1

Téma: Zkušenost s hudbazar.com

Pánové nemate někdo zkušenost s tímto podnikem? http://www.hudbazar.com/hudbazar2/eshop/2-1-Baskytary
Podle jejich profilu se věnují dovozu nástrojů z USA. Nevíte kdo konkrétně za tímto webem stojí a jak moc jsou spolehliví?
Ceny jsou celkem zajímavé.

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

2

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Dzzerza napsal:

Ceny jsou celkem zajímavé.

Hodně zajímavé!

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

3

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Ptám se hlavne proto ze jeden dovoz z USA jsem uz podniknul a vysledek byl tak nejak rozpacity.

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

4

Re: Zkušenost s hudbazar.com

To má sídlo kousek od FM (a ještě blíže NJ) v Libhošti... To asi někdy udělám nálet smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

5

Re: Zkušenost s hudbazar.com

"pepaol" od něj kupoval Sterlinga a "Matej" myslím taky jednoho, třeba ti sem napíšou.

0 xLajků:

6

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Uz jsme s majitelem ve spojeni emailem.
Funguje to tak ze nejake nastroje ma skladem v Praze kde si je lze pred nakupem vyzkouset.

Pokud chcete neco jineho, tak se to objedna, on doda fotky konkretniho nastroje, plati se predem a za 6-8 tydnu dorazi nastroj.

Pro me je nejlakavejsi moznost vyzkouset si konkretni nastroj a nekupovat zajice v pytli a neriskovat poskozeni behem dopravy (bohuzel vim o cem mluvim)

Se svolenim majitele pridavam jeho odpoved na muj dotaz:

"nástroj si můžete vyzkoušet v Praze, to není problém a rádi Vám vyhovíme. Nástroje uvedené na www stránkách jsou buď to přimo v Praze nebo jsou na cestě do Prahy. Pokud by jste měl zájem o nástroj jiný, musel by se objednat.

Pokub by jste chtěl nástroj objednat:
Dodací lhůta je cca 6 až 8 týdnů. Nástroj před odesláním nafotíme a pošleme Vám fotky. Před odesláním do ČR je ještě možná reklamace ale na Vaše náklady. Při dovozu nástroje fungujeme jako přepravní společnost, akorát  jakákoliv jiná dopravní společnost Vám nenabídne možnost zjíštění stavu nástroje před odesláním s připadnou reklamací. Peníze se platí před odesláním nástroje, jakmile Vám pošleme fotky nástroje. Samozřejmě není problém vystavit doklad o dodání zboží, aby jste měl větší jistotu. Na nástroje které si objednáte přímo z USA se nevztahuje barazová záruka.

Záruka se na nástroje které zakoupéte na www stránkách vztahuje takto:
IX. Záruční podmínky
Prodávající nemá odpovědnost za vady, které se vyskytnou dodatečně po převzetí věci.
Prodávající odpovídá pouze za vady, které věc měla v době jejího převzetí  po dobu 12 měsíců (§ 626 odst. 3 3 občanského zákoníku ).
Prodávající neodpovídá za vady odpovídající míře používání nebo opotřebení, které měla věc  při převzetí kupujícím (§ 619 odst. 3 občanského zákoníku ).
Prodávající odpovídá podle § 616 odst. 1 obč. zák. pouze za vady, které prodávaná věc má již při převzetí (což musí kupující prokázat), přičemž se za takové vady nepovažují vady odpovídající míře běžného opotřebení.
Záruční podmínky na zboží se řídí Reklamačním řádem"

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

7

Re: Zkušenost s hudbazar.com

D.a.l.i napsal:

o má sídlo kousek od FM (a ještě blíže NJ) v Libhošti... To asi někdy udělám nálet smile

To je super, taky to mám kousek, momentálně ne, ale v dohledné době bych taky rád navštívil. Dej echo, jak to tam vypadá.

0 xLajků:

8

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Yetti napsal:
D.a.l.i napsal:

o má sídlo kousek od FM (a ještě blíže NJ) v Libhošti... To asi někdy udělám nálet smile

To je super, taky to mám kousek, momentálně ne, ale v dohledné době bych taky rád navštívil. Dej echo, jak to tam vypadá.

Z toho co mi psal, tak vetsina nastroju by mela byt skladem v Praze na Vinohradech - Kourimska ulice

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

9

Re: Zkušenost s hudbazar.com

nema i inzeraty na hudebnim bazaru?

0 xLajků:

10

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Jojo ma jich tam nekolik
http://hudebnibazar.cz/index.php?fulltext=___783490

Psal mi ze zitra bude na sklade v Praze Sterling Ray 35
http://www.hudbazar.com/hudbazar2/eshop … ING-RAY-35

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

11 Naposledy upravil: m3 (11. 10. 2013 23.48:45)

Re: Zkušenost s hudbazar.com

mno taky si to moh vyhodit driv big_smile prodaval GLko a uz ho nekdo vyfouk predemnou...:/
edit: tak prej ne prej je ti jinej Cunta...  big_smile zajimavi sem nikdy takove jmeno neslysel a najednou vim o trech a vsechno basaci... tak o 2 big_smile
a jak to dopadne uvidime big_smile kazdopadne natural GL L2000 dle fotek typuju tak rok 83 uz miri pryc z kramu v illinois...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

12

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Zdravím smile
pokud by jste si chtěli nějaké nástroje vyzkoušet, tak to není problém ale jak už bylo psáno, mám je všechny v Praze. Podmínky dovozu budou už za chvíli oficiálně na www. Ale jenom by jsem chtěl říct, že se na všem můžeme domluvit, budeme se snažit Vám vyhovět jak to půjde. Sám vím, jak je ošemetné nakupovat nástroj na dálku.

Jestli se můžu zepatat, jaké používáte struny? Jedna z věcí na které se dá ušetřit. Struny vozím nové, né použité smile

Výhodně výjdou DR, Elixir, Sadowsky.

Já momentálně používám Sadowsky.

Ještě by jsem se chtěl zepatat jestli se Vám zdají ceny v pořádku ? Většina nástroju je opravdu ve 100% stavu a když né tak na to vždycky kupce upozorním.

Přeji hezký den smile

Lukáš

0 xLajků:

13

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Me ty ceny pripadaji hodne v pohode a moznst vyzkouseni je k nezaplaceni (bohuzel vim o cem mluvi)
Jediny drobny dotaz. Ty nastroje jsou uplne nove? Nebo z nejakych predvadecek? Nebo bazarove z americkych bazaru?

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

14

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Ahoj, struny by mě zajímaly. Můžeš dát ceny na Elixiry - Nikl i Ocel? Na 4 i 5ku?
Pak by mě zajímalo, za kolik by se daly u tebe koupit struny SIT (konkrétně PowerWound Nickel 45tky na 4ku). Dostaneš se na cca 500kč?
Dík smile

0 xLajků:

15

Re: Zkušenost s hudbazar.com

t.kedzior napsal:

"pepaol" od něj kupoval Sterlinga a "Matej" myslím taky jednoho, třeba ti sem napíšou.

Jj, obchod proběhl v pohodě.

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

16

Re: Zkušenost s hudbazar.com

pepaol napsal:
t.kedzior napsal:

"pepaol" od něj kupoval Sterlinga a "Matej" myslím taky jednoho, třeba ti sem napíšou.

Jj, obchod proběhl v pohodě.

...já si byl pro basu osobně u něj doma. Fajn chlapík,..doma měl pár skvělých bas. Říkal mi o tom, že by chtěl rozject internetovej obchod nástrojů-hlavně dovoz ze států atd. Jestli bude dělat obchody jak doposavad, tak spokojenost. Ikdyž maloučko podražil myslím. wink

0 xLajků:

17

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Matej napsal:

chtěl rozject internetovej obchod nástrojů-hlavně dovoz ze států atd. Jestli bude dělat obchody jak doposavad, tak spokojenost. Ikdyž maloučko podražil myslím. wink

tak ten obchod ma taky nejaky naklady zejo...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

18

Re: Zkušenost s hudbazar.com

m3 napsal:
Matej napsal:

chtěl rozject internetovej obchod nástrojů-hlavně dovoz ze států atd. Jestli bude dělat obchody jak doposavad, tak spokojenost. Ikdyž maloučko podražil myslím. wink

tak ten obchod ma taky nejaky naklady zejo...

...jasně, já to chápu. wink S tím majitelem, to mě naopak pobavila jeho důvěřivost. Když jsem si k němu přijel pro tu basu, tak vykoukl z okna a že mi hodí dolů klíče, páč že má prý sádru na noze a nemůže jít dolů. Jsem si mohl klíče otisknout a udělat a....  big_smile Ale asi jsem působil i já důvěryhodně. smile

0 xLajků:

19

Re: Zkušenost s hudbazar.com

U Lukáše jsem si minulý přes necelým rokem zamluvil dotažení Sterlinga, ještě před založením jeho Hudbazaru a všechno proběhlo v naprostým pořádku. Mužu doporučit! ;-)
http://img13.rajce.idnes.cz/d1302/8/8114/8114398_fd65d9c323f20d75180f8f36868a074c/images/IMAG0098.jpg

0 xLajků:

20

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Zdravím smile a přeji fajný den smile

Jestli jsem podražil tak hodím ceny u některých kousků trochu dolů, možná by to některým kusům více slušelo. To je fakt.

Jinak ohledně strun,

DR HI-Beams na 5tku 45-125 se dají sehnat do 900Kč

Elixiry na 5ku do 1200Kč

Elixiry na 4ku do 900Kč

SIT PowerWound Nickel 45 do 550Kč možná i 500Kč

Ono v USA záleží na tom jestli připočítají poštovné nebo ne, to je podle krámu kde se nakupuje a další věc je sales tax, něco jako daň v ČR která se někdy platí a někdy ne, cca 10% z ceny podle státu.

0 xLajků:

21

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Můžete se sami mrknout a třeba najdete i lépe smile

Ideálně když pošlete odkaz a já Vám budu moct zjístit přesou cenu.

0 xLajků:

22

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Mohu potvrdit perfektní spolupráci.
Měl jsem možnost odzkoušet některé basy, po telefonické dohodě, v Libhošti. Nástroje super, dokonce seřízené od kytaráře.
Bohužel (pro majitele HudBazaru) jsem potom vzal originál MM (paráda pro mne).

Fender Aerodyne Jazzbass, Homemade Jazz Bass fretles Lindy Fralin ,PB bass homemade, Kopie Rickenbacker china upgrade, Markbass MoMark 500, HOT 15",
0 xLajků:

23

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Rád bych to tu trošku oživil...

Jak je to s těma Elixírama? Za tuhle cenu bych si nakoupil asi menší zásobu:-)

Dingwall Combustion 5 Candy apple / G&L L2000 / KEEN Fender Precision Bass 4.str fretless / tc electronic Staccato´51 / 2x EBS NEO112 / Behringer BX 1200 / Korg Pandora PX5D / Darkglass B3K / BBE Sonic Stomp
0 xLajků:

24

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Memory napsal:

Musím znova pochválit Lukáše za perfektní spolupráci! Všem doporučuji!

...pamatuju si, jak jsem tu o něm psal prvně,...v souvislosti že tu někdo řešil jestli mu svěřit peníze na basu ze států,...a byli tu lidi, co na něj plivali aniž by ho znali. roll

0 xLajků:

25 Naposledy upravil: srs (19. 12. 2013 23.19:47)

Re: Zkušenost s hudbazar.com

Memory napsal:

No, to je už takový český folklór řekl bych

no jako folklór asi jo, sme tu prostě kurvy, já sem tuhle ostražitost po delším pobytu v zahraničí ztratil a po návratu zase hezky rychle nabyl...

peavey t 40, sx pj vwh, greco jb600n, yamaha pulser 450
peavey mark VIII xp, ampeg svt III pro, trace elliot 1248h, peavey mega sub 1x15BW
tech21 xxl, tc spectracomp, boss xl 20, digitech bp 80
0 xLajků: