1

Téma: Twilight Kid + Pearl Jam revival live: METRO MUSIC BAR, BRNO 18:30h

drazí kolegové a kolegyně, jste srdečně zváni.

https://www.facebook.com/twilightkidband/timeline

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

2

Re: Twilight Kid + Pearl Jam revival live: METRO MUSIC BAR, BRNO 18:30h

Prosímtě, neber to osobně, čistě technicky, please. To na Bandzone je příšerně namixovaný a masterovaný a zpěvák neumí anglicky. Asi su náročnej posluchač. Ale takový chcete, ni? smile

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

3

Re: Twilight Kid + Pearl Jam revival live: METRO MUSIC BAR, BRNO 18:30h

Ahoj kolego, kritiky si vážím. Víš, my hrajeme jen okresní přebor. Chtěl jsem se tě jako odborníka zeptat, jestli to stačí? Myslím, že nejsme tak špatní, protože posledně na dožínkách, si některé selky i podupavalu do rytmu. Nicméně jsem člověk, který se rád učí a tak té ještě požádám, zda by si sem nepostnul vaší nahrávku...jen pro porovnání. Jo a zpěváka nechám zbičovat. Nechápu, že mu náš kytarista, který od 5 do 30let žil v Kanadě nevysvetlil alespoň základy AJ...bude zbičován hned po zpěvákovi...

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

4

Re: Twilight Kid + Pearl Jam revival live: METRO MUSIC BAR, BRNO 18:30h

Já bych se po té zdrcující kritice od náročného posluchače rovnou oběsil.

Jolana D-Bass, Jolana Studio Bass, Solton BK100 Germany, ZOOm B2
THE RAMONES Heidi is a Headcase... jdu si svojí cestou
0 xLajků:

5

Re: Twilight Kid + Pearl Jam revival live: METRO MUSIC BAR, BRNO 18:30h

Tak jsem si to poslechl jen pro ten "příšerný" mix smile Myslím, že kdyby nám náš první zvukař udělal takto příšerný mix, už by bylo naše CD skupiny S.R.O skoro půl roku na světě smile

Opoce - myslím, že Woodymu můžeš být vděčný za reklamu, tady platí na 100% - špatná reklama, taky reklama smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků: