1

Téma: vibrator pro basaky aneb pleasure board

tak tendle vykrik techniky mi zatim unik a prekvapuje mne ze se o nem Aidam nezminil big_smile ladil by mu k pume ...
kazdipadne zajimava vec big_smile spoustulrat sem rikal ze by se neco takoveho hodilo big_smile
http://www.tecamp.de/en/products/specia … l#overview

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

2

Re: vibrator pro basaky aneb pleasure board

Používá se to převážne u in-ear. Zkoušel jsem to (jiný výrobce) a přijde mi to jako pičovina. Je to jenom o cviku a zvyku, nemít ten tlak v zádech (či na noze)

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

3

Re: vibrator pro basaky aneb pleasure board

spider napsal:

) a přijde mi to jako pičovina.

mno hlavne by clovek nesmel slezt z re desky big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

4

Re: vibrator pro basaky aneb pleasure board

ideální by bylo to zabudovat do tenisek smile

JB Vintera 70, JB 60 MiM, PB MiM, Sandberg Electra PB, Cort A4 OPN, JB SQVM70, JB SQVM FL, Jaguar Bass SQCV , PB (skládačka), Hofner 500/1 1965
Trace Elliot Transit -> Trace Elliot ELF -> 2x110, 210, 115, HA3500, Roland Cube 30
Shure 58A beta -> TC Helicon Harmony Singer
0 xLajků:

5

Re: vibrator pro basaky aneb pleasure board

m3 napsal:

prekvapuje mne ze se o nem Aidam nezminil

Vím o nich. Dělají k tomu i speciální zesilovač Pleasure Pump, případně by to šlo napojit i do mý Pumy 1000, která má dva samostatné výkonové stupně. Ale prakticky souhlas, že

spider napsal:

přijde mi to jako pičovina

Rozhodně na naše poměry. Jo, mít ty velký pležrbórdy čtyři vedle sebe na nějakým stejdži na stadiónu hezky zapuštěný do pódia, aby člověk nemusel stát namístě jak kretén, a zároveň nestál o 4 cm výš než zbytek kapely, proč ne? Zažil jsem párkrát vibrující pódium, kdy se to basové chvění taky přenášelo do podrážek, a bylo to fajn, ale tahat s sebou takovouhle krávu a stát celý hraní na tý jedný desce, to ne.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

6

Re: vibrator pro basaky aneb pleasure board

Zkoušel jsem před léty na Frankfurtu a bylo to docela zajímavé. Pro basáka co se nehne, třeba v plesové kapele to může být žůžo bžunda.
Zajímavé jsou tyhle "třepače" pro bubeníky. V kombinaci se sluchátkovým mixem je to zajímavé řešení odposlechu.
http://fischer-amps.de/inear-monitoring … 2-neu.html
http://www.thebuttkicker.com/pro-audio

"Kdo cvičí nástroj si ničí"
0 xLajků:

7

Re: vibrator pro basaky aneb pleasure board

TomMD napsal:

Zajímavé jsou tyhle "třepače" pro bubeníky.

o tech sem slychaval smile ale ze je to i pro basaky podobna vec sem netusil ... btw jako masazni stroj a hubnouci zarizeni to muze byt fajn big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

8

Re: vibrator pro basaky aneb pleasure board

na zkušebně klepu kosu, na koncertech trému..použítím tohodle by se to třeba vyrušilo, ne? smile

Fretless 6 pasiv/Vlček, DR (Sunbeams, Lo Rider, Pure Blues), Aguilar Tone Hammer, Aguilar DB659, Warwick Jonas Hellborg 2x250W, Aguilar 2x DB112, kompresor-limiter/Smrčka
0 xLajků:

9

Re: vibrator pro basaky aneb pleasure board

radim napsal:

na zkušebně klepu kosu

v atomkrytu je celkem teplo ne? smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

10 Naposledy upravil: radim (06. 03. 2015 15.14:30)

Re: vibrator pro basaky aneb pleasure board

hofa napsal:
radim napsal:

na zkušebně klepu kosu

v atomkrytu je celkem teplo ne? smile

pane tvůj atomkryt, to je obývákový luxus, já ale myslel na druhou kapelu a rodnou sokolovnu pod Sviním vrchem..

Fretless 6 pasiv/Vlček, DR (Sunbeams, Lo Rider, Pure Blues), Aguilar Tone Hammer, Aguilar DB659, Warwick Jonas Hellborg 2x250W, Aguilar 2x DB112, kompresor-limiter/Smrčka
0 xLajků: