1

Téma: Velcro

možná debilní dotaz ale kde se dá koupit velcro na efekty? díky

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

2

Re: Velcro

možná debilní dotaz ale co je "velcro na efekty"? neutral

0 xLajků:

3

Re: Velcro

Já to pochopil tak že myslí sucháč ne?

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

4

Re: Velcro

Paparatzzi napsal:

Já to pochopil tak že myslí sucháč ne?

po chvili googleni mam stejnej nazor big_smile .. teda suchej zip ne suchej led..

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

5

Re: Velcro

Paparatzzi napsal:

Já to pochopil tak že myslí sucháč ne?

...to sem nikdy neslyšel. neutral  Ale já ho kupoval nedávno u nás ve městě,..ve Švadlence (takže asi nějakej obchod pro švadlenky a bytový textil). Měli různý rozměry a samolepící i bez,..úzký i široký, akorát te není nijak levný.Samolepící na velkej pedalboard-kterej sem pojal si udělat sám,...tak ten sucháč mě vyšel něco kolem 450 kč.Chtěl jsem udělat sucháčem celou plochu pedalboardu a ten druhej protikus jsem potřeboval jen asi třetinu toho-jen na krabky a efekty, ale ono se to prodává jen v kuse dvojmo a to metr stojí asi 120 kč tý asi 6 cm šířka-samolepící. neutral

0 xLajků:

6

Re: Velcro

Bauhaus nebo OBI. Běžně ho tam kupuju :-)

0 xLajků:

7

Re: Velcro

Ok díky,zítra jdu do OBI big_smile

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

8

Re: Velcro

Tiger napsal:

Ok díky,zítra jdu do OBI big_smile

....pak napiš, co to stojí v OBI. wink

0 xLajků:

9

Re: Velcro

Modelářské obchody mají kvalitní 3M sucháče. Modeláři to používají na uchycení baterií apod.  Dá se koupit v různých šířkách na metry

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

10 Naposledy upravil: Matej (11. 09. 2012 08.35:21)

Re: Velcro

spider napsal:

Modelářské obchody mají kvalitní 3M sucháče. Modeláři to používají na uchycení baterií apod.  Dá se koupit v různých šířkách na metry

...tak jsem se teď ráno v jedný modelářský prodejně zastavil (co jsem věděl že tam je),...a ona už tam není modelářská prodejna ale nějaká herna-bar. sad a sad

0 xLajků:

11

Re: Velcro

Matej napsal:

....pak napiš, co to stojí v OBI. wink

tak 2 takový kousky za 100 kč (50 a 50)

teď - čim to přilepit ke pedalboardu a efektu?Chemopren? jen aby to ten kov neponičilo no..díky za názory

Fender Precision Bass Aerodyne /w. Seymour Duncan SPB-3
Ampeg SVT CL / Ampeg SVT 450 H / Orange OBC 115 / Orange OBC 410
Tech 21 SansAmp Bass Driver / Boss TU-3 / Monster Cable
0 xLajků:

12

Re: Velcro

Tiger napsal:
Matej napsal:

....pak napiš, co to stojí v OBI. wink

tak 2 takový kousky za 100 kč (50 a 50)

teď - čim to přilepit ke pedalboardu a efektu?Chemopren? jen aby to ten kov neponičilo no..díky za názory

...počkej, já myslel, že koupíš ty samolepící....?? roll

0 xLajků:

13

Re: Velcro

v textilnich prodejnach to maji na metr. jak samolepici tak na prisiti, jen prodaji vzdy s protikusem takze i ta nepotrebna cast.

0 xLajků:

14

Re: Velcro

Tiger napsal:

Chemopren?

Ideální. Dělal jsem to tak. Mám takhle nalepený pásky na polovině krabiček. Drží to výborně, a v případě potřeby lze dobře sundat a lehce očistit. Mluvím z osobní zkušenosti, sundával jsem to z bossáckýho kompresoru, který jsem prodával. U bossáckých krabiček doporučuju sloupnout lesklý výrobní štítek ze spodku krabičky.

http://baskytara.com/img/m/2556/p17031hlglfmat1u1evo1ik8be93.jpg

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

15

Re: Velcro

valec1 napsal:

v textilnich prodejnach to maji na metr. jak samolepici tak na prisiti, jen prodaji vzdy s protikusem takze i ta nepotrebna cast.

...jj, tak jsem to kupoval. neutral

0 xLajků:

16 Naposledy upravil: Matej (11. 09. 2012 20.04:25)

Re: Velcro

Aidamos: A jak jsi to přilepoval na ty krabičky?...třebas na ty bossácký.Myslím jako jen proužky postranách či nahoře a dole-na té ploše ze spoda? Páč ony nemaj celou plochu na přilepení,..třebas jako MXR,...který tím pádem pak držej dobře. neutral Nebo si sloupnul ten prostředek jak píšeš a nalepil to na prostředek?...ale tam je pak mezera ne?...a ten sucháč se nezachytí. neutral

0 xLajků:

17 Naposledy upravil: Aidamos (09. 06. 2013 15.28:12)

Re: Velcro

Matej napsal:

Aidamos: A jak jsi to přilepoval na ty krabičky?

Udělal jsem stejnou šířku u délku jako je ta lehce zapuštěná plocha na spodku krabičky, co je výrobní štítek. Prostě vždycky aby ta plocha byla co největší:

http://baskytara.com/img/m/2556/p177ugt85s15acqtq1j471a78upl3.jpg

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

18

Re: Velcro

Dobře se dá samolepící 50 mm široký sucháč s háčky koupit na metry např. zde: http://eshop.rosalie.cz/detail.php?code=01258011. V jiných e-shopech prodávají velmi často jen celé klubo, což je 25 m.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků: