1

Téma: kufr na baskytaru Thomann

Zdravím všechny.

Nevím, jestli to patří přímo sem, nebo jestli se to už na fóru neřešilo, ale mám následující problém..

Koupil jsem na svého Sterling by musicman před časem pevný kufr od Thomann.de : http://www.thomann.de/cz/thomann_ebass_case.htm

Problém mám v tom, že kufr je cca o dva cm vyšší než basa, takže při pohybu se tělo naklání a poťákama ťuká do víka a krk vyskočí s uložení-kolíky narazí do strany kufru...

Otázka je, jestli jste to někdo řešil, popřípadě jak, nebo jestli to necháváte tak.. kufr je sice polstrovaný, ale i tak mi to nedá... Nerad bych ale dělal zásahy, které budou vypadat jak pěst na oko...

0 xLajků:

2

Re: kufr na baskytaru Thomann

http://www.matrace.tv/data/catalog/picture/4/74/908---.jpg

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

3

Re: kufr na baskytaru Thomann

Měl jsem podobný univerzální kufr s tím, že příčky byly uprostřed, ale basa v něm při zavření "lítala". Celkem mě to točilo. Vyřešil jsem to tak, že příčka je přišroubovaná. Šrouby jsem z boku kufru vyšrouboval, dřevěnou příčku o centimetr nadzvedl a zašrouboval do původnich otvorů. Vše funguje jak má a ani jsem nezasahoval do kufru a jde kdykoliv vrátit aniž by to někdo poznal zpátky. Mezera mezi dnem a příčkou stač něčím zadělat. Použil jsem pásek molitanu.

Music Man Club #8
0 xLajků:

4

Re: kufr na baskytaru Thomann

Člověče, jestli by nebylo prostě rozumné koupit kufr přímo na tu basu. Já mám také MM (byť klona) a také se nevztekám, že nepasuje do kufrů na dreadnought, strata nebo JB. Pokud jsi dal za kufr to, co utratíš za den za oběd, pivo a cigára, tak ti to snad nemusí bejt líto.

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

5

Re: kufr na baskytaru Thomann

Samozřejmě máš pravdu a kufr originál není problém koupit pokud bych měl klasickej model na který se tyhle kufry prodávají. Jelikož mám snad čtvrtou basu atypickou tvarem tak to jinak nešlo. Měl jsem basu od Grebeňa a teď Sivčák. Mezitím nějakej W a Tobias a kufr ke každé nebyl tak jsem využil co mám a ten univerzální byl nejlepší nápad. Rozměrově to sedělo tak jsem nepočítal že vevnitř bude problém. Jinak ale i na to pivo zbylo samozřejmě....to byl lhal kdybych to zapíral

Music Man Club #8
0 xLajků: