1

Téma: SOUPERMAN - ochutnávka

zdravím, pokud budete mít náladu, poslechněte si 2 kousky po naší zhruba roční spolupráci.
http://bandzone.cz/souperman
Vašemu následnému posouzení se nebráním. Natáčel jsem na svůj jazz bass  made by já + studiovej Ampeg.  Není to teda nic moc o basové exhibici, pouze se snažím podporovat kapelu v žánru, kterým jsem zatím kapelně neprošel. Tak snad se bude líbit.  big_smilebig_smile

Bass guitar: 4 string hand-tooled prototype, type JB pasive, Lakland skyline 44-02 deluxe, EXL 170, TC electronic BG 500 2 x 10", acoustic fretless- "balejšn"
0 xLajků:

2

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Dle mého docela zajímavé, pěkné a příjemné smile

Cort Funkmašína na to domácí...
0 xLajků:

3

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Příjemná muzika, účelná a pěkně sedící basa. Dobrá práce, líbí.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

4

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Fajnový.;Osobně nemám co vytknout,...a profi nahraný.:)

0 xLajků:

5

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Nechtěli byste zkusit češtinu? Zpěvákova angličtina je vážně špatná, úroveň textů taky. Jinak je to příjemný poslech, přijde mi proto škoda, bourat to trváním na angličtině.

Basa je fajn :-)

0 xLajků:

6

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

shalom napsal:

Nechtěli byste zkusit češtinu?

Taky bych se přimlouval, ta anglina není vážně kdovíco.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

7

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Taky se me to libi... ste nataceli v Sonu, jo?

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

8

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Dobrá muzika

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

9 Naposledy upravil: Lukáš (16. 07. 2012 11.54:34)

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Ta hudba mi nicmoc neříká, ale je dobře koncipovaná a určitě tím oslovíte nějaký další lidi.

Jinak zvukově povedený nahrávky, chytrý basový linky - ani ne moc upozaděný, ani ne v popředí, tak mě to baví. Zvuk ampegu moc nemusím, ale tady to k té navejškovanější kytaře dobře sedí ve spodku.

Víc mě bavila píseň Butterfly (atmosféra a basová linka - doprovod ve spodku a k závěru se přidala ke kytarovému motivu).

0 xLajků:

10

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Pěkný. Baví mě to. Za češtinu bych se taky přimlouval. To, že to není basová exhibice je jednoznačně pozitivum.

Spector Euro LX5 + Spector NS-5CR Fretless + TC RH450 + Soundelirium 12.1 + MXR M80 + Zoom B3n
0 xLajků:

11

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

.. pěkně kluci, moc se mi to líbí, nic tam nechybí a má to koule  ",

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

12

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Díky za ohlasy, většinu písní máme v češtině, je to taková náhoda, že se na BZ ocitly obě anglický. Zatím na ostatních pracujem a čekáme, kam nás vzájemná spolupráce posune, sešli jsme se z trochu odlišných žánrů, takže se to profiluje.

Bass guitar: 4 string hand-tooled prototype, type JB pasive, Lakland skyline 44-02 deluxe, EXL 170, TC electronic BG 500 2 x 10", acoustic fretless- "balejšn"
0 xLajků:

13

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Moc se mi to líbí. Nějak bych nepitval proč, tady nějak nemám potřebu se pídit po jednotlivostech. Pustil jsem si to párkrát a nechal na sebe působit. Je to i příjemně nahraný, tak se mi to hezky poslouchá. Jen jste to mohli vystavit v plný délce, těma koncema trpím smile

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

14

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

radoozz napsal:

Moc se mi to líbí. Nějak bych nepitval proč, tady nějak nemám potřebu se pídit po jednotlivostech. Pustil jsem si to párkrát a nechal na sebe působit. Je to i příjemně nahraný, tak se mi to hezky poslouchá. Jen jste to mohli vystavit v plný délce, těma koncema trpím smile

Ty konce mně mrzí, ale bohužel tohle je věc, kterou neovlivním. Na koncertě si to jednou doposlechneš. big_smile
Jinak díky za ohlas, co se týče zvuku, je to opravdu nahrávaný v sonu, tak asi proto. Tam nic špatnýho neudělaj.

Bass guitar: 4 string hand-tooled prototype, type JB pasive, Lakland skyline 44-02 deluxe, EXL 170, TC electronic BG 500 2 x 10", acoustic fretless- "balejšn"
0 xLajků:

15

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Nazdar klucí,
s kapelou jsme se dostali do hitparády rádia krokodýl, buďte tak dobří a podpořte nás v postupu z 21. místa, teda, pokud nás budete chtít podpořit. big_smile  http://www.krokodyl.cz/cz/hitparada , byla by to paráda, předem moc dík.
Jinak na joutůbu máme 8-mi minutový videjko z nahrávání, jsou tam celý 2 kousky....ohledně poslechu....ať víte, pro co vlastně hlasujete. 
http://www.youtube.com/watch?v=jlv8mek6 … re=related
www.souperman.eu
www.bandzone.cz/souperman

Bass guitar: 4 string hand-tooled prototype, type JB pasive, Lakland skyline 44-02 deluxe, EXL 170, TC electronic BG 500 2 x 10", acoustic fretless- "balejšn"
0 xLajků:

16 Naposledy upravil: Aidamos (26. 11. 2012 20.57:39)

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Hele, ale je Ti doufám jasný, že proti Chinaskám s jejich Ententýky a hlavně proti Davidu Deylovi nemáte šanci, jo? big_smile

P.S.: A co to je za kapelu ten Inzerát, kterej tam má písničku Kryštof? lol

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

17

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Pako napsal:

s kapelou jsme se dostali do hitparády rádia krokodýl, buďte tak dobří a podpořte nás

no a jak se  tím zachází? chtěl jsem zahlasovat a nevím jak, nějak mi to nefunguje

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

18

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

richo5 napsal:

.. pěkně kluci, moc se mi to líbí, nic tam nechybí a má to koule  ",

+1

Mirek Vlček & Sheldon Dingwall➝Doug Castro➝Marco De Virgiliis
0 xLajků:

19

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Nazdar pánové,
  děkuji všem, kdož jste přispěli, v šouparádě postupně proplouváme žebříčkem do vyšších míst, ani vlastně nevím, kolik jsme měli hlasů, nejni to v hlasování poznat. Ale 18-tej flek, dostačující.  Tož hezkej večer.

Bass guitar: 4 string hand-tooled prototype, type JB pasive, Lakland skyline 44-02 deluxe, EXL 170, TC electronic BG 500 2 x 10", acoustic fretless- "balejšn"
0 xLajků:

20

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Zdravím vás jedním čerstvým počinem z Brniska, pomalu po dalších třech letech se s polívkovejma chlapíkama dostáváme ke klípku.....
https://www.youtube.com/watch?v=hBu3PJBbUqA
.....tak nasadte sluchadla a poslechněte, pokud budete mít náladu na trochu ROCKU.  Hezkej večer   P.

Bass guitar: 4 string hand-tooled prototype, type JB pasive, Lakland skyline 44-02 deluxe, EXL 170, TC electronic BG 500 2 x 10", acoustic fretless- "balejšn"
0 xLajků:

21

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Očarili ste ma svojím dielkom. Krásne priamočiaro vymyslené zahrané a nahrané. Pre mňa naozajstný rock z Brna.
Gratulujem Pako! cool

0 xLajků:

22

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Moc pěkné. A ta baba též smile

0 xLajků:

23

Re: SOUPERMAN - ochutnávka

Souper!

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků: