam nehodí, absolutně bez koulí, technicky je možná dobrej ale vůbec nemá tlak, kterej takhle muzika potřebuje.

Matej napsal:

...tak to se Haruštiak v Krucipusku dlouho neohřál.

hrál tam čtyři roky

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

10 Naposledy upravil: Matej (06. 08. 2012 12.39:08)

Re: benátky / loděnice / krucipusk

el bassTardo: A proč už tam Harušťák nehraje?....a kde teď hraje? hmm Jinak stejnej pocit mám z Šauflera já,...co jsem koukal na poslední konzíky Krucipusku na YouTube. Před jeho slapovým uměním smekám, ale v jakýkoli kapele se objeví, tak mi to nesedí.Jako když byl v Pražským Výběru 2. Tragédie,...celej ten pokus-Výběr bez Pavlíčka a Čoka.Měl jsem nějakej koncert na DVD a vůbec se mi to nelíbilo,...někomu jsem to půjčil a už mě ani nezajímá komu,...už to zpátky nechci. hmm 
Možná by bylo dobrý, kdyby si Šaufler posatvil nějakej band přímo na sebe,...třeba něco na způsob Markuse Millera tak by to mohlo bejt zajímavý.Ale do nějaký rockový kapely mi prostě nesedí. roll

0 xLajků:

11

Re: benátky / loděnice / krucipusk

tak já Krucipüsk slyšel jednou na veletru v Praze a tam hrál myslím dokonce na basu Cimfe? Je to možný? Na nějakýho Laklanda či co... a pak až s Scheuflerem... jako mě se to líbilo, ale moc Šíšu taky nemusím...
Jaryna jsem bohužel nikde nestihl a věřím, že to s ním mělo asi největší koule..

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

12

Re: benátky / loděnice / krucipusk

Ja tak nějak celkove jediny z toho muzu Druide album (jmenovalo se to tak?) tam hrál janek, a bral sem je jako kapelu - pak jsem pochopil ze to je v podstate Hajickuv projekt a muzikanty střídá asi jako ta nezávislá lesba wink moc tyhle nájemný projekty nemusím...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

13

Re: benátky / loděnice / krucipusk

Matej napsal:

A proč už tam Harušťák nehraje?....a kde teď hraje?

Mára je v Londýně, má tam novou partu a hraje ve studiích, nedávno byl na skok zpátky a vypadá spokojeně

kurowec napsal:

dokonce na basu Cimfe? Je to možný?

Cimfe tam asi rok hrál, po desce Ahoj, pokud se nepletu. Bylo to období, kdy odešel Jaryn a Mára ještě nebyl

kurowec napsal:

Na nějakýho Laklanda či co...

tak to byl spíš Jaryn, Cimfe hraje na Fendra

kurowec napsal:

Jaryna jsem bohužel nikde nestihl a věřím, že to s ním mělo asi největší koule..

Jaryn měl supr nápady a mrdu jako hovado, Mára hrál jednodušeji se strašlivým tlakem, moc se mi líbílo oboje

Kubš napsal:

Hajickuv projekt a muzikanty střídá asi jako ta nezávislá lesba wink moc tyhle nájemný projekty nemusím...

to je tak trochu píčovina, co píšeš: dřív to tak možná bylo, nebo to spíš tak působilo, ale posledních nejmíň pět let je, kromě basy, složení neměnný, členem kapely je dokonce i zvukař Satanda. a co vím, tak změny na base byly z důvodů, který jsou v kapelách běžný, rozhodně nešlo o kšeft. navíc Hájíček je známej, stejně jako třeba Dusilka tím, že dává všem v kapele stejně jako si nechává on

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

14

Re: benátky / loděnice / krucipusk

No tak to jo, asi mas pravdu, na svoji obranu musím říct, ze jak to nesleduji, tak ten čas ubíhá rychle a treba bych neřekl ze tam harustiak hrál cely 4 roky...tak možna proto mi to tak přišlo.
Zas je fakt ze z toho "kdysi" teamu mu kytarista utekl za "lepším" k supportum...

Btw tohle je vcelku LOL

V Krucipüsku se za jeho existenci vystřídalo neobvykle mnoho muzikantů. Čím to?
To je způsobené dvěma základními věcmi. Jednak jde o soužití určitejch lidí dohromady, jednak samozřejmě o finanční stránku. Po té rádoby revoluci se lidi začali starat hlavně o peníze a každej muzikant sháněl co nejlépe placený post. A u Krucipüsk velmi dlouhou dobu o žádné finance nešlo.

Chybí vám někdo z těch bývalých víc než ostatní?
Ne.
Ani takový Milan Cimfe?
Ten vůbec ne.

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

15

Re: benátky / loděnice / krucipusk

el BassTardo napsal:

tak to byl spíš Jaryn, Cimfe hraje na Fendra

tak Cimfe to byl podle vseho teda na 100%... a Laka mel na 90%... asi pujcenyho vod Janka smile ...ale vono je to fuk...

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

16

Re: benátky / loděnice / krucipusk

http://youtu.be/ZEV6tI4kieE

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

17

Re: benátky / loděnice / krucipusk

kurowec napsal:
el BassTardo napsal:

tak to byl spíš Jaryn, Cimfe hraje na Fendra

tak Cimfe to byl podle vseho teda na 100%... a Laka mel na 90%... asi pujcenyho vod Janka smile ...ale vono je to fuk...

...tady hraje Cimfe...http://www.youtube.com/watch?v=WAmDtzqo … re=related

0 xLajků:

18

Re: benátky / loděnice / krucipusk

Čumím tak na YT na starej koncert Krucipüsku ... ví někdo přesně na co ten Cimfe hraje? Vypadá to na Laka, ale řek bych že trochu potuněnýho, jiná kobyla, jinej krk? http://stare.jgtt.cz/jazzgoestotown.cz/uploads/gallery/8080/_scaled/comfe%2004.jpg

Music Man Club #2,
Ampeg SVT-4 PRO, Korg DTR 2000, Darkglass B7K
Mesa Boogie PowerHouse 4x10
0 xLajků:

19

Re: benátky / loděnice / krucipusk

Torrman napsal:

Čumím tak na YT na starej koncert Krucipüsku ... ví někdo přesně na co ten Cimfe hraje? Vypadá to na Laka, ale řek bych že trochu potuněnýho, jiná kobyla, jinej krk

taky jsem kdysi myslel, že ej to Lakland, ale bude to nějakej custom řekl bych...

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

20

Re: benátky / loděnice / krucipusk

Torrman napsal:

ví někdo přesně na co ten Cimfe hraje?

Přesně nevím, ale

kurowec napsal:

bude to nějakej custom řekl bych...

Já bych si skoro tipnul na Jurkoviče. Ten dělal podobné hlavy.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

21

Re: benátky / loděnice / krucipusk

je to Jurkovič, pěkně starej a velmi slušný dělo, měl jsem ji v rukách, Milan ji má permanentně ve stojanu u mixu ve velkým Sonu, kdyby byla náhodou potřeba wink

Basa prudí muziku smile
0 xLajků: