1

Téma: Podvodné koupě

Zdravim,

dloooouho jsem sem nepsal, ale dnes jsem dostal pádný důvod a proto bych vás tímto chtěl všechny varovat. Možná o tom už pár z vás slyšelo, ale na hudebnibazar.cz je evidentně napíchlá nějaká skupinka, která se specializuje na podvodné vykupování nástrojů. Dostal jsem se do kontaktu s někým přes mail ladysity00@gmail.com a bylo mi divné, že jsem s tou osobou musel komunikovat anglicky. Tak jsem si další den vygooglil tento mail a ejhle. Podvodné výkupy a prý to není poprvé, kdy se ozvali kvůli inzerátu na hudebnibazar.cz. Dávejte si na to bacha lidi, v žádným případě nedávejte nikomu z tohoto mailu ŽÁDNÝ svoje údaje a už vůbec číslo účtu a nic jim neposílejte.

Pravděpodobně jsou to lidi z Nigerie, což teda už samo o sobě je zvláštní, když se ozývají na českým webu (ale slíbí vám, že zaplatí plnou cenu i s celým poštovným) big_smile Bohužel jsou lidi, kteří kvůli tomu přišli o spoustu peněz. Pokud jsem to dobře pochopil, tak oni mají celou fake banku a tyhle podvody mají rozjetý na velkým množství bazarů a webů, kde se prodává použité zboží. Prostě humus.

0 xLajků:

2

Re: Podvodné koupě

To je jednoduchý,...na žádný maily tohoto podezřelého typu nereagovat. wink

0 xLajků:

3

Re: Podvodné koupě

tak tady v tom případě by to možná bylo už i na kontaktování ÚOOZ, pokud už na tom nepracují. Tomu se říká organizovaný zločin pánové.
S takovými lidmi radno nic nezačínat. jak psal Matej výše!

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

4

Re: Podvodné koupě

Alexi napsal:

lidi z Nigerie, což teda už samo o sobě je zvláštní, když se ozývají na českým webu (ale slíbí vám, že zaplatí plnou cenu i s celým poštovným)  Bohužel jsou lidi, kteří kvůli tomu přišli o spoustu peněz

no mne zarazi, ze po tech letech a mnozstvi proflaklych pripadu jim na to negdo jeste skoci. at uz se jedna o prodej nebo koupi.  Nigerie? Soukroma data? ja se tedy nerozciluju nad kazdym spamem, co mi pristane ve schrance zesjem vyhral x-milion delaru/euro?

Alexi napsal:

Tak jsem si další den vygooglil tento mail a ejhle. Podvodné výkupy a prý to není poprvé

ano, spravny postup. Tohle by mnel zvladat kazdy elementarne inteligentni uzivatel pocitace, kdyz mi negdo nabizi novy mercedes za sto tisic a chce je poslat predem tak mu na to asi neskocim, co?  big_smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

5

Re: Podvodné koupě

je to jednoduchy at me predem posle prachy na postu na slozenku a ja mu pote poslu zbozi  lol mimochodem posilat prachy z posty na postu je nejjednoduzsi zpusob platby.neni treba uvadet banku adresu banky atd atd.a posta automaticky prevede menu podle toho kam to putuje

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků:

6

Re: Podvodné koupě

Nedávno jsem si tam četl dikusi a pár podvedenejch tam diskutovalo. Musej to být pěkný tydýti, když poslali takhle do neznáma peníze, v jednom případě i aparát.

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

7 Naposledy upravil: Alexi (19. 02. 2012 19.55:39)

Re: Podvodné koupě

e.t. napsal:

no mne zarazi, ze po tech letech a mnozstvi proflaklych pripadu jim na to negdo jeste skoci. at uz se jedna o prodej nebo koupi.  Nigerie? Soukroma data? ja se tedy nerozciluju nad kazdym spamem, co mi pristane ve schrance zesjem vyhral x-milion delaru/euro?

Tak tady ty výhry a "jste miliontý návštěvník" atd. jsou docela extrémní případy, na to si myslím, že skočí tak možná člověk, co je na internetu poprvé. Tohle se totiž netváří úplně jako spam, už jenom proto, že to dokonce příjde jako odpoved@hudebnibazar.cz, to je na tom to možná nejhorší.

Jinak vidím, že tady většina ví s čím má tu čest, takže asi není co řešit. Jenom je fakt na hovno, že jsou lidi co na to skočí.

0 xLajků:

8

Re: Podvodné koupě

přijde to jako od hudebního bazaru ale jakmile se dá odpověď mělo by to posílat přímo na tazatele takže se tam objeví email

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků:

9

Re: Podvodné koupě

Jasný, však nahoře jsem psal přímo co to byla za mail, ale už jenom ten fakt, že to přijde jako regulérní odpověď z hudebního bazaru, je docela dobrá šmela.

0 xLajků:

10

Re: Podvodné koupě

Je to hnus, ale stačí dodržovat základní pravidla:
hudebnibazar.cz - jedině na dobírku nebo osobně
naše nebo cizí fóra - tam obchodovat jenom se zavedenými členy.. ne s někým, kdo má 2 posty

Když jsem před pár lety prodával Sadowského na hudebnibazar.cz tak mi přišla odpověď od borky ze Skotska, že chce Sadowského pro svou dceru v Nigérii.. smile))
whole story here.. smile http://www.talkbass.com/forum/f32/ad-re … ve-574354/

Sadowsky NYC Standard 5, Moon JJ-4, Moon JJ-5, Hofner Club Contemporary, Squier CV50 P-Bass butterscotch blonde, Fernandes P '78, Tokai P '81, Warwick Corvette Standard 5 fretless
Mesa Walkabout head, GK MB500, GK MB200, Tecamp Puma 500, Genzler Bass Array 12-3, Bergantino HS410, Genz-Benz NeoX 212T, Greenboy Bassic 15
0 xLajků:

11

Re: Podvodné koupě

Kámoš bubeník naletěl. Našel si na britských stránkách inzerát na Rolandy elektriky. Komunikovala s ním baba z USA, prý má poslat prachy do Rumunska, bicí mu pak dojdou přepravkou. 3 muzikanti jsme se mu smáli, co to je za kravinu a ať v žádném případě těch 50 litrů nikam neposílá. Neposlechl, ještě měsíc ho tahali mejlama za nos, že bicí jsou na cestě, v celním skladě. Dali mu i jméno přepravky. Ta samo neexistovala. No podvod. Asi za půl roku se mu ozvala rumunská policie, že borec toho má víc a ať přijede do Rumunska na soud. Je to VŮL !

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

12

Re: Podvodné koupě

Pepaol: Tak to je fakt vůl,...korunovanej! hmm

0 xLajků:

13

Re: Podvodné koupě

Keď som predával jazz bass od Sivčáka, tak som mal záujemcu, ktorý chcel aby som basu poslal tiež kamsi do Afriky. Zastihol som ho na g-talk a poriadne som mu "naložil"  tongue

0 xLajků:

14

Re: Podvodné koupě

Nojo, jsou to všechno provařený techniky podvodu, ale stejně občas člověk naletí (když jde třeba o pár stovek).

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

15

Re: Podvodné koupě

Safra na bazaru mám dva různé inzeráty každý na jiný mail a přišli mi odpovědi od člověka co si říká Libor Šmoldas a že je momentálně ve Španělsku (to je jasný že je to podvod), ale tak sem googloval a co mě znepokojilo je že Libor Šmoldas je český uznávaný jazzový kytarista. To už je celkem moc hmm Takže pozor na mail lsmoldas@gmail.com.

Fender Precision Bass USA/JAP ('74/'91), MusicMan Stingray ('89 2EQ a '92 3EQ)
Orange AD200B,Ampeg SVT810e (90's)
Shure GLXD-16E, BOSS TU-3, Maxon CP-9Pro+, MXR M80 DI+
0 xLajků:

16

Re: Podvodné koupě

někdo se za něho vydává anebo zajímavá shoda jmen:)

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

17

Re: Podvodné koupě

Lidi jsou různý a různý koníčky maj...

Cort Funkmašína na to domácí...
0 xLajků:

18

Re: Podvodné koupě

zmiňované praktiky jsou tak směšné, že nechápu, jak se tím vůbec někdo může zabývat .... já obchoduji jen s lidmi, kteří fungují na rukypodání .... zásadně nebchoduji na dobírku a neplatím předem ani potom ani nic takového nevyžaduji ... tok zboží a peněz musí být zcela oddělen ... a to proto, aby bylo nad slunce jasno, že se stýkají dva normální, poctiví lidé ... s jinými se nebavme ... a bude po těchto dětinských starostech ... každá normální člověk z emailu či ještě lépe z telefonu ucítí, co je protistrana za člověka ... chce to být víc osobní, víc emocionální ... pak vše vyjde najevo a je na to spoleh ... spoleh je na emoce, nikoliv na nějaké šroubované věty .... smlouvy jsou vždy jen cár papíru, pokud tam není čisté srdce a ta obyčejnost .... věřte mi, naletět se nedá, na tohle je spoleh ... jen bejt víc lidma, lidma s lidma ... howgh.

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

19

Re: Podvodné koupě

woody napsal:

zmiňované praktiky jsou tak směšné, že nechápu, jak se tím vůbec někdo může zabývat .... já obchoduji jen s lidmi, kteří fungují na rukypodání .... zásadně nebchoduji na dobírku a neplatím předem ani potom ani nic takového nevyžaduji ... tok zboží a peněz musí být zcela oddělen ... a to proto, aby bylo nad slunce jasno, že se stýkají dva normální, poctiví lidé ... s jinými se nebavme ... a bude po těchto dětinských starostech ... každá normální člověk z emailu či ještě lépe z telefonu ucítí, co je protistrana za člověka ... chce to být víc osobní, víc emocionální ... pak vše vyjde najevo a je na to spoleh ... spoleh je na emoce, nikoliv na nějaké šroubované věty .... smlouvy jsou vždy jen cár papíru, pokud tam není čisté srdce a ta obyčejnost .... věřte mi, naletět se nedá, na tohle je spoleh ... jen bejt víc lidma, lidma s lidma ... howgh.

http://images5.fanpop.com/image/photos/30100000/Hippie-NO-MATTER-WHAT-hippies-30134173-564-377.png

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

20

Re: Podvodné koupě

woody napsal:

každá normální člověk z emailu či ještě lépe z telefonu ucítí, co je protistrana za člověka ... chce to být víc osobní, víc emocionální ... pak vše vyjde najevo a je na to spoleh ... spoleh je na emoce, nikoliv na nějaké šroubované věty .... smlouvy jsou vždy jen cár papíru, pokud tam není čisté srdce a ta obyčejnost .... věřte mi, naletět se nedá, na tohle je spoleh ..

tobe bych chtel prodavat auto v autobazaru big_smile big_smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

21

Re: Podvodné koupě

e.t. napsal:

tobe bych chtel prodavat auto v autobazaru

to by asi nebyl problém, se synem bysme auto vočekovali, pokud bysme našli cokoliv jemnějšího a bezvýznamného, v čem bys zalhal, šli bysme pryč, pokud bysme našli cokoliv, v čem bys donebevolajícím způsobem narušoval to, na čem lpíme (třeba že by auto bylo kradené či svařené z více kusů nebo mělo život ohrožující obelhávané a zatajované závady), nabonzovali bysme tě polišům a ještě k tomu rozmázli na internetu, skončil bys ... i formálně i morálně ... už by sis neškrt ...

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

22

Re: Podvodné koupě

woody napsal:

čisté srdce a ta obyčejnost


woody napsal:

nabonzovali bysme tě polišům a ještě k tomu rozmázli na internetu,

big_smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

23

Re: Podvodné koupě

vůdy jestli přijedeš v září na sraz tak jedu taky smile smile smile

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

24

Re: Podvodné koupě

e.t. napsal:
woody napsal:

čisté srdce a ta obyčejnost

woody napsal:

nabonzovali bysme tě polišům a ještě k tomu rozmázli na internetu,

big_smile

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile tak tohle mě složilo... asi moc člověčiny nebo je špatnej tlak, kdoví big_smile big_smile big_smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

25

Re: Podvodné koupě

kurcatovium napsal:
woody napsal:

zmiňované praktiky jsou tak směšné, že nechápu, jak se tím vůbec někdo může zabývat .... já obchoduji jen s lidmi, kteří fungují na rukypodání .... zásadně nebchoduji na dobírku a neplatím předem ani potom ani nic takového nevyžaduji ... tok zboží a peněz musí být zcela oddělen ... a to proto, aby bylo nad slunce jasno, že se stýkají dva normální, poctiví lidé ... s jinými se nebavme ... a bude po těchto dětinských starostech ... každá normální člověk z emailu či ještě lépe z telefonu ucítí, co je protistrana za člověka ... chce to být víc osobní, víc emocionální ... pak vše vyjde najevo a je na to spoleh ... spoleh je na emoce, nikoliv na nějaké šroubované věty .... smlouvy jsou vždy jen cár papíru, pokud tam není čisté srdce a ta obyčejnost .... věřte mi, naletět se nedá, na tohle je spoleh ... jen bejt víc lidma, lidma s lidma ... howgh.

http://images5.fanpop.com/image/photos/30100000/Hippie-NO-MATTER-WHAT-hippies-30134173-564-377.png

Kurčo, tys mě shodil ze židle! big_smile big_smile big_smile

0 xLajků:

26

Re: Podvodné koupě

taky s trochou do mlýna.....
Došla mi odpověď na inzerát na hudebním bazaru a to z adresy tgardiner032@gmail.com (Tony Gardiner)
Že prý je ze Španělska a že má co hledám za dobrou cenu......tak jsem ho hodil do google a ejhle.....vyžadoval platbu přes Western Union a někdo se už nechal nachytat
http://www.facebook.com/thegigrig.page/ … omments=14

no way !

"Kdo cvičí nástroj si ničí"
0 xLajků:

27

Re: Podvodné koupě

Mě taky teď něco takovýho došlo! Hned jsem to mazal jako spam...na to nepotřebuju googlit. Nedokážu pochopit, že na to někdo nalítne

Bands: Rattle Bucket (8/2012), overhype (od 2004 zakladatel, do 3/2012), Crash Road (7/2011)
Stuff: Ibanez SR505BM + Glockenklang Soul head + homemade 2x10 BEYMA box 500W
0 xLajků:

28

Re: Podvodné koupě

Sandra Lewis (sandralewis970@gmail.com) chtěl(a) odemne koupit APC... že prý pracuje jako námořní inženýr(ka) a další klasický blabla... tak jsem si s ní(m) chvilku psal a dokonce mě chytl(a) na gtalku ("my friend I not rob you") big_smile... rozloučili jsme se krásným "furk you" (sic)...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

29

Re: Podvodné koupě

hofa napsal:

"furk you"

big_smile big_smile big_smile

Spector + Darkglass + Korg + Alesis + Ampeg + Mesa/Boogie = http://www.bandzone.cz/minoritysound
0 xLajků:

30

Re: Podvodné koupě

Marcin Mazur mazuraudio1@gmail.com

"I am contacting you regarding your wanted advert, How you still
interested in buying this item.. I have it still in good working
condition and in perfect order. Good price is accepted, if you are
interested in buying from me. Let me know your price as well as the
your shipping contact address for shipping to your home. And i will
get back to you with details...Thanks and hope to hear from you soon.

Best regards
Mazur Marcin
From Spain"

cesky translatorovy predklad tu uz ani nedavam big_smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

31

Re: Podvodné koupě

FunkyMonk napsal:

Marcin Mazur mazuraudio1@gmail.com

"I am contacting you regarding your wanted advert, How you still
interested in buying this item.. I have it still in good working
condition and in perfect order. Good price is accepted, if you are
interested in buying from me. Let me know your price as well as the
your shipping contact address for shipping to your home. And i will
get back to you with details...Thanks and hope to hear from you soon.

Best regards
Mazur Marcin
From Spain"

cesky translatorovy predklad tu uz ani nedavam big_smile


Jooo to mi dneska taky přišlo big_smile

Baskytary: LTD-ESP B 154 STR , Ibanez SR 705 TK , custom made kopie Stingray 5
Box: home made box 15"
Kabely: Planet waves, Bespeco
Rack: Gallien Krueger RB 700-II, Korg DTR 2000, Line6 Relay G90, Samson PB 10 power distributor, DBX 166 XL
0 xLajků:

32

Re: Podvodné koupě

proč se takovými věcmi vůbec zabýváte? jsou to marginálie ...

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

33 Naposledy upravil: hofa (19. 06. 2012 14.11:02)

Re: Podvodné koupě

woody napsal:

proč se takovými věcmi vůbec zabýváte? jsou to marginálie ...

a proč ty do takového marginálního tématu vůbec přispíváš?

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

34

Re: Podvodné koupě

hofa napsal:
woody napsal:

proč se takovými věcmi vůbec zabýváte? jsou to marginálie ...

a proč ty do takového marginálního tématu vůbec přispíváš?

myslim, ze nam woody demonstruje jake zna cizi slova a jak je umi pouzivat

0 xLajků:

35 Naposledy upravil: permooon (19. 06. 2012 16.05:54)

Re: Podvodné koupě

jojo mazur macin mi stále nabízí Ashdown abm 48 mini big_smile ale o dobírce nechce ani slyšet big_smile

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků:

36

Re: Podvodné koupě

Mám novýho kamaráda Michala Pavla z řad naftovejch inženýrů, heč! Akorát si s nim zrovna teď nemůžu zavolat.

A:  please what is the final price of this item

D: which item?

A: Hello Seller,
Thanks for the mail, i am buying this Fender Custom Shop 60' jazz bas
for my Client. I am a petroleum engineer currently on a rig offshore
i really want this to be a surprise gift for my Client so i wont let
him know anything about this until it gets delivered to him , i am
sure he will be more than happy with it.I can only make the payment
via Bank to Bank transfer only, i will need you to give me your Bank
details so i can make the payments asap and i would have loved to
talk to you on phone but i am a petroleum engineer I work mainly
onshore, our phone is down on the rig right now due to bad weather, we
can only communicate with our base for now.And i will prefer {LOCAL
POST} for the shipment to my Client
Address..

Name : Johnson Cole
Address: 20, Old Garage, Road
City: Osogbo
State : Osun
Country: Nigeria
Zip Code : 234036
Number : +2347030509104

Thanks for the cooperation.Please kindly email the necessary details
for the payment.Hope to read from you soonest

Account Holder Name:
Account Number:
Bank Name:
Bank Address:
Bank/Swift Code:
Item Name:
Item Cost + EMS express Post Mail Service::

I wait your response as soon as possible so i can proceed and finalize
the deal Okay....Cos its needed urgently...

Regards.

Micheal Paul

0 xLajků:

37

Re: Podvodné koupě

mne zas vcera napisala ina celebrita

Micheal Paul michealp57@gmail.com       
-- please what is the final price of this item

samozrejme na nete je o nom popisane dost wink

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

38 Naposledy upravil: Aidamos (27. 06. 2012 11.44:30)

Re: Podvodné koupě

davidak napsal:

Mám novýho kamaráda Michala Pavla

FunkyMonk napsal:

mne zas vcera napisala ina celebrita
Micheal Paul

Fakt jiná?

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

39

Re: Podvodné koupě

Taky mi před časem psal... odepsal jsem mu cenu a až pak mi došlo, že to je píčovina big_smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

40

Re: Podvodné koupě

Aidamos napsal:
davidak napsal:

Mám novýho kamaráda Michala Pavla

FunkyMonk napsal:

mne zas vcera napisala ina celebrita
Micheal Paul

Fakt jiná?

to bolo myslene ironicky smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

41

Re: Podvodné koupě

FunkyMonk napsal:
Aidamos napsal:
davidak napsal:

Mám novýho kamaráda Michala Pavla

FunkyMonk napsal:

mne zas vcera napisala ina celebrita
Micheal Paul

Fakt jiná?

to bolo myslene ironicky smile

A ty jsi to myslel vážně?

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

42

Re: Podvodné koupě

radoozz napsal:
FunkyMonk napsal:
Aidamos napsal:

Fakt jiná?

to bolo myslene ironicky smile

A ty jsi to myslel vážně?


ano ano, napisal mi vcera....

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

43

Re: Podvodné koupě

ty jo, to sou pohadky, mozna kdyby psal knihy, tak vydela vic jak Rowlingova.

0 xLajků:

44

Re: Podvodné koupě

k podvodným koupím asi tolik, že jsem zjara podvedl všechny své obchodní partnery .... inzeroval jsem prodej asi šesti věcí, na vše měl zájemce, ale nikomu jsem nakonec nic neprodal, bylo mi těch věcí líto a nechám si je .... pozor na takovéto podvodné prodejce, kteří vám nakonec nic neprodají, i když to chcete zaplatit!!!! :-)

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

45

Re: Podvodné koupě

tak dnes ma oslovil pan Thomas Kevin
thomaskevin200@gmail.com

"Hi
Do you still have this item for sale?i will like to know the total
cost of this item..Hope to hear back from you soon.

Thanks.

Mr Derick."

JA:
"hi
price is 2499 Euro
Are U Interested ? "

Thomas:
"Hi Mate

Thanks for the quick Response.. I'm Mr Thomas Kevin from Canada
..Presently in Canada, Working in Axa Insurances am buying this item
to my son who just reside in (West Africa Nigeria),And i also want you
to know that am buying this item as a Birthday Gift...I want to know
how many of this item you have for selling...And i will be Offering
you 2,650euro  plus the shipment via  Post Office 3-5 Days Delivery
because i want the item to get to my son before his Birthday...So i
will be making the payment Online Bank Wire Transfer...And i will need
the Necessary details need for the payment
below.

Bank Method

Bank Name...
Bank Address...
Account Number...
Account Holders Name...

I will be waiting to hear back from you with your Bank information So
that as soon as i get the details..i will contact my bank for the
payment as soon as possible...So i will like to confirm my  son hostel
address again from him, so i will be sending you my son address in
Nigeria soon...

Please if you are an honest seller i want you to end the listing of
the item right now.

Thanks & Regards.

Mr Thomas"

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

46

Re: Podvodné koupě

to chodí snad všem co inzerujou, už je to provalené, asi bych to snad ani nekopíroval big_smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

47

Re: Podvodné koupě

Paparatzzi napsal:

to chodí snad všem co inzerujou, už je to provalené, asi bych to snad ani nekopíroval

ok, paron smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

48 Naposledy upravil: Kubš (07. 11. 2012 20.09:21)

Re: Podvodné koupě

já si furt říkám, jestli by se chlapec ozval kdybych mu poslal velký kravský lejno v krabici s mašlí?

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

49

Re: Podvodné koupě

woody napsal:

pravděpodobně ses v minulosti zaregistroval na nepříliš seriosním portálu ...

mne toto prislo na inzerat ktory mam na bazos.sk smile ..... takze ta teoria o neserioznem portale je asi spravna big_smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

50

Re: Podvodné koupě

woody napsal:

organisací


woody napsal:

softwareově


woody napsal:

seriosním


...a pak si můžeš vytáhnout nosočistoplenu a poplakat si nad tím...

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

51

Re: Podvodné koupě

Chtěj po něm, ať ti zaplatí přes paypal smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

52

Re: Podvodné koupě

Tak pridam svoji trosku do mlyna, snazim se prodat Aguilar AG 500 a prisel mi tenhle uzasnej mail

Thanks for your response.Im Mr (Alex Mike) from USA I'm ok with the price and condition you gave me and i will be paying through paypal(www.paypal.com).. So i will be paying directly into your PayPal account  without any delay, and i hope you have a paypal account and if not you can easily create your PayPal account on their website at www.paypal.com and send me your PayPal email for the payment,You do not have to bother yourself about the shipping. I'll instruct a Shipping Co Agent to come for pick up at your door,when i must have pay you and here is my details below to show you that am seriously interested in your Item

Mr Alex Mike
Address:lot 104 woodland  terrace,
City: Morgantown
State: West Virginia
Country : USA
Date of Birth:
11-01-1960

So kindly get back to me with your PayPal details like this below

Full Name:
PayPal Email:
Phone Number:
Amount:

As soon as i receive this details from you, i will proceed with the
payment immediately and i have already arrange for a private shipping
agents that will come for the pick up of the item at your house door
step and they will take care of the picking up document including the
full information to pick up the item at your house door step. So I
will need your home address as soon as the payment is made to you..

Thanks

Prvni reakce byla, super, pak sem si to precet cely, zaprvy divna anglictina, za druhy proc to proboha chce poslat do statu, kde o to sezene levnejc a zatreti  strejda google tohodle cloveka uz zna
http://www.scamwarners.com/forum/viewto … mp;t=64262, zkousej to porad, parchanti

Fender Japan Jazz Bass RI 75, 50th anniversary edition
Fender Japan Precision Bass RI 62
MusicMan Stingray 4, 2EQ
Trace Elliot AH250 SMX + 1048; Trace Elliot Club #14
Music Man Club #15
0 xLajků:

53

Re: Podvodné koupě

Je to běžná věc a netýká se jen hudebního bazaru. Stačí dát inzerát na cokoli kamkoli a pokud dostanete anglickou odpověď, je to na 99 nějakej zmrd z Nigerie. Pokud chcte mít jistotu, stačí chvíli komunikovat a máte jasno. Pak se dozvíte, že tu vaši kytaru hned koupí, ale nejdřív potřebuje .... protože a proto ....

0 xLajků:

54

Re: Podvodné koupě

Stejná písnička .... jen poprv mi to přišlo i s nějakým facebookem

Hello..
Thank you for your response. I am buying this item as a holiday gift
for my cousin.He is Currently in Nigeria for a documentary project and
you Will Be Directly shipping the item to him. Please send me your
Bank details so I can send the
money. I will add 90Euro extra for shipping costs through EMS. Below
is the shipping address:


You can also add me on
Facebook so we can talk better


www.facebook.com/watson.heather.9


This is the bank details i need to send you the money


Full Name:
Swift Code:
Bank Name:
Account number:


Name.. Folarin Ridwan
Address...102 fadreb street Agbowo U.I
City...Ibadan
State..Oyo
Country..Nigeria
Zip code..23402
Tell...+2348106058265


I will be waiting for your mail today concerning your bank details
because i pay your money direct
to your account ok.. so reply with your bank details


Regards,
Heather Watson

Fender Precision Bass USA/JAP ('74/'91), MusicMan Stingray ('89 2EQ a '92 3EQ)
Orange AD200B,Ampeg SVT810e (90's)
Shure GLXD-16E, BOSS TU-3, Maxon CP-9Pro+, MXR M80 DI+
0 xLajků: