201

Re: Figi exhibuje

chroustjazz napsal:

dej si do huby doutník..to bude lépe vypadat 8¨-)

Jo, cece, bracha mi rika furt, ze dyz ctu z not, tak at tam neni videt moje drzka big_smile

chroustjazz napsal:

no, jinak..taková muzika 8¨-)

...te asi nebere, co? Me spis sere ta rytmika, ze mi chvilema dost solidne ujizdi...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

202

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

te asi nebere, co?

určitě mi nevadí a neurazí..a nevypnu jí v rádiu
máš také nějaké vlastní skladby?

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

203

Re: Figi exhibuje

chroustjazz napsal:

máš také nějaké vlastní skladby?

No, po pravde, nemam.
Ja to delam tak, ze dyz me napadne nejakej beat, taxi ho nahraju. Uz jich mam kolem 100. A pak dyz potrebuju nakou dobrou linku, taxe do toho kouknu. Zatim sem sice zadnou nepotreboval, ale jeden nikdy nevi.
A ted aktualne: bracha dostal k narozeninam program na bici. Neco ubastlil, pridal k tomu kytaru, ja basu a zrovna dneska sem s nim mluvil, ze uz ji musime dokoncit (zjednoduseni basovy linky a pridani textu), protoze uz je to mesic, co sme s ni nic nedelali. Ted na to mame oba volno, takze se rysuje prvni opravdovej vlastni song.
Urcite se tu s nim pak pochlubim, i dyz z basovyho hlediska to nebude asi nic moc.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

204

Re: Figi exhibuje

to se těším 8¨-)
vlastní tvorba je mi mnohem milejší

baskytaristi jako ublížení neumětelové většinou bez špetky smyslu pro humor libujících si v kvalitních aparátech s vymydlenými strunami a nechutně barevnými nástroji
0 xLajků:

205

Re: Figi exhibuje

Jedno, co se mi vyjimecne skoro povedlo: http://www.youtube.com/watch?v=AW_LHhbudAY

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

206

Re: Figi exhibuje

Pěkné pěkné... a chytlavá lajna
Budu zase muset skouknout ten film smile

MIJ jazz bass, H&K Basskick 200
0 xLajků:

207

Re: Figi exhibuje

To rozhodne!

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

208

Re: Figi exhibuje

ty voe figi zije?? yikes

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

209

Re: Figi exhibuje

Zel se este cuka... big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

210

Re: Figi exhibuje

Tohle jsme jednou hrali a stahovat tu lajnu me vylozene sralo smile Ale bomba song

Fodera Emperor 5, Sandberg California JM5 Custom, Pele (fretless)
Aguilar 500SC
Epifani UL-310
EBS Taurus
0 xLajků:

211

Re: Figi exhibuje

Ja ji vycucaval cistyho casu 6 hodin, ale stalo to za to. Ten song me neskutecne bavi. Skoda jen, ze ten original neni tak dobrej, jako tahle cover-verze.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

212 Naposledy upravil: Figi (16. 02. 2010 13.48:09)

Re: Figi exhibuje

http://www.youtube.com/watch?v=5VGFmRqMeUU

Girzi, Axl, a jim podobni tohle videt nemusej. wink

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

213

Re: Figi exhibuje

Baví mě ta rytmika linky, co tam hraješ.. taky, jak se to rozjede a basa vyplňuje víc prostoru (snad refrén) smile

0 xLajků:

214

Re: Figi exhibuje

hodne nepresne zahrany, ale jinac teda cool linka

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

215

Re: Figi exhibuje

spider napsal:

hodne nepresne zahrany

Presne. Nevim, esi to je moji indispozici v momente psani linky, nebo tim, ze G a D sou na jiny freqenci nez A a E. Kupodivu, A a E, kery by meli bejt spravne, znej nejhur.
Jediny pro me logicky vysvetleni je, ze behem nahravky doladovali.

Priznavam, ze uz jednoho, az dvou prechodu sem si VUBEC nebyl jistej a to i pri 50% zpomaleni. Ale taky sem to psal dost vozralej. Trochu me preqapuje, ze si nikdo nevsiml, ze sem sotva sedel. V chvili nahravky uz sem mel 5 piv a ted mam 11. Docela maso.

Souhlasim se Spiderem i Lukasem: linka je to bombasticka. Proto sem to nahral.

To, co vyplnuje ty prazdny mista sou sloky. Doufal sem, ze se mi podari je vychytat. Moc se to nepovedlo. Treba priste. Pardon.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

216

Re: Figi exhibuje

Pamatujete na Sister Sledge?

http://www.youtube.com/watch?v=41YXGi0Hs1k
http://www.youtube.com/watch?v=TKQV8h81bEM

Paradni basovy linky

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

217

Re: Figi exhibuje

figi, asi těm videím budeš muset dávat jiný názvy..

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

218

Re: Figi exhibuje

Jakto? Nefachaj?

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

219

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

Jakto? Nefachaj?

Nefachaj:(

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

220

Re: Figi exhibuje

youtube napsal:

Video obsahuje obsah partnera WMG, který ho zablokoval na základě autorských práv.

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

221

Re: Figi exhibuje

To si delate prdel, ne?!
KURVA! Co s tim? Poradite nekdo?

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

222

Re: Figi exhibuje

Novej zasek: http://www.youtube.com/watch?v=jeMpWt4m … ature=plcp

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

223

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

OK, tak uberu hudbu a pridam basu.

...a zkus jinou písničku. wink Nějakou,...kde je ta basa nějak zajímavá. wink

0 xLajků:

224

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

Pamatujete na Sister Sledge?

http://www.youtube.com/watch?v=TKQV8h81bEM

Paradni basovy linky

...tohle už je zajímavější. wink

0 xLajků:

225

Re: Figi exhibuje

Matej: Vedel sem, ze se to bude libit tobe. V posledni dobe jedu jen Chic a Sister Sledge. Mas tip na dalsi podobny bandy? Jinak mam problem - dyz je basa zajimava, taxi netroufnu ji nahrat. A dyz uz ji teda ovladnu a troufnu si, tak to kazim tak dlouho, az se na to nahravani radsi vyseru. Tenhle problem asi nemas, co? big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

226 Naposledy upravil: Matej (09. 01. 2012 00.01:55)

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

Matej: Vedel sem, ze se to bude libit tobe. V posledni dobe jedu jen Chic a Sister Sledge. Mas tip na dalsi podobny bandy? Jinak mam problem - dyz je basa zajimava, taxi netroufnu ji nahrat. A dyz uz ji teda ovladnu a troufnu si, tak to kazim tak dlouho, az se na to nahravani radsi vyseru. Tenhle problem asi nemas, co? big_smile

...tak třebas pěkný basový "grůvy" jsou u Freak Power...http://www.youtube.com/watch?v=JxEi-jAw_uY.Nebou australský Supergroove,...http://www.youtube.com/watch?v=clSYkn37iRQ. Nebo tohle je výborný-jednoduchý..http://www.youtube.com/watch?v=ekay5p-0WS8,...někde od polovičky pak ty unizonko vyhrávky-tam si procvičíš sluch při hledání kde to je. wink
Nebo se mi kdysi líbila basa u Fungo Mungo...http://www.youtube.com/watch?v=5qZ7s9245AA.Nebo se mi líbil Truchillo (nebo jak se píše) v Infectious Grooves, to už je ale docela masírka na prstíky pravačky....http://www.youtube.com/watch?v=sKLMCbpdexE Nebo fajn sou starý Incubus,....http://www.youtube.com/watch?v=y5uEdpIAbfU Nebo tuhle unisonko basu si zkus,,...to je jednoduchý...http://www.youtube.com/watch?v=mIEjGBdP-Ak Nebo starý Fishbone,...http://www.youtube.com/watch?v=TaEXHot1-04,...to jsem měl rád. wink

A jestli si myslíš, že zahraju na co si usmyslím, tak to se pleteš. lol  Třebas dneska jsem drtil tohle,...http://www.youtube.com/watch?v=hVh1wtZG6fM,...ale abych to měl zmáknutý jako tenhle šikula..http://www.youtube.com/watch?v=9opqz0Ym8ng,...tak to ne. sad

0 xLajků:

227

Re: Figi exhibuje

Figy: Já v takovýhle muzice jedu tak 20 let,...mám mraky a mraky CD neznámých, nebo zapomenutých kapel, kde jsem si liboval v basových jízdách,...kdybys něco chtěl,...tak ti nějaký MP3 poskytnu. wink Většinu toho mám origo CD,...páč jsem to těch 20 let sbíral. wink

0 xLajků:

228

Re: Figi exhibuje

je to super big_smile Jenom figi občas (často) nedodržuješ dýlku těch těžkejch dob; těch "kun" smile "da" ti pak přijde moc brzo a je to uspěchaný a nesedí to na prdeli jako správná černota smile

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

229

Re: Figi exhibuje

Jenich napsal:

"kun" smile "da"

Jenich napsal:

na prdeli

Jenich napsal:

správná černota smile

jeeezzus  mad

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

230

Re: Figi exhibuje

spider napsal:

jeeezzus 

coooo?

Custom Lubovka Procházka Jazz Bass 17" - made in smichov
Custom snimac SBS - made in slovensky pohranici
Custom Bayger Sustainer - made in vostrava
Regular and rectangular Hocke BN110H 100w - made in pardubice, near kaufland...
0 xLajků:

231

Re: Figi exhibuje

Diky Mateji za super tipy. Uz to projizdim a mam vystarano zas na par mesicu. Dyztaxi pak este vo nejaky veci urcite reknu!
Jenich: Vidis, to by mohlo bejt vono. Ja sem si furt rikal, jak to hraju sqele, ale dyz se clovek pak takhle slysi, taxi trha vlasy, jaxem tu napred, tam pozadu... Budu dbat na tu KUNdu, diky za postreh.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

232

Re: Figi exhibuje

ten prstoklad mě přijde dost divnej teda:)

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

233

Re: Figi exhibuje

Dalaj: Tak to te muzu uklidnit. Dalsi moznosti sou este roztahanejsi. Jelikoz to sou furt oktavy.... Hlavne se dycky snazim misto prazdnejch strun hrat paty prazce.
Esi prijdes na lepsi moznost, tak budu cucet.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

234

Re: Figi exhibuje

ha, já jsem se díval na jiné video ... a říkal jsem si, jaké "kundy", jací černoši? big_smile big_smile

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

235

Re: Figi exhibuje

Na jakys koukal? At vomrknu ten prstoklad.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

236 Naposledy upravil: Matej (09. 01. 2012 15.28:16)

Re: Figi exhibuje

Figi: Ještě ti poradím,...jak jsem to dělal já. wink Necvič celý písničky,...jestliže je nechceš sám hrát třebas s nějakou kapelou.Já jsem zkoušel, hledal a cvičil od všeho něco,..hlavně něco-části, nebo vyhrávky od těch různých kapel co jsem měl rád,...ale jen části-nezdržoval jsem se jakože nacvičením celého songu-a ještě se stresovat tím, že ho třebas celej nezahraju bez chyby-na to já sem kašlal! wink Já se tím nikdy nestresoval,...mastil jsem chyb a prostě si to hlavně užíval.A když mi něco nešlo zahrát, tak jsem to nějak ojebal a zahrál jinak. big_smile Ale hlavně, celé songy jsem cvičil jen ty, který jsme si chtěli jen tak pro zábavu s klukama zahrát. wink Vzpomínám si třebas-někdy před 15-ti lety si kytarista usmyslel, že si zahrajeme Hendrixe (http://www.mojemusic.hu.cz/JUMBO%20SPLA … .93/07.mp3),... Ale jinak jsme nacvičovali jen tak pro zábavu,...aby jsme si to jen zahráli ve zkušebně všechno možný,...i profláklý věci-Nirvanu, Redhoty, R.A.T.M., Ozzbourna. wink Občas jsme něco dali na konzíku jako přídavek atd.

0 xLajků:

237

Re: Figi exhibuje

Tohle bych chtel umet. Hraju totiz 11 let tak, ze si sednu k ty pisnicce, napisu si na ni 100% korektni tab na celou a pak ji hraju az dodnes. Uz mam pres 700 vlastnorucne sepsanejch tabu. Ale furt me laka hrat cim dal slozitejsi veci. Problem je, ze se pisou cim dal hur a cim dal dyl... big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

238

Re: Figi exhibuje

Bass No Doubt - Magic´s In The Make-Up

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

239

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

Tohle bych chtel umet. Hraju totiz 11 let tak, ze si sednu k ty pisnicce, napisu si na ni 100% korektni tab na celou a pak ji hraju az dodnes. Uz mam pres 700 vlastnorucne sepsanejch tabu. Ale furt me laka hrat cim dal slozitejsi veci. Problem je, ze se pisou cim dal hur a cim dal dyl... big_smile

....tak to já to mám úplně jinak,...když chci něco nacvičit, abych to mohl případně s klukama na zkoušce zahrát, tak vezmu basu, večer k tomu sednu, najdu tóny, několikrát to zahraju s CD a je to. smile ....když je to složitý, tak třebas dva večery,...nebo pohledám nějaký tabu, když mi je něco nejasný,....když nenajdu, udělám to přibližně podobně-stejně tak i v případě, když něco nemůžu zahrát,....pak si to ještě projedu třebas odpoledne před zkouškou,...ale to je celý. roll Ale vždy jsem záviděl bubeníkovi,...jemu stačí, si písničku půl dne poslouchat,...ani to nemusí cvičit na bící,....a prostě to zahraje z voleje a je to. neutral ....to bych chtěl umět. hmm Jednu dobu dost zaskakoval v jiných tady místních kapelách, což mě docela sralo. hmm Dal s nima jednu zkoušku,...a hned na koncert. roll

0 xLajků:

240

Re: Figi exhibuje

Ale ty mas zas velkej naskok prede mnou. Me dyz nekdo rekne, ze je song od H, tak mi trva, nez najdu zbyly (zakladni) tony a dyz uz je najdu a chci zacit trochu blbnout, tak je po pisnicce. Chybi mi praxe v improvizovani. Zadnej z tech songu, co hraju, nezahraju z hlavy. Ani priblizne. Vubec totiz tu svoji palici nezatezuju, dyz to hraju furt takhle z listu. Podle me je ideal nekde mezi mnou a tebou, ale asi bliz k tobe... big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

241

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

Ale ty mas zas velkej naskok prede mnou. Me dyz nekdo rekne, ze je song od H, tak mi trva, nez najdu zbyly (zakladni) tony a dyz uz je najdu a chci zacit trochu blbnout, tak je po pisnicce. Chybi mi praxe v improvizovani. Zadnej z tech songu, co hraju, nezahraju z hlavy. Ani priblizne. Vubec totiz tu svoji palici nezatezuju, dyz to hraju furt takhle z listu. Podle me je ideal nekde mezi mnou a tebou, ale asi bliz k tobe... big_smile

...to netuším, co je ideál, taky bych to rád věděl. wink Jen jsem chtěl popsat, jak to asi mám já. smile Ale co pamatuju, tak ze začátku hraní na basu, jsem vůbec nehrál žádný písničky. sad Tak dva roky jsem hrál jen stupnice, různý prstolamy a rozklady stupnic po krku atd. wink Jak bych našel nějaký tóny z písniček,...to mi tenkrát moc nešlo. sad

0 xLajků:

242

Re: Figi exhibuje

Figy: Našel jsem při uklidu demíčko,...co jsme si tenkrát, tak před 15 ti roky nehráli ve zkušebně,....sám jsem to dobrých tak 5-8 let neslyšel. wink Sám koukám, co jsem to tam hrál za věci. big_smile ....dnes toho hraju tak čtvrtinu. roll  wink Ale při poslechu si vzpomínám, jak jsem ty písničky skládal,...páč tenkrát to bylo takřka vše od basy-byl jsem takovej nejhyperaktívnější. lol  Třebas ta druhá,..to si myslím že byla pěkná a jednoduchá basa, co bys určitě zvládl. wink

http://www.mojemusic.hu.cz/Jumbo%20Splash-Demo/

0 xLajků:

243

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

ze si sednu k ty pisnicce, napisu si na ni 100% korektni tab na celou a pak ji hraju az dodnes. Uz mam pres 700 vlastnorucne sepsanejch tabu. Ale furt me laka hrat cim dal slozitejsi veci. Problem je, ze se pisou cim dal hur a cim dal dyl... big_smile

nechces si napsat 100% koretni taby pro koule .. abych se konecne dovedel co tam vlastne hraju ... big_smile  idyz ja to stejne hraju pokazdy trochu jinak... big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

244

Re: Figi exhibuje

m3: me se vase muzika libi, takze urcite! Ted de jen o to, jak ty taby ctes. Krom toho jako autor mas urcite k dispozici stopu, kde je jen basa, ne? big_smile
Matej: To teda dekuju s tou "jednodussi" snad po 11 letech zas az tak blbe nehraju, ne? big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

245 Naposledy upravil: Matej (09. 01. 2012 17.49:43)

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

m3: me se vase muzika libi, takze urcite! Ted de jen o to, jak ty taby ctes. Krom toho jako autor mas urcite k dispozici stopu, kde je jen basa, ne? big_smile
Matej: To teda dekuju s tou "jednodussi" snad po 11 letech zas az tak blbe nehraju, ne? big_smile

...nene, tak jsem to nemyslel,...ale že ta basa tam je taková nosná-dobře odposlouchatelná. wink No a když bys to třebas dělal, že bys mi pak poslat tu tabulaturu. big_smile Ty slapy v těch dalších písničkách,...tam bys to asi jen tak neodposlouchal,...bo to není až tak dobře smíchaný (tenkrát na koleně), ale ani já už neslyším-a nepamatuju si, co a jak jsem tam hrál. hmm  sad

0 xLajků:

246

Re: Figi exhibuje

Asi to sem nepatri, ale co. Muj malej bracha taky umi (a lip jak ja):
http://www.youtube.com/watch?v=V1ulFHnI … mNtzFfGIZU

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

247

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

Asi to sem nepatri, ale co. Muj malej bracha taky umi (a lip jak ja):
http://www.youtube.com/watch?v=V1ulFHnI … mNtzFfGIZU

....brácha hraje na kejtru?...to dáte dokupy kapelu ne? wink

0 xLajků:

248

Re: Figi exhibuje

Samo. Fotrik je bicman. Hrajem spolu uz snad deset let...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

249

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

Samo. Fotrik je bicman. Hrajem spolu uz snad deset let...

...uka uka...? smile

0 xLajků:

250

Re: Figi exhibuje

S fotrikem mame jen fotky jednotlive. Za poslednich x let sme meli jen asi 5 gigu. Ale fotrik je nejslabsi clanek. Zato nas privedl k hudbe, takze mu to neberem za zly, jen tu a tam si vyslechne nakej forek na svoji adresu...

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

251 Naposledy upravil: Figi (11. 06. 2012 13.47:18)

Re: Figi exhibuje

Zkousim Lexicon Alpha:
http://www.youtube.com/watch?v=oClKLdQX … ature=plcp

Sem s jakoukoliv kritikou krome kritiky hry. big_smile Hlavne mi jde o zvuk, zkresleni, hlasitost a jine postrehy.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

252

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

Zkousim Lexicon Alpha:
http://www.youtube.com/watch?v=oClKLdQX … ature=plcp

Sem s jakoukoliv kritikou krome kritiky hry. big_smile Hlavne mi jde o zvuk, zkresleni, hlasitost a jine postrehy.

No na muj vkus akorat dost potichu teda smile

"Prsotě brumíl"
Prof. II
0 xLajků:

253

Re: Figi exhibuje

Nevim, jak uz to vic vohulit. Na base mam 90%, aby to nezaclo zkreslovat, na Alphe mam Line 50% a Output Level taky 50%. Vic uz zkresluje, v Movie Makeru to mam na 100%, original stazenej na 50%, aby i laici slyseli lepe tu basu. Ale vyhulit to muzes na bednach, ne?
Jak to jinak zlepsit?

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

254

Re: Figi exhibuje

super...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

255

Re: Figi exhibuje

Mně se líbí, jak má Figi nabušenýho (neseřízenýho) Carvina a všechny videa hraje stejně na levnou jebku Arii za 3 litry :-D

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

256

Re: Figi exhibuje

steblo rulezzz!!! za mne supr, mneli bychom se spolu vozrat big_smile nebudes mit cestu kolem? na mne trosku moc kulaty zvuk, ale k tomu songu to sedne paradne

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

257

Re: Figi exhibuje

Chodí ti to do špiček, proto pak máš výsledek přebuzený. Když použiješ pluginovej kompresor, budeš moct dát silnější výstup.

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

258

Re: Figi exhibuje

Tao-Kan.: Zkus to na me trochu polopaticky prosim. Doporucis nejaky? Jak to pak udelat, aby byl ten vystup silnejsi? Kompresor mi prece ty spicky oseka a bude to este tissi, ne?

E.T.: Hele, klidne muzem nekdy nekam zajit. Akorat do Ostravy to mam trochu z ruky. Spis rekni, az nekdy budes tady okolo Pardubic nebo v Praglu... S tim zvukem jsem nic nedelal. Na efekty se teprve par let chystam. Vybaveni mam, ale dokud se to nenaucim na syrovo, nema cenu si s tim hrat...

Kure: Tak abys vedel, tenhle val jsem chtel nahrat na nej, ale pres vikend se mi vystavila baterka, takze jsem musel vzit za vdek Arijcem. Ale abys vedel, tak ti tenhle tejden nahraju nejaky Limp Bizkity, abys okusil i Hcko. wink

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

259

Re: Figi exhibuje

Jeste Tao: Jak ten plugin pak pripojit, dyz i zvuk nahravam rovnou do Movie Makeru?

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

260

Re: Figi exhibuje

S movie makerem zkušenost nemám, ale snad tam nějaký aspoň tovární pluginy josu, ne?

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

261

Re: Figi exhibuje

Zadny jsem tam nenasel. big_smile

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

262

Re: Figi exhibuje

Tak to ti neporadím... prostě nahrávej v něčem, kde můžeš udělat aspoň minimální procesování: třeba oříznout vše pod 40 Hz, kompresor nebo limiter, zesílit a ven smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

263

Re: Figi exhibuje

hele movie maker je (už podle názvu) určenej k trochu jiné práci big_smile

mrkni na audacity - je to free a ty základní věci (kompresor, eq) to umí bezvadně

Bacchus, MarkBass, Soundelirium, efekty, pedály, krabičky, synťáčky, samplery, pružiny
0 xLajků:

264

Re: Figi exhibuje

Kdyz ja si chci usetrit praci co nejvic to jde. V tom moviemakeru to mam vsechno za 15 minut hotovy.
V CoolEditu to jde taky, ale to uz pak musim rovnat obraz se zvukem, aby to slo na dobu a to uz neni vono, i kdyz zvuk je pak trochu lepsejsi.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

265

Re: Figi exhibuje

Okuste novy prispevek. Tentokrat Santana a na konci trochu rumby (myslim). Kritizujte, co se do me vejde:
http://www.youtube.com/watch?v=i4cKK-Ev … mp;index=1

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

266

Re: Figi exhibuje

tak jsem si to poslechl/shledl..  chceš li kritiku tak bych být tebou začal především jednodušíma věcma a hodně bych potrenoval flow a uvolněnost. Zatím u všech tvých videí mě tahá za uši jak tvrdě a netanečně to hraješ.
Chybí tam groove a houpavost ve feelingu.
Ale sestřih na tváři dobrej, plus samozřejmě nezbytný alkohol...

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

267

Re: Figi exhibuje

Muj nejvetsi problem je, ze si to napisu, desetkrat zahraju, po jedenacty nahraju a pak uz me ten val nebavi. big_smile Ale jinak s tebou naprosto souhlasim.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

268

Re: Figi exhibuje

Matej napsal:
Figi napsal:

Matej: Vedel sem, ze se to bude libit tobe. V posledni dobe jedu jen Chic a Sister Sledge. Mas tip na dalsi podobny bandy? Jinak mam problem - dyz je basa zajimava, taxi netroufnu ji nahrat. A dyz uz ji teda ovladnu a troufnu si, tak to kazim tak dlouho, az se na to nahravani radsi vyseru. Tenhle problem asi nemas, co? big_smile

...tak třebas pěkný basový "grůvy" jsou u Freak Power...http://www.youtube.com/watch?v=JxEi-jAw_uY.Nebou australský Supergroove,...http://www.youtube.com/watch?v=clSYkn37iRQ. Nebo tohle je výborný-jednoduchý..http://www.youtube.com/watch?v=ekay5p-0WS8,...někde od polovičky pak ty unizonko vyhrávky-tam si procvičíš sluch při hledání kde to je. wink
Nebo se mi kdysi líbila basa u Fungo Mungo...http://www.youtube.com/watch?v=5qZ7s9245AA.Nebo se mi líbil Truchillo (nebo jak se píše) v Infectious Grooves, to už je ale docela masírka na prstíky pravačky....http://www.youtube.com/watch?v=sKLMCbpdexE Nebo fajn sou starý Incubus,....http://www.youtube.com/watch?v=y5uEdpIAbfU Nebo tuhle unisonko basu si zkus,,...to je jednoduchý...http://www.youtube.com/watch?v=mIEjGBdP-Ak Nebo starý Fishbone,...http://www.youtube.com/watch?v=TaEXHot1-04,...to jsem měl rád. wink

A jestli si myslíš, že zahraju na co si usmyslím, tak to se pleteš. lol  Třebas dneska jsem drtil tohle,...http://www.youtube.com/watch?v=hVh1wtZG6fM,...ale abych to měl zmáknutý jako tenhle šikula..http://www.youtube.com/watch?v=9opqz0Ym8ng,...tak to ne. sad

DAKUJEM !

D u f f y  TecAmp Club #3

THE ZAZVORS
0 xLajků:

269

Re: Figi exhibuje

OT: co založit téma "Figi extrahuje" o tom, jak se dělá cover... kolik dřiny to stojí, co z toho člověk má a jak se cítí?

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

270

Re: Figi exhibuje

tao-kan napsal:

jak se dělá cover... kolik dřiny to stojí, co z toho člověk má a jak se cítí?

ja tuze rad covery...a Figi cajk, je to takove nemecke smile

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

271

Re: Figi exhibuje

e.t. napsal:

je to takove nemecke

tvrdé, chlupaté a s knírkem

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

272

Re: Figi exhibuje

Vy, aby ste se neprojevili. big_smile
Ale proc ne. Proti gustu, zadny destilat. Este ze tohle malo na baleni bab staci.

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

273

Re: Figi exhibuje

Esi se neurazite - svesticky z nasi zahradky: http://www.youtube.com/watch?v=kNjrHhtp … ture=share
A tentokrat bych poprosil pouze ciste pozitivni komentare. Kritika nebude trpena. wink

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

274

Re: Figi exhibuje

Figi napsal:

Kritika nebude trpena.


Ani na zpěv?:/

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

275

Re: Figi exhibuje

Paparatzzi napsal:

Ani na zpěv?:/

zpiva lip nez original na zivo ..:) resp cisteji . smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

276

Re: Figi exhibuje

Kuba to dela moc dobre. Ostravaku, rid se tim. wink

Basy: Aria STB (JB), Carvin XB75 custom, Hohner B2A
Komba: Carvin R600 , Marshall B25 MKII, Yamaha AA5
Ostatní: Line 6 Bass Pod XT Live, Ditto Stereo Looper (TC)
0 xLajků:

277

Re: Figi exhibuje

kterej Kuba? a mám se řídit tím že smrk má pocit že je Kydák nezpěvák?:D

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků: