901

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

No je taky dutej smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

902

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Aidamos napsal:
tmik napsal:

abych řek pravdu, nechce se mi do basy vrtat (s mojí šikovností)

Nejlepší zvuk na MusicManu je stejně nad snímačem nebo těsně před ním. Proč si prostě palec neopřeš o ten snímač? Doporučuju zvyknout si na opření o Háčko těsně u snímače, už jen kvůli nežádoucímu přeznívání (rozechvění).

....to je pravda,...ale občas mě baví něco hrát na tom MM právě hodně u krku.Je to sice jen málo, ale klidně bych tam tu opěrku dal, kdyby to bylo z něčeho kvalitního. smile

0 xLajků:

903

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Aidamos napsal:

Háčko těsně u snímače, už jen kvůli nežádoucímu přeznívání (rozechvění).

osobne som s tymto nikdy nemal problem, ale ked teraz hravam na tom MTD ktory ma ten HB, to preznievanie zacina robit dost neplechu (co sa mi ani nahdou nestava ani u 6strunky), takze teraz si tiez zvykam na palec oprety o Hacko, Ecko

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

904

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Paparatzzi napsal:

No je taky dutej smile

...hm, myslel jsem si to. hmm Ten Fendráckej je navíc takovej dost měkej. sad Já jsem si asi 3x dělal tu opěrku z takové té pevné umělé hmoty, jak byli ty nože-držátka jídelních příborů v jídelnách atd. Měl jsem to třebas i na pádle (B2H),...ale je s tím dost práce z té rukojeti toho nože udělat špalík a už se mi to nechce dělat. roll

http://www.mojemusic.hu.cz/Slo%9eka%20Matess/08.jpg

0 xLajků:

905

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Matej napsal:

nože-držátka jídelních příborů v jídelnách

ja mam doma este opierku ktoru som robil z rucky umelohmetnej naberacky lol

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

906

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Jo je taky docela měkoučká ale na hraní to nemám takže nasrat, ono když sem s tím ještě hrál tak mě to ani nevadilo, s tím nožem to je kdyžtak dobrej tip ale srát by se mi s tím nechtělo big_smile  Epesní leskymo big_smile a big_smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

907

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

FunkyMonk napsal:
Matej napsal:

nože-držátka jídelních příborů v jídelnách

ja mam doma este opierku ktoru som robil z rucky umelohmetnej naberacky lol

...jenomže ono už ten nůž neseženeš. hmm Říkal jsem i kamarádovi kterej má hospodu-jsem si myslel, že tam tydlety "družinový" příbory bude někde mít a prd. roll

0 xLajků:

908

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

radoozz napsal:

Sorry za trochu toho OT ale proč ses ho zbavoval?.

Protože jsem chtěl MM a neměl jsem dost peněz na to nechat si obojí.. A teď toho vůbec nelituju.. Sandberg California JM5 je skvělá basa (nebo teda ta má byla), ale tenhle Stingray tlačí daleko víc a pro mě má prostě hezčí charakter a i vzhledově se mi líbí víc, pro mě ve všem plus!! (Je i lehčí a nepřepadá na hlavu) Takže PROTO :-)

MM Stingray 5 (1 humbucker, maple neck), Ampeg BA 115, MY STRAP popruh, bezdrátový odposlech LD MEI 100, korg pitchback.
0 xLajků:

909

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Tak dneska mi dorazil Sterling Ray 35, tak přihodím pár prvních fotek po vybalení smile

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/17770_506285099392531_767691674_n.jpg
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/251156_506285162725858_1413551149_n.jpg

0 xLajků:

910

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Medak.H: A odkud jí máš?...a co jinak, spokojenej? smile Jinak gratulace,...moc pěkná. smile

0 xLajků:

911

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Medek.H napsal:

Tak dneska mi dorazil Sterling Ray 35, tak přihodím pár prvních fotek po vybalení smile

http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/17770_506285099392531_767691674_n.jpg
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/251156_506285162725858_1413551149_n.jpg

a hele, skorosoused ... tak si ji užij ve zdraví! :-)

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

912

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Matej napsal:

Medak.H: A odkud jí máš?...a co jinak, spokojenej? smile Jinak gratulace,...moc pěkná. smile

Mám jí od Lukáše, jako jí máš ty a Pepaol smile. Je to prakticky novej nástroj a za ty peníze je to uplně užasný smile. Mám jí doma první den, tak se zatím jen tak seznamujem. Přišla s ještě docela silnou baterií a struny taky ještě hrajou. Aš si pozvyknu na 5tou strunu, seřídím jí a případně něco víc napíšu a nahraju smile. Jinak když jsem jí píchl do PC, tak se mi to fakt hooodně líbilo smile. Ten zvuk co žeru z toho leze smile, paráda.

0 xLajků:

913

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

mne porad lakaj ty CA ..grrr
ale gratuluju a preju at hraje..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

914 Naposledy upravil: Matej (10. 12. 2012 20.09:30)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Medek.H napsal:

Mám jí od Lukáše, jako jí máš ty a Pepaol smile. Je to prakticky novej nástroj a za ty peníze je to uplně užasný smile

...tak to mě těší,...že už tu tři basáci máme basu za parádní love od člověka, od kterého by si Kubš-jak psal neobjednal ani Ň. wink To bylo řečí (už ani nevím v jakým vlákně to bylo) jak vás okrade a jak je divnej. hmm

0 xLajků:

915

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Matej napsal:

...tak to mě těší,...že už tu tři basáci máme basu za parádní love od člověka...

Nevím, co je na tom tak super, že tě to těší.

Matej napsal:

od člověka, od kterého by si Kubš-jak psal neobjednal ani Ň

Ani já ne. Na co platit mezičlánek navíc s čekačkou 3 měsíce nebo kolik?

Matej napsal:

To bylo řečí (už ani nevím v jakým vlákně to bylo) jak vás okrade a jak je divnej.

Nic takovýho tu nikdo nepsal. Možná tak to, že si to za stejný (anebo spíš lepší) prachy může člověk sehnat sám, pokud není línej.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

916

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Kurcatovium: Tak každej nemá kontakty, nebo prostě jen zkušenosti si to sehnat ze států sám,...takže mě prostě přijde fajn, že mám od někoho basu co se u nás prodává za 25 dovezenou ze států přes někoho za 12.Nebo myslíš že to není dobrej kauf? Nehledě na to, že s tím chlapíkem jsem mluvil u něj doma a věřím tomu, že si zatím jen buduje klientelu a ne balíkové kšefty,...páč mi povídal, že by chtěl rozjet internetovej obchod nástrojů z USA. To že tu o něm Kubš psal (možná se pletu a byl to někdo jinej),..že s ním mluvil po telefonu a že byl divnej-popsal to nějak jako že měl chování dítěte,...no mám si dát práci s tím, abych to našel? Já jsem se tam toho chlapíka zastával s tím, ať si u něj kluci tu basu objednaj,....on je přesvědčoval o opaku. Takže mě těší, že nejsem jedinej co s ním má dobrou zkušenost a že mé doporučení bylo ok. Tak to mě těší! wink

0 xLajků:

917

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Matej napsal:

každej nemá kontakty, nebo prostě jen zkušenosti si to sehnat ze států sám

Taky jsem je neměl. A už je mám.

A vůbec, třeba zrovna od tohodle tu tohle zaprděné fórum je. Je tu o tom nejedno téma. A vsadím se, že kdyby ses zeptal třeba tebou propíraného Kubše, jestli ti tu basu sežene, tak ti ji za těch 12 (možná míň) fakt sežene... Bez čekačky 3 měsíce (ano, tu tvoji konkrétní měl pan X "skladem", ale ty pro kluky ne...).

Matej napsal:

basu co se u nás prodává za 25 dovezenou ze států přes někoho za 12

Co a za kolik se prodává (nové) u nás je docela irelevantní.

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

918 Naposledy upravil: Matej (11. 12. 2012 01.49:09)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

kurcatovium napsal:

...tebou propíraného Kubše,

...to zní jak kdybych neměl nic jiného na práci než propírat Kubše. big_smile Blbost,...prostě jsem se zmínil, že tady kluky od toho kšeftu odrazoval a já jsem kšeft doporučoval,...a že to dopadlo podle mých slov-nic víc ho "propírat" nepotřebuju. wink  Proti Kubšovi jinak vůbec nic nemám,...občas mi taky nesedí co někdy napíše, ale tak každej má své dny,...i já. smile Co se týče té irelevantnosti,...to mi je fakt jedno. Já byl prostě spokojenej, že mám za 12 basu co se u nás prodává za 25 a víc kolem toho neřeším. wink Jestli by to někdo sehnal klukům za tuhle cenu z USA tady z fóra,...to je možné.Nikdo se tu-v tom vlákně ale nenabízel, takže kluci dali na mou radu a doporučení a jsou spokojeni,...a o tom to je ne? smile

0 xLajků:

919 Naposledy upravil: pepaol (13. 12. 2012 22.17:00)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Sterling by MM není origo MM krasavec, nicméně zveřejním zde fotku elektriky. Je to Ray 35.http://baskytara.com/img/m/2541/t/p17eb1v9941td5qro2p213ifutq3.jpg

Brnkám v DreamFloyd a Elán CZ
0 xLajků:

920

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

http://baskytara.com/img/m/3477/t/p17fjna12b1ge7jeus781qsk171r1.jpg
http://baskytara.com/img/m/3477/t/p17fjnab1hsi213gvtlbt2p9vh3.jpg
http://baskytara.com/img/m/3477/t/p17fjnmibb1kjq1c1u1vgm1kot1qgf1.jpg
Jsou to samozdrejme kopie, ale mam je radsi nez kdybych si koupil origo..na nich jsem nechal krev a pot.
Snimace SBS od p.Slapaka. activka "bassmodes" 3 band eq activ/pasiv.
Ta cerna ma "P" snimac v JB pouzdre a struny pruchozi skrz telo.

MuukaMan Stingray HH(SBS pickups)
MuukaMan Stingray JH (SBS pickups)
Epiphone Thunderbird 4 pro
Hartke 3500
Marshall 7152 2x10+1x15
0 xLajků:

921

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Pěkný, ten černý se mi vizuálně líbí víc (nevím, jak by to bylo zvukově proti tomu naturalu).

0 xLajků:

922

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

naturálek je moc pěknej i když osobně bych zvolil asi jiný pick... a u toho černýho - poloha krkovýho snímače byla pečlivě vybírána z několika kusů nebo to byl čistě experiment?

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

923 Naposledy upravil: muuka (29. 12. 2012 23.25:38)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Lukáš napsal:

(nevím, jak by to bylo zvukově proti tomu naturalu).

zde je zvukove porovnani

natural
stare gorstrings .45/105 nicl
pri aktivce jsem ulne stahnul stredy bass a vysky naplno


natural active kobylkovy snimac

natural active krkovy

natural active krk+kobyla

natural pasive krk+kobyla

natural pasive kobylkovy

natural pasive krkovy snimac

ted ta cerna
struny ernie ball ocel .50/110 taky starsi


cerna active krk+kobyla

cerna active kobylkovy

cerna active krkovy

cerna pasive krk+kobyla

cerna pasive kobylkovy

cerna pasive krkovy snimac


poloha krkovýho snímače byla pečlivě vybírána z několika kusů nebo to byl čistě experiment?

to jsem vybral aby nezavazal pri slapu resp. pri vytrhavani, jsem spokojen.

MuukaMan Stingray HH(SBS pickups)
MuukaMan Stingray JH (SBS pickups)
Epiphone Thunderbird 4 pro
Hartke 3500
Marshall 7152 2x10+1x15
0 xLajků:

924

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

A co takhle postnout všechny ukázky v jednom souboru, když už volíš uložto. Přece jen, abych si poslechl basu, musím jednotlivě 12 souborů. Opruz!

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

925

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

klikneš na nahrát mp3 a pak a pak se ti u souboru objeví ikonka planety- url, tak tu použij,,, Takle si to uprav i v topicu s nahrávkama pls kdo to má furt stahovat?:D

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

926 Naposledy upravil: muuka (29. 12. 2012 23.24:51)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

tao-kan napsal:

A co takhle postnout všechny ukázky v jednom souboru, když už volíš uložto. Přece jen, abych si poslechl basu, musím jednotlivě 12 souborů. Opruz!

opraveno cely problem byl OPERA

MuukaMan Stingray HH(SBS pickups)
MuukaMan Stingray JH (SBS pickups)
Epiphone Thunderbird 4 pro
Hartke 3500
Marshall 7152 2x10+1x15
0 xLajků:

927

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

No, musím uznat, že se mi ten zvuk dost líbí, ale MusicMan to prostě není.

muuka napsal:

Jsou to samozdrejme kopie

Kdo ty nástroje stavěl? Je to tak, že Ty? Alespoň tak jsem to pochopil. Jestli ano, tak dobrá práce a máš můj obrovský respekt. Škoda jen toho "fake" loga na hlavě.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

928

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Aidamos napsal:

No, musím uznat, že se mi ten zvuk dost líbí, ale MusicMan to prostě není.

muuka napsal:

Jsou to samozdrejme kopie

Škoda jen toho "fake" loga na hlavě.

...to už jsme tu parkrát probírali,...ten specific.zvuk MusicMana dělá ten speš MM aktiv a snímač.Jak není jakákoli kopie osazená origo snímačem a hlavně origo aktivem, tak to tam prostě nemá. Jinak jsou ale ty basičky pěkný,...z loga mám bohužel stejný dojem. smile

0 xLajků:

929

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Kdo ty nástroje stavěl? Je to tak, že Ty?


vyrobyl jsem jenom tela...krk na naturalu je z nejaky westfield P basy..prevrtal a zaslepil diry na mechaniky a obrezal hlavu podle sablony co jsem si tehdy udelal podle Stingraye a preprazcoval fendrackyma prazcama+nove mechaniky a nulty prazec.
Krk z ty cerny to byl nejaky Deville..tam jsem zadny upravy nedelal.
To logo jsem zamerne predelal nejak mi to tam sedlo, muuka je moje (nase) rodinna generacni prezdivka smile (nic jinyho me tehdy nenapadlo)
Vim ze ty bassy hrajou dobre, hlavne pres aparat  takhle pres zvukovku je to naprdlacku. Kazdopadne jde se priblizit hodne MM ,ale MM to nikdy nebude a vlastne mi to ani tak nevadi, MM byl muj sen ale bojim se koupit si jakoukoliv original bassu. Nudidla by me ja se vzdy proste potrebuju do neceho vrtat a prispusobovat k obrazu svemu big_smile

MuukaMan Stingray HH(SBS pickups)
MuukaMan Stingray JH (SBS pickups)
Epiphone Thunderbird 4 pro
Hartke 3500
Marshall 7152 2x10+1x15
0 xLajků:

930

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

muuka napsal:

MM byl muj sen ale bojim se koupit si jakoukoliv original bassu. Nudidla by me ja se vzdy proste potrebuju do neceho vrtat a prispusobovat k obrazu svemu big_smile

znam to a moc fandim temto custom upravam resp. vyrobe... jo a zvuk je bezva wink

Fender Precision 1975 / Fender Tony Franklin Precision
Ampeg SVT-CL ---> Ampeg SVT-410HLF
0 xLajků:

931

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

muuka napsal:

Nudidla by me ja se vzdy proste potrebuju do neceho vrtat a prispusobovat k obrazu svemu

to se da i s drzsima basama big_smile ikdyz taky se u nich vic krotim big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

932 Naposledy upravil: Matej (30. 12. 2012 17.36:19)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

muuka napsal:


...ja se vzdy proste potrebuju do neceho vrtat a prispusobovat k obrazu svemu big_smile

...tak to si můj člověk. wink Toho loga jsem si hned nevšiml,...myslel jsem, že je to MusicMan.To by se mi nelíbilo,...ale MuukaMan je dobrý.Takže výtku ohledně loga beru zpět. Tohle se mi líbí,...hlavně ta přesmyčka-to, že to nevydáváš za MusicMana. smile

0 xLajků:

933

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Tak co říkáte na novinku mm?
http://www.music-man.com/armada.html

Super název, co? big_smile A design se taky náramně vyvedl big_smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

934

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

hnus

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

935

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Paparatzzi napsal:

hnus

...souhlas. neutral

0 xLajků:

936

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Matej napsal:

Paparatzzi napísal(a):
hnus
...souhlas.

fuj-ty-fuj, blázni

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

937

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Tady jsou docela zajímavý videa z výroby a tak. Viděl jsem je už loni v březnu. Je to naštěstí kytara a ne basa. Celkem se mi to i líbí, naživo to nevypadá úplně špatně, ale nechtěl bych to.

http://www.youtube.com/watch?v=ahpsCj8pDjI
http://www.youtube.com/watch?v=ycGhJzpFO04

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

938

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Aidamos napsal:

Je to naštěstí kytara a ne basa

Tak nejak, basa by se mi nelibila, ale kejtra urcite jo..btw chtel bych tam pracovat big_smile myslim delat ty finishovky..CNCcko nechci byt ani v pristim zivote big_smile

MuukaMan Stingray HH(SBS pickups)
MuukaMan Stingray JH (SBS pickups)
Epiphone Thunderbird 4 pro
Hartke 3500
Marshall 7152 2x10+1x15
0 xLajků:

939

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Nový Sabre: http://www.youtube.com/watch?v=MGSDJ6ilD8M

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

940 Naposledy upravil: pekelnik (23. 04. 2013 20.06:33)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

stejně hnusný jako tenkját... big_smile

0 xLajků:

941

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Skúšal už niekto Musicman Cutlass ?? smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

942 Naposledy upravil: Aidamos (23. 04. 2013 20.45:28)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

FunkyMonk napsal:

Skúšal už niekto Musicman Cutlass ?

Ani jsem do teď nezaregistroval, že se něco takového vyrábělo. Každopádně jsem zapátral a vypadá to, že byly dva typy. Cutlass I (jeden snímač), který byl vlastně typ StingRay a Cutlass II (2 snímače), který vycházel z typu Sabre. Oba měli grafitový krk. Vyráběly se pouze v letech 1982 až 1987.

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p17os6rm2o1glbt7a455aekst3.jpg

Více o nich zde: http://www.musicradar.com/news/bass/coo … -508349/52

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

943

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Aidamos napsal:

Oba měli grafitový krk.

jop, preto sa na to pýtam že ako ten MM hral keď tam nebol ten drevený element smile ale možno to bol len m´dny výstrelok 80tych rokov... smile asi sa snažili konkurovať ZON, moduluskam a takým vtedy novším basám

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

944

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

ten nazev tohodle tematu mne drazdi big_smile poradpremejslim odcernit toho suba big_smile ...

pekelnik napsal:

stejně hnusný jako tenkját...

mne se libi...  sabry a stary GLka s tim plechem....

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

945 Naposledy upravil: pekelnik (24. 04. 2013 07.05:06)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

m3 napsal:

sabry a stary GLka s tim plechem....

total hnus...

0 xLajků:

946

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

btw jaky maj mm roztece na sutrech ?? OLP i sterlig Sub maj cca 19... mam jenom plastovou supleru big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

947

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Můj origo MM StingRay má taky 19 mm.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

948 Naposledy upravil: m3 (08. 05. 2013 22.43:21)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

mno ja sem tam ted narval 18kovi sutry big_smile na suba big_smile a pomoci nakloneni sutru sem vycentroval struny na nastavce smile  jenom teda nejhorsi je ze mne tadle bekovina napadla po tom co sem vcera seridil oktavy a sesteloval dohmat big_smile..

taky ubazuju narvat tam este jeden snimac ale nevim jestli singl nebo humbac.. mam doma MM od macha tak ho tam nekdy zkusim zapojit .. a uvidim jak to bude hrat dela i singly... http://www.rmpickups.cz/jmm.html

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

949

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Včera bylo krásně, tak jsem hodil MMrchu do trávy smile
http://img10.rajce.idnes.cz/d1001/8/8114/8114398_fd65d9c323f20d75180f8f36868a074c/images/IMAG0098.jpg
Sluneční svit jí sekne smile
http://img10.rajce.idnes.cz/d1001/8/8114/8114398_fd65d9c323f20d75180f8f36868a074c/images/IMAG0040.jpg

0 xLajků:

950

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

To vypadá že mám skoro dvojče :-) Dorazil mi tento týden.

http://baskytara.com/img/m/924/t/p17q9li7t214uf1sl8ei21amp1vkb3.jpg
http://baskytara.com/img/m/924/t/p17q9li7t41i4916fa1tdv14p2kee4.jpg
http://baskytara.com/img/m/924/t/p17q9li7t417o5p4h26131j1s515.jpg
http://baskytara.com/img/m/924/t/p17q9li7t51k081dvtgl412u31hil6.jpg

Squier Vintage Modified Jazz Bass® '70s, Sterling by MusicMan Ray34, ZOOM B2 Four
Momentálně v kapele "Není zač!" http://www.nenizac.net/
0 xLajků:

951

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Paráda smile, moc pěknej!

0 xLajků:

952

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

krásná kresba dřeva!

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

953

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Tak zase jedna parádnice.. Travnatá plocha není k dispozici, tak nezbejvá než podlaha, ale až budou tlumítka, tak napravim. Po děsně dlouhý době jsem si na basu zahrál před koupí, ale stejně nebylo moc co řešit, líbila se mi hned. V 17h jsem vyrazil z Liberce, ve 2 ráno byl z Kojetína zpátky doma, usínajíc s úsměvem smile Po 80' MM nebo GL už koukám docela dlouho, takže to nebyla až tak impulzivní koupě. Díky Pavlovi za perfektní jednání.

1987, transition era - logo ještě hodně jako PreEB, výztuha na hlavě, tlumítka, "flea" bridge, krk i hmatník z jednoho kusu- skunčí pruh, 2 band eq. Fotky řeknou víc:

http://gdavidak.rajce.idnes.cz/Musicman_Stingray_1987/

http://img1.rajce.idnes.cz/d0101/8/8185/8185166_c44e7bdebb5fd98864e38382ae1793a2/images/IMG_6322.jpg
http://img1.rajce.idnes.cz/d0101/8/8185/8185166_c44e7bdebb5fd98864e38382ae1793a2/images/IMG_6370.jpg
http://img1.rajce.idnes.cz/d0101/8/8185/8185166_c44e7bdebb5fd98864e38382ae1793a2/images/IMG_6324.jpg
http://img1.rajce.idnes.cz/d0101/8/8185/8185166_c44e7bdebb5fd98864e38382ae1793a2/images/IMG_6328.jpg
http://img1.rajce.idnes.cz/d0101/8/8185/8185166_c44e7bdebb5fd98864e38382ae1793a2/images/IMG_6340.jpg
http://img1.rajce.idnes.cz/d0101/8/8185/8185166_c44e7bdebb5fd98864e38382ae1793a2/images/IMG_6326.jpg
http://img1.rajce.idnes.cz/d0101/8/8185/8185166_c44e7bdebb5fd98864e38382ae1793a2/images/IMG_6352.jpg
http://img1.rajce.idnes.cz/d0101/8/8185/8185166_c44e7bdebb5fd98864e38382ae1793a2/images/IMG_6349.jpg
http://img1.rajce.idnes.cz/d0101/8/8185/8185166_c44e7bdebb5fd98864e38382ae1793a2/images/IMG_6348.jpg

0 xLajků:

954

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Pěkný dřevo.. Vždycky, když vidím tenhle nástroj, vybaví se mi tenhle magor: http://www.youtube.com/watch?v=CslkVhOoE2U ,ale to je OT.

0 xLajků:

955

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Nádhera. BTW, koukám, že z podpisu zmizel Lakland JO. Šel z domu?

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

956

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Lukáš napsal:

Pěkný dřevo.. Vždycky, když vidím tenhle nástroj, vybaví se mi tenhle magor: http://www.youtube.com/watch?v=CslkVhOoE2U ,ale to je OT.

Za mě radši takhle..  http://www.youtube.com/watch?v=LI7GWbVV … age#t=143s
nebo takhle
http://www.youtube.com/watch?v=M1APFyc_QtQ


Aidamos napsal:

Šel z domu?

Šel..

0 xLajků:

957

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

davidak napsal:
Aidamos napsal:

Šel z domu?

Šel..

Hmm, to se celkem divím. JO byl nejlepší Jazz Bass, co jsem měl v ruce. Ale tak teď máš StingRay, to je basa na celej život wink (já to tak mám)

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

958

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

davidak napsal:

1987, transition era - logo ještě hodně jako PreEB, výztuha na hlavě, tlumítka, "flea" bridge, krk i hmatník z jednoho kusu- skunčí pruh, 2 band eq. Fotky řeknou víc:

pekna jen este moc mlada a zachovala ty pre EB maj vesmej to oklivy popraskany nitro ..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

959

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

A to ked som si povedal ze ten SQ JB mi v pohode staci tak sem date toto ...
Uz kukam po tych S.U.B.och (kdepa origo, niesu peniaze tongue )

Music Man Club #13
Sterling by Music Man Ray34CA, Fender Rumble 500c
0 xLajků:

960

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Aidamos napsal:

StingRay, to je basa na celej život  (já to tak mám)

tiez to mam aktualne tak smile totally fallin in love .......

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

961

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Děkuju, ale není to taková funglovka jak to vypadá- má na sobě různý ťukanečky, krk je vyleštěnej a ohranej, hrany hmatníku omletý.. Já bych funglovku moc nechtěl, víc mi voněj ty ohraný opocený smile

0 xLajků:

962

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

davidak napsal:

Děkuju, ale není to taková funglovka jak to vypadá- má na sobě různý ťukanečky, krk je vyleštěnej a ohranej, hrany hmatníku omletý.. Já bych funglovku moc nechtěl, víc mi voněj ty ohraný opocený

je tam nejaky zvukovy rozdiel oproti MM ktore si uz mal ?? smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

963

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Já jich zas tak moc neměl.. proti pětkám je to uplně jiný samozřejmě, a proti 3 band nový 4ce taky.

0 xLajků:

964

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

davidak napsal:

Já jich zas tak moc neměl..

a co ta savle smile jak vlastne hrala ??

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

965

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

davidak napsal:

Já jich zas tak moc neměl..

a co ta savle smile jak vlastne hrala ??

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

966

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Šavle byla super, správná babka, na 2 HB to hrálo parádně, ale ty 79ky už moc nejsou k dostání, a sou tuze drahý no.

0 xLajků:

967

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

tolik povyku pro nic... big_smile

0 xLajků:

968

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Na toho sme tu čekali smile Ale přiznávám, že GL byly taky ve výběru, ale ty seš stejně prd GLkář..

Mimochodem, napadá vás někoho vhodnej matroš na výrobu tlumítek? Od MM se dá koupit jenom sada (byť dokupy s plíškem a šroubama) za 22 liber.

0 xLajků:

969

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

davidak napsal:

napadá vás někoho vhodnej matroš na výrobu tlumítek?

Mám myslím perfektní doma. Je to taková pěna, něco jako hodně hustej molitan. Dám Ti ho dneska (zítra).

http://baskytara.com/img/m/2556/t/p17rb0a0933rmd515avm0mops3.jpg

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

970

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

davidak napsal:

79ky už moc nejsou k dostání, a sou tuze drahý no.

mno to jo spis to druhy ono kazdou chvily se nekde naka vali .. ale ty prachy..

Aidamos napsal:

Je to taková pěna, něco jako hodně hustej molitan

jo presne tak to myslim bude akorat penova guma to sami mam v ricovi...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

971

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

jo a já to nacpal pod snímače! Supr věc

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

972

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

davidak napsal:

Na toho sme tu čekali smile Ale přiznávám, že GL byly taky ve výběru, ale ty seš stejně prd GLkář..

jojo,kucí nemohl sem si pomoct,sorry big_smile
GL je fuč,nenávratně...PB forever! tongue

0 xLajků:

973

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

pekelnik napsal:

ojo,kucí nemohl sem si pomoct,sorry big_smile
GL je fuč,nenávratně...PB forever! tongue

ono kdyz rozepnes ten hb a nechas hrat jen jednu civku tak je to taky dost precli zvuk ...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

974 Naposledy upravil: FunkyMonk (25. 05. 2013 13.37:06)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

tak, moj novy suputnik, dufam ze na velmi dlhu dobu smile

http://baskytara.com/img/m/3404/t/p17rdqt6op1phetaj14d61dna4mg3.jpg

http://baskytara.com/img/m/3404/t/p17rdqv6a11q116i4eiq1sl1qc05.jpg

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

975

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

nadhera !!!

0 xLajků:

976

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

FunkyMonk napsal:

tak, moj novy suputnik

Paráda, pěkěn sladěná smile


Já ještě doplnim příběh s tlumítkama, bohužel se pro vyndání plíšku musí sundat kobyla:

http://img2.rajce.idnes.cz/d0201/8/8191/8191608_5b2e0259f69097b45720b474169e5555/images/IMG_6379.jpg

Zajímavý že kameny sou dutý:

http://img2.rajce.idnes.cz/d0201/8/8191/8191608_5b2e0259f69097b45720b474169e5555/images/IMG_6382.jpg

Pěnu pokrájet na malý kousky:

http://img2.rajce.idnes.cz/d0201/8/8191/8191608_5b2e0259f69097b45720b474169e5555/images/IMG_6385.jpg

No, měl sem je udělat menší, ta pěna má pořádnou paměť, takže je to tam nic moc vměstnaný, ale teď už to předělávat nebudu, večer se de hrát:

http://img2.rajce.idnes.cz/d0201/8/8191/8191608_5b2e0259f69097b45720b474169e5555/images/IMG_6390.jpg



P.S. Velkej dík Adamovi za matroš a taky za servisní práci, jako vždy paráda.

0 xLajků:

977

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

valec1 napsal:

nadhera !!!

dikes wink  to slovo si hovorim vzdy ked ho vidim a hlavne pocujem 8-)

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

978

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

davidak napsal:

Paráda, pěkěn sladěná

dikes wink rozmyslam ze tam skusim dat strieborne potaky, paci sa mi ta kombinacia, len musim najst nejake co sa hodia ku tej kobylke smile

davidak napsal:

Zajímavý že kameny sou dutý:

tiez som sa nad tym pozastavil, zaujmavy napad smile aj ked podla mna je to skor na skodu, ked ten sraub drzi na mansom pocte vrutov

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

979

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Já myslim, že tam není takovej tlak aby to ty 4 závity neudržely aspoň 200 let smile A knoby bych nechal černý..

0 xLajků:

980

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

no sak v podstate ano, len ak by niekto chcel mat struny vysoko, tak by mu to vlastne drzalo len na jednej strane,
ale tak je to sito dobry matros a nemyslim ze by s tym v praxi bol problem wink

A to s knobmi mi vravelo uz viacej ludi big_smile ,ale tak pacilo by sa mi keby to bolo take podobne ako je ta hlava so striebernymi mechanikami , sak uvidim, je to len v rovine napadu smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

981

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

davidak napsal:

Zajímavý že kameny sou dutý:

Pěnu pokrájet na malý kousky:

to by mozna slo zbastlit .. s resp urcite plech sroub ..jediny hogofogo vypaveni je zavitorez ..   
hmm

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

982

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

davidak napsal:

o, měl sem je udělat menší, ta pěna má pořádnou paměť, takže je to tam nic moc vměstnaný,

hele a jak moc to interferuje s tema sroubama od kamenu??

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

983

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Hele tak jako na všech, viz MM bible:

http://myweb.ecomplanet.com/TOWN8019/my … ge0004.htm

0 xLajků:

984 Naposledy upravil: Fuit (05. 06. 2013 14.18:48)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

FunkyMonk napsal:

tak, moj novy suputnik, dufam ze na velmi dlhu dobu

Ta je fakt krásná, přesně s tím tmavým hmatníkem a matching headstockem... tohle je jedna z nejhezčích bas co jsem kdy viděl...

Mam podobnou kombinaci na svym olp, akorát s černou kobylkou a perleťovym pickguardem (+samozřejmě diametrálně rozdílnej hardware big_smile )

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

985

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

cauko, dnes na FB dal borec zaujmavu otazku, ktora zaujma aj mna osobne ....  Kde sa da zohnat nahradna samica pre musicman... ma niekto nejaky tip ?? smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

986

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

tak nejlepe u registrovaneho prodejce MM

0 xLajků:

987

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

FunkyMonk napsal:

Kde sa da zohnat nahradna samica pre musicman... ma niekto nejaky tip ?

valec1 napsal:

tak nejlepe u registrovaneho prodejce MM

http://www.rockster.cz/Stranky/Kontakty

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

988

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

presne na tohoto prodejce me odkazli panove z MM v USA kdyz sem potreboval pomoct. a jeste me podekovali ze pouzivam nastroj MM paradni jednani

0 xLajků:

989 Naposledy upravil: m3 (06. 06. 2013 23.25:21)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

valec1 napsal:

presne na tohoto prodejce me odkazli panove z MM v USA kdyz sem potreboval pomoct.

mno ono staci  kouknout na web MM nebo SbMM smile je to ofiko distributor pro cr..

nadruou stranu

FunkyMonk napsal:

nahradna samica pre musicman...

myslim neni nejak special pocitam ze v 2pasmovejch je obyc sterou v tech 3 mozna ta sachtickova??stereo nebo taky obyc stereo samice...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

990

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

no na FB sa ozval pan sivcak a on sa ponukol ze maju tieto samice na sklade wink

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

991

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

FunkyMonk napsal:

Kde sa da zohnat nahradna samica pre musicman

Mojej samici je "úplně u prdele" moj musicman, ani nespozná, že to nieje JB. Zháňat som ju tiež nemusel, pritrafila sa ... aj ma z nej pritrafilo. Náhradnú nedoporučujem, nepolepšíš si. smile

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

992

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

nejlepsi samica pro musicmana? definitivne musicwoman smile)

MuukaMan Stingray HH(SBS pickups)
MuukaMan Stingray JH (SBS pickups)
Epiphone Thunderbird 4 pro
Hartke 3500
Marshall 7152 2x10+1x15
0 xLajků:

993 Naposledy upravil: valec1 (10. 06. 2013 08.02:51)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

protoze baskytar neni nikdy dost,tak jsem si k MM Bongu poridil na vyzkouseni jeste jednu MM "mrdku" (jak by napsal pekelnik) big_smile http://baskytara.com/img/m/2439/t/p17smdimds1brt1u8h330on1qvi3.jpg

0 xLajků:

994

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

valec1 napsal:

protoze baskytar neni nikdy dost,tak jsem si k MM Bongu poridil na vyzkouseni jeste jednu MM "mrdku" (jak by napsal pekelnik) big_smile

Pěkná mmmrdka

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

995

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

valec1 napsal:

jsem si k MM Bongu poridil na vyzkouseni jeste jednu MM "mrdku" (jak by napsal pekelnik)

Parádnice!

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

996

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

valec1 napsal:

MM "mrdku"

hezkyyyy..... tato povrchovka MM fakt ide smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

997

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Memory napsal:

Sakra, mít zbytečné prachy tak do ní jdu :-)

http://www.nstuffmusic.com/images/Produ … 007_2_.JPG

Je to hodně pěkný, vždycky jsem snil o zeleným Darge Delight, kterej je skoro nesehnatelnej, ale tohle vypadá snad ještě líp.

0 xLajků:

998

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

mazel

0 xLajků:

999

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Uuuu to je krása!! smile přiznám se, že mám radši ten pickguard á la klasickej MM5, ale i tak je tohle ta z bas, která hraje suprově i z fotky smile duševní orgasmus plně chápu smile

OLP mm3, Fade jazz bass, Gallien Krueger 1001 RB-II, Gallien Krueger 410 RBH
0 xLajků:

1,000 Naposledy upravil: Aidamos (21. 06. 2013 09.28:48)

Re: Musicman, obnažte vašeho krasavce!

Hmm, vážně na orgáč... (Pekelníče, ani sem nelez!)

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků: