1

Téma: ukradená mázlovka

čus basovstvo,
beztak o tom všichni už dávno víte, ale slíbil jsem, že to sem hodím, tak tak dělám.
doufám, že to dávám do správné škatulky, ale je to problém s baskytarou a velký problém s baskytarou, ten největší.
borca osobně neznám a není tady na foru, ale jelikož jsem taky majitelem mázlovky (tím štastným), tak mě to nedalo a rád bych pomohl.
takže čistě náhodou, kdyby jste ji někde viděli, třeba na nejaké venkovské zábavovce :--), tak napiště borcovi rovnou, tu je link o té tragédii:

https://www.facebook.com/petr.zalusky/m … amp;type=3

ty struny tam prej byly "normální", už ne ty oranžové...

0 xLajků:

2

Re: ukradená mázlovka

ty vado, když jsem viděl v seznamu název tohohle vlákna a tvůj nick, tak jsem se lekl, že zmizela tobě smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

3

Re: ukradená mázlovka

Je na to téma samostatné vlákno o krádežích, možná to někdo přesune tam.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

4

Re: ukradená mázlovka

popravdě - když nechá viditelně kytaru v autě v noci a v Karlíně, tak si chlapec nic jinýho ani nezasloužil... tohle nikdy nepochopím.

Nedávno sem prodal na inzerát starou šlupku za 1500,  kupující mi psal, že ji ani nedovezl domu, že se jen stavil na zličíně nakoupit...

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

5

Re: ukradená mázlovka

No tak to já si teda zastarale myslím, že krást se nemá. A to ani blbcům, kteří nechají nástroj v autě.

Muzika musí mít koule.
0 xLajků:

6

Re: ukradená mázlovka

hofa napsal:

ty vado, když jsem viděl v seznamu název tohohle vlákna a tvůj nick, tak jsem se lekl, že zmizela tobě smile

hofo, to bych se už asi houpal na stromě

0 xLajků:

7

Re: ukradená mázlovka

D.a.l.i napsal:

Je na to téma samostatné vlákno o krádežích, možná to někdo přesune tam.

čus, to sem nevěděl, chvilku jsem hledal a pak to střelil sem, nejsem tu moc zběhlý ve vypisování takových věcí, sorry.
šlo mě o to to sem dát a upozornit na to, rozhodně ne řešit, kdo je jaké jelito, o to fakt nejde, jen help.
díky

0 xLajků:

8

Re: ukradená mázlovka

Atvečko napsal:

když nechá viditelně kytaru v autě v noci a v Karlíně

nadruhou stranu je docela velka pravdepodobnost ze kdyz probehne tunelem a projde bazary na zizkove tak ji treba najde..  kamos jednou nechal basu origo Tobiase v hospode na konevce kdyz se za chvilku vratil tak tam nebyla .. a za dva nebo tri roky jinej kamos ji jinej kamos zahlid zahlid ve vyloze bazaru asi 200metru od mista kde mu zmizela big_smile a  byla to ono a bazarnik  mu ji dokonce dal nebo prodal za nejakou srandovni castku...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků: