1 Naposledy upravil: O.Neill (21. 01. 2013 12.25:58)

Téma: Tech 21 SansAmp PSA-1.1 jako efektová jednotka, co vy na to?

Zdravím, na jednom vystoupení mě zaujal tenhle preamp Tech 21 SansAmp PSA-1.1, kterej se dá použít prakticky i do efektový smyčky.. což je můj záměr (zatím nevím, jestli bych ho dal do efektovky, nebo použil jen samostatně) co vy na to?... líbí se mi že to dokáže parádně nakreslit basku, což by se mi v některejch válech co hrajem hodilo, vzhledem k tomu, že máme jen jednu kytaru

takže pište názory, zkušenosti a podobně. díky

Trace Elliot Club #7
Peavey Cirrus USA Walnut/Wenge r.v.1998
bedny - Trace Elliot 1048h a 1518 , preamp - SWR Grand Prix, v efektovce - Tech21 PSA1.1, bezdrát - Sennheiser EW100 G2, ladička - Korg DTR 1000, zesák - Solton aa Craaft - MOS-FET - 800W
      prodávám: Trace Elliot BLX80 GP7SM a Ampeg SVP Pro
0 xLajků:

2

Re: Tech 21 SansAmp PSA-1.1 jako efektová jednotka, co vy na to?

Copa? Máš místo v racku a zbytečnejch 18 kolíků big_smile Jo, ty tam vlastně máš preamp SWR, takže místo něj?No, když když to prostě vyčenžuješ (prodáš/koupíš), tak v zásadě proč ne, moc peněz bys do toho vrážet nemusel. Ten SansAmp tam má nějakej footswich abys to mohl pohodlně ovládat při hraní? Taky máme jen jednu kytaru a za stejným účelem s přehledem a s velkou spokojeností používám tohle: http://baskytara.com/post313500.html

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

3

Re: Tech 21 SansAmp PSA-1.1 jako efektová jednotka, co vy na to?

no můžu to mít za 8 tiček, což už je přijatelný realtivně.. a spíš než měnit úplně to chci píchnout do efektovky do SWR ... a pedál se do toho dá připojit buď dvoukanál s tlačítkama, čímž budu ovládat banky nahoru dolů, a valí to přez MIDI, takže spíš nějakej midi ovladač.. uvidím, ale vypadá to bledě s penízkama

Trace Elliot Club #7
Peavey Cirrus USA Walnut/Wenge r.v.1998
bedny - Trace Elliot 1048h a 1518 , preamp - SWR Grand Prix, v efektovce - Tech21 PSA1.1, bezdrát - Sennheiser EW100 G2, ladička - Korg DTR 1000, zesák - Solton aa Craaft - MOS-FET - 800W
      prodávám: Trace Elliot BLX80 GP7SM a Ampeg SVP Pro
0 xLajků:

4

Re: Tech 21 SansAmp PSA-1.1 jako efektová jednotka, co vy na to?

nevim jestli primo tenhle ,ale zda se me ,ze neco takovehodle  pouziva basak ze SODOM

0 xLajků:

5

Re: Tech 21 SansAmp PSA-1.1 jako efektová jednotka, co vy na to?

verzi PSA 1 používá basák z HC3 kde sem to viděl v akci...

Trace Elliot Club #7
Peavey Cirrus USA Walnut/Wenge r.v.1998
bedny - Trace Elliot 1048h a 1518 , preamp - SWR Grand Prix, v efektovce - Tech21 PSA1.1, bezdrát - Sennheiser EW100 G2, ladička - Korg DTR 1000, zesák - Solton aa Craaft - MOS-FET - 800W
      prodávám: Trace Elliot BLX80 GP7SM a Ampeg SVP Pro
0 xLajků:

6 Naposledy upravil: Matej (21. 01. 2013 22.33:10)

Re: Tech 21 SansAmp PSA-1.1 jako efektová jednotka, co vy na to?

O.Neill napsal:

verzi PSA 1 používá basák z HC3 kde sem to viděl v akci...

...HC3 ještě hrajou?...paráda. wink...http://www.youtube.com/watch?v=Eophnb528Pc...http://www.youtube.com/watch?v=0hhPNbADhXY
Kurva dobrá kapela! smile Tady má tedy fakt moc fešněj zvuk tý basy,...jestli je to tady tou krabicí, tak to je gut. http://www.youtube.com/watch?v=LqNkacIdje8 Oml.se za OT.

0 xLajků:

7

Re: Tech 21 SansAmp PSA-1.1 jako efektová jednotka, co vy na to?

taaak a krabičku už mám na poště, neska si to du vyzvednout smile

Trace Elliot Club #7
Peavey Cirrus USA Walnut/Wenge r.v.1998
bedny - Trace Elliot 1048h a 1518 , preamp - SWR Grand Prix, v efektovce - Tech21 PSA1.1, bezdrát - Sennheiser EW100 G2, ladička - Korg DTR 1000, zesák - Solton aa Craaft - MOS-FET - 800W
      prodávám: Trace Elliot BLX80 GP7SM a Ampeg SVP Pro
0 xLajků:

8

Re: Tech 21 SansAmp PSA-1.1 jako efektová jednotka, co vy na to?

V té první ukázce prima náser. Já bych to asi dal radši jako preamp. Má to kroutidlo blend, tím se to dá solidně nastavit kolik čistýho a kolik masakru smile

0 xLajků:

9

Re: Tech 21 SansAmp PSA-1.1 jako efektová jednotka, co vy na to?

nemám slov... to je MASAKR napíchnul jsem to do efektový smyčky do SWRka a to má koule... zatím jsem projel jen těch 10 továrních nastavení co tam jsou na baskytaru a supr.... zkoušel jsem basku přepíchnout ze stupu SWR do vstupu Toho PSAčka a nic moc.. ztratí to šťávu co tomu dává ta lampička co je v SWRku, krom toho na swr používám ty dva parametry nějak nastavený na svůj charakter zvuku.... ale v týhle kombinaci je to náser... a ten zkreslenej to je bájo

a to to zkouším jen doma na desetinu hlasitosti, aby sousedi neklepali na trubky vod topení :-D

Trace Elliot Club #7
Peavey Cirrus USA Walnut/Wenge r.v.1998
bedny - Trace Elliot 1048h a 1518 , preamp - SWR Grand Prix, v efektovce - Tech21 PSA1.1, bezdrát - Sennheiser EW100 G2, ladička - Korg DTR 1000, zesák - Solton aa Craaft - MOS-FET - 800W
      prodávám: Trace Elliot BLX80 GP7SM a Ampeg SVP Pro
0 xLajků: