1 Naposledy upravil: Hanz415 (11. 02. 2016 22.39:31)

Téma: MarkBass S-450 Club Series

Jednoduchá otázka - máte s tím někdo zkušenost? Na internetu moc informací není - je to MB jen značkou nebo to tak i hraje?:)

http://img.audiofanzine.com/images/u/product/normal/markbass-s450-club-75670.jpg

0 xLajků:

2

Re: MarkBass S-450 Club Series

já bych řek, že tím nic nezkazíš...jedna z prvních sérií aparátů, co Markbass vyráběl. Má to myslím klasický toroidní trafo, ale zvukově nevím, tipuju, že to bude něco jako Little Mark II. Pokud máš možnost, šel bych do něj...nebo ho aspoň vyzkoušel smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

3

Re: MarkBass S-450 Club Series

Tohle měl spider tuším a já na to párkrát hrál a odehrál tuším jeden celý koncert, fajná věc smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

4

Re: MarkBass S-450 Club Series

Tom to tusim mel taky a mozna este nekdo .. smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

5

Re: MarkBass S-450 Club Series

Hraje to jak LM II (trandak) , teda pokud nastavis eq na rovno a ozelis VLE a VPF (s tema pracuju nejvic).
Zase ma navic param.eq pro stredy, coz je supr supr na sladeni s nastrojem.
Taky toroid.trafo ve zdroji je plus, byt vykoupene par kily navic.

Je to starsi kousek, tedy pocitej casem s vymenou kondenzatoru ve zdroji a vyklepanou vstupni zdirkou, asi vyklepanou napajeci zastrckou a mozna i chrasticim gainem. Celkem nenarocne opravy za par stovek, ale nejlip u nekoho kdo se v MB orientuje.

Jestli je to ten kousek v inzerci s Portaflexem210, tak vych do toho sel, PF poslal za 4-4,5t dal a zesik nechal i kdyby jen jako zalozni.

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků: