1

Téma: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Ahoj,
jelikož teď budu mít trochu víc času - škola už mi odpadla, tak bych se rád zase věnoval fóru.
Zajímalo by mne co byste zde chtěli zlepšit a jakým směrem se ubírat. Nechci začít programovat něco co pak nikdo nevyužije, proto si chci nejdříve udělat malý průzkum.

Co vám zde chybí?
1) Novější verze fóra, která bude umět pluginy a tím zde bude možnost udělat PM, pořádnou Inzerci, lepší správu topiců (merge, split), lepší správu přečtených topiců, ankety atd.
2) Pořádná mobilní verze fóra (pokud hlasujete pro tohle, uveďte přes jaký mobil - iPhone a podobně se připojujete a jaký prohlížeč k tomu v mobilu máte.)
3) Desktopová verze fóra pro lepší prohlížení offline atd.
4) Vlastní videoportál a musicportál (asi sloučení s úložnou, takže i fotky) kam by si uživatelé nahrávali svá videa atd.
5) Váš návrh .....

Technické problémy, právní problémy, finanční problémy nechte stranou. Chci brainstorming, ostatní se bude řešit později až vybereme nějaký směr vývoje.

Díky všem za konstruktivní připomínky.
NO OFFTOPIC! PLEASE!

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

2

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Jediný co mi vadí je, že když si přečtu nějaký téma, tak ten příspěvek mám tak další půlhodinku furt označenej jako nepřečtenej, je to horzně matoucí a díky mý špatný krátkodobý paměti čtu některý příspěvky až 6x ... smile

Roland cube 100
Squier Vintage Modified Jazz Bass 2009
Bráník 10°
Music Man Club #6
0 xLajků:

3

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

simon napsal:

1) Novější verze fóra, která bude umět pluginy a tím zde bude možnost udělat PM, pořádnou Inzerci, lepší správu topiců (merge, split), lepší správu přečtených topiců, ankety atd.

Ahoj, PM nebo jakási forma chatu by se hodila. Ankety už jsou taková třešnička na dortu ale když bude zájem...:)

2) Na fórum chodím přes Nokii E61 a E51 a tahle verze co šlape teď mi připadá dostačující. Používám stock prohlížeče. Jen u E61 se nemůžu přihlásit:D

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

4

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

matezzz napsal:

Jediný co mi vadí je, že když si přečtu nějaký téma, tak ten příspěvek mám tak další půlhodinku furt označenej jako nepřečtenej, je to horzně matoucí a díky mý špatný krátkodobý paměti čtu některý příspěvky až 6x ...

To by řešila varianta 1)

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

5

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Paparatzzi napsal:

Ahoj, PM nebo jakási forma chatu by se hodila. Ankety už jsou taková třešnička na dortu ale když bude zájem...

Takže taky varianta 1), chat se tam da dodelat taky jako plugin.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

6

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Paparatzzi napsal:

2) Na fórum chodím přes Nokii E61 a E51 a tahle verze co šlape teď mi připadá dostačující. Používám stock prohlížeče. Jen u E61 se nemůžu přihlásit:D

Díky, zohledním to v případné verzi pro mobily.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

7

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Jasně, upgrade fóra- profily, SZ, klidně možnost schovat témata, který mě nezajímaj, hehe smile Feedbackovej plugin, co maj třeba na TB, je taky parádní.

takže 1.

0 xLajků:

8

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

matezzz napsal:

, že když si přečtu nějaký téma, tak ten příspěvek mám tak další půlhodinku furt označenej jako nepřečtenej, je to horzně matoucí

ja naopak ocenuju - kdyz se zasekam a vratim se ke cteni tak vim. Za mne PM a ankety, feedback taky dobry. Mobil neresim, jak tezke je zabudovat treba blokovani uzivatele, treba v topicu co si vytvorim a chcu nekomu zabranit psat tam cypoviny?

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

9

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Všechno jsou to velice dobré nápady.
Osobně bych uvítal nejvíc asi 1) pokud by to zahrnovalo například i lepší možnost vyhledávání - to se přiznám, že v současný době je docela opruz.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

10

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

to já sem s vyhledáváním naopak nadmíru spokojenej, mám pocit, že tohle je první forum, kde se dá použít smile

Roland cube 100
Squier Vintage Modified Jazz Bass 2009
Bráník 10°
Music Man Club #6
0 xLajků:

11

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Body 1 a 4...

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

12

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Axlík napsal:

Body 1 a 4...

taky tak... 4 bude asi náročnější na realizaci...

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

13

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

e.t. napsal:

jak tezke je zabudovat treba blokovani uzivatele, treba v topicu co si vytvorim a chcu nekomu zabranit psat tam cypoviny?

to by resil nejaky plugin, problem by to nemel bejt. technicky to jde. bylo by zajimavy, kdyby si kazdej uzivatel mohl spravovat svoje vlastni tema. ale asi az od nejake urovne a pod. chtelo by to zavest hodnoceni uzivatelu nejakymi body jak tu tenkrat bylo a podle toho uzivateli davat moznosti spravy topicu. taky by bylo dobre zavest hodnoceni jednotlivych temat a prispevku.

kurcatovium napsal:

Osobně bych uvítal nejvíc asi 1) pokud by to zahrnovalo například i lepší možnost vyhledávání - to se přiznám, že v současný době je docela opruz.

s vyhledavanim je obecne problem a nejsem si jist, jestli to novejsi verze uplne vylepsi. nicmene za pokus to stoji:) myslim ze vyhledavani od googlu dost nahrazuje zabudovane vyhledavani ve foru.


hofa napsal:

4 bude asi náročnější na realizaci...

to asi bude, ale bude to zalezet na tom jak moc megalomansky navrh si udelame:)

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

14

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

simon napsal:

to asi bude, ale bude to zalezet na tom jak moc megalomansky navrh si udelame:)

Nevím jestli to v době rajčete, youtube, bandzone atd má smysl+ta námaha a práce:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

15

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

simon napsal:

s vyhledavanim je obecne problem a nejsem si jist, jestli to novejsi verze uplne vylepsi. nicmene za pokus to stoji:) myslim ze vyhledavani od googlu dost nahrazuje zabudovane vyhledavani ve foru.

já už jsem to jednou psal, když vyhledávám přímo přes google(ne tim interním google okýnkem) tak toho najdu víc, myslim tim řetězec

site:baskytara.com *hledanej výraz*

no a od tý doby nemám s hledáním žádnej problém.

0 xLajků:

16 Naposledy upravil: OK (29. 06. 2010 11.33:06)

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Volitelnej rozšířenej textovej editor (ideálně i pro rychlou odpověď), snažší formátování textu, bulleted list, atp smile


Rolovací seznam stránek topicu (když jsem v topicu o stránkách 1 - 160 na první stránce, dostat se na 70. lze přímo jen přes zadání do web. adresy)


Možnost při prohlížení tématu přepnout na stromové řazení příspěvků (řazení dle reakcí) (he wink)


(jinak se mi líbí jednoduchost fóra a jeho "přívětivost" i na modemovym spojení, malejch obrazovkách.... takže pokud nové funkce, tak vypínatelné a takové, že když se vypnou, nezničí to smysluplnost tématu smile

CEILIN KAT IZ WATCHIN U MASTERBATE
0 xLajků:

17

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

OK napsal:

Volitelnej rozšířenej textovej editor (ideálně i pro rychlou odpověď), snažší formátování textu, bulleted list, atp smile

K tomu se přikláním také, a přidat nějaký editor určitě nebude problém. Ač BB code celkem ovládám, jsem od přírody línej tvor:-)

A ještě se vyjádřím k mobilní verzi: nezahrávej si s ohněm:-) Jednou do toho zabředneš a zblázníš se z toho:-) Mluvím z vlastní zkušenosti, v minulé práci jsme dělali nějaké aplikace přímo pro O2, a i samotné O2 si na rozpoznávání telefonů najímalo za velké peníze externí firmy, které jim vyvinuly taaaaaakhle dlouhý seznam ifů s user-agenty, podle kterých se pak přesměrovávalo na asi třicet různých verzí:-)

Takže suma sumárum - pokud se v tom budeš rýpat, nikdy to stejně neodladíš pro všechny telefony, v současné době je v tom pořádnej bordel. Takže bych radil základní pravidlo - pro mobily co nejjednodušší, čím jednodušší, tím je větší šance, že to pošlape. Já sem občas chodím přes Operu mini, a no problem...

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

18

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

rozhodne 1)
2) jenom pokud udelas primo aplikaci pro iPhone smile
3) je podle me zbytecne
4) nemaly ukol...

0 xLajků:

19

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

simon napsal:

bylo by zajimavy, kdyby si kazdej uzivatel mohl spravovat svoje vlastni
tema.

no ja primo nemyslel spravu. spis buttonek blokovat uzivatele, kdyby mi chtel megdo psat nejaky bludy v "mem" topicu. klidne by se zobrazil prispevek ale s nejakou hlaskou ja tomu ale houno rozumim ze jo... smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

20

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

no co se týče 4ky tak horzný to zase neni, na webu je free aplikace, co ti předělává jakejkoliv typ videa do flashe, takže stačí vyřešit jen zakompletování tohle do webu a pak nahrávání obrázků a je to pohoda. Trocha toho php sql a jávy na to bohatě stačí wink

Roland cube 100
Squier Vintage Modified Jazz Bass 2009
Bráník 10°
Music Man Club #6
0 xLajků:

21

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

jo trocha toho php, sql a javy a mas napsany treba facebook nebo sluzby google smile

0 xLajků:

22

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

druid napsal:

jo trocha toho php, sql a javy a mas napsany treba facebook nebo sluzby google smile

Líbí se mi, jak to nezasvěcení vidí jednoduše:-)

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

23

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

OK napsal:

Volitelnej rozšířenej textovej editor (ideálně i pro rychlou odpověď), snažší formátování textu, bulleted list, atp


Rolovací seznam stránek topicu (když jsem v topicu o stránkách 1 - 160 na první stránce, dostat se na 70. lze přímo jen přes zadání do web. adresy)


Možnost při prohlížení tématu přepnout na stromové řazení příspěvků (řazení dle reakcí) (he )


(jinak se mi líbí jednoduchost fóra a jeho "přívětivost" i na modemovym spojení, malejch obrazovkách.... takže pokud nové funkce, tak vypínatelné a takové, že když se vypnou, nezničí to smysluplnost tématu

Tohle vsechno budou resit pluginy. Takze to chce novou verzi fora.

kopyto napsal:

Takže bych radil základní pravidlo - pro mobily co nejjednodušší, čím jednodušší, tím je větší šance, že to pošlape. Já sem občas chodím přes Operu mini, a no problem...

S tim naprosto souhlasim. Videl bych dve verze. Jednu pro iPhone, Android a podobne telefony a pak verzi pro Operu a podobne prohlizece. Na tyhle veci uz dnes existuji frameworky, ktere mi velmi ulehci praci. Jsem linej takze to hrotit nebudu:)

e.t. napsal:

no ja primo nemyslel spravu. spis buttonek blokovat uzivatele, kdyby mi chtel megdo psat nejaky bludy v "mem" topicu. klidne by se zobrazil prispevek ale s nejakou hlaskou ja tomu ale houno rozumim ze jo...

jj i to by klidne slo.

kopyto napsal:

Líbí se mi, jak to nezasvěcení vidí jednoduše:-)

Zatim neresme technicke provedeni.Ale hlavne u toho videa to bude dost problem, co jsem se tak zajimal kolem tak to vetsinou chce nejakou podporu na serveru a tim vyssi naroky na finance. Nejlepsi by bylo vyuzivat sluzeb youtube, ale tam musime pocitat s cenzurou.



Nyni mi vsak jde o zajem. Zatim to vypada na novejsi verzi fora, do ktere pujdou jednoduse dodelavat funkce a zachova se rychlost, stabilita a jednoduchost. A dal bychom se mohli zamerit na nejakej videoportal a mobilni zarizeni.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

24

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Upgrade, upgrade wink Nejvíc se mi líbí verze fóra na http://zvukarina.cz pak docela i http://audioweb.cz . Zvukařina ruluje. Wisiwig text editor, ankety, pm, osobní profily(i když tam nejde óčkovat big_smile) , úložna (nahrát lze i při vkládání příspěvku) všecko tam funguje .. akorát tu úložnu nepřehnat s omezením. Udělat aspoň 800x600 + přidat třeba funkci automatického generování náhledového obrázku a kódu k němu ...

Ten editor - např tag [ b ] by se vložil buď na (před a za) označený text, nebo při neoznačeném jen první půlka na aktuální pozici kurzoru a po dopsání textu zmačknout znova a dovložila by se druhá. Je s tím pak skvělá práce!

Ale citaci, jak funguje zde bych zachoval smile Běžně funguje to, že se cituje automaticky celý příspěvek a muselo by se při zdejším ótéčkování pracně mazat "zbytečná" stať .. když se reaguje třeba jenom na jedno slovo smile

Video= joutube
Zvuky třeba stávající úložna, či nová s podobným přehrávačem jako teď.

Tím jsem vyčerpal moje návrhy.

0 xLajků:

25

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

jsem pro 1

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

26

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Mně chybí cosi jako "moje příspěvky". A teď nemyslím jen ten seznam témat v profilu kam jsem psal, ale aby ten seznam odkazů (chronologicky řazený od nejnovějších) vedl přímo na ten můj konkrétní příspěvek. Stává se mi, že chci někoho třeba odkázat na můj příspěvek, který je zároveň odpovědí na jeho novou otázku, ale nemůžu zaboha najít, kde jsem to psal, a to ani pomocí vyhledávání s vyplněním autora.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

27

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Verzia pre Iphone by mi bodla smile
PM by sa tiez zisla pre lepsiu inzerciu. smile


Dohnat sem viac slovakov big_smile=D predsa len si rozumieme a na SVK ziadne taketo forum nieje.

0 xLajků:

28

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Nieco ako "shoutbox" ma prave napadlo...pre rychli pokec.

0 xLajků:

29

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

kopyto napsal:

Líbí se mi, jak to nezasvěcení vidí jednoduše:-)

Mnok, zas až tak nezasvěcenej nejsem a s ohledem na to, že přesně tuhle funkci kámoš rozchodil během dne, nevidim v tom zase takovej problém pokud člověk ono zmíněný kódování ovládá

Roland cube 100
Squier Vintage Modified Jazz Bass 2009
Bráník 10°
Music Man Club #6
0 xLajků:

30 Naposledy upravil: Fuit (29. 06. 2010 20.35:49)

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Osobně mi nic nechybí. Jediné s čím tu mám problém jako uživatel je často vyhledávání. A to většinou hledám konkrétní topic nebo konkrétní diskuzi a často mám problém jí najít...

P.S.:nechť toto bráno jako lajcký podnět, jinak za forum milion palců nahoru!!!

Jinak co se týče grafiky, odkazů, uspořádání... spíš bych nic neměnil, tohle vypadá moc hezky, moderně, přehledně...

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

31 Naposledy upravil: Smaily (29. 06. 2010 21.20:44)

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

súhlasím, je to tu celkom fajn....pomohli by určite PM a odstránenie toho problému s tým, že téma aj po prečítaní ešte dosť dlho svieti ako neprečítaná (a mám pocit, že keď som tu týždeň nebol, nesvietlo mi všetko nové čo sa pridalo, len určitú dobu s5)...ináč podľa mňa dizajn stránky (resp. fóra) je super, to by som nechal ako je....

0 xLajků:

32

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Dizajn je vyborny...jednoduchy a prehladny...rychlo nacita aj cez mobilny prehliadac ktory fakci pomali.

0 xLajků:

33

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

matezzz napsal:

Mnok, zas až tak nezasvěcenej nejsem a s ohledem na to, že přesně tuhle funkci kámoš rozchodil během dne, nevidim v tom zase takovej problém pokud člověk ono zmíněný kódování ovládá

A mužeš mi poslat bližší info? Docela by mne zajimalo co presne pouzil a kde to využívá, případně jaké měl problémy při nasazování. Díky.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

34 Naposledy upravil: matezzz (30. 06. 2010 07.05:53)

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

simon napsal:

A mužeš mi poslat bližší info? Docela by mne zajimalo co presne pouzil a kde to využívá, případně jaké měl problémy při nasazování. Díky.

určitě, dneska se s nim uvidim, tak pak pošlu email
dokonce tu funkcionalitu zabudovával do internetovýho fóra a s ohledem na to, jakej je to jeliman, to určo zvládneš smile

Roland cube 100
Squier Vintage Modified Jazz Bass 2009
Bráník 10°
Music Man Club #6
0 xLajků:

35

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

matezzz napsal:

určitě, dneska se s nim uvidim, tak pak pošlu email
dokonce tu funkcionalitu zabudovával do internetovýho fóra a s ohledem na to, jakej je to jeliman, to určo zvládneš

smile tak pak napis. Docela mne to zajima. Diky.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

36

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

CharlesBass napsal:

Upgrade, upgrade  Nejvíc se mi líbí verze fóra na http://zvukarina.cz pak docela i http://audioweb.cz . Zvukařina ruluje. Wisiwig text editor, ankety, pm, osobní profily(i když tam nejde óčkovat ) , úložna (nahrát lze i při vkládání příspěvku) všecko tam funguje .. akorát tu úložnu nepřehnat s omezením. Udělat aspoň 800x600 + přidat třeba funkci automatického generování náhledového obrázku a kódu k němu ...

Zvukarina jeden na kompletne jinym systemu. Ale jednotlive funkce by mohli byt i zde. Docela zajimava byla ta myslenka, ze by si uzivatel mohl jednotlive moduly zapinat podle sebe. To se mi libi.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

37

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Tak kdy budeme PMovat? smile

0 xLajků:

38

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

davidak napsal:

Tak kdy budeme PMovat? smile

Sorry, byl jsem teď mimo. Zjistil jsem že PM(s) budu muset naprogramovat sám, že to tak bude nejlepší. Takže se do toho pustit, termín do konce srpna.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

39

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Ahoj Simone. Ten užívaný Yahoo! Media Player teď nějak nefachá pod Safari...

Spector Euro LX5 + Spector NS-5CR Fretless + TC RH450 + Soundelirium 12.1 + MXR M80 + Zoom B3n
0 xLajků:

40

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

1) Zmizne mi příspěvek, pokud během psaní přepnu nechtě stránku, na některé povely to nejde, ale bylo by možné listovat během psaní? PM by bylo fajn. A taky rank uživatele a hodnocení příspěvku. To se hodí. Počet příspěvků není dostatečný pro udělování ranku.
2)nevím
3)To by bylo fajn.
4)Vidím jako celkem zbytečnost, ale jak chceš.

0 xLajků:

41

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

jimmy napsal:

Ahoj Simone. Ten užívaný Yahoo! Media Player teď nějak nefachá pod Safari...

S tim asi nic moc neudelam, jelikoz je to sluzba treti strany.

Yetti napsal:

1) Zmizne mi příspěvek, pokud během psaní přepnu nechtě stránku, na některé povely to nejde, ale bylo by možné listovat během psaní? PM by bylo fajn. A taky rank uživatele a hodnocení příspěvku. To se hodí. Počet příspěvků není dostatečný pro udělování ranku.
2)nevím
3)To by bylo fajn.
4)Vidím jako celkem zbytečnost, ale jak chceš.

Diky za nazor, budu o tom premyslet.
Jen jsem nepochopil to zmiznuti prispevku a povely. Muzes to upresnit?

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

42

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

simon napsal:

Jen jsem nepochopil to zmiznuti prispevku a povely. Muzes to upresnit?

Nevím jestli to jde, ale myslel jsem kokrétně listování threadem s rozepsaným příspěvkem, který nezmizí. Teď, kdybych klikl na stranu jedna, to co sem rozepsal zmizí.

0 xLajků:

43

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Myslím, že když si otevřeš další okno(často kliknutí kolečka myši) je to nejlepší řešení smile

Gallien Krueger + MM... wink
0 xLajků:

44

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

D.V.B. napsal:

Myslím, že když si otevřeš další okno(často kliknutí kolečka myši) je to nejlepší řešení smile

+1 Přesně takhle to dělám taky.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

45

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Yetti napsal:

Nevím jestli to jde, ale myslel jsem kokrétně listování threadem s rozepsaným příspěvkem, který nezmizí. Teď, kdybych klikl na stranu jedna, to co sem rozepsal zmizí.

Bude nejlepsi, kdyz budes tema prochazet v dalsim tabu, tak jak psali kluci predemnou.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

46

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

simon napsal:

Bude nejlepsi, kdyz budes tema prochazet v dalsim tabu, tak jak psali kluci predemnou.

Jasně, to udělám, ale občas se překliknu. O nic vlastně nejde, byl to jen nápad :-)

0 xLajků:

47

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Yetti napsal:

Jasně, to udělám, ale občas se překliknu. O nic vlastně nejde, byl to jen nápad :-)

jasny diky za napad, promyslim jak by to slo udelat.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

48

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

simon napsal:

jasny diky za napad, promyslim jak by to slo udelat.

V práci to řešíme odděleným oknem s odděleným fokusem(C++), ale to už bych to raději nachal tak, než vytvářet dceřinné okno s přesným umístěním na stránce... Více méně mi příjde, že to není špatné ani teď. Nemusím si vymýšlet až takové nesmysly, sám to od zákazníků nemám rád.

0 xLajků:

49

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Koukám že zde přibily různobarevné kostičky, hezké a určitě potřebné. Nebo je to tu už dlouho?

Trace Elliot Club #4
Fender - Precision Bass home signature Steve Harris
Trace Elliot GP12 SMX 4x10, TE Elf, TE Transit B, LINE 6 Relay G30
Hraji v kapele http://bandzone.cz/chupacabra
0 xLajků:

50

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

morybundus 1 napsal:

V práci to řešíme odděleným oknem s odděleným fokusem(C++), ale to už bych to raději nachal tak, než vytvářet dceřinné okno s přesným umístěním na stránce... Více méně mi příjde, že to není špatné ani teď. Nemusím si vymýšlet až takové nesmysly, sám to od zákazníků nemám rád.

Jasny, ja bych to resil nejakym JavaScriptem. Nahodou se mi ten napad libi, mozna by ani nebyl tak slozity to napsat. Je fakt, ze kdyz clovek listuje dlouhym tematem a haze si citace s tim ze na ne pak odpovi a potrebuje se prekliknout na dalsi stranku, tak mu ani otevreni v novem tabu nepomuze...

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

51

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

morybundus 1 napsal:

Koukám že zde přibily různobarevné kostičky, hezké a určitě potřebné. Nebo je to tu už dlouho?

Jo tyhle blboviny jsou dneska v mode. Pridal jsem to tam vcera na rychlo,treba se to ujme. Je to hlavne k sireni tematu na facebook nebo k zaslani pomoci emailu a tak.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

52

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Tyjo takovejch ikonek, to je jak na pouti smile


Já bych rád, kdyby i při editaci příspěvku byl k dispozici panel pro automatický formátování textu- tlačítko IMG a tak. šlo by to?

0 xLajků:

53 Naposledy upravil: flachby (17. 09. 2010 20.23:51)

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

ja myslim, ze by bylo fajn mit predefinovana tlacitka s predvyplnenymi tagy. Myslim, jakoze, kdyz chci vlozit obrazek, kliknu dole pod okno na tu znacku img a automaticky by se v okne objevil cely uzavreny tag a na me by jiz bylo jen vlozit adresu obrazku, to same treba s tucnym textem, nebo code...

0 xLajků:

54

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Ok, promyslim to jak to udelat.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

55

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Ještě mě napadlo udělat nějakou úpravu, aby se postovaný obr fotky automaticky změnšovaly na nějakou standardní velikost- funguje to tak třeba na talku i basschatu. Ale jak, to netušim. A dělá to automaticky fórum i s potkama postnutejma zvěnčí smile

Ale to sou jen detaily, nezásadní.


P.S.  Třeba v tomhle postu to je  http://www.talkbass.com/forum/showpost. … stcount=10

0 xLajků:

56

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

davidak napsal:

Ještě mě napadlo udělat nějakou úpravu, aby se postovaný obr fotky automaticky změnšovaly na nějakou standardní velikost

To už by podle mě bylo lepší a jednodušší, kdyby se nahrávaly komprimované a v max povoleném formátu do úložny. Tak jak to dělá třeba rajče (pro naše východní sousedy paradajka). Asi jsi to takhle nějak geniálně jako já myslel Davide... :-)

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

57

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

davidak napsal:

Ještě mě napadlo udělat nějakou úpravu, aby se postovaný obr fotky automaticky změnšovaly na nějakou standardní velikost- funguje to tak třeba na talku i basschatu. Ale jak, to netušim. A dělá to automaticky fórum i s potkama postnutejma zvěnčí

Ale to sou jen detaily, nezásadní.


P.S.  Třeba v tomhle postu to je  http://www.talkbass.com/forum/showpost. … stcount=10

Nová verze fóra toto řeší, pokud je obrázek větší než šířka fóra tak se zmenší.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

58

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Ivo napsal:

To už by podle mě bylo lepší a jednodušší, kdyby se nahrávaly komprimované a v max povoleném formátu do úložny. Tak jak to dělá třeba rajče (pro naše východní sousedy paradajka). Asi jsi to takhle nějak geniálně jako já myslel Davide... :-)

Ted se ztrácim já. Jde vám o změnu rozměrů obrázku (výškaXšířka) nebo velikosti (bajty atd.)? Podle mne komprimace zalezi pouze na ulozisti, forum tohle resit z principu nemuze, jedine ze by obstaravalo samo funkci uloziste. Jak jsem psal ale vyse tak zmenseni rozmeru obrazku v zavislosti na sirce fora resi nova verze.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

59

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

davidak napsal:

Ještě mě napadlo udělat nějakou úpravu, aby se postovaný obr fotky automaticky změnšovaly na nějakou standardní velikost-

ASi jsem te uplne spatne pochopil. Ty by si chtel aby se vsechny obrazky na foru zmensovaly treba na velikost 100x100? V soucasne dobe se obrazky roztahnou na maximalni sirku fora, pokud jsou vetsi. Co je na tom spatne?

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků:

60

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Myslel jsem to tak jak jsem psal a pochopil jsi mě hned v prvním postu, Ivo mate smile

0 xLajků:

61

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

simon napsal:

Jak jsem psal ale vyse tak zmenseni rozmeru obrazku v zavislosti na sirce fora resi nova verze.

No tak to je paráda, takže je problém vyřešen!

davidak napsal:

Ivo mate

Nemam... A nemusíš mě vykat smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

62

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Ivo napsal:

Ivo mate

??

http://www.cojeco.cz/Attach/image/max/13/1197/13119731bd1394bc44d7f559ac462541.jpg

0 xLajků:

63

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

big_smile Ty volouši davidaku... Ivho Mate smile

Sandberg California TM2 5 str.; Lakland Skyline 55-02 Deluxe; Fender Jazz Bass (US 1976); EBS Gorm 350 (2x10"); EBS Neo Drome 150 (1x12"); EBS Microbass II Preamp/DI Box
http://www.sorryband.cz/
0 xLajků:

64

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Ahoj,nevím jestli to píšu do správné rubriky ale mám jeden zásadní problém. Vždycky v každé diskuzi narážím na odlišné názory a řeším na kolik vážně je brát. Jeden názor může napsat basák kterému je 40, má odehrány stovky koncertů a prošlo mu rukama x vybavení. NA druhou stranu mu pak může oponovat basák,který má 15tnáct,první BAchovku a první koncert ho teprve čeká.  Byla by fajn kdyby NĚjakým způsobem tohle šlo vidět hned na první pohled. Něco jako hodnocení uživatelů.

.
Například nově se přihlešující člen by napsal do registračního formuláře: je mi 20,mám odehráno 35 koncertů, prošel jsem 4ma kapelama, rukama mi prošly 3 baskytary a a 2 aparatury.  Na základě nějaké tabulky by se to vyhodnotilo a například tento středně pokročilý basák by dostal 4 hvězdičky z deseti a tyto hvězdičky by byly vidět u každého přízpěvku pod fotkou.

Nevím jak takovýto systém prakticky udělat,ale myslím že by to o hodně zvedlo úroveň fora.

Porta Inferi
0 xLajků:

65 Naposledy upravil: Štěpán Axman (22. 08. 2012 13.19:04)

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Nevim cece... Spis ti nezbyde nez na foru chvilku pobyt a udelat si o tech lidech usudek sam..

To ze mel nekdo spousty bas a aparatu ci hodne koncertu jeste neznamena, ze to co rika ma nejakou vahu.
To je to stejny jako z tebe VŠ neudela automaticky moudryho cloveka... A kazdej zname spousty VS vzdelanych co jsou v podstate blbci...

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

66 Naposledy upravil: Nook (22. 08. 2012 13.16:14)

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Bougi37 napsal:

Vždycky v každé diskuzi narážím na odlišné názory a řeším na kolik vážně je brát. Jeden názor může napsat basák kterému je 40, má odehrány stovky koncertů a prošlo mu rukama x vybavení. NA druhou stranu mu pak může oponovat basák,který má 15tnáct,první BAchovku a první koncert ho teprve čeká.  Byla by fajn kdyby NĚjakým způsobem tohle šlo vidět hned na první pohled. Něco jako hodnocení uživatelů.

no, já si zas tak nějak myslím, že tohle by bylo trochu na škodu, mě přijde fajn, že se to tu takhle pěkně mele...ony se ty názory a pravdy stejně vytříběj a vytříděj samy. Nehledě na to, že třeba v tématu "Pivo! Které?" je ti i Demeter Hellborg k ničemu smile
jé, axl je zas rychlejší sad Má holt víc odehráno... smile

educated in shopping and wasting time
blankly staring at the screens
am i already clever enough?

Duplo domeček fanclub #1
0 xLajků:

67

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Štěpán Axman napsal:

na foru chvilku pobyt a udelat si o tech lidech usudek sam..

souhlas

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

68 Naposledy upravil: Aidamos (22. 08. 2012 13.26:49)

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Chvilku tu bylo na fóru zavedeno hodnocení "kvality" příspěvků pomocí plusů a mínusů, ale zrušilo se to a myslím, že to bylo dobře. Jinak myslím, že obrázek o člověku se dá udělat i z několika málo příspěvků. Navíc je tu sekce Profily uživatelů, tam se dá taky občas leccos vyzvědět.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

69

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Štěpán Axman napsal:

na foru chvilku pobyt a udelat si o tech lidech usudek sam..

Aidamos napsal:

Navíc je tu sekce Profily uživatelů, tam se dá taky občas leccos vyzvědět.

Nook napsal:

já si zas tak nějak myslím, že tohle by bylo trochu na škodu, mě přijde fajn, že se to tu takhle pěkně mele

samé krásné pravdy big_smile

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

70

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Štěpán Axman napsal:

To je to stejny jako z tebe VŠ neudela automaticky moudryho cloveka... A kazdej zname spousty VS vzdelanych co jsou v podstate blbci...


Zkus to nadhodit s Hansem tohle téma smile Souhlasím s tebou a s panem bakalářem mahdalem jsme o tomhle měli docela vášnivou diskuzi smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

71

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

spider napsal:
Štěpán Axman napsal:

To je to stejny jako z tebe VŠ neudela automaticky moudryho cloveka... A kazdej zname spousty VS vzdelanych co jsou v podstate blbci...


Zkus to nadhodit s Hansem tohle téma smile Souhlasím s tebou a s panem bakalářem mahdalem jsme o tomhle měli docela vášnivou diskuzi smile

Jj, slysel jsem smile

No debata na tema blbosti vseobecne by byla na dlouho a bezvysledne, navic by do ni urcite zacali prispivat i nejaci blbci a zacalo by se to tocit v kruhu smile
Proste je treba mit rad vsechny, byt mily a laskavy vuci celemu svetu a ma clovek klid smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

72

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Štěpán Axman napsal:

Proste je treba mit rad vsechny, byt mily a laskavy vuci celemu svetu a ma clovek klid smile

No, to sem zkoušel (jen chvíli samozřejmě) a nefunguje to smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

73

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Ja jsem pro zavedeni zpatky toho plusovani a minusovani (dostanu pak zpatky svych 9 plusu?) tongue


Štěpán Axman napsal:

To je to stejny jako z tebe VŠ neudela automaticky moudryho cloveka... A kazdej zname spousty VS vzdelanych co jsou v podstate blbci...

Ahoooj!

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

74

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Návrh pro administrátora Simona: nešly by zvětšit rozměry pro fotku/obrázek uživatele? Je to omezeno na nějakých 100x120 pixelů, což mi přijde málo. Ideální by bylo, aby mohla být fotka stejně široká, jako celý ten levý sloupeček s údaji o uživateli. Výšku bych asi nějak rozumně omezil, ale taktéž by neuškodilo malé navýšení.

0 xLajků:

75

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Zdá se mi to zbytečné, užitek žádný a jen by to zabíralo místo

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

76

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Tak jde přibližně o 2 cm na monitoru do šířky ve stejně nevyužitém prostoru šedého pozadí a o přibližně 1 cm směrem dolů. Člověk má třeba nějaký nápad na dobrou fotku/kompozici, ale v tom mikroobrázku se to ztratí. Tak proto.

0 xLajků:

77

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Myslím spíš místo na serveru než na monitoru smile A přece jenom tady chceš spíš diskutovat než si hrát s grafikou ne? Na to jsou asi lepší místa než basácké forum  http://www.deviantart.com/

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

78

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Paparatzzi napsal:

Myslím spíš místo na serveru

Je rok 2013

Music Man Club #13
Sterling by Music Man Ray34CA, Fender Rumble 500c
0 xLajků:

79

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Koukal jsem do kalendáře a vida, máš pravdu

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

80

Re: Průzkum: Rozvoj fóra Baskytara.com

Misto na serveru je podle hostingu neomezeny.

@tomas: napis mi kolik pixelu na sirku a na vysku by mel mit podle tebe idealni prostor pro avatar.

Kopie Peavey Fokus, snímače PJ Bartolini v dřevěných HB custom pouzdrech by Spider.
CORT SJB6FX FL link
BN112H - kombo mosfet 200W, 1x12" neodym + piezo link
0 xLajků: