1 Naposledy upravil: carlos (15. 03. 2016 00.12:04)

Téma: Za kolik čtyřku MTD z Hořovic...

Mám na svým MTDčku dobitou kobylu a řeším jestli a kolik vrazit do nový... Originál od Hipshot B style stojí z USA nějakých 3.500,- Kč plus DPH. Takže logicky následuje otázka, jestli se vyplatí do týhle basy ty peníze investovat, aby to bylo nějak v poměru k její pořizovací ceně. Jelikož absolutně netuším, za kolik se tyhle kousky tak pohybujou, obracím se na vás co máte trochu přehled a sledujete ceny.

Je to čtyřka Artist Handcrafted for MTD z Hořovic, aktivka s Bartolini pre-ampem, Bartolini jazz pickups a Schaler kolíky. Javor top, olše uvnitř a palisandrový hmatník.

Moc inzerovaných MTD jsem tu nedohledal, ale přišlo mi že ty ceny docela za poslední roky spadly a pod deset se dá sehnat taková pětka Artist/Grendel s podobnou výbavou (nebo mne mate, že za ty peníze jsou to Korejský verze)...

Díky za každej názor!

0 xLajků:

2

Re: Za kolik čtyřku MTD z Hořovic...

carlos napsal:

Mám na svým MTDčku dobitou kobylu

Neorigo pořídíš z druhé ruky za pár stovek, novou 500-1000Kč (asi bude trochu jiná, ale fungovat bude). Řešit kvůli kobyle nový nástroj zavání touhou po změně smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

3

Re: Za kolik čtyřku MTD z Hořovic...

I tak se to dá brát.. No před lety jsem za ni zaplatil balík tak by mne hodně zajímalo jak si cca stojí dneska smile...

0 xLajků: