1 Naposledy upravil: dw4rF_cz (03. 04. 2015 21.53:54)

Téma: Squier Jazz Bass E Series MIJ

Chtel bych se tu optat na vase zkusenosti s Japonskymi Squiery z 80. let. Jsem aktualne ve statech a rad bych si poridil nejakou basu (nejaky pekny jazz bass - v rozumne cenove hladine a rozumny nastroj) a zrovna na talkbassu je jeden, ktery me zaujal.

Squier 'E Series' Jazz Bass 1984 - 1987

http://www.talkbass.com/threads/black-j … s.1123394/

Jde mi o tohle. Vim ze japonsky squiery z te doby nejsou vubec blby basy. Taky vim, ze byly 4 serie (serazeno od nejlepsi po nejhorsi, dle mne dostupnych informaci):

JV Series
E Series
SQ Series
Silver Series

Basa z fotek vypada na super stav, ma nejake upgrady (puvodni veci dodane). Jaky je vas nazor na tyhle basy, a cenu za konkretne tuto? Posilhavam tu po nejake base - mam tu teda ATK300, koupena z nouze abych tu mel na co hrat, ackoli neni spatna, jsem proste fender-typ (navic s tim byla kupovana, ze ji beztak prodam).

Obecne bych rad nejaky jazz bass, nejlepe vintage, pochopitelne ne original (mysleno 60 - 70 leta Fender, zase tolik nemam big_smile). Ale prave nejaky takovy Squier, MIJ Fender, zajimavy lawsuit. Vyplati se takovahle basa, nebo se spis vyplati si prihodit a koupit nejaky MIJ Fender z te doby? V CR techto Squieru moc neni, obecne, a jestli, moc se neprodavaji po bazare - takze bud si je lidi drzi, nebo tu proste nejsou.

Tokai Hardpuncher '81, Ibanez Silver Series Jazz Bass '78, Fernanders Burny Jazz Bass '74-'76, Fernandes Stone Logo FPB-65 '78, Custom Lawsuit Ripper/Grabber '80
0 xLajků:

2

Re: Squier Jazz Bass E Series MIJ

Kdysi jsem držel v ruce starýho Squiera Precla. Hrál výtečně. Dřevěný zvuk. Kdyby nebyl tak zrasovaný, koupil bych ho.

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

3

Re: Squier Jazz Bass E Series MIJ

Za tyhle penize bych radsi MIJ Fendera. Ze Squieru snad jen JV, u tech novejsich nevidim duvod k uprednostneni Sq pred Fenderem a v mojo tehlech skveru neverim smile

0 xLajků:

4

Re: Squier Jazz Bass E Series MIJ

pepaol napsal:

Kdysi jsem držel v ruce starýho Squiera Precla. Hrál výtečně. Dřevěný zvuk. Kdyby nebyl tak zrasovaný, koupil bych ho.

Ja prave verim, ze hrajou fajn, ackoli jsem na zadnej nehral - tedy squier z osmdesatek. Ale prave se mi jedna o celkovy aspekt tehle bas a to i prave cenou a ostatnim. Zase na co kupovat squiera za 500 dolaru kdyz uz za 600 se da sehnat mij fender, nebo nejaky dobry lawsuit (mam doma v cr tokaie hardpunchera - bezvadna basa, puvodem prave davidAkova, ackoli ke mne se nedostala od nej).

Davidak: je fakt, ze to mojo ji i na fotkach chybi - coz se o tvem byvalem hardpuncheru rict neda a vintage basa by to mela mit. Takze na skver asi kaslu a vyhlidnu si neco jinyho, lawsuit nebo mij fendera. Moznosti na eaby a talkbassu urcite budou.

Tokai Hardpuncher '81, Ibanez Silver Series Jazz Bass '78, Fernanders Burny Jazz Bass '74-'76, Fernandes Stone Logo FPB-65 '78, Custom Lawsuit Ripper/Grabber '80
0 xLajků: