1 Naposledy upravil: Tibi (28. 12. 2014 11.51:45)

Téma: Markbass F500 vs Gallien Mb Fusion 800

Chcem sa opytat co by ste mi odporucili, prip ci sa mi oplati vymenit ( nie ako vymenit ale predat kupit) Markbass f500 za GK fusion( 500alebo 800). Vase nazory, nehram vobec tvrde styly ziadne metale big_smile, rock,pop,funky, disco, jazz

dakujem za odpovede.

0 xLajků:

2

Re: Markbass F500 vs Gallien Mb Fusion 800

No, asi tak:
- jestli máš F500 a je vpořádku, tak ji neměň.
- pokud tě to drží jako GAS, tak si to běž poslechnout někam do Kytar nebo jiného shopu a uslyšíš/uvidíš.
- pokud tak potřebuješ vytvořit peníze (dostaněš doplatek) tak to je po něčem jiném

Nemyslím že Fusion500MB nebo 800MB jsou nějak výrazně lepší. Mají sice mute, 2 kanály, zvýraznění basů pro 4ku, contur pro slap a presence, ale finálním zvukem bych je považoval za bezvýrazné zesilovače nastavené do "V", vhodné tak na doma nebo zkušebnu do režimu "aby to hrálo" ale ne abych byl spokojený s barvou zvuku. (Mě osobně vyhovují GK korekce líp než jak je má nastavené MB.)
To spínání chladicího větráku je sice jako od jejich brášků RB, ale ve skutečnosti je to docela rušivé, jak se pořád zapínají a vypínají.

Ale jestli po tom opravdu toužíš, o jednom MB800 na výměnu vím ;-)

Fender PB US, JB MIM, JB MIM FL, MarleauxDiva fy Růžička, Spector Legend Classic 6, Palatino, Ibanez SRH500FL;
TCE250BH+Soundelirium 12UL, Hocke BT70+BN112M, Peavey/EVM15L+Peavey Mark III, Hocke BT120+Hocke B115, Hocke BN210, AldaxSPM250, Samson C-valve preamp...
0 xLajků: