1

Téma: kombo na doma

Uvazuju koupit naký kombo na doma ale nevim jaký. Něco co by slušne hralo a nebylo to moc ndrahý nevíte o nečem ? uvazuji o tomle ale fakt nevim sad http://eshop.kytary.cz/karta.php?020501 … p;ID=84979

0 xLajků:

2 Naposledy upravil: m3 (18. 12. 2006 15.52:41)

Re: kombo na doma

ja doma hraju prez todle
http://eshop.kytary.cz/karta.php?020501 … p;ID=73294
ale kytarovi  a ma to docela prijemnej zvuk ..ale basovi nevim ale teoreticky by to melo bejt podobny ... osobne si myslim ze tydle dva miniaparatky sou to nejlepci co kdy behringer udelal....
ale je mozny ze to basovi bude hrat blbe ja sem jeden cas hral z nouze basu prez kytaroviho behringra bx112 a znelo to vo tridu lip nez prez jejich basovi komba :-D

hlavne ty firebirdy se svym designem ala stary radio se hodej do kazdyho bytu :-)

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

3

Re: kombo na doma

Na doma to staci, uslysis co hrajes. Ale osobne bych dal prednost aspon 10 palcovymu reproduktoru, tyhle maly hrajou na basech hodne divne. Me to driv nevadilo, ale jak sem si casem zvyk na vetsi aparaty, tak dneska me tyhle prcci moc nebavej. Mam takovyhle maly Crate, ale pouzivam ho jen kdyz si chci vzit neco na chatu, tam pak se vyplati, ze je maly a lehky. V kazdym pripade, do obyvaku je dobry skoro vsechno. Z tehle prcku asi nejzajimavejsi byval Fender a Peavey Microbas.

0 xLajků:

4

Re: kombo na doma

Chodim hrat se sousedama country a hraju tam na maly Ibanez s 8" reprem, pokazdy kroutim vsema knoflikama a porad z toho leze desnej zvuk oproti velkymu kombu na ktery hraju bigbos.

0 xLajků:

5

Re: kombo na doma

ja na to hraju hlavne po nocich se sluchatkama a pripadne si do toho poustim nakou muziku a hraju s ni ... v panelaku to jinak moc nejde

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

6

Re: kombo na doma

Ja doma hraju bez aparatu jen tak na sucho, mame 3mes. kluka tak nemuzu delat randal. Vlastne sem tak trenoval dycky, s aposem sem hral jen ve zkusebne.

0 xLajků:

7 Naposledy upravil: srs (19. 12. 2006 21.32:22)

Re: kombo na doma

taky sem doma hraval 1,5 roku na sucho..ted mam doma 100W kombo velky jak krava a asi se mi ho uz nepodari prodat a tak jsem odsouzen ho mit na doma..

peavey t 40, sx pj vwh, greco jb600n, yamaha pulser 450
peavey mark VIII xp, ampeg svt III pro, trace elliot 1248h, peavey mega sub 1x15BW
tech21 xxl, tc spectracomp, boss xl 20, digitech bp 80
0 xLajků:

8

Re: kombo na doma

a co to mas doma za kombo ???

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

9

Re: kombo na doma

Termit napsal:

Ja doma hraju bez aparatu jen tak na sucho, mame 3mes. kluka tak nemuzu delat randal. Vlastne sem tak trenoval dycky, s aposem sem hral jen ve zkusebne.

Ja hral decku odmala, i driv nez od 3 mesicu, nemuzes udelat chybu. Malej se dycky u basy zklidnil, pozorne poslouchal, dneska kdy je mu rok a pul je prvni akce po mem prichodu domu "Tato tato tauu" preklad: Tato tato kytaru ! ....no a bezi mi soupnout kabel do basy, zapne kombo, sedne si vede do kresla na kterem lezi Jolanka a zbesile do ni mlati...co vi si prat smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

10

Re: kombo na doma

NO ja hraju na sucho . Dřív sem mel naký kombíčko dimawery a musel sem ho hnet prodat fakt hroznej zvuk. Tak proto se ptm co by kdo doporučil aby to bylo aspon trochu v poho za rozumný peníze

0 xLajků:

11

Re: kombo na doma

Doma si hraju přes multiefekt Pandora PX-4D, protože k živýmu hraní se opravdu použít nedá. Nějak mi filtruje nejnižší kmitočty. Ale doma jsem s ním spokojenej, na sluchátkách to zní dobře a můžu si tam pustit různý rytmický doprovody nebo jinou hudbu z venčí...

Fender American Jazz Bass, Rickenbacker 4003, Warwick RB Streamer Std 4 FL BK OFC, Stagg EDB 3/4 BK
Ampeg SVT-4 Pro, EBS 410 Evolution ProLine 2000, Gallien-Krueger 115RBH
Korg DTR-1000, EBS FuzzMo, Boss SYB-5 (+Roland EV-5), Boss NS-2
Ampeg PF-350, Ampeg BA-108
0 xLajků:

12

Re: kombo na doma

spider napsal:

Ja hral decku odmala

Ja mu taky hraju, ona ta nova basa hraje celkem nahlas i na sucho. Slap nehraju to uz je moc velkej randal, tak se to uz asi nenaucim smile, ale myslim ze se bez nej obejdu.

0 xLajků:

13

Re: kombo na doma

to m3: mam domaci vyrobu od jednoho prespolniho, je to 1x15, ma to asi 40 kg (mozna pres), mam co delat abych to sam nalozil do auta smile

peavey t 40, sx pj vwh, greco jb600n, yamaha pulser 450
peavey mark VIII xp, ampeg svt III pro, trace elliot 1248h, peavey mega sub 1x15BW
tech21 xxl, tc spectracomp, boss xl 20, digitech bp 80
0 xLajků:

14

Re: kombo na doma

Termit napsal:

Chodim hrat se sousedama country a hraju tam na maly Ibanez s 8" reprem, pokazdy kroutim vsema knoflikama a porad z toho leze desnej zvuk oproti velkymu kombu na ktery hraju bigbos.

Tak to ja zas mam svy domaci cca15W kombicko (Epiphone EP800B) s 8" a nemuzu si stezovat, zvuk ma docela "milej"...jako teda...buhvijaky ampeg to neni, ale hraje pekne (i basy z toho lezou smile )

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

15

Re: kombo na doma

Tak jsem si právě přivez od jednoho klučiny z Český Lípy kombíčko Epiphone 1000B, je to asi trošku větší brácha toho Nookova, ale hraje to moc hezky! Vypadá to, že bylo hraný jen doma(což je i můj záměr).
Kdyby to někoho zajímalo(na netu o těhlech kombech nic není..nevim proč), tak je tam Gain, Volume, Bass, MidI, MidII, Treble. Sluchátkovej výstup. Jedna 10', cca 25-30W. Zvuk příjemnej, na domácí cvičení je to, řekl bych, ideální.
Ten kluk to dával nejdřív za 2k, nakonec sme se domluvili na 1500,- wink

Kdyby byl eminentní zájem, hodim photo. Ale jak řikám, nechci to nikomu cpát, spíš chci poskytnout třeba do budoucna info smile

0 xLajků:

16

Re: kombo na doma

tydle maly epiphony mivaj hezkej vintage design tak klidne obrazek hod :-)

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

17

Re: kombo na doma

Jak je libo smile

http://img405.imageshack.us/img405/348/webct7.th.jpg

0 xLajků:

18

Re: kombo na doma

hihihi, to je úplně, ale némlich to samý, co mám, akorát to moje nemá gain, jinak je to super.
to moje je 15W, má to 8palec reprák (nějaký electar made in texas(?), je to takovej plecháč smile , žádný info na netu, asi custom for Epiphone...), no, na to jak je to malinký to má celkem pěknej zvuk. Kolik W to má?

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

19

Re: kombo na doma

Ha! našel sem návod http://www.epiphone.com/images/ep1000b.pdf
tam píšou že je to osmička a watáž je 20 smile

kolik nás s takovymhle "apcem" asi v čechách je, co? wink

0 xLajků:

20 Naposledy upravil: m3 (07. 05. 2007 00.31:09)

Re: kombo na doma

hmm ale je pekny.. :-) ma spravnou barvu a vintage design... proc ikdo nedela barevny vintage apce s rozumnym vykonem .. :_( .. teda krom Orange ale tam zas je nerozumna cena..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

21

Re: kombo na doma

davidak napsal:

Ha! našel sem návod http://www.epiphone.com/images/ep1000b.pdf
tam píšou že je to osmička a watáž je 20 smile

kolik nás s takovymhle "apcem" asi v čechách je, co? wink

buehehe, no a navíc... já ho kupoval nový, tenkrát asi za 5000(!) v Praha Mjůzik Sentá, no hnus, velebnosti. Toho Torqua za šest, no smile a dodnes si myslím, že ten Epi byl o dost lepší kauf . Škoda, že to nemá tak 50-100W a 12"reprák, to by byl luxus!
A pro značkofily...je to Gibson! big_smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

22

Re: kombo na doma

no a ani v podpisu ho nemáš smile

0 xLajků:

23

Re: kombo na doma

nojo...to je fakt big_smile

ale momentálně se stejně (spolu s Jolanou) nachází u mé sestry, která projevila zájem o hru na hudební nástroj, ale nevím, nevím, jestli jí to chytne...
takže bych měl asi něco udělat se svým podpisem... tongue big_smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

24

Re: kombo na doma

Pouzivam celkem uspesne male basove kombo BC Rich 30W 1*10 - Hacko mu sice uz moc nejde, ale na domaci cviceni naprosto v klidecku. Uz se urcite nevyrabi, mam ho snad 10 let smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

25

Re: kombo na doma

MK napsal:

Pouzivam celkem uspesne male basove kombo BC Rich 30W 1*10

cože voni dělaj komba? To sem nežral, jak vypadají, když mají takový vražedný kytary to musí bejt něco smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

26

Re: kombo na doma

Zkusim v nejakou prihodnejsi dobu vyfotit a vystavit zde, ale jsou to normalne vypadajici komba s kriklave ruzovou znackou smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

27 Naposledy upravil: MK (10. 05. 2007 15.34:13)

Re: kombo na doma

Zde to je, snad se to povede smile
http://img523.imageshack.us/img523/6370/p5100063tf9.th.jpg

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

28

Re: kombo na doma

b.c.rich kombo? to je nejaká finta iba však? big_smile

Spector Legend Classic 4 + DR Black Beautys, Kustom Groove 600HD + KonstantAmp Eminence Delta 15" 400W
0 xLajků:

29

Re: kombo na doma

pomooc to je oskliveeee :-D

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

30

Re: kombo na doma

Vandal666: Neni to zadna finta, je to normalni kombo smile - Delaly se i kytarove.
M3: Osklive? Drzoune! Muj prvni vlastni aparat! smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

31

Re: kombo na doma

nedá mi to a zeptam se taky -

mam doma na cimře A25W Hartkeho, ale přijde mi že abnormálně drnčí, když hraju staccato (rychle pustim a zatlumim hranej pražec). prostě s každym (ač rychlym a přesnym) povolenim levačky doprovází zvuk drnčení o pražec, a to tak že to dozní třeba půl vteřiny po povolení ruky. je to asi normální a přirozený, ale na jinejch kombech co sem zkoušel to nebejvá tolik slyšet (ani na hloupejch bedničkách vod počítače). myslim že to neni mojí nepřesností, protože mi to basa na jinejch kombech nedělá. dost mě to ruší, protože pak skrz to drnčení pořádně neslyšim jak hraju. nedá se to nějakou frekvencí stáhnout nebo jinak odstranit ? díky kluci smile (případně holky smile)

"IN FACT - JAZZ'S NOT DEAD. I could be wrong now, but i don't think so..." smile
0 xLajků:

32

Re: kombo na doma

No, podle me muzou byt priciny tohoto chovani asi takoveto:
Neco na kombicku rezonuje, evokuje to drnceni prazcu. Dotahnul bych ptredni mrizku a tak podobne. Jinak muze byt zesilene spektrum rezonance kytary, cili kombo ma frekvencni zdvih zrovna v miste, kde rezonuje neco jineho... kobylka, vystouply prazec a prazdna struna... nebo tak neco.

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

33

Re: kombo na doma

No, já doma valím přes kompl, a při podladění (C-G-C-G) to pobírá líp než moje kombo (VanHorn), pravda mám starý teslácký repra (takové ty dvoupásmové 10w co se dávali ke gramofonům atd.) a na domohraňo je to ouplně supr, dokonce jsem přes to hrál s kámošem se španělkou a krása, jen to mělo ten sqělej středovej zvuk (maximálně když chci aby to víc "basovalo" tak stočím tónovku doprava) kterej miluju, akorát bych to mohl prohnat ještě zesilovačem (moje školní výroba smile ), ale asi by to víc hučelo (ale zase bych nemusel zapínat poč), přece jen je to začátečnické zapojení big_smile (sry za nespisovnost a zmatenost wink )...

0 xLajků:

34

Re: kombo na doma

Dedli napsal:

Uvazuju koupit naký kombo na doma ale nevim jaký. Něco co by slušne hralo a nebylo to moc ndrahý nevíte o nečem ?

Já jsem pořídil na domácí cvičbu Fender Rumble 25, svůj účel to plní na 100%.
Možnost sluchátek, efektová smyčka, obstojný korekce, atd. Na doma nebo k cimbálu dobrý, můžu doporučit.

Fender Jazzbass American Deluxe, Basswood GJK
SWR 550x,  Hocke 1x15" a 4x10", Fender Rumble
http://www.jimiband.cz
0 xLajků:

35

Re: kombo na doma

JJ, to bude neco podobneho, jako ten muj starecek. A k cimbalu patri doublebass wink.

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

36

Re: kombo na doma

MK napsal:

Zde to je, snad se to povede smile
http://img523.imageshack.us/img523/6370 … tf9.th.jpg

Vypadá normálně na BC Riche, čekal sem nějakou lebku a místo očí 2x10 smile:)

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

37

Re: kombo na doma

smile Bylo by to sice krasne, ale na domaci cvikot celkem predimenzovane smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

38

Re: kombo na doma

MK napsal:

smile Bylo by to sice krasne, ale na domaci cvikot celkem predimenzovane smile

No dobře tak 2x5 smile

Hardcore Jihlava represent
0 xLajků:

39

Re: kombo na doma

OK, to by slo smile

Ibanez SR 705 WNF, snímače EMG 40DC, struny DR, bezdrát Sennheiser EW 172 G2, Hughes & Kettner Quantum 600, Peavey Tour 2*10, Kustom G-115H, ladička Korg DTR-2000.
0 xLajků:

40

Re: kombo na doma

Už nějaký čas tohle:
http://kytary.cz/ibanez-dab1/HN110620/
Koupil jsem to jen tak, ze zvědavosti. Samosebou nelze čekat plnohodnotný aparátek, ale jedno pozitivum to teda má. Je to práskač, žalobníček.-)) Tím jak to hraje konkrétně ve výškách a středech, tak se člověk za nic neschová a všechno, podotýkám všechno!!!!, je nemilosrdně slyšet:-) No, je to teda jen na doma a páč to fachčí i na baterku, tak třeba i do práce, do auta atd atd.....Jako cvičítko moooooc mňaaaam:-)))))

Trace Elliot Club #2
Fender Jazz Bass
Fender Precision Bass
Fokus MM 5strings-fretless

Trace Elliot GP12 SMX, Trace Elliot 1048H
0 xLajků:

41 Naposledy upravil: Janec (11. 09. 2012 21.16:49)

Re: kombo na doma

Jestli můžu doporučit něco na domácí šmidlání tak Behringer GM108, ale ne basový, kytarový. smile Má to jakousi analogovou simulaci aparátů a díky třem posuvným přepínačům jsem z toho vyloudil masakrální zvuky. Až jsem přemejšlel že z toho kuchnu preamp a zrobím nějaké další samodomo full usage aparát. smile Rozhodně stojí za vyzkoušení.

0 xLajků:

42

Re: kombo na doma

Silně uvažuju o koupi Markbass - Micromark 801, ale ještě jsem to nezkoušel. Trochu mě ale  znervózňuje ten výkon, který je nižší, než na mém repru k počítači... Prý to ale hraje slušně. Nějaké zkušenosti?

Bandcamp.com – moje skladby | Instagram
Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Místo piva kostku mozku.
profil
0 xLajků:

43

Re: kombo na doma

Ahoj zkus tohle smile http://www.muzikmanie.cz/p/VOX-PATHFIND … rove-kombo

Cort Active V-A BK, Zesilovač Tesla Vráble 150W 4Ohm, bedna 1x15´ 250W, Behringer ultrabass 15W BT105, Behringer Ultrabass BT 3000 Compressor 300W
0 xLajků:

44

Re: kombo na doma

Ahoj zkus tohle smile http://www.muzikmanie.cz/p/VOX-PATHFIND … rove-kombo

Cort Active V-A BK, Zesilovač Tesla Vráble 150W 4Ohm, bedna 1x15´ 250W, Behringer ultrabass 15W BT105, Behringer Ultrabass BT 3000 Compressor 300W
0 xLajků:

45

Re: kombo na doma

Mně teď zaujalo tohle: http://www.audiotek.cz/product-34106-ibanez-swx20

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

46

Re: kombo na doma

A co tohle ? S ladičkou, bubeníkem ... šetrný k sousedům (nehraje nahlas)
http://www.audiotek.cz/product-47105-vo … hmvox-bass
http://www.youtube.com/watch?v=yCQdKyWLCfI
http://www.youtube.com/watch?v=GFqTsfzZ … re=related

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

47

Re: kombo na doma

tak ze zásady bych se vyhnul všemu co nedisponuje výkonem aspon 20w každé kombo má volume pot.a tím se dá točit až do libosti,aby basa hrála jako basa jinak to jsou vyhozené peníze

0 xLajků:

48

Re: kombo na doma

Já osobně bych se tomu VOX AC1 nebránil. Mám dobré zkušenosti s tímhle amPlug http://www.audiotek.cz/product-33924-vox-amplug-bass. Plně mi to vyhovuje ale na VOX AC1 se mi líbí ty bicí . Samozřejmě se musí předpokládat, že zvuk z toho bude spíš jen orientační. Takže pokud jde jen o tiché cvičení a spíš do sluchátek a také mobilnost tak bych to bral. Když už člověk někam musí vláčet basu, tak jestli AC1 nebo amPlug je skoro jedno.

Na hlasitější cvičení s lepším zvukem však platí :

fedeer napsal:

tak ze zásady bych se vyhnul všemu co nedisponuje výkonem aspon 20w každé kombo má volume pot.a tím se dá točit až do libosti,aby basa hrála jako basa jinak to jsou vyhozené peníze

Já používám http://kytary.cz/line-6-lowdown-studio-110/HN090724/. , protože to zvládne i leckteré hraní s živým bubeníkem. Nesmí to být samozřejmě řezník.

Trace Elliot Club #5
Trace Elliot ELF + 2x 2x8 , Yamaha TRB 5PII, Chapman MLB1 FF DH, D'Angelico Excel Bass
0 xLajků:

49

Re: kombo na doma

Aidamos napsal:

Mně teď zaujalo tohle: http://www.audiotek.cz/product-34106-ibanez-swx20

Mám silnějšího bratříčka SWX 35 a ten už kupodivu i velmi statečně bojoval v mé kapele. Na doma fajn, ale debilně se nosí je už poměrně vysoké a těžké.
Mám dojem že ten jejich "Compresor" je spíš "limiter", ale to je jedno.
Dost uvažuju o jeho prodeji protože bych potřeboval něco více mobilního.

Spector Rebop 4, Kodiac 100W celoflaška + box JanecOrange 2*12
0 xLajků:

50

Re: kombo na doma

Dragunov napsal:

Mám silnějšího bratříčka SWX 35 a ten už kupodivu i velmi statečně bojoval v mé kapele. Na doma fajn, ale debilně se nosí je už poměrně vysoké a těžké.

Však mnou odkazované SVX20 váží o dost míň jak SVX35 a je taky o dost menší...

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

51

Re: kombo na doma

fedeer napsal:

tak ze zásady bych se vyhnul všemu co nedisponuje výkonem aspon 20w každé kombo má volume pot.a tím se dá točit až do libosti,aby basa hrála jako basa jinak to jsou vyhozené peníze

není pravda mám na doma Ibanez DAG1 a používám to pouze jako sluchátkové cvičítko na doma.Barvu zvuku a ostatní ..čoviny řeším na zkušebně na velkým aparátu

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků:

52

Re: kombo na doma

pleteme si pojmi, mezi kombem na cvičení a sluchátkovým zes.člověk šetrný a ohleduplný k okolí,zvolí sluch .zes.  člověk co se chce slyšet volí kombo a při víkonu 1w, si bez sluchátek opravdu nezahraješ

0 xLajků:

53

Re: kombo na doma

ještě jsem se chtěl zeptat, nemáte někdo zkušenost s tímto: http://muziker.cz/basova-komba/basova-k … n-100.html (Fender Bassman 100 – 1x10'' + horna)?

Bandcamp.com – moje skladby | Instagram
Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Místo piva kostku mozku.
profil
0 xLajků:

54 Naposledy upravil: kubo (21. 11. 2012 11.59:14)

Re: kombo na doma

tak sa tiež pridružím do témy smile
potreboval by som kombo na domáce cvičenie. tak za 50€ čiže bazarové, neviete mi poskytnúť nejaké rady, čomu sa vyhnúť resp. čo hľadať? Ďakujem. smile

Lord Alex
Fender Precision Bass USA, Epiphone Thunderbird VINTAGE PRO
Ampeg SVT-VR + SVT810E USA
GK 700RB mkII + Ashdown MAG410
0 xLajků:

55

Re: kombo na doma

na FB v skupine "basgitaristi a basgitarovi fanusikovia" sa predava jedno 10W Peavey za 30€

0 xLajků:

56

Re: kombo na doma

tak sme sa dohodli

Lord Alex
Fender Precision Bass USA, Epiphone Thunderbird VINTAGE PRO
Ampeg SVT-VR + SVT810E USA
GK 700RB mkII + Ashdown MAG410
0 xLajků:

57

Re: kombo na doma

carodej_pes napsal:

ještě jsem se chtěl zeptat, nemáte někdo zkušenost s tímto: http://muziker.cz/basova-komba/basova-k … n-100.html (Fender Bassman 100 – 1x10'' + horna)?

Tak zrovna jsem si ho přivez od jednoho kluka z Brna... no a zatím jsem překvapený, jednak tím, jak je to po čtyřech letech běžného používání zachovalé, tak i tím zvukem (i když koštovat to pořádně budu až zítra wink). Cena 6000 Kč.

Bandcamp.com – moje skladby | Instagram
Alex: „Pojďte se strýčkem... Poslechněte si andělský trubky a ďábelský trombóny. Zvu vás!“
Místo piva kostku mozku.
profil
0 xLajků:

58

Re: kombo na doma

Wagon napsal:

Už nějaký čas tohle:
http://kytary.cz/ibanez-dab1/HN110620/
Koupil jsem to jen tak, ze zvědavosti. Samosebou nelze čekat plnohodnotný aparátek, ale jedno pozitivum to teda má. Je to práskač, žalobníček.-)) Tím jak to hraje konkrétně ve výškách a středech, tak se člověk za nic neschová a všechno, podotýkám všechno!!!!, je nemilosrdně slyšet:-) No, je to teda jen na doma a páč to fachčí i na baterku, tak třeba i do práce, do auta atd atd.....Jako cvičítko moooooc mňaaaam:-)))))

+1
dneska jsem poprvé doma vyzkoušela a je to o hodně lepší než hrát přes sluchátka a o něco lepší než na sucho. naštěstí moc neholduju výškám, ty šumí už v první třetině.   dobře investované tři stovky

karadam napsal:

...
Já používám http://kytary.cz/line-6-lowdown-studio-110/HN090724/. , protože to zvládne i leckteré hraní s živým bubeníkem. Nesmí to být samozřejmě řezník.

to vypadá na fajn cvičítko až se někde zabydlím smile skvělé označení mobile tone
http://baskytara.com/img/m/926/t/p18hg5saeuj2ihj343pb7ngfu3.jpg

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

59

Re: kombo na doma

Ahoj, zkoušeli jste někdo tuhle srandu?
http://www.voxamps.com/us/pathfinder/pathfinder10bass/
Dá se to použít aspoň do hospody k akustickým kytarám?

Muzika musí mít koule.
0 xLajků:

60

Re: kombo na doma

ano, ano

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

61

Re: kombo na doma

A víc dojmů z toho nemáš?

Muzika musí mít koule.
0 xLajků:

62

Re: kombo na doma

Nahoře se nachází tlačítko "hledat": http://baskytara.com/topic12186-vox-pat … ss-10.html

0 xLajků:

63

Re: kombo na doma

po feederovi ho myslím vlastní O.neil tak se ho pozeptej

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků:

64

Re: kombo na doma

A co Roland Microcube? http://kytary.cz/roland-microcube-rx-bass/HN098573/
Hráli jste na to někdo? leze z toho vůbec nějakej zvuk? hledám i nějaký baterkový kombo do hospody, tak jsem se díval i na tohle ...
Měli jste někdo možnost na to hrát? já ještě ne a tak by mě zajímal váš názor ...

love it, change it or leave it ...
0 xLajků:

65

Re: kombo na doma

zbynek.rozboril napsal:

A co Roland Microcube? http://kytary.cz/roland-microcube-rx-bass/HN098573/
Hráli jste na to někdo? leze z toho vůbec nějakej zvuk? hledám i nějaký baterkový kombo do hospody, tak jsem se díval i na tohle ...
Měli jste někdo možnost na to hrát? já ještě ne a tak by mě zajímal váš názor ...

Sám jsem na to nehrál, ale již jsem to několikrát viděl a slyšel naživo. Přišlo mi to docela dobrý, na to jaký je to prcek, ale ten hutný spodek to samozřejmě nemá. Taky o něm uvažuji, ale zdá se mi drahé.
Viděl jsem to jako doplněk ke kontrabasu při venkovním hraní - super! S baskytarou taky venku už mi to přišlo slabší. A jeden můj známej to používá na zpěv při venkovním akustickém hraní a nemůže si to vynachválit.

Muzika musí mít koule.
0 xLajků:

66

Re: kombo na doma

tak to vypadá naprosto ideálně, malý, zvládá h, má i můj oblíbený efekt,:) který už aspoň vím jak mu říkaj, flénžr.
snad to nebude tak šumět jako mikroibaňéz...i když bůhví jestli mi to nešumí kvůli kabelu nebo base

Tenson electro-acoustic bass B-SM, Marshall MB30
2.držitelka Plasťáka igráčkového
0 xLajků:

67 Naposledy upravil: Aidamos (27. 02. 2014 16.31:55)

Re: kombo na doma

zbynek.rozboril napsal:

A co Roland Microcube?

Tady na to hraje (ve druhé ukázce), a vypadá to, že by to fungovat mohlo: http://www.youtube.com/watch?v=zbhvsgpzTVs (na to že to jede na baterky)

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

68 Naposledy upravil: Kubeš (22. 06. 2014 11.35:56)

Re: kombo na doma

Je tady někdo kdo zkoušel jak VOX Pathfinder Bass 10 tak Roland Microcube a mohl by hodit srovnání? Musím sehnat něco na domácí cvičení (bytovka s protivnýma sousedama) a sluchátka nějak nemůžu.

Fender Precission US, Skvér SP s SD SPB-3
YAMAHA TRB 5p
MXR d.i.+M80, DBX 160A, Roland MICRO CUBE BASS, H&K Basskick 300, Mesa Boogie M6 CARBINE
Trace Elliot Club #X
Trace Elliot AH250SMX; Trace Elliot 1048h; Trace Elliot 1518;
0 xLajků:

69

Re: kombo na doma

Kubeš: Voxe jsem bohužel nezkoušel, ale Microcube je opravu skvělé kombo, jsem z něj úplně odpálený, dokonce jsem kvůli němu prodal i BR80, přestal jsem to prostě používat smile

Jedniné co mě u Microcube mrzí je, že aut. bubeník nemá přesné nastavení tempa, jen tapovací funkci.

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

70 Naposledy upravil: Kubeš (22. 06. 2014 21.16:18)

Re: kombo na doma

Děkuji za reakce. Zkusím dražší Microcube. Díky pipo.

Fender Precission US, Skvér SP s SD SPB-3
YAMAHA TRB 5p
MXR d.i.+M80, DBX 160A, Roland MICRO CUBE BASS, H&K Basskick 300, Mesa Boogie M6 CARBINE
Trace Elliot Club #X
Trace Elliot AH250SMX; Trace Elliot 1048h; Trace Elliot 1518;
0 xLajků:

71

Re: kombo na doma

Snad nebudeš litovat...

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

72

Re: kombo na doma

pipa napsal:

Snad nebudeš litovat...

Tak jsem ho včera dovezl (sehnal jsem na bazaru za 4200,- s roční zárukou) a nelituju smile Na doma super.

Fender Precission US, Skvér SP s SD SPB-3
YAMAHA TRB 5p
MXR d.i.+M80, DBX 160A, Roland MICRO CUBE BASS, H&K Basskick 300, Mesa Boogie M6 CARBINE
Trace Elliot Club #X
Trace Elliot AH250SMX; Trace Elliot 1048h; Trace Elliot 1518;
0 xLajků:

73 Naposledy upravil: Deamon9009 (20. 10. 2014 09.48:43)

Re: kombo na doma

Nezkoušeli jste někdo ten nový nejmenší model řady BC od Warwicku?

http://warwick.de/en/Warwick---Products … tures.html

Viděl jsem to v Německu a rozměrově by se mi to hodilo na pracovní stůl, akorát nevím zda ho s těmi 10W nezadýchám.
Ale chtěl bych to využít pouze pro cvičení, kdy nemám větší apec doma.

Referenční videa na YT jsou "sexy" ale tam hraje vždy vše dobře a stejně je to snímaný, tak těžko říct.

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

74

Re: kombo na doma

Já mám zatím nadoma a do sklepní zkušebnonahrávárny (spíš pro tišší elektroakustické pařby) Ibanez IBZ10B ale ten malý repráček už mě zvukově moc neuspokojuje. Uvažuju o koupi něčeho mírně většího na basua ten prcek pak bude dál sloužit s kytarou.
Ibanez dělá malé kombíčko 15W s 10" reprem, to by mohlo stačit a je to i v dostupné ceně. Máte s tím někdo zkušenosti?

Ktož móž kej v ruce vzíti a kamenem lúčiti, nech stojí! (citát z dopisu Jana Žižky z Trocnova)
Flatwound Club #4
0 xLajků:

75

Re: kombo na doma

Já mám na doma Eden E8 JR, 25W - úplná spokojenost, měl jsem to i v hospodě na country a uhrálo to v pohodě..

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

76

Re: kombo na doma

Jinak na sucho jsem doma taky dost dlouho cvičil, ale měl jsem docela problémy s panem učitelem - přeslechy apod., což se na sucho docela schová.. A synka mám dvouletého, takže večer se sluchátkama, ale taky ho to občas baví poslouchat - až se mu divím.. smile

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

77 Naposledy upravil: Matej (14. 05. 2015 11.30:52)

Re: kombo na doma

KarelSam napsal:

Já mám na doma Eden E8 JR, 25W - úplná spokojenost, měl jsem to i v hospodě na country a uhrálo to v pohodě..

...to máš už tu novou řadu? smile

0 xLajků:

78

Re: kombo na doma

Matej napsal:
KarelSam napsal:

Já mám na doma Eden E8 JR, 25W - úplná spokojenost, měl jsem to i v hospodě na country a uhrálo to v pohodě..

...to máš už tu novou řadu? smile


nene, mám tu starší verzi, už se nedělá..

http://inzerat.i-bazar.cz/2777274-bysky … -e8jr-25w/

Fender Jazz bass, Ibanez ATK, Marshall JMP Superbass + JCM800 Sidewinder, Musicman HD-500, SWR WorkingPro 700, Eden D410XLT4, Fullstack Ashdown ABM
0 xLajků:

79

Re: kombo na doma

Ten Eden je dobrý kombo, mám občas čest na něj hrát. Má příjemnej zvuk, basa zní jako basa, basy i vejšky, a přitom to nejni hlasitý, klíďo večer v paneláku ....

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků: