1

Téma: Je dobré basové kombo na zpěv?

Ahoj,

co myslíte, jak špatný je zpívat přes basový kombo?

Tranzistor D-class, konkrétně TC electronic BG500


Dík a mějte se!

0 xLajků:

2 Naposledy upravil: el BassTardo (08. 10. 2015 16.34:35)

Re: Je dobré basové kombo na zpěv?

no, neřekl bych špatný...bude to znít jako zpěv přes basový kombo smile
a jak tam dostaneš signál z mikrofonu? jack do vstupu? pak si pohlídej výstupní a vstupní úrovně

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

3

Re: Je dobré basové kombo na zpěv?

Zkus sehnat aspoň malý mix, kam píchneš mikrofon, nebo samotný předzesilovač pro mikrofon. Pokud nic, bude to fungovat taky, ale hůř.

0 xLajků:

4

Re: Je dobré basové kombo na zpěv?

pokud to kombo má hornu...

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

5

Re: Je dobré basové kombo na zpěv?

Atvečko napsal:

pokud to kombo má hornu...

...jo, má-regulovatelnou, ale stejně bych přes to nezpíval. sad

0 xLajků:

6

Re: Je dobré basové kombo na zpěv?

no ono by to nakroutit asi šlo, ale rozhodně přes to nepůjde zpívat a zároveň hrát na basu... minimálně jedno bude stát za houno smile

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

7

Re: Je dobré basové kombo na zpěv?

jo a abych nezapomněl, zpětná vazba... kombo by muselo stát před mikrofonem nebo hodně bokem, takže by bylo prd slyšet...

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

8

Re: Je dobré basové kombo na zpěv?

Jde mi hlavně o to, jestli se kombo nebude ničit, rozumíte...



Je to nová zkušebna, teprve začínáme:

Zpěvačka nemá vlastní bednu
Nemáme PA
Nemáme mix

Vazbilo to jak cip, tak je mikrofon za kombem, ale hlasitost vcelku dobrá..

Matěji, dokonce jsem ji tam přidal zkreslení Tubetonu a zpěv dostal šťávu, takže výsledek vcelku dobrý.

0 xLajků:

9

Re: Je dobré basové kombo na zpěv?

h2o.. napsal:

Matěji, dokonce jsem ji tam přidal zkreslení Tubetonu a zpěv dostal šťávu, takže výsledek vcelku dobrý.

To to vtípek že jo?:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

10

Re: Je dobré basové kombo na zpěv?

Já osobně bych to ani nezkoušel, ta bedna na to prostě není stavěná, tedy pokud zpěvačka nemá hlas jako Fantomas. A k tomu Tubetone, to bych fakt chtěl slyšet, jak to zní... big_smile

Ibanez ATK-305, Aria IGB-49 (SBS pups)
Boss ODB-3, EHX Deluxe Bass Big Muff Pi
TCE RH450+RS210C+RS212, TCE BG500-210
0 xLajků: