1

Téma: POTPALTO - my new band

V pátek jsem hrál se svou novou kapelou POTPALTO (Olda Krejčoves, Marek Žežulka)
http://www.youtube.com/watch?v=fbVa1Z6bMq4

Du si to hodit.
Music Man Club #16
0 xLajků:

2

Re: POTPALTO - my new band

olalá, ti staří volové přibrali basu smile

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

3

Re: POTPALTO - my new band

Dobrý, pěknej zvuk a nej je letící palička 2.24 smile

0 xLajků:

4

Re: POTPALTO - my new band

Pěkné :-) jen ten típek na konci mě trochu vystrašil big_smile big_smile

0 xLajků:

5

Re: POTPALTO - my new band

Tyvoe a ty kecy v pozadí od 12:30 smile smile smile pojďme na paňáka smile smile smile tyvole tyvole smile smile smile

0 xLajků:

6

Re: POTPALTO - my new band

Super kapela, a to se teprve sehrává!

Skvělej alternativní rock s čitelnou basou (starej Spector ještě z Hořovic), kterou Jirka (jorge84) skvěle krotí. Olda Krejčoves patří k našim opravdu originálním rockovým MUZIKANTŮM, takže to fakt stojí za to. Navíc český zpěv a v tomhle žánru povícero lichých rytmů. A hodně energie!

Doporučuju celý projet... no to All right now na konci už teda nééé : )

0 xLajků:

7 Naposledy upravil: woody (12. 07. 2013 17.30:16)

Re: POTPALTO - my new band

Výborná, zajímavá, nenudná a přitom docela konsumovatelná, zábavná hudba, moc a moc  se mi to líbí a pozdravuj kluky. Nahrávka je super, všechno je dobře slyšet a ty hraješ dobře.
A závěr vystoupení - reaguji na Toma, v podobě All right ... , jest zapotřebí, shodit sám sebe, když vím, že lidem servíruji něco, co je v čase a místě trošku přesahuje.
(kacířská úvaha: takto chtěl hrát a zpívat a básnit o světě zamlada Koller a Kodym, ale každej trošku jinak)

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

8

Re: POTPALTO - my new band

po dlouhé době jsem u něčeho nemusel přeskakovat nudné pasáže a dokonce to nechal hrát déle než minutu, fajne

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

9

Re: POTPALTO - my new band

Paparatzzi napsal:

po dlouhé době jsem u něčeho nemusel přeskakovat nudné pasáže a dokonce to nechal hrát déle než minutu, fajne

Jamoval bych s nimi do rána. Ale asi by mi nevzali do party smile

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

10

Re: POTPALTO - my new band

Děkuju všem za kladný reakce:)

Du si to hodit.
Music Man Club #16
0 xLajků:

11

Re: POTPALTO - my new band

digitalni-tisk.eu/tmp/jam01.mp3
digitalni-tisk.eu/tmp/jam02.mp3
digitalni-tisk.eu/tmp/jam03.mp3
digitalni-tisk.eu/tmp/jam04.mp3

Pár nových jammíků. Basa Squier Jazz Bass Vintage Modified 70´s.

Du si to hodit.
Music Man Club #16
0 xLajků: