1

Téma: FENDER rUMBLE V3 500 - PROBLÉM S EFEKTOVOU SMYČKOU.

Zdravím všechny.

asi rok mám kombo Fender Rumble V3 500. Jsem maximálně spokojený, ale teď mi z nějakého důvodu přestala fungovat efektová smyčka, kde jsem měl zapojenou ladičku. Ladička v pořádku, kabely taky... Nevím proč..? Jediné co se mohle stát z mé strany - jednou jsem zapoměl úplně vypnout kombo a vytáhl jsem kabel zapojený do return z ladičky (samozřejmě rana jak sviňa smile ale vše ještě fungovalo...)...

Mátek někdo typ, co se tomu stalo? Nějaké zkušenosti?
Nechce se mi to hned posílat na reklamaci, nebo řešit opravu, kdyby to byla nějaká prkotina...
Díky.

0 xLajků:

2

Re: FENDER rUMBLE V3 500 - PROBLÉM S EFEKTOVOU SMYČKOU.

M-irda napsal:

zapojený do return z ladičky

trochu OT ale neni mi jasne proc mas zapojeny ten return?? by stacilo jen strcit send do ladicky ne?

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

3 Naposledy upravil: M-irda (02. 07. 2015 06.54:33)

Re: FENDER rUMBLE V3 500 - PROBLÉM S EFEKTOVOU SMYČKOU.

m3 napsal:
M-irda napsal:

zapojený do return z ladičky

trochu OT ale neni mi jasne proc mas zapojeny ten return?? by stacilo jen strcit send do ladicky ne?

To jo, ale mám tam pedálovou ladičku, takže při lazení během koncertu vypnu výstup ven a není slyšet jak ladím smile Jinak zkoušel jsem jen send bez return, ale i tak signál nejde... A na vstupní linku ji zapojovat nechci, mám bezdrát a v kombinaci s digi ladičkou to při lazení zní jak vytáčecí internetový modem smile

0 xLajků:

4

Re: FENDER rUMBLE V3 500 - PROBLÉM S EFEKTOVOU SMYČKOU.

nefunguje send nebo return ?

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

5

Re: FENDER rUMBLE V3 500 - PROBLÉM S EFEKTOVOU SMYČKOU.

řekl bych že nefunkční send by mohl bejt jen konektor, return bych spíš viděl na odpálenej vstup....  Každopádně pokud je to v záruce nevidím duvod se v tom rejpat.

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

6

Re: FENDER rUMBLE V3 500 - PROBLÉM S EFEKTOVOU SMYČKOU.

Atvečko napsal:

řekl bych že nefunkční send by mohl bejt jen konektor, return bych spíš viděl na odpálenej vstup....  Každopádně pokud je to v záruce nevidím duvod se v tom rejpat.

Spíš bych řekl že nefunguje send...Rejpat se mi v tom taky nechce..jenže na reklamaci to mám přes celou republiku a být teď třeba měsíc bez komba je dost blbý.. proto zkouším zjistit, jestli to není nějaká maličkost... Pokud by to vypadalo např. na odpálenou celou smyčku, tak to řešit určo nebudu...

0 xLajků:

7

Re: FENDER rUMBLE V3 500 - PROBLÉM S EFEKTOVOU SMYČKOU.

zkoušel jsi do returnu připojit kytaru ?   Ladička v send funguje ?  Propojils to jen kabelem, jestli nemůže bejt problém v tý ladičce ?

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

8

Re: FENDER rUMBLE V3 500 - PROBLÉM S EFEKTOVOU SMYČKOU.

Atvečko napsal:

zkoušel jsi do returnu připojit kytaru ?   Ladička v send funguje ?  Propojils to jen kabelem, jestli nemůže bejt problém v tý ladičce ?

vše co jsi se ptal jsem zkoušel...

Ale problém už je vyřešen...Ikdyž asi sklidím kritiku, přiznám se... smile zkoušel jsem i měnit nastavení zvuku, jediné, co mě nenapadlo byla korekce výšek..A bylo to v tom.. Když začaly problémy, upravoval jsem si zvuk a výšky vyhulil naplno..Evidentně to ten zvuk zdeformovalo natolik, že ladička nerozeznala tóny...

0 xLajků:

9

Re: FENDER rUMBLE V3 500 - PROBLÉM S EFEKTOVOU SMYČKOU.

hehehe smile

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků: