1

Téma: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

takže tady je muj první umělecký počin smile je to trochu tvrdšího ražení řekl bych něco v kategorii metallica a spol smile

takže rád bych si vyslech vaše názory : co byste přidaly, ubraly, atd smile jen nám prosím omluvte rytmické chyby a pod , hrali sme to tak za měsíc asi 5-tkrát smile takže to ještě není moc secvičený smile  ale určitě poznáte o co jde smile

takže,,,,, Vzhůru do toho

http://www.ulozto.cz/xfQQ9Pu/id-mp3

hard and heavy is my life

předem sory za všecky hrubky (npř mislel)
sem totiš dizlektik dizortografik a dis kalkulik tak si toho prostě nevšimejte
0 xLajků:

2

Re: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

Proč to dáváš na Ulož.to, kde je pro stažení nutné zadat nějakej pitomej kód, když tu empétrojku můžeš nahrát i přímo sem? Tohle vážně nechápu. roll

Jinak asi vážně budu kritizovat: Je to furt dokola jeden rif s minimem změn, tedy žádná "písnička". Kdyby tam alespoň bylo nějaký to sólo aby se to dalo považovat za instrumentálku nebo zpěv aby se to dalo považovat za normální písničku. Takhle to je prostě jenom takový kolovrátkový jamování. Co čekáš, že Ti na nekvalitní nahrávku z garáže (ze sklepa) asi řeknem? Jako že tam je moc rytmičáku, málo basy a kytara je moc vlevo a má moc řezavej zvuk? Hráli jste to pětkrát a dáváš to sem na posouzení jako nějakej objev nebo co. Je to totálně nehotová věc, zahrajte ji ne pětkrát, ale padesátkrát, hlavně to dodělejte a zkuste nahrát nějak alespoň trochu líp. Nahrávat to ve zkušebně na telefon a pak to sem věšet jako nějakou svátost je blbost. Já rozumím, že z toho máte třeba radost, že vám to nějak zní, že jste něco vymysleli, ale tohle fakt nemá cenu.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

3 Naposledy upravil: darkevil 47 (28. 09. 2012 16.48:15)

Re: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

Aidamos napsal:

roč to dáváš na Ulož.to, kde je pro stažení nutné zadat nějakej pitomej kód, když tu empétrojku můžeš nahrát i přímo sem? Tohle vážně nechápu.


kdy si byl na posledy na http://ulozna.soulslavers.com/ ? smile



Aidamos napsal:

zpěv aby se to dalo považovat za normální písničku.

zpěv tam samozřejmě dodáme smile




Aidamos napsal:

adost, že vám to nějak zní, že jste něco vymysleli, ale tohle fakt nemá cenu.

ono jde oto  že sem chtěl  jen zistit jestli nám naše nadšení nepřidává potencial který tam třeba vubec není smile ( myslím tím ten skoro song)

hard and heavy is my life

předem sory za všecky hrubky (npř mislel)
sem totiš dizlektik dizortografik a dis kalkulik tak si toho prostě nevšimejte
0 xLajků:

4

Re: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

Bubeník hroznej, kytarista hraje jenom obyčejný kila, nikde nic zajímavýho, basa kulhá...

darkevil 47 napsal:

je to trochu tvrdšího ražení řekl bych něco v kategorii metallica

...takže to celkem sedí big_smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

5

Re: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

darkevil 47 napsal:

kdy si byl na posledy na http://ulozna.soulslavers.com/ ?

A u každého příspěvku je volba nahrát obrázek/mp3 zbytečně?

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

6

Re: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

Paparatzzi napsal:

A u každého příspěvku je volba nahrát obrázek/mp3 zbytečně?

pardon smile moje chiba smile

hard and heavy is my life

předem sory za všecky hrubky (npř mislel)
sem totiš dizlektik dizortografik a dis kalkulik tak si toho prostě nevšimejte
0 xLajků:

7 Naposledy upravil: Aidamos (28. 09. 2012 16.57:33)

Re: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

darkevil 47 napsal:

moje chiba

A kdyby jen jedna lol

Jo, já vím:

darkevil 47 napsal:

předem sory za všecky hrubky (npř mislel)

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

8

Re: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

Pokusím se dát radu (když k tomu název vlákna nabádá): zakažte bubeníkovi mydlit přechody (nejlépe mu je odmontujte). Ať hraje pouze holej rytmus a akcenty ať se naučí na virbl a hajtku. Z nahrávky je patrný, jak si myslí že vaří, ale opak je pravdou.

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

9

Re: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

Aidamos napsal:

A kdyby jen jedna Jo, já vím:


a zdaleka né poslední big_smile ( svuj titul sem si nevydřel jen tak ... big_smile )



radoozz napsal:

: zakažte bubeníkovi mydlit přechody (nejlépe mu je odmontujte).

dík, hned to sním prodiskutuju smile

hard and heavy is my life

předem sory za všecky hrubky (npř mislel)
sem totiš dizlektik dizortografik a dis kalkulik tak si toho prostě nevšimejte
0 xLajků:

10

Re: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

radoozz napsal:

Pokusím se dát radu (když k tomu název vlákna nabádá): zakažte bubeníkovi mydlit přechody (nejlépe mu je odmontujte). Ať hraje pouze holej rytmus a akcenty ať se naučí na virbl a hajtku. Z nahrávky je patrný, jak si myslí že vaří, ale opak je pravdou.

....podlemě by měl nasadit sluchátka (myslím bubeníka),do nich pustit metronom a naučit se držet rytmus v základních rytmech. Páč to je fakt bída. sad

0 xLajků:

11

Re: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

Matej napsal:

do nich pustit metronom

zrovna dneska ráno stím začal smile a dost nadával že je to celkem humus big_smile  ale věřím mu že to zvládne smile

hard and heavy is my life

předem sory za všecky hrubky (npř mislel)
sem totiš dizlektik dizortografik a dis kalkulik tak si toho prostě nevšimejte
0 xLajků:

12

Re: muj první song....poraďte ... kritizujte :)

darkevil 47 napsal:
Matej napsal:

do nich pustit metronom

zrovna dneska ráno stím začal smile a dost nadával že je to celkem humus big_smile  ale věřím mu že to zvládne smile

....tak to je ještě dobrej. To jsem zažil spouty mlaďasů, co ti řeknou, že hrajou dobře a metronom nepotřebujou. big_smile

0 xLajků: