1

Téma: Potahovane struny

Pratele docela by se hodil prehled potahovanejch strun. Docela se s tim roztrh pytel a uz skoro kazdej vetsi vyrobce dela nejakou svoji verzi. Kdyby se to toho nekdo ujal a udelal strucnej prehled big_smile.. pokud ne tak se na to nekdy vrhnu ale nevim kdy big_smile.

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

2

Re: Potahovane struny

nikdo nic tak si tu hodim monolog .. smile
http://www.daddario.com/DADProductDetai … Long_Scale
natah sem to na roadstara a prvni dojmy v pohode narozdil od elixiru tam neni nekej potah nejak znat (kdovi jestl tam je ) ale na omak sou trosku gumovejsi ale ne tak drsny jako DR BB ani tak klouzavi jako elixiry.. podle obrazku je ta technologie spis ala DR teda potazenej tenomotavaci drat...
a prvni dojmy zatim v pohode prijemnej cinkave teplej zvuk jako by clovek od niklovek cekal.. vsechny struny hrajou tak uvidime jak to bude s tou zivotnosti ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

3

Re: Potahovane struny

tak ti tu přidam jedny ne moc drahý do party
http://www.prag-info.cz/_shop/Struny+ba … 24603.html

nefunguje ti kubo ten odkaz

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

4

Re: Potahovane struny

hej dobrý! tak šup šup zkusit a dát vědět wink

0 xLajků:

5

Re: Potahovane struny

já teď nedávno na basku natáh tyhle struny: http://www.thomann.de/cz/elixir_stainle … _light.htm

docela novinka od elixiru, tak jsem ji chtěl zkusit, protože pro moje ucho ty původní niklový potahovaný nebyly až tak úplně to pravý ořechový... ale s tímhle jsem spokojen a pokud vydržej 3/4 roku tak to bude paráda... ty první (niklový potahovaný) mám už rok a půl a na druhý basce valej dál... :-) pořád cinkavější a dravější, než jakýkoli jiný nepotahovaný struny včetně DR Neon - 2-3 měsíce a jsou jak guma... po vyvaření by to asi sloužilo dál... ale nějak mě nebaví to sundávat a nandávat.. takže zůstávám u elixiru :-)

Trace Elliot Club #7
Peavey Cirrus USA Walnut/Wenge r.v.1998
bedny - Trace Elliot 1048h a 1518 , preamp - SWR Grand Prix, v efektovce - Tech21 PSA1.1, bezdrát - Sennheiser EW100 G2, ladička - Korg DTR 1000, zesák - Solton aa Craaft - MOS-FET - 800W
      prodávám: Trace Elliot BLX80 GP7SM a Ampeg SVP Pro
0 xLajků:

6

Re: Potahovane struny

Objevil jsem další potahované struny. Rotosound Nexus Bass. Mají na sobě černý polymer.
http://www.rotosound.com/nexus_bass.php

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

7

Re: Potahovane struny

Aidamos napsal:

Objevil jsem další potahované struny. Rotosound Nexus Bass. Mají na sobě černý polymer.
http://www.rotosound.com/nexus_bass.php

to vypada dobre jenom to nekde este najit jak to vypada big_smile
uz to mam !! Lovely!!!! koupim big_smile jenom otazka jetli sou to ocel nebo nikl ?? yikes
http://www.electromarket-pics.co.uk/images/large/NXB40.jpg

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

8

Re: Potahovane struny

m3 napsal:

koupim

Já bych se trochu bál toho "nezemění", ale je fakt, že s tím jsem měl problém jen u čistě nylonového opředení, u potahovaných DR ani u Elixírů jsem si tohoto problému nevšiml.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

9

Re: Potahovane struny

ja jo u elixiru na 51...

btw tu thomana maji i kategorii potahovany struny http://www.thomann.de/cz/potazene_%20st … ytary.html

btwII zkouseli ste nekdo na kytare potahovany struny nebo vasi kytaraci?

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

10

Re: Potahovane struny

m3 napsal:

ocel nebo nikl

aha takze neco mezi http://www.nealloys.com/52_alloy.php

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

11

Re: Potahovane struny

Možná blbej dotaz, ale celkem by mě zajímalo když ten potah opotřebením opadává zda to nedělá bordel na světlým hmatníku nelakovaným

"Music is the only thing keeping the planet together"

Warwick Corvette, Markbass LM Tube, Markbass NY 121, Warwick BC 10
0 xLajků:

12

Re: Potahovane struny

mno skus vzit naky plasty rozsupuj je na minikousky a tri s tim to drevo ... big_smile okzna kdyz budes mit velikou kliku vyloudis malej naboj staticky elektriky ale to je asi tak vsechno...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

13

Re: Potahovane struny

m3 napsal:

zkouseli ste nekdo na kytare potahovany struny nebo vasi kytaraci

jo ruzove neony DRka. jeste tristnejsi zkusenost, nez s basovyma - tenke neopredene struny jenom striknute - za dve zkosky komplet dolu barva, pak se zacaly trhat ludry komplet vsechny...

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

14

Re: Potahovane struny

e.t. napsal:

jo ruzove neony DRka. jeste tristnejsi zkusenost, nez s basovyma - tenke neopredene struny jenom striknute - za dve zkosky komplet dolu barva, pak se zacaly trhat ludry komplet vsechny...

ja sem koupil tatkovi elixiry na akustiku ale kde je jim konec netusim.. hmm ty b mohli bejt lepsi ptevi jenom ten jejich igelit je pruznejsi...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

15

Re: Potahovane struny

Aidamos napsal:

Objevil jsem další potahované struny. Rotosound Nexus Bass. Mají na sobě černý polymer.
http://www.rotosound.com/nexus_bass.php

jo sem to sem ani nenapsal ale ve stredu by mi meli prifrcet 3 sady kamos byl zrovna za pritelkou v NY  tak mne jedna sada vysla na cca 650 .. pokud mu teda nestrati kufr nebo nenaparej clo...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

16

Re: Potahovane struny

Tak se pak poděl o zkušenosti, jak to hraje, jak je to moc šprckoidní a tak.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

17

Re: Potahovane struny

http://vpub.boyd-printing.com/display_a … id=1115676
veľmi zaujímavé!

0 xLajků:

18 Naposledy upravil: Tiger (17. 07. 2012 22.29:51)

Re: Potahovane struny

Zajímavý článek..

jinak taky přemejšlim o nějakejch černejch..teda jeslti to má smysl smile

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

19

Re: Potahovane struny

Faky77 napsal:

http://vpub.boyd-printing.com/display_a … id=1115676
veľmi zaujímavé!

necet sem to cely jen prvi vetu a posledni odsavec ..ale to uz sme tu resili nekde... mne elixiry delali na P51 neplechu DR black beauties prekvapive tolik ne ..ale zavodne stejnehraju na basu s aktivnima prez kobylu nezemenejma humbacema .. tak mi to muze bejt jedno smile ..  ty coated dadaria sem na 51 nezkousel .. mozna to udelam...


Tiger napsal:

o nějakejch černejch..teda jeslti to má smysl

tak na tom tvym speslovi jestli jedes na oba snimace  by problem s brumem nemel moc bejt.. jenom teda na palisandrovym hmatniku to neni ak hezky na javorovym to vypada skvele smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

20 Naposledy upravil: Tiger (18. 07. 2012 08.03:29)

Re: Potahovane struny

m3 napsal:

na javorovym to vypada skvele

To je pravda, jinak já hraju jen klasicky na jeden snímač aka precision.. stejně se budu poohlížet časem po nějakym čistokrevnym usa preclovi ale:)
Ty černý asi vyzkoušim DR

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

21

Re: Potahovane struny

Tiger napsal:

Ty černý asi vyzkoušim DR

mno nevim ja mel 4ry a 2je nehrali vubec a 2je se velmi rychle vycinkali... dneska zkusim ty rotosoundy a uvidim ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

22

Re: Potahovane struny

m3 napsal:

dneska zkusim ty rotosoundy a uvidim ...

ok,počkám na reference Rotosoundů, já měl rotosound jednou a asi byly jedny z nejlepších strun co jsem měl..

btw.jak často měníš struny simtě? big_smile

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

23

Re: Potahovane struny

m3 napsal:
Tiger napsal:

Ty černý asi vyzkoušim DR

mno nevim ja mel 4ry a 2je nehrali vubec a 2je se velmi rychle vycinkali... dneska zkusim ty rotosoundy a uvidim ...

ja uz pouzil 5 sad. mam jeste 4 sady v zasobe a nemuzu si je vynachvalit

0 xLajků:

24

Re: Potahovane struny

Tiger napsal:

btw.jak často měníš struny simtě? big_smile

když má někdo dvanáct bas tak může měnit furt smile

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

25

Re: Potahovane struny

olaf napsal:

když má někdo dvanáct bas tak může měnit furt smile

tak tak big_smile na koncertni base mam momentalne asi 2roky stary elixiry big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

26

Re: Potahovane struny

tak sem natah nexusy na roadstara na prvni pohled nebejt "omotavek" sou k nerozeznani od DR BB, na druhej se zda ze sou lesklejsi i na na dotek pusobi klouzaveji, to je docela prijemny u BB mi pri delsim hrani zpocenejma rukama trosku drhly prsty. Zvukove je na nich znat ze je to slitina oceli s niklem.. teda zni to tak trochu mezi je to   vic "jasnejsi" a "uzsi" zvuk nez niklovky ale "teplejsi" a min "sterilni" nez ocelky .. takze zatim docela spokojenost cinkaj jak o zivot, ale to BB delali ze zacatku taky tak uvidime jak dlouho jim to vydrzi...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

27

Re: Potahovane struny

O.Neill napsal:

já teď nedávno na basku natáh tyhle struny: http://www.thomann.de/cz/elixir_stainle … _light.htm

Jak jsi po pár měsících spokojený? Budu muset v dohledné době pořídit novou sadu a toto je horký kandidát. Splnilo to očekávání?
Dík!

Čtyři jsou nejvíc - výjimkou je jen Gibson G3!
0 xLajků:

28

Re: Potahovane struny

No tak kdyz taky hrajes 5 zkousek jenom na Géčko tak to se nedivím smile

0 xLajků:

29

Re: Potahovane struny

mareshak napsal:

takhle vypadaly moje red dr asi po 5ti zkouškách

mareshak napsal:

asi dost záleží na potu

Když jsem měl tyhle rudý ďábly, tak takhle zdaleka nevypadaly ani po dvou měsících.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

30

Re: Potahovane struny

Aidamos napsal:
mareshak napsal:

takhle vypadaly moje red dr asi po 5ti zkouškách

mareshak napsal:

asi dost záleží na potu

Když jsem měl tyhle rudý ďábly, tak takhle zdaleka nevypadaly ani po dvou měsících.

možná to nebylo 5 zkoušek, ale dýl jak měsíc jsem je tam fakt neměl..
já to pak hned sundal, ten zvuk mi sral, mam je eště někde doma v šupleti

a to géčko je podle mýho potažený jiným způsobem (asi kvůli tloušťce) než ostatní struny, bylo to i vidět na tom povrchu, že je o dost slabší,
proto šlo takhle do kopru .. .. ..  to jen pro URa, páč někdy hraju i na jiný struny :-)

0 xLajků:

31

Re: Potahovane struny

no ono tendle styl kdy je jadro obalenypotazenym dratem je asi celkove dost na prd .. ty rotosoundy to maj stejne a taky mi pride ze ta zivotnost neni u nich nejaka lepsi nez u obyc strun mozna i horsi.. teda ale tas asi lepsi nez DR.. aspon teda posuzuju podle 4 sad DR BB a 3 sad nexu a to sem na to nehral nejak moc spis doma a sem tam na naky zkousky a par koncertu kdyz to porovnam s elixirama kery hrajou po roce s prehledem lip nez vysezmineny cernaky po mesici .. ..ale zas sou cerny no big_smile a na retro base stejne nejde o nakej hifi cinkot..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

32

Re: Potahovane struny

m3 napsal:

kdyz to porovnam s elixirama kery hrajou po roce s prehledem lip nez vysezmineny cernaky po mesici ..

fakt?
jestli jo tak ty elixíry jsou asi jediná volba jak tak koukám cool

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

33

Re: Potahovane struny

No měl jsem na jb asi rok a půl 45ky elixíry, a hráli líp než 4 měsíce staré černé drka

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

34 Naposledy upravil: Kubš (10. 09. 2012 22.18:17)

Re: Potahovane struny

Mám objednány Galli pro coated...tak sem zvedav.
Cena cca 750, mohla by to byt dobra alternativa k Elixirum...
Jinak průser s DR, bůhví jaky lezaky ste měli, maj ted novy potahovany...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

35

Re: Potahovane struny

Tiger napsal:

fakt?
jestli jo tak ty elixíry jsou asi jediná volba jak tak koukám cool

já mám podobnou zkušenost...

0 xLajků:

36

Re: Potahovane struny

Což je ovšem smutný...

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

37

Re: Potahovane struny

ja mam doma sadu elixirov, ktore mozu mat uz tie 4 roky, mozno viac, nebol som ich povodny majitel, ked som ich daval dole z basy, boli uz dost vyhrate, ale tak nevyhodil som ich, s tym ze sa mozu zist, nedavno som ich znovu natiahol, cinkajuci zvuk tam bol opat a dalsi mesiac pekne drzal smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

38

Re: Potahovane struny

Jaralaf: nemůžu si je vynachválit, asi druhý, možná třetí struny, co mi seděj zvukově, ale první co hrajou a hrajoou a nemusím měnit, prát, vařit a podobně... prostě bezúdržbový a sem spokojenej... narozdíl od niklovek Elixiru se mi ty stainlessky zvukově líběj mnohem víc :-) a prozatím se dokonce ani chlupatění nekoná.. ale je pravdou, že jsem poslední dobou spíš jen víkendovej hráč (a to jen jeden den big_smile )
btw: cca před měsícem jsem si chtěl poslechnout svůj new preamp jak to valí z PA a zvukař na mě: no jo, nový struny, viď? big_smile jsem se zasmál a odpověděl jsem: jo tak dva měsíce smile

Trace Elliot Club #7
Peavey Cirrus USA Walnut/Wenge r.v.1998
bedny - Trace Elliot 1048h a 1518 , preamp - SWR Grand Prix, v efektovce - Tech21 PSA1.1, bezdrát - Sennheiser EW100 G2, ladička - Korg DTR 1000, zesák - Solton aa Craaft - MOS-FET - 800W
      prodávám: Trace Elliot BLX80 GP7SM a Ampeg SVP Pro
0 xLajků:

39

Re: Potahovane struny

tak rotosound nexus bych priradil do jednoho pytle s black beauties.. natah sem je na roadstar hral sem na to asi 4 koncerty a pak sem to pucil na 14 dni kytarakovi co na to nahraval naky podklady pro zabavovku a kdyz to vratil tak to ted zni jak guma od trenek hmm leda  ze by se ty struny spachali sebevrazdu kvuli tomu co se na ne hralo big_smile .. ale spis proste to moc nefunguje ... hmm

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

40

Re: Potahovane struny

olaf napsal:

tak ti tu přidam jedny ne moc drahý do party
http://www.prag-info.cz/_shop/Struny+ba … 24603.html

UR napsal:

hej dobrý! tak šup šup zkusit a dát vědět wink

Stále by mě zajímala odpověď (zkušenost s potahovanýma Galli Pro Coated)

0 xLajků:

41 Naposledy upravil: Dragunov (22. 05. 2013 20.01:39)

Re: Potahovane struny

Mě by zajímaly tyhle Pyramidy... http://www.thomann.de/cz/pyramid_black_wires_45_130.htm u nás se to moc nevidí.
A dokonce u nepotahovanejch Hčko .140 cool

Spector Rebop 4, Kodiac 100W celoflaška + box JanecOrange 2*12
0 xLajků:

42

Re: Potahovane struny

UR napsal:

Stále by mě zajímala odpověď (zkušenost s potahovanýma Galli Pro Coated)

mám je na base o něco dýl jak čtyři měsíce a dojem je takovej rozpačitej,furt to sice hraje dobře,dynamiku to má,nechlupatí jak elixíry...ale elixíry to nejsou,no yikes

0 xLajků:

43

Re: Potahovane struny

O.Neill napsal:

zvukař na mě: no jo, nový struny, viď?

To s Elixíry znám. smile Jinak ty ocelovky už mám taky asi tři měsíce na base a spokojenost veliká.



Dragunov napsal:

Mě by zajímaly tyhle Pyramidy...

Sice neznám konkrétně potahované Pyramidy ale kdysi jsem chtěl experimentovat a nějaké niklové Pyramidy jsem testoval a nějak jsem se s nimi nemoh domluvit. Měly takové podivné alikvoty, že mi to přišlo, že neladí už jako nové. Hlavně E a H. I když to mohla být jen tato konkrétní sada, tak mě to trošku odradilo.

Čtyři jsou nejvíc - výjimkou je jen Gibson G3!
0 xLajků:

44

Re: Potahovane struny

http://www.notreble.com/buzz/2013/06/22 … -def-line/

tak DRka už nově dělají i v bílé... že bych jim dal ještě jednou šanci na Bacchuse?

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

45

Re: Potahovane struny

hofa napsal:

http://www.notreble.com/buzz/2013/06/22 … -def-line/

tak DRka už nově dělají i v bílé... že bych jim dal ještě jednou šanci na Bacchuse?

sem zvedav jak na base budou vypadat, uz jsou koupene wink

0 xLajků:

46

Re: Potahovane struny

ja ty potahovany DRka nejak nemusim mel sem asi 4 sady a vsechny hrozne brzo chciply v porovnani s elixirama .. pride mi ta zivotnost tak na urovni normalnich strun mozna i horsi.. a este drhnou hmm .. to uz mi prijdou lepsi rotosoundy ty sou stejne nahovno ale klouzavejsi smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

47 Naposledy upravil: pekelnik (25. 07. 2013 10.45:37)

Re: Potahovane struny

m3 napsal:

vsechny hrozne brzo chciply v porovnani s elixirama .. pride mi ta zivotnost tak na urovni normalnich strun mozna i horsi

souhlas.
trošku podobnou zkušenost mám s coated Galli,přijde mi že taky vydrželi jak ty jejich normální...
takže za mě,kdybych to měl nějak seřadit tak takhle:
elixíry>>galli coated>>dr coated

0 xLajků:

48

Re: Potahovane struny

pekelnik napsal:

elixíry>>galli coated>>dr coated

galli sem nemel ale mel sem dadaria.. a ty relativne vydrzeli docela dlouho ale taky mi u jedny sady nejak podivne odeslo E.. resp sada furt cinkala ale to E a i trochu A byli takovy bezbarvy.. takovej neplnej ton.. 
btw ale ty DR-bb i Rotosound nexus ze zacatku zni pekne rek bych lip nez elixiry ale proste odejdou elixiry drzej..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

49 Naposledy upravil: FunkyMonk (25. 07. 2013 12.14:39)

Re: Potahovane struny

m3 napsal:

odeslo E.. resp sada furt cinkala ale to E a i trochu A byli takovy bezbarvy.. takovej neplnej ton.. 

ja mam teraz rovnaku skusenost s klasickymi Daddarkami - nikel ... vsetky struny v pohode cinkaju, (po asi 2 mesiacoch a osetrovanim fast fretom) ale Ecko moc nevydrzalo a kratko po natiahnuti prestalo "barvito" hrat

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

50

Re: Potahovane struny

FunkyMonk napsal:

ale Ecko moc nevydrzalo a kratko po natiahnuti prestalo "barvito" hrat

to mi přijde u daddario jako standart big_smile

0 xLajků:

51

Re: Potahovane struny

pekelnik napsal:

to mi přijde u daddario jako standart

kks, asi ano... kazdopadne som s tymi strunami cena/vykon spokojny smile ale nabuduce mozno skusim Fenderky, konecne big_smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

52

Re: Potahovane struny

valec1 napsal:
hofa napsal:

http://www.notreble.com/buzz/2013/06/22 … -def-line/

tak DRka už nově dělají i v bílé... že bych jim dal ještě jednou šanci na Bacchuse?

sem zvedav jak na base budou vypadat, uz jsou koupene wink


Kde si ich zohnal, neviem ich nikde najst

0 xLajků:

53

Re: Potahovane struny

Čaupárky napsal:
valec1 napsal:
hofa napsal:

http://www.notreble.com/buzz/2013/06/22 … -def-line/

tak DRka už nově dělají i v bílé... že bych jim dal ještě jednou šanci na Bacchuse?

sem zvedav jak na base budou vypadat, uz jsou koupene wink


Kde si ich zohnal, neviem ich nikde najst

USA wink

0 xLajků:

54

Re: Potahovane struny

Tam som ich nasiel aj ja, poradte nieco co sa da u nas zohnat,hladene alebo potahovane,co vydrzia a ocakavam od nich zvuk co najplizsi kontrabasu B-) popripade naky efekt k tomu hmmm?

0 xLajků:

55

Re: Potahovane struny

Čaupárky napsal:

Tam som ich nasiel aj ja, poradte nieco co sa da u nas zohnat,hladene alebo potahovane,co vydrzia a ocakavam od nich zvuk co najplizsi kontrabasu B-) popripade naky efekt k tomu hmmm?

tak a ted vis kde koupit :-)

0 xLajků: