1

Téma: Sraz basaku 2016

Zdravas basaci,

nedavno mi bylo 30 a taxem zavzpominal na stare casy a jedna z nejlepsich vzpominek byl basovej sraz u Simona v Dolni/Dlouhy Cosi...
Rikal sem si, ze bych vas zase rad videl, vcetne tech novejch kluku. Dal par pivek, vyzkousel divny nastroje, zablbnul s A! a delal blazny Hockemu. Otazka zni: byl by zajem?

Idealne nekdy vo vejkendu, abych se mohl ze Stuttgartu dotahnout...

Byl bych moc rad, dyby to nekdo videl podobne. Dyby to nahodou nedopadlo, tak aspon zajdu na pivo s odvaznejma (Joko, Erza, apod...)

Diky.

Figi

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

2

Re: Sraz basaku 2016

Figi napsal:

Otazka zni: byl by zajem?

Rozhodně! Teď otázka kde?

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

3

Re: Sraz basaku 2016

Aidamos! Zdravas brachu! Jezisek privezl bezhlavaka. A ten je treba seridit. Nebyl by zajem? big_smile

Hele, dyz na to dojde, klidne utvorim neco tady ve Stuttgartu, ale nejsem si jistej, esi by Hocke nasel cestu. big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

4

Re: Sraz basaku 2016

Figi napsal:

Jezisek privezl bezhlavaka. A ten je treba seridit. Nebyl by zajem?

Klidně wink

Figi napsal:

Hele, dyz na to dojde, klidne utvorim neco tady ve Stuttgartu, ale nejsem si jistej, esi by Hocke nasel cestu.

Já si spíš nejsem jistej, kolik by dorazilo lidí smile

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

5

Re: Sraz basaku 2016

A co takovej Simon? Nemel by chut zase podniknout neco v Dolni/Dlouhy Cosi?
Nebo nekdo podobne angazovanej, jako Erza? Nebo nekdo podobnej, co se tu objevil v poslednich par letech?

Mluvim do duse vsem aktivistum (ne levicovejm) big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

6

Re: Sraz basaku 2016

dobrej napad smile on mel byt na podzim, ale pak z toho seslo smile

TecAmp Club #2
0 xLajků:

7

Re: Sraz basaku 2016

Já bych byl pro, jen s datem bývá potíž... A místo také není úplně košer big_smile

Fender USA Standard JB, Squier CV 70s JB
GK 700RB-II/210, GK 210RBH, ručně dělané 8" kombo "Kulíšek"
Ein Bassspieler, guter Verstärker. Einfach klug smile
profil: http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=6821
0 xLajků:

8

Re: Sraz basaku 2016

Musi se nekdo chopit iniciativy a orzganizovat. Ja bych se do toho pustil, ale taghle ze zahranici je to na...
Simon? Erza? Angazovany nestranik?
Klidne bych dneska strelil naky datum za 6 mesicu, to neni problem. Kazdej by pak mel cas si to vosefovat a dyby mu do toho "neco prislo", tak vime, co si vo nem myslet. smile

Dolni Dobrouc se ta prdel menovala! Uz sem si vzpomnel.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

9

Re: Sraz basaku 2016

Možno by som sa zastavil konečne smile dobrý nápad smile

Fender Precision US, Kustom DE300HD + GK 115NEO+210MBE + efekty
0 xLajků:

10

Re: Sraz basaku 2016

Mno, tak vidim, ze z naporu zajmu tohle forum zacalo padat. big_smile
No nic, taxe alespon moje touha videt stary znamy xichty rozplynula v kontaktu s realitou. Uz holt nejsme nejmladsi...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

11

Re: Sraz basaku 2016

organizovat se nikomu nechce nic bo banda nevděčníků se nedokáže shodnout na termínu a lokalitě smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

12

Re: Sraz basaku 2016

zkusila bych zjistit, jestli ještě funguje ta hospa v Modřanech, jak jsme měli první sraz...nebo ve zkušebně bubeníka ...dramendbejs....hmm?

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

13

Re: Sraz basaku 2016

... i když... Plzeň je Plzeň smile rozhodně se tam lidi uměj bavit uplně nejvic... kdyžby Marešak zase domluvil ten jam, tak za mě určitě preferovaná varianta

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

14

Re: Sraz basaku 2016

Pepa už sem nechodí a nevím jestli by měl chuť něco domlouvat.

0 xLajků:

15

Re: Sraz basaku 2016

ja pujdu klidne na kraj sveta smile

TecAmp Club #2
0 xLajků:

16

Re: Sraz basaku 2016

třeba do Stuttgartu za Figim? wink

dronda napsal:

Pepa už sem nechodí a nevím jestli by měl chuť něco domlouvat.

a ty bys dorazil? Minule ses tam hezky rozehrál:)

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

17

Re: Sraz basaku 2016

Jo, rád bych se zase došel podívat, jak se na to vlastně hraje smile

0 xLajků:

18

Re: Sraz basaku 2016

spider napsal:

Záleželo by čistě na obsadě, ale v zásadě, nemám chuť se srážet

ani kdyz bude draha na auticka ? yikes big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

19

Re: Sraz basaku 2016

mě vždycky srazy bavily, na ranči to bylo prima a plzeňský srazy byly v podstatě basácky jamy s dalšími muzikanty, který fakt uměli hrát (trubka, horna, bicí, kytara) s áfterpárty s Hatorriho kapelou v místním klubu..prostě super.

No nic, když už i "staří známí" se k tomu staví takto, tak to vidím, že domluvíme partu mimo fórum a pozveme ty, co víme, že to bavilo.

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

20

Re: Sraz basaku 2016

Tvl to je dobrý, jak je to s tou husou? smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

21

Re: Sraz basaku 2016

m3 napsal:

zrovna se 3 ozvali  ale zrovna ty bych rad zas potkal teda kdyz bude et na voditku ...

přesně poslední akce na dole byla fajn.Hlasuju pro ostravu...
pamatuju ten první sraz v Plzni to bylo taky v klidu. Ale stejně ostrava to je pro mě víc exotika. Tak Péťo něco udělej smile cestou z plzně naložim do vlaku M3jku.

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

22

Re: Sraz basaku 2016

m3 napsal:
Paparatzzi napsal:

Idiotů máme dost i v Ostravě...

big_smile zrovna se 3 ozvali big_smile ale zrovna ty bych rad zas potkal teda kdyz bude et na voditku ...  big_smile

Ty doktore dame brko a pavouk nas veme an voditku za barunou:) Nebo nas da na ovladani,co sraz s alobalovyma cepickama? Volove smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

23 Naposledy upravil: Matej (08. 02. 2016 20.34:22)

Re: Sraz basaku 2016

spider napsal:

....že takových jako ty (tedy těch co se se mnou netoužili setkat) tu od té doby přišlo a odešlo spousty broučku smile

..."spousty broučku",...tak to mě pobavilo. big_smile  Ale něco na tom je, to je fakt. smile

0 xLajků:

24

Re: Sraz basaku 2016

Sice už prakticky nehraju a basu mám jen jako dekoraci, na fórum už taky skoro nechodím (jen se radit o auťácích :-D), ale když bude sraz v rozumné vzdálenosti a s nějakýma starýma držkama, co tu pamatuju, tak jsem pro! :-)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

25

Re: Sraz basaku 2016

asi tak, s některýma ksichtama a speciálně s ostravskýma kokotama bych se rád potkal smile
basy mě už tolik neberou, kdežto nejchytřejší kecy vždycky!

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

26

Re: Sraz basaku 2016

Erža napsal:

zkusila bych zjistit, jestli ještě funguje ta hospa v Modřanech, jak jsme měli první sraz...nebo ve zkušebně bubeníka ...dramendbejs....hmm?

Do Modřan jsem se zrovna přestěhoval.. smile Ale na sraz bych dorazil i jinam, teda jestli to nebude někomu vadit.. smile

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

27

Re: Sraz basaku 2016

zdarec omlouvam se ale trochu jsem to tu promaznul hlavne kvuli offtopicu a at se tu zbytecne nehadame a nekam se to pohne smerem k organizaci, bude pak na kazdem jestli prijede nebo ne. Erza uz organizuje neco pres facebook. ja jsem pro sraz samozrejme pro, bohuzel z casovych duvodu nic organizovat nezvladam. pokud se neco dohodne tak rad dorazim. kdo se tedy toho ujme a nadhodi misto a termin? je to nevdecne ja vim ale kdyz to vyjde tak je to vzdy super smile

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

28 Naposledy upravil: woody (10. 02. 2016 21.27:38)

Re: Sraz basaku 2016

Srazy posíraj lidi jako sem já. Minulej sem měl v podstatě za rohem a přesto sem nebyl schopnej. Zřejmě prostě ty osobní věci, to, v čem každej z nás lítá, převládly a na hochy z fora se nějak nedostalo. A pokud se tohle děje běžně a každýmu z nás, holt ty srazíky budou uvadat. Je to jako "školní" srazy - mateřská školka, základka, druhá základka, gympl, učňák, vejška, druhá vejška, první práce, druhá .... atd. Je toho moc.

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

29

Re: Sraz basaku 2016

Něco by to chtělo... :-D

0 xLajků:

30

Re: Sraz basaku 2016

Bych taky přijel. wink  Když to bylo často, tak se mi nechtělo,...a teď když to není, tak by se mi chtělo. big_smile

0 xLajků:

31

Re: Sraz basaku 2016

Jako ta Przen toho 26. by byla super! To sem zrovna v CR a budu pendlovat nekde mezi Praglem, Pardubkama a Budejkama, takze ideal. Erzo, hod simte link na ten fejsbuk. Urcite bych dovalil i s kompletni aparaturou a basama, ponevac uz sem motorizovan. Ale musel bych zase nekde prespat, pac jaxe znam, po pul hodine zase budu na plech a budu vyvadet a rikat kraviny... (kdo me zna, vi)

Videt vsechny ty stary xichty by bylo super! Kure, Simon, E.T., M3, Erza...

Jen mi chybi: Joko (ten hlavne!), Hocke (Brekeke), A! (Orlik na heligonku nemel chybu), mozna Jenich a este ten pankac z Pardubek... big_smile

A to sem urcite na nekoho zapomnel.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

32

Re: Sraz basaku 2016

Matej napsal:

Bych taky přijel. wink  Když to bylo často, tak se mi nechtělo,...a teď když to není, tak by se mi chtělo. big_smile

Jako s protivnou babou, se kterou se dobře šoustalo, ale byl s ní blbej pokec. S basákama je to navopak. Moc si asi nezahrajem, ale pokec bude fajn. Tož, babo raď smile

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

33

Re: Sraz basaku 2016

v Plzni byly srazy s místními hudebníky (bicí, kytary, trubka, horna), tak příjemně půl napůl pokec a hudba.
http://www.erikagrafika.cz/Sraz%20Plzen.jpg
I s basákama, kteří se z různých důvodů rozhodli na fórum už nechodit - proto jsem to domluvila přes fb, bez nich by to nebylo ono.

Kdo byste se chtěl toho 26.března přidat, dejte vědět, přizvala bych vás do vlákna, kde s Plzeňákama domlouváme věci okolo - aparáty, ostatní muzikanty apod.
Bude to zase v Pink Pantherovi - fajn vybavený bar s čepovaným pivem... wink zřejmě z místního pivovárku

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

34

Re: Sraz basaku 2016

fejsbuk nemam tak pak napiš od kolika a jak to vypadá s účastí?

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků: