1

Téma: ALESIS GuitarLink Wireless

Nahore na me porad vyskakuje reklama na tenhle levny digi bezdrat
www.music-city.cz/alesis-guitarlink-wireless-35267.html

trochu me to laka, ale zaroven ta cena je docela podezrela. Na netu toho zatim moc neni, tech par recenzi, co jsem nasel je docela rozporuplnych.

Mate s tim uz nekdo zkusenosti?

0 xLajků:

2

Re: ALESIS GuitarLink Wireless

Ja jsem nad tím uvažoval, ale ty recenze mě právě odrazují a raději asi sáhnu po nějaké G30, pokud se mi tedy nepodaří rozchodit t.bone.

Profil
Pivo nepočká...
0 xLajků:

3

Re: ALESIS GuitarLink Wireless

Cena je teda fakt "za pusu". Recenze nejsou vlastně špatný, ale nikdo nepíše, jak to zní ve srovnání s kvalitním kabelem. Asi bych ti doporučil udělat to tak, jak se to dnes normálně a legálně dělá - koupit na e-shopu, vyzkoušet a pokud ti nebude vyhovovat, vrátit. Můžeš to vyzkoušet ve všemožných situacích a důkladně zanalizovat. Buď pionýr a di do toho wink

0 xLajků:

4 Naposledy upravil: Aidamos (18. 05. 2014 10.56:13)

Re: ALESIS GuitarLink Wireless

UR napsal:

Cena je teda fakt "za pusu".

Stojí zhruba 1/3 toho co Line 6 Relay G30. Ovšem proti němu nemá přenastavitelné kanály, dosah jen 20 metrů, trčící anténa by mi nevadila, ale co by mi asi vadilo je ten pevnej kabel mezi vysílačem a nástrojem. A jestli jsem to pochopil z tohohle videa http://www.youtube.com/watch?v=-0YPYBNZUsg tak je třeba dát obě zařízení k sobě a spárovat. Jen nevím jestli při každým zapnutí nebo třeba jen při výměně baterek.

EDIT: hledal jsem o tom nějaký technický informace, specifikace a nikde nic. Ani na oficiálních stránkách (to mi hlava nebere) a dokonce ani v manuálu, který se dá stáhnout až po registraci (opět nechápu). Do registrace naštěstí stačí napsat nesmysly. Takže jaký to má frekvenční rozsah, jaký to má dynamický rozsah, jaké tam jsou AD/DA převodníky, to se člověk nedozví.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

5 Naposledy upravil: Lukáš (16. 05. 2014 08.19:28)

Re: ALESIS GuitarLink Wireless

Jednou jsem narazil na něco snad ještě levnějšího než alešit (nějaká china nebo tak), žádné dohledatelné specifikace a pak na jednom blogu týpek psal, že to má znatelné zpoždění a je to lehce frekvenčně osekaný (tuším, že to používal ke snímači na harmoniku nebo něco podobného smile).

0 xLajků:

6

Re: ALESIS GuitarLink Wireless

půl roku uteklo, nezkoušeli jste to někdo?

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

7

Re: ALESIS GuitarLink Wireless

ne

0 xLajků:

8

Re: ALESIS GuitarLink Wireless

Čauko, nechcem zakladať nový topic, kvôli jednej, v podstate súvisiacej otázke... viete sa mi niekto vyjadriť k tejto vysielačke? http://www.thomann.de/cz/the_tbone_tws_one_a_guitar.htm Akože je mi jasné že za tie prachy to nebude nič extra, vidím, že to nemá ani nastaviteľné funkcie a je to asi najlacnejšia vysielačka akú som kedy videl. Len mi vŕta v hlave, lebo som od kamoša bubeníka/gitaristu počul, že týpek uňho v skupine to používa dlhé roky a bez problémov. Tak ak s tým máte niekto skúsenosť, tak mi prosím vyvráťte tieto informácie smile

Fender Precision US, Kustom DE300HD + GK 115NEO+210MBE + efekty
0 xLajků:

9

Re: ALESIS GuitarLink Wireless

Duffitko napsal:

nemá ani nastaviteľné funkcie a je to asi najlacnejšia vysielačka akú som kedy videl

To je fakt hodně levný. Navíc je to UHF, moc bych v nějakou zázračnou kvalitu nevěřil. Po zkušenosti s digitální Line6 G30kou už nic jiného nechci.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků: