1

Téma: Zesilovač kolem 7000 Kč

Ahoj, chci si pořídit jiny zesilovac, nyni po prodeji GK mám kolem 7-8 tis. Kč.  Chtel bych něco s teplejším kulatejsim tonem, takze pokukuju  ipo lampě v preampu.  Puvodne jsem měl vyhlednuteho ampega pf 500 ale po vyzkoušení sem trochu zklaman. Asi si to nerozumi s basou, zvuk nic moc a hrozne brutalne brucel singl u krku....ale fakt brutalne. Tak sem projel hudebnibazar a tam je genz benz neo pak 3.5 za 7400, coz považuji za vcelku zajimavy zesik, ale nevim zda by byl dostacujici vykon.nebo bych mozna i zkusil hartke ha 3500. Nemate někdo něco na prodej v dane cenove hladině, nebo i jiny napad? Co byste případně doporucili?

PB/JB/MM & Eden & Hocke & Soundelirium
0 xLajků:

2

Re: Zesilovač kolem 7000 Kč

ten genz benz (jiný kus) tu na fóru koloval, naposledy jsem jej prodával já. Výkonově strčí do kapsy papírově MNOHEM "silnější zesíky", má udávaný výkon veelmi konzervativně.

0 xLajků:

3

Re: Zesilovač kolem 7000 Kč

Asian Bamboo napsal:

mozna i zkusil hartke ha 3500

Dobrá volba...

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

4

Re: Zesilovač kolem 7000 Kč

eosine napsal:

ten genz benz (jiný kus) tu na fóru koloval, naposledy jsem jej prodával já. Výkonově strčí do kapsy papírově MNOHEM "silnější zesíky", má udávaný výkon veelmi konzervativně.

Tak to je dobrá zpráva, mám zkušenost s d-class edenem wtx 264 a tam udavanych 260 wattů určitě nebylo....za kolik si prodaval ten genz benz, pan ho inzeruje jiz delší dobu za cca 7400 a zatim neuspesne...nevim jaka je adekvátní cena?

PB/JB/MM & Eden & Hocke & Soundelirium
0 xLajků:

5

Re: Zesilovač kolem 7000 Kč

Aidamos napsal:
Asian Bamboo napsal:

mozna i zkusil hartke ha 3500

Dobrá volba...

...škoda že na bazaru je jen jeden za 6900, trochu pobitej, každopádně mi to přijde moc...

PB/JB/MM & Eden & Hocke & Soundelirium
0 xLajků:

6

Re: Zesilovač kolem 7000 Kč

Aktuálně jsem prodal D-Class Carvin a koupil Hartke 3500  a udělal jsem moooooc dobře.
Ale 6900 je nesmysl, na podzim je Thomann vyprodával za tuším 7500.

Na ten Genz Benz jsem jednou hrál, neni to vůbec špatný... cena adekvátní.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

7

Re: Zesilovač kolem 7000 Kč

Asian Bamboo napsal:

Tak to je dobrá zpráva, mám zkušenost s d-class edenem wtx 264 a tam udavanych 260 wattů určitě nebylo....za kolik si prodaval ten genz benz, pan ho inzeruje jiz delší dobu za cca 7400 a zatim neuspesne...nevim jaka je adekvátní cena?

7800,- tady je prodejní vlákno http://baskytara.com/topic14469-p-genz- … ak-35.html

0 xLajků:

8

Re: Zesilovač kolem 7000 Kč

Zkusim asi tedy ten Genz Benz, k hartke se pak vždycky nějak dostanu :-D

Diky Viktor

PB/JB/MM & Eden & Hocke & Soundelirium
0 xLajků:

9

Re: Zesilovač kolem 7000 Kč

Ještě koukam, ze je k prodeji genz benz shuttle 6.0 za 8900 včetně gigbagu tak si možná pridam, budou narozky.Je to trochu silnejsi a ma to sluchatka a aux in, to se mi moc líbilo na tom edenu. Do panelaku dobry ;-)

PB/JB/MM & Eden & Hocke & Soundelirium
0 xLajků: