1

Téma: Logo na hlavu baskytary

Čau chtěl bych se zeptat koupil jsem tetkom Jolanu Diamant bas a je potřeba na ní noví lak včetně krku a hlavy.Ale chtěl bych tam to logo Diamant Bas poradí mi někdo jak to zachovat?Nebo existují někde nějaké šablony nebo dá se nějaká vyrobit?Děkuji

0 xLajků:

2

Re: Logo na hlavu baskytary

CzechJoker napsal:

jak modeláři dělají obtisky..

to funguje .. jen pak pozor na pouzity lak .. kdyz sem to bral prez nitrem tak se mi trochu prirozpustil big_smile mozna lepsi tiskout prevracene a dat na basu rubem ven  ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

3

Re: Logo na hlavu baskytary

Modelářské obtisky jasně, to je nejjednodušší. Řezací plotter na samolepky také není nedostupný. Pokud to má být v masivu, v perleti, zakoupíš perleť, a někdo, kdo má malou laserovou řezačku (stolní), ti to vysmahne. Do hlavy to zapuštění ale vygravíruješ již hůře, i kdybys měl laserem udělanou kovovou šablonu a rúčo do ní gravíroval, nedáš to. A CNC malá frézka s CNC stolkem (přesná) pod padesát ani nejde doma sestrojit. Všechny předlohy bych já (postarší pán) dělal v AutoCADu, jsou ale i moderní a specializované a mnohem jednodušší a pro ten účel lepší softy.

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků: