1 Naposledy upravil: JohnyLN (16. 07. 2015 18.16:10)

Téma: Kombo Markbass, prosím o radu

Ahoj,

chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s ,, Markbass Mini CMD 121P ,, a jestli verze s 15´reproduktorem je (nevím, jak to napsat ,,lepší´´ ?! smile )

S kombinací FENDER American Standard PB  se nám kombíčko CMD 121P líbilo. Na bazaru je teď verze s 15´repr. ale je to starší model ne ten mini, tak se chci zeptat co na to říkáte?

jinak chceme z toho Fendera vytahnout trochu modernější zvuk, tak jestli nějaké tipy na jiné dobré kombo.. budeme rádi smile

dík.. s pozdravem Jenda a Štěp

Ibanez SR505 NT , YAMAHA RBX 375 BL ,  GK 1001RB  + WARWICK WCA 411-4 PRO
0 xLajků:

2

Re: Kombo Markbass, prosím o radu

Zdravím, no nejsem žádnej odborník, ale před asi dvěma lety jsem v kytarách na Děkance zkušel PB od fendera,myslím, že to byla ta řada classic 50´a půjčili
mi tam právě kombo Markbass s 15´ reprem. Už nevím jestli je ten typ co píšete, ale myslím, že se to jmenovalo CMD 151 P. No já se vždycky u patnáctipalcového repra bojím, aby to nebylo takový zahuhlaný a toto rozhodně nebylo. Zvuk byl spíš moderní, což se ale mě  moc nelíbilo, protože mám rád trochu vintage zvuk. Bylo to dost podobný tomu CMD 121 P. A

FENDER 60s Jazz Bass, Fade JB  (Aero Type 1 Std), obě 4str.
DorD 150W celolampa, Peavey Mark III Bass, SWR 350 (pololampa) + samodomo dvě 1 x 12" elektrovoice, Eden kombo 50W
0 xLajků: