1

Téma: EMG-J vs. Bartolini 9J

Prodám úplně nový set aktivních snímačů typu JB. Včetně potenciometrů, klipu na baterku, vstupu pro jack(viz obrázek http://hudebnibazar.cz/img_inz/290581.jpg ).
Na hud. bazaru prodávám za 4k, pro členy fóra možná sleva smile

0 xLajků:

2

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

A proč si je nedáš na Cimara?

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

3

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

čistě OT: mějme pasivní JB, stačí to co prodáváš aby to nadále fungovalo?

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

4 Naposledy upravil: davidak (20. 12. 2007 15.05:57)

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

pipa: diskutoval sem to s axlíkem a taky svym basučitelem a v tuhle chvíli tam zatim nechám původní, ovšem pokud je rozumně neprodám, pudou na něj smile

kurcatovium: stačí- preampy maj zabudovaný v sobě, čili de jen o to někam do vyfrézovaný díry pod poťákama umístit baterku na klip. takhle to má třeba Mikulík u JB Columba, někde o tom tady psal, je to úplně stejná koncepce. co jsem koukal na schéma, tak tohle bych zvládnul zapojit i já, a to vim elektrice prd smile

0 xLajků:

5 Naposledy upravil: davidak (20. 12. 2007 15.33:41)

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Dlouho sem sháněl na netu, jak zní tenhle set na klasickym jazzbassu, bez preampu a dalších zkreslovačů a na talkbassu jsem našel  tyhle ukázky, tak kdyby to někoho zajímalo..
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/d … zzbass.mp3 USA Jazzbass

http://www.focusforum.us/site-ff/player … tFINAL.mp3 Mexico Jazzbass

http://www.youtube.com/watch?v=I4Iwq4UE7GQ http://www.youtube.com/watch?v=jPHtLHvQ-Q8  76 Jazzbass

0 xLajků:

6

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Hm, už jsem se na tvůj inzerát dříve díval na hudebních nástrojích.
Kdyby jsi měl snímače ještě v březnu, mohl bych je odkoupit. Teď ne, mám jinou investici.

BL-700NT, TRB-1005NT, B4Fl, BB-350, RB-660Fl
SVM-360 hybrid, SVM-600 hybrid, 4x10 DeltaLite II-2510, 4x10 Beta 10-A, box EV-18B+2x10 Gamma, kombo SVM-300 KappaLite 3015, Peavey TNT-130 aj.
0 xLajků:

7

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Ještě chvíli počkám a pak pudou, minimálně na zkoušku, na Cimara. Betarone, ty s nima máš konkrétní zkušenost?

0 xLajků:

8

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Tak a sou na base smile

0 xLajků:

9

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

no a jak to hraje? smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

10

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

OT: btw, co ty původní chrastidla z cimara? kdyby ses jich zbavoval, mohlo by to trochu nakopnout fokusku, ne?

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

11

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Zatim ksem neměl moc možností je vyzkoušet, doma mám je takový to cvičítko 10W, na ktery zní všechno tak nějak stejně. Ale dneska si to pudu vyzkoušet na větší apart.
Zatim, co můžu soudit, tak zvuk je samozřejmě zesílil a vyčistil, jakoby byl vyrovnanější po celym hmatníku. Jakobych na něj dal nový struny.. Jsem moc spokojenej, uvidíme, co tu udělá v kapele. Zvuk je víc hifi, ale zároveň zůstal fendrovsky dřevitej charakter, z čehož jsem měl strrach.
Při výměně jsem musel z 9V baterky svlíknout ten plechovej plášť a jen jí omotat izolačkou, aby se to tam všechno vešlo.  Jedinej problém je, že ty potenciometry, který byby v setu, neseděj na původní knoflíky, tak musim nějaký sehnat.

A Cimaří snímače prodávat nebudu, proimiň..

0 xLajků:

12

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Tak EMG zůstanou na base. Je to o level vejš.

0 xLajků:

13

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

a co charakter zvuku?

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

14

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Charakter jako takovej se nijak zásadně nezměnil, z toho jsem měl strach. Prodloužil se sustain, je živější a věrnější. Tón je po celym hmatníku vyrovnanej, nešumí. Podle referencí na netu jsem se bál nějakýho bůhvíjakýho modern soundu, ale to vůbec, svuk je akorát plnější a hudebně barevnější. Škoda, že nejseš někde poblíž, rád bych ti to předved..

0 xLajků:

15

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

tak to rozhodne gratuluju, ja na to nemel odvahu a taky jsem linej jak ves smile

Uz se tesim na nejaky ukazky.. uz je nejvyssi cas udelat to severocesky porovnavani JB´s wink
a pri te prilezitosti neco nahrat!

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

16

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

No rozhodně bude.. Ale teď před Vánocema toho je moc- novináři dělaj uzávěrky, studenti počítaj převodovky a honěj zápočty a tak.. Já sem taky hodně zvědavej.

0 xLajků:

17

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Pánové, nevím kde se tady to porovnávání bas řešilo, ale já se hlásím že přijedu. Domluvím se třeba s Axlíkem nebo někým ať nejedu sám, hodíme do kufru pár bas a pomažem :-)

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

18

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

ja jsem za smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

19

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Ach.. Tak mi to nedalo a zkusil sem na Cimara hodit ještě Bartolini 9J a.... Zatim to je úžasný, ten zvuk je strašně zlej.. Odpoledne máme zkoušku, takže tam teprv uvidim, zatim sem to zkoušel jen na tý malý šunce doma smile

0 xLajků:

20

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Počkej, teď tomu nerozumím: ty jsi je nasadil, pak sundal a prodával, teď zase nasadil? Co tě trápí?  smile
Zajímá mě to, nad výměnou snímačů taky uvažuju, i když osobně počítám že koupím (výhledově a možná) Fendry, vzhledem k ceně a tomu, že chci aby to hrálo jako Fender...ale tyhle tvoje snímače mi taky vrtaly hlavou

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

21

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Bylo to takhle:

Objednal sem si EMG i Barty s tim, že jedny z nich si nechám a druhý prodám(ty Barty mám dvoje tak kdybyste někdo chtěl smile ) jelikož všichni svorně tvrděj, že snímače, který na jedný base sou blbý, můžou bejt na druhý ok a naopak. Barty a EMG jsou koncepčně dost jiný, takže by alespoň jedny měly bejt ok;). No, jako první dorazily EMG, řikal sem si- hodim je na bazar, třeba je hned někdo bude chtít a já si počkám na Barty. Počkal sem asi den a hodil je na basu, s tim, že kdyby se náhodou někdo ozval, řeknu, že už jsou fuč. No a teď mi přišly ty Bartolini, tak jsem je vyzkoušel i přesto, že EMG zněly parádně, měl jsem v plánu si je nechat, ale nedalo mi to když tu tak ležely.. Pak bych si to třeba vyčítal, podnítil mě k tomu Axlík smile No a jsem tomu rád..

0 xLajků:

22

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Tak odzkoušeno. A maximální spokojenost. Ještě jsem na basu hodil nový Rotosoundy Swingy 66ky, nechal seřídit, takže basa je teď ve skvělý formě. Má nádhernej konkrétní tón, dřevitej zvuk, typycky jazzbasovej. Je hodně výrazná v hloubkách, tlačí. V jednu chvíli jsem na tom samym aparátu porovnával Cimara, nějakýho PJ Tensona a Musicman Sabre, takže jsem hezky viděl, v čem se ty jednotlivý basy lišej.
Abych to shrnul- pokud máte svýho lawsuita rádi, o výměně snímačů uvažujte. Je to pak o třídu vejš.. smile

0 xLajků:

23

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

takže teď prodáváš jedny Bartolini (pasiv) a jedny EMG (aktiv), jop?

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

24 Naposledy upravil: davidak (05. 01. 2008 16.07:04)

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

přesně tak wink

btw co ty fendřiska mexický?

0 xLajků:

25

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

davidak napsal:

takže teď prodáváš jedny Bartolini (pasiv) a jedny EMG (aktiv), jop?

davidak napsal:

přesně tak wink

Stejně tomu nerozumím. Jedny Bartolini máš na base, další prodáváš a k tomu ještě jedny EMG? Kolik jsi těch sad měl? smile

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

26

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

jestli to dobře chápu, objednal si 2x Bartolini + 1x EMG s tím, že co bude hrát nejlíp, to si nechá...
no a teď už je to jasné a zbytek jde z domu :-)

ad Fendřiska mexický: nejspíš to padlo, byli jsme domluvení na ceně 700Kč včetně pošty a pak se mi už neozval :-(

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

27

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

chápeš to dobře wink

jo tak tyhle neozývače fakt nemusim.. tak snad se brzo něco podobnýho zase objeví.

0 xLajků:

28

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Asi se to už tady vyskytlo, ale nemůžu to nějak najít... Jaký přesně snímače prodáváš a za kolik?

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

29

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

jsou to dvě nový JB sady:

EMG-J, aktivní snímače, včetně poťáků a klipu na baterku- instalace je fakt jednoduchá, jde jen o to, aby se vám tam někam vešla 9V baterka- s tím sem měl trochu problém, kterej jsem nakonec vyřešil tim, že sem z baterky sundal ten plechovej kryt a už tam šla v pohodě. nějaký reference tady tady na harmony: http://reviews.harmony-central.com/revi … -Bass/10/1

druhá sada jsou:

Bartolini 9J1, pasivní, tam je instalace eště jednodušší prostě jen přepájíš.. Nějaký info o nich tady: http://reviews.harmony-central.com/revi … ckups/10/1

Oboje hrajou z vlastní zkušenosti skvěle, ovšem taky trochu jinak.
Cena by byla tak 3,5k za jednu sadu, dohoda samozřejmě.

0 xLajků:

30

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

pipa napsal:

Stejně tomu nerozumím. Jedny Bartolini máš na base, další prodáváš a k tomu ještě jedny EMG? Kolik jsi těch sad měl?

tolik aby člověk nákej stovák vydělal wink

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

31 Naposledy upravil: pipa (05. 01. 2008 19.01:46)

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Kubš napsal:

tolik aby člověk nákej stovák vydělal

Však to je v pořádku. Ostatně, třeba na tvém místě bych příště objednal DR víc, tady rozhodil sítě, něco si narazil (tak jak se sluší, nejsme ježíšci) a budeš mít struny ještě výhodněji.

Ty Bartolini bych klidně testnul na Luxora, bylo by to jistě super. Čekal bych od toho takový fajnovější zvuk, což by mi i sedělo. Na sprostoty mám preclíka smile
Ale musím být silný. Nebudu utrácet nebudu utrácet nebudu utrácet....alespoň doufám

Lakland  JO5, Fender precision elite (1983), Ibanez ATK 305, Cort GB 75JJ, Crafter pětka akustická
Aguilar ag700+sl 410
K volšovým rukám volšový tělo!
0 xLajků:

32

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

hehe tak jo dadárka za 700,- kdo chcce??

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

33

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

davidak: člověče, já bych snad o jedný tý sadě začal taky uvažovat... byť je to pro fíka asi nehoráznej luxus a nevím jestli bych sehnal prachy :-?
nemáš icq?

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

34 Naposledy upravil: davidak (05. 01. 2008 20.11:40)

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

jasně, 446489094

k tomu luxusu- snímače jsou podle mě dobrá investice. Pokud ti jejich zvuk sedí, můžeš je bez problému přenýst z basy na basu, s tim, že při případným prodeji tý starý tam vrátíš původní(rozhodně neprodávat). Takhle já to vidim i s Cimarem- sice ho tady chválim jak divej (myslim, že oprávněně) ale co si budu nalhávat, konečná to není(anebo bude konečnejch víc no) smile A ani s případnym prodejem při politice českejch dovozců není problém..

0 xLajků:

35

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

pipa napsal:

Ty Bartolini bych klidně testnul na Luxora, bylo by to jistě super. Čekal bych od toho takový fajnovější zvuk, což by mi i sedělo. Na sprostoty mám preclíka
Ale musím být silný. Nebudu utrácet nebudu utrácet nebudu utrácet....alespoň doufám

no pokud bys chtěl fajnovější, tak bych asi sáhnul spíš po těch EMG. Ty Barty sou takový nasraný, dou hodně do spodků, kdybych to měl srovnat tak EMG/Bart je třeba jako Jamiroquai/Zepps ale to určitě pokulhává. Oboje snímače jsou dost specifický. Přijeďte a Barty můžete slyšet live wink

0 xLajků:

36

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

davidak napsal:

Ty Barty sou takový nasraný, dou hodně do spodků

přestávám uvažovat o EMG... :-)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

37

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

davidak napsal:

srovnat tak EMG/Bart je třeba jako Jamiroquai/Zepps

tak to sedim na spravny znacce idyz na jejich nejnizsim low endu

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

38

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

škoda že jsem nidky něměl možnost zkusit pravý Barty jen ty MK1, ale je zajímavější že už je tu druhej názorže barty sou nasraný nářezový snímače big_smile čemuž nerozumím smile jak něco s tak prtavým výstupním signálem může bejt nasratý....
bohužel u mě zatím vládne EMG...sem holt prase z 80tek

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

39 Naposledy upravil: Termit (05. 01. 2008 22.12:23)

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

kdyz uz se tu tak rozebiraj jednotlivy znacky,...,mohli byste napsat nejaky srovnani charakteru zvuku? do jakyho stylu jsou ktery vhodny (jaky typ magnetu), sila signalu, pomer cena/vykon,..., co vas napadne

napr.
Seymour Duncan
DiMarzio
Bartolini
EMG
R.M.
origo Fendry
Kent Armstrong
a nevim jaky mozny jeste

0 xLajků:

40

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

já zas nechápu, jak někdo může hodnotit nasranost zvuku podle výstupního signálu, to je přece něco úplně jinýho, ne? asi si dám do staggu super preamp a budu mít supernasranou basu smile dělám si srandu, ale charakter zvuku přece nesouvisí s výstupním signálem.. všechno se dá zesílit na aparátu, ať je to nahovno anebo dobrý. smile

btw kdo řikal, že sou barty nasraný, přede mnou?

0 xLajků:

41

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

toje zkreslující pač takovej duncan má jen v preci snímačích 3 řady +  2 řady real vintage takže za SD můžu říct od vlacha po bacha big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

42

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

davidak napsal:

já zas nechápu, jak někdo může hodnotit nasranost zvuku podle výstupního signálu, to je přece něco úplně jinýho, ne? asi si dám do staggu super preamp a budu mít supernasranou basu smile dělám si srandu, ale charakter zvuku přece nesouvisí s výstupním signálem.. všechno se dá zesílit na aparátu, ať je to nahovno anebo dobrý. smile

btw kdo řikal, že sou barty nasraný, přede mnou?

jeden kámoš mi je vychvaloval do nářezový hudby zrovna ty MK1 nechápu...
nevím ale jedinej stejně nasranej snímač jako EMG sem potak jen Duncan QUarter....

je teda fakt že já mám i aktivku a solidně rezonující nástroj....

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

43

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

bartolini a nasraty?...to by som si vypocul, ja mam na ne presne opacny nazor. do spodkov vedia ist, to hej, ale nasrane mi velmi nepridu,skor uhladenejsie.

sekam dobrotu
0 xLajků:

44

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Já teda nejsem přes snímače zrovna kovanej, ale takovýhle srovnání... hodně záleží na base. A pokud dáte aktivku k pasivním snímačům, je to zase jiný...

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

45

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

no ale ty EMG jsou s preampama zabudovanejma...

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

46 Naposledy upravil: davidak (05. 01. 2008 22.43:45)

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

no jasně a dostáváme se tam, co dycky- nedá se to srovnávat smile
já srovnávat můžu, na svý base. ale i na talkbassu a vůbec všude každej píše úplně jiný zkušenosti.
jeden poznatek ale mám- myslim, že čim kvalitnější snímače, tim lepší praci odvedou v jakymkoliv stylu. budou mít lepší odezvu na hraní, na dynamiku, zkráta poleze z nich to, co budou vaše prsty chtít. včera, jak sem hrál na toho tensona, jsem to poznal naprosto markantně- ta basa hrála pořád stejně. stejně huhlala, ať jsem hrál potichu nebo nahlas, mlátil do strun nebo je hladil, naprosto nekonkrétní tón.

oni tyhlety konkrétní bartolini nejsou až tak úplně klasický- občas je tročku přirovnávaj k p snímačům v jazzovym těle. viz obrázek:

http://images4.thomann.de/pics/prod/160397.jpg

Bartolini 9J1 pickups are a split coil hum-cancelling design. Think of them as a "P-Bass* pair in box". The Bartolini 9J1 set has bright Neck tone and deep Bridge tone. The windings on the 9J1 set yield much more "growl" from the Bridge pickup. They are very similar to the old Bartolini 94J pickups, just slighlty brighter at the bridge.

0 xLajků:

47

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

kurcatovium napsal:

no ale ty EMG jsou s preampama zabudovanejma...

njn sou to aktivní snímače
prasárna, zabiják dřeva, náhrada za nehrající dřevo, zvukově plochý...a ještě další perly bych mohl uvést smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

48

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Kubš napsal:

prasárna, zabiják dřeva, náhrada za nehrající dřevo

a to jsou zápory? :-D :-D :-D

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

49 Naposledy upravil: Kubš (05. 01. 2008 22.46:01)

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

davidak napsal:

no jasně a dostáváme se tam, co dycky- nedá se to srovnávat smile
já srovnávat můžu, na svý base. ale i na talkbassu a vůbec všude každej píše úplně jiný zkušenosti.
jeden poznatek ale mám- myslim, že čim kvalitnější snímače, tim lepší praci odvedou v jakymkoliv stylu. budou mít lepší odezvu na hraní, na dynamiku, zkráta poleze z nich to, co budou vaše prsty chtít. včera, jak sem hrál na toho tensona, jsem to poznal naprosto markantně- ta basa hrála pořád stejně. stejně huhlala, ať jsem hrál potichu nebo nahlas, mlátil do strun nebo je hladil, naprosto nekonkrétní tón.

oni tyhlety konkrétní bartolini nejsou až tak úplně klasický- občas je tročku přirovnávaj k p snímačům v jazzovym těle. viz obrázek:

http://images4.thomann.de/pics/prod/160397.jpg

no z dnešního pohledu to sou už takový skoro  normální  snímače pač takhle se dělaj bezbrumový takže dnes už to není vyjímka ale máš pravdu tyhle dělený cívky....
už ani nevím kdy sem naposled zažil brumící singl big_smile
nedávno mě to napadlo jako že to sou "jakoby P" ale kruci pak sem se styděl při pomyšlení že u snímačů jako u beden platí objem ničím nenahradíš big_smile

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

50 Naposledy upravil: davidak (05. 01. 2008 23.06:57)

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

no jasně, vono to taky jako žádnej precák nezní smile
jenom pro info takhle to maj řešený u pana Lea
http://www.has-sound.com/product_images/Split%20J.JPG
ale pokud já vim, tak to maj jen noiseless verze, ne?


Porovnání těchto dvou:
http://www.talkbass.com/forum/showthrea … +bartolini

0 xLajků:

51

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

davidak napsal:

Porovnání těchto dvou:
http://www.talkbass.com/forum/showthrea … +bartolini

shodnou se no big_smile big_smile D: asi jako my na foru

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

52

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

přesně tak big_smile

0 xLajků:

53

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

Tak Barty sou pryč. Co EMG, nechcete? smile

0 xLajků:

54

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

chceme... ale, víš jak na tom jsem... (icq)

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

55

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

hosi co vravite na tento set EMG ?? smile
rozmyslam ze cim osadit custom bejs a zatial vyhravaju tieto
http://www.emgpickups.com/bass/j-models … /jset.html

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

56

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

FunkyMonk napsal:

hosi co vravite na tento set EMG ?? 
rozmyslam ze cim osadit custom bejs a zatial vyhravaju tieto
http://www.emgpickups.com/bass/j-models … /jset.html

J set se mě líbí zvukově z té JJ nabídky EMG nejvíc... Taky jsem je jeden čas chtěl, ale nakonec z toho sešlo...

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

57

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

kurowec napsal:

J set se mě líbí zvukově z té JJ nabídky EMG nejvíc... Taky jsem je jeden čas chtěl, ale nakonec z toho sešlo...

uvidim ako sa to vyvrbi smile ale tak zatial su mojim favoritom smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

58

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

EMG J mám na japonském JB a nejsou špatné http://www.thomann.de/cz/emg_jx_set.htm

ale vyzkoušel jsem i EMG JV a přijdou mi šťavnatější, i když to může být i tím,  že si prostě lépe sedly s dřevem http://www.thomann.de/cz/emg_jvx_set.htm

0 xLajků:

59

Re: EMG-J vs. Bartolini 9J

eosine napsal:

MG J mám na japonském JB a nejsou špatné http://www.thomann.de/cz/emg_jx_set.htm
ale vyzkoušel jsem i EMG JV a přijdou mi šťavnatější, i když to může být i tím,  že si prostě lépe sedly s dřevem http://www.thomann.de/cz/emg_jvx_set.htm

no v EMG hlasaju stale ze tie snimace ti hlavne prenesu to co dostanu z dreva smile tak to moze byt aj basou
ide samozrejme aj o cenu
tie EMG J mozem mat za 120 oci nove
coz je samo o sebe lakave

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků: