1

Téma: výměna mechanik

Právě jsem definitivně ztratil trpělivost s čínou na svejch VM jazzbasech sad
Co myslíte :

tyhle
http://www.muziker.cz/baskytary/ladici- … BL55-R4-CR
nebo tyhle ?
http://hudebnibazar.cz/mechaniky-gotoh/ID903046/

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

2

Re: výměna mechanik

su čípák, vzal bych ty z bazaru smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

3 Naposledy upravil: Atvečko (11. 11. 2015 16.10:03)

Re: výměna mechanik

stojej stejně ... vlastně ty z bazoše jsou o korunu dražší  smile

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

4

Re: výměna mechanik

omg mea culpa, nevšiml jsem si že to je cena za kus sad

ale stejně - mám raděj ty klasický velký motýly, než to, co je na těch Partslandech

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

5

Re: výměna mechanik

Za mě Gotoh.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

6

Re: výměna mechanik

Copak ti mechaniky dělají? Já s nima nemám jediný problém smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

7

Re: výměna mechanik

Za mne hipshot ultralite ... tady od toho spanelaka sem je kupoval nekolikrat a daj se od nej koupit i ty licencni to sada vcetne posty vyjde asi na 16stovek ... jen je ne dycky ma skladem ...
http://egilegorbasses.com/egilegorbasse … key-clover
vazi to pulku co klasicky mechaniky ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

8

Re: výměna mechanik

Paparatzzi napsal:

Copak ti mechaniky dělají? Já s nima nemám jediný problém smile

Na čtyřce už se mi jedna úplně rozpadla (zlomil se šnek), na pětce ted dvě mají čtvrt otáčky motejla vůli...čekám kalamitu každou chvíli...
Dělaj to snad z oceli na nočníky, nebo co....

Nehodlám riskovat , že se mi to zase někde na podiu rozpadne...

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

9

Re: výměna mechanik

Oživuji a volám o pomoc. Včera večer se mi rozpadla mechanika na Dčku na Ibanezce a zítra hrajem. Nevíte, kde v Brně by se dala sehnat nová? Okruh kytary.cz, Audiotek, naproti Janáčka a Lídl Music už v plánu mám, ale na jejich e-shopech jsem nic nenašel sad V nejhorším to odehraju na Squiera, ale asi to bude dost komické bez té páté struny...

Ibanez SRX 305, G&L SB-2 Tribute, Epiphone EBM-5 Fretless
Hocke MT400, Tech21 VT Bass 500, Soundelirium 112+115, Hocke BASS 300
Boss TU-3, EBS Multicomp
www.studionastrani.cz
0 xLajků: