1

Téma: Case na míru...kde?

Zdravím vás kolegové, jelikož vozím marka v tašce...a už mě to fakt sere, rozhodl jsem se udělat si radost novým case.
Chci markbass LM III obléct do case na míru, tak to asi nebude jednoduché. Proto prosím o tipy kde case zadat.
Je mi jasné, že case na míru udělá každý výrobce, jde mi spíše o kvalitu úměrnou ceně...ochotu.
Oslovil jsem 3 firmy a 2 se neozvali.
  díky

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

2

Re: Case na míru...kde?

Známý má firmu www.casemaker.cz a je šikovný, zkus u něj. Bystřice u Benešova.

0 xLajků:

3

Re: Case na míru...kde?

Ahoj,

náš kytarista dělá po večerech casy na hlavy smile Myslím, že by ot neměl být problém. Cenu má materiál + 500,- za práci, kvalita: není to uplně na desetinku milimetru přesně, ale casy jsme měli od něj v kapele všichni a i po pár letech a tour to drží takže cajk big_smile

Fender Precision Bass USA/JAP ('74/'91), MusicMan Stingray ('89 2EQ a '92 3EQ)
Orange AD200B,Ampeg SVT810e (90's)
Shure GLXD-16E, BOSS TU-3, Maxon CP-9Pro+, MXR M80 DI+
0 xLajků:

4

Re: Case na míru...kde?

šiba   http://www.siba.cz/

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

5

Re: Case na míru...kde?

Do práce nám na veškerý komponenty (převodovky, turba, diffy..) dělá všechny casy firma THT Case, mají provozovnu v Horní Bukovině, takže snad to nemáš daleko. DOstávaj hodně zabrat a maj erfektní výdrž, cena rozumná..

0 xLajků:

6

Re: Case na míru...kde?

Díky pánové!

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

7 Naposledy upravil: Šimi (03. 11. 2015 15.38:38)

Re: Case na míru...kde?

Co originál? Nedávno jsem na Thomanovi koupil originál softcase na BigBanga a jsem spokojenej. Made in Italy a vypadá to kvalitně udělaný, je fakt že Italové šití umí.

Edit: jo a taky jsem před tím psal na www.boxx.cz a jejich nabídka mi spadla do spamu, tak bacha na to, jestli tam neskončily nabídky těch co ti neodpověděli. Ale nakonec jsem rád za originál.

Edit2: jo a kdybys chtěl hard case, take pan Šubrt z Jedovnic dělá ABS cases na cokoliv: http://www.shuster.cz

Mirek Vlček & Sheldon Dingwall➝Doug Castro➝Marco De Virgiliis
0 xLajků:

8

Re: Case na míru...kde?

http://baskytara.com/img/m/2396/t/p1a4r20o181fnv1ebvsbp6qn11pj3.jpg

tak nakonec je to case přesně dle rozměrů LM III (+ 75mm nad zesilovačem). Vyselektoval jsem z těch 2 výrobců, kteří se ozvali toho levnějšího a lépe komunikujícího a vyplatilo se! ještě nebudu říkat hop, protože si zesík vyzvednu ve zkušebně až ve čtvrtek, pak se uvidí.

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

9

Re: Case na míru...kde?

vše klaplo! díky p. Schneider!

http://baskytara.com/img/m/2396/t/p1a5fhksfb14eq2prj711sa34bb3.jpg
http://baskytara.com/img/m/2396/t/p1a5fhl9ke6dhj88d2m552p4l5.jpg

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

10

Re: Case na míru...kde?

čau, to vypadá dobře, ten case na marka. řešim to teď taky, jen mi stačí pouze na ten zesik a jen na převoz.
na boxx.cz mají pěknou ukázku softcase:
http://www.boxx.cz/products/obal-boxx-n … strovany-/
ten hardcase tě u pana schneidera vyšel na kolik jestli to není tajné? kdyby to bylo jen na něj, tak bych o tom uvažoval, pokud to neztrojnásobí váhu toho zesíku, kde ta váha je dost o tom, že jo...

0 xLajků:

11 Naposledy upravil: opoceCZ (05. 01. 2016 21.27:56)

Re: Case na míru...kde?

Ahoj, na fotkách case vypadá větší než ve skutečnosti je. Do tohohle konkrétního case se vejdou 2 little markové. Ale ta výška byla daná motýlkovými zámky, které jsou z jedné strany víka. z druhé je nasazovací pant. Pokud by bylo jinak vyřešené zavírání (např. nějaká přeska) tak vy mohla být výška samozřejmě jiná...
cena byla v tomhle případě 2.9k a to včertě speciálních rackových uší.
Něchtěl jsem softcase. Nechci mít o zesilovč při cestování strach...

Jo a váhu neřeším...odhadem má cca 4kila? Je to fakt pidicase smile

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

12

Re: Case na míru...kde?

díkas za info,
no, taky jsem tam chtěl dát 2 marky, ale ještě není rozhodnuto. jdu přemýšlet.... :--)
ještě mi dej kontakt pls.
dík

0 xLajků:

13

Re: Case na míru...kde?

Zdarvím, sháním CASE na GK BlackLine 600 a bednu GK 410 BLX-II...ideálně Plzeň a  blízké okolí...nevíte o někom kdo se tím zabývá? :-) Dík.

Cimar 1979 - Jazz Bass(Made in Japan), Aria Pro II, Epiphone Thunderbird IV
GK BlackLine 600
GK Blackline 410BLX-II
Korg PB-01 Pitchblack
0 xLajků:

14

Re: Case na míru...kde?

spaceman8 napsal:

díkas za info,
no, taky jsem tam chtěl dát 2 marky, ale ještě není rozhodnuto. jdu přemýšlet.... :--)
ještě mi dej kontakt pls.
dík


http://scases.cz/

handmade precision bass (fender fake logoed & fake relic) SBS pickups + active blender, Yamaha BB 435, Fender modern player 5, MTD 5, markbass LM III, soundelirium  the 12.6.1. + 15.5.  sustainer bayger, DOD deep freeze chorus, art studio v3, Ibanez bass synthesizer SB7, korg pitchblack poly, zoom b3
Klašter 12
0 xLajků:

15

Re: Case na míru...kde?

Ty vole, je to Backline...

Ibanez K5 2005 | Squier 40th Anniversary Vintage Edition Precision Bass
Ampeg SVT-3 Pro | Markbass Standard 104HF-4
Line 6 Hx Stomp | Line 6 Relay G50
0 xLajků:

16

Re: Case na míru...kde?

Nechal jsem si case dělat na zakázku u  Filipa Konvalinky casemaker.cz luxusní komunikace a perfekt výsledek  možnost výběru barvy a  používá vystužený rohový profily  http://www.prodance.cz/6106-al-lista-casemaker.html  takže kejs vydrží  cokoli

SQ preclík,SQ jazz,Aria Pro2 SB ELLITE-ll, Ibanez SR500 ,Trace Elliot gp12 smx (model 4001)  spolu s 1153 + 2103H někdy Peavey 4x10TX
0 xLajků:

17

Re: Case na míru...kde?

Zabýváme se zakázkovou výrobou a prodejem přepravních obalů typu flightcase, hardcase, roadcase, rack case. Naše transportní obaly jsou určeny pro přímé použití, skladování a jakoukoli formu dopravy vašeho zařízení. Vyrábíme transportní boxy nejen pro hudební nástroje, kytarové zesilovače, reproboxy, komba či pedalboardy, ale i pro veškerou citlivou techniku včetně měřících přístrojů. Výjimkou nejsou ani přepravní boxy pro motorsport, casy pro mixážní pulty, světelnou techniku nebo jakékoli příslušenství. 

Naše přepravní boxy doporučují výrobci zesilovačů jako je např. Hocke, kytary v nich vozí Ota Hereš z Alkeholu, dodali jsme casy pro kosmický průmysl (Frentech Aerospace), komponenty jaderných elektráren (Škoda) a kalibrační zařízení s našimi boxy chrání například Akedemie věd ČR. 

 

Transport-case

0 xLajků:

18

Re: Case na míru...kde?

Co to je tohleto ??

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

19

Re: Case na míru...kde?

Atvečko napsal:

Co to je tohleto ??

  že by reklama zdarma? wink

Basa prudí muziku smile
0 xLajků: