1

Téma: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Ahoj,

jelikož tu máme show room tak si dovolím dát tu linky:

na bz:
http://bandzone.cz/thetapes

a na fb:
http://www.facebook.com/pages/The-Tapes … 442?ref=ts

jsou tam nějaké nahrávky. Dávám to tady díky tomu že nám právě vyšlo cd. Já se ke kapele dostal vlastně náhodou(měsíc a něco zpátky), šel jsem jen zaskakovat na jeden koncert ale nějak se mi zalíbilo tak jsem už zůstal. Jinak na nahrávkách nemám basu na svědomí já tudíž na její zvuk neplivat, trsátkář nejsem takže tak:) Příští cd bude lepší a lepší, berte to tak že je to první deska..

Díky

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

2

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Najděte pořádnýho managera a vyražte klidně za hranice. Ostatní už máte.  cool

"Kdo cvičí nástroj si ničí"
0 xLajků:

3

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

jj, souhlas, je to nápadité, nevšední, zajímavé, Tapes sleduju už delší dobu, dokonce mi Paparatzi to místo u basy vicemene vyfouknul smile Holt dali prednost zkusenosti a feelingu, pred usedlym starim big_smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

4

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Hudebně je to dobrý a určitě si tam zahraješ, zvukově by se tomu daly nějaké věci vytknout, ale celkově to fakt není špatný. Jen mám poslední dobou alergii na tyhle kňouraly typu "snažím se zpívat jak  Stipe ale neumím to", vyvolávají ve mě touhu šlápnout jim na jejich zbědovaný emo krček a ukončit tak jejich pozemské trápení.

"Dávej pozor," varovali ji. "S kýmkoliv z nich bys přivedla na svět děti s prasečím ocasem."
Soundelirium Club #4
Flatwound Club #6
JB, PB, G&L, bezpražce, nějaké ty basy...
Fender TBP1 -> Warwick Hellborg SP 250 -> Hellborg Club & Lo Cab, Soundelirium HPF v2 & The Germ, spousta krabiček
0 xLajků:

5

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

hehehe smile emo krček smile řekl bych že tohle není ještě tak strašnyý... Zvukově je mi jasný proč, vím kde se to točilo a jelikož jsme tam točili taky, vidím tam úplně ty samé zvukové nedostatky

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

6

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

http://www.youtube.com/watch?v=L3ebF5ufhgc Jak udělat levný "klip":)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

7

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

kopyto napsal:

Jen mám poslední dobou alergii na tyhle kňouraly typu "snažím se zpívat jak  Stipe ale neumím to", vyvolávají ve mě touhu šlápnout jim na jejich zbědovaný emo krček a ukončit tak jejich pozemské trápení.

no  zrovna ten song v klipu je toho ukázkovým příkladem smile

still got the blues... for RnR smile
Jsem  TU
https://stepanaxman.com/
0 xLajků:

8

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Paparatzzi napsal:

http://www.youtube.com/watch?v=L3ebF5ufhgc Jak udělat levný "klip":)

hele, ta šílená, navíc nevyrovnaná panorama v prvním verši je záměr, nebo se prostě jenom někdo ve studiu ožral a upadl do mixu? :-)

Basa prudí muziku smile
0 xLajků:

9

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

ještě že to ve mě podobné touhy nevyvolává, asi bych trpěl smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

10

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

el BassTardo napsal:

hele, ta šílená, navíc nevyrovnaná panorama v prvním verši je záměr

Jejda, zkusím to napravit, na cd to není tak jsem něco asi posral já:(

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

11 Naposledy upravil: df (11. 05. 2011 14.54:09)

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

kopyto napsal:

Hudebně je to dobrý a určitě si tam zahraješ, zvukově by se tomu daly nějaké věci vytknout, ale celkově to fakt není špatný. Jen mám poslední dobou alergii na tyhle kňouraly typu "snažím se zpívat jak  Stipe ale neumím to", vyvolávají ve mě touhu šlápnout jim na jejich zbědovaný emo krček a ukončit tak jejich pozemské trápení.

A sakra, kopyta pokousal Rejžek cho cho...

To Pap: Tohle je ten typ kapel, kde bych hrozně rád jednou stabilně hrál. Muzika je to natolik dobrá, že prudí zastydláky, to je skoro vždycky dobré znamení. big_smile big_smile big_smile

0 xLajků:

12

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

na facebooku a bandzone přidány nějaké nahrávky a fotky smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

13 Naposledy upravil: Aidamos (20. 07. 2011 12.12:44)

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Nejvíc se mi líbí On Our Ship. Dobrá práce. Připadá mi to něco mezi americkými R.E.M. a britskými Oasis. Zpěvák je sice kňoural, ale k tomuhle typu muziky se to hodí a s jeho vizáží máte o fanynky postaráno  smile

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

14

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Paparatzzi napsal:

trsátkář nejsem

http://imtp.me/1tc201a7u big_smile

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

15

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

No já s ním nehraju, nosím ho tam jen kdyby mi uprostřed koncertu nebo tak upadl prst, sem tam to zkusím ale prostě mi to nejde a zní to hrozně, ale jsi všímavý to zas jo big_smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

16

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Pěkný popíček. Není to sice zrovna nic pro mě, ale je to pěkně provedený a fanoušky určitě mít budete. Ke zvuku bych asi nic neměl, možná bych tu kytaru nahrál trochu "vostřejc", připadá mi možná až moc plochá. Jinak si myslím, že to má tu světovou prosaditelnost ( to je ale výraz big_smile)

0 xLajků:

17

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Pěkné songy kluci, blahopřeju, jinak, že zdravím Kláru smile

Basses: Fodera Imperial Elite 5 Fretless(by M.V.), Mayones Be Exotic 5
Amplification: Markbass MoMark (AF 800, T1M, EQ42S, MVVL), Custom Homemade 1x15 + Tweeter box, Behr BX600, M-Audio FastTrack Pro
Other:   Boss GT-10B, Monster Kábel (Jazz, Bass)
0 xLajků:

18

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

K poslechu přidán Sing for tigers

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

19

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

záznam ze včerejšího koncertu v českém rozhlase olomouc, chyb jsme si vědomi, byli jsme z toho děsně nervózní, přece jenom jsme mladí, nerozvážní a prostě ucha .) http://www.rozhlas.cz/default/default/r … &drm=1

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

20

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Pěkný! A Pearl hraje super, vzpomínám na něj... smile

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

21

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Táák ostraváci, dneska ve 20:00, pokud se nudíte ovšem, si můžete pustit rozhovor s námi, laďte Český rozhlas Ostrava, celkem křečovité, dneska jim v rozhlase praskli trubky tak tam mají celkem veselo smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

22

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Paparatzzi napsal:

Český rozhlas Ostrava


Paparatzzi napsal:

dneska jim v rozhlase praskli trubky tak tam mají celkem veselo

jako Ostravar tece proudem az do sklepa, jooo?  lol

The Jack, The  Pearl, Palatino EUB, Cort GBMP3,  GK 200RB 1981, Ampeg B200R 2008, Peavey Centurion III 1978, Peavey 118 1978, MB PH 112, EBS MBII
0 xLajků:

23

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

no fuj, to by me tam nedostali big_smile spis to podle smradu  a neceho co vypadalo jako para tipuju na topeni big_smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

24

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Paparatzzi napsal:

Táák ostraváci, dneska ve 20:00, pokud se nudíte ovšem, si můžete pustit rozhovor s námi, laďte Český rozhlas Ostrava, celkem křečovité, dneska jim v rozhlase praskli trubky tak tam mají celkem veselo smile

Tuhle session jsem odřekl smile navrhl sem Tapes jako náhradu...takže asi se toho Igor chytil smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

25

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

OOOu já si říkal kde se k nám dohrabal, veřejné díky! Igor je skvělý, a jeho dcera má ráda rum asi tak jako já a e.t. dohromady smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

26

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

smile

http://www.youtube.com/watch?v=9tjsP8Jw … vzQ24GJhbj

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

27

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Paparatzzi napsal:

http://www.youtube.com/watch?v=9tjsP8Jw … vzQ24GJhbj

nejvic se mi na tom libi houslistka .. ten zbytek bych klidne ani videt nemusel big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

28

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Mě se to líbí. Písnička pěkná ,Palec nahoru  wink
A samozřejmě houslistka +1

Warwick Corvette Standard (BEAD) + Eden Nemesis NA650 + Hocke 4x10 + Hocke 1x15 + Darkglass B7K Ultra
Warwick Thumb BO 5 broadneck + TC Electronic BG 250-210 + TC Electronic Spectracomp
https://www.youtube.com/user/Tekysss/
https://bandzone.cz/neverforget
https://bandzone.cz/doubledecker
0 xLajků:

29 Naposledy upravil: Lukáš (16. 12. 2011 20.31:40)

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Ty jo, příjemně jste překvapili.. asi nejpovedenější video nějaké písně tady za poslední dobu smile I ta píseň se mi celkem zamlouvá (ale na barvu hlasu zpěváka bych si musel dlouho zvykat). A ještě štěstí, že ten druhý hlas ta holka trochu intonačně povytáhla (po cca. druhé minutě) wink

0 xLajků:

30

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

závidim jim (vám) zpěváka ... hlas, kterej pronikne kapelou ... to je největší dar ... houslistka se mi nelíbí, ale ta vokalistka jo  big_smile

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

31

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

m3 napsal:

nejvic se mi na tom libi houslistka

Kdepak, nejhezčí je ten chalan s modrou basou!

Kritika: Zpívejte česky! Ta angličtina je nepřirozená, až to bolí (aspoň u zpěvačky).

často kladené dotazy: FAQ
něco o mně: Kurca Tovium
0 xLajků:

32

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Lukáš napsal:

ale na barvu hlasu zpěváka bych si musel dlouho zvykat). A ještě štěstí, že ten druhý hlas ta holka trochu intonačně povytáhla (po cca. druhé minutě)

tady nejde o barvu, on je jednoduše mimo - bohužel i ta zpěvačka - jakoby to nebylo "napsaný pro jejich hlas" (a to slyším já co umí i prázdnou strunu zahrát falešně)

jinak se mi to líbí, taková pohodička, žádný debilní pózy...fakt dobrý.

basy přicházejí a odcházejí big_smile
------------------------------------------------------------------------
Fender Precision '86, GK 700RB-2, Line6 410
0 xLajků:

33

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

diky za ohlasy! S necim souhlasim, s necim ne ale to je muj boj:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

34

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Kubš napsal:

a to slyším já co umí i prázdnou strunu zahrát falešně

smile

kurcatovium napsal:

m3 napsal:
nejvic se mi na tom libi houslistka
Kdepak, nejhezčí je ten chalan s modrou basou!

v poradku ty si vem chalana ja beru houslistku big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

35 Naposledy upravil: DalajVladan (17. 12. 2011 11.20:06)

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

kurcatovium napsal:

Zpívejte česky!

+1

To překrývání zpěvů (kánon?) se mi nelíbí - možná je to jen provedením nebo zvukovým nevyvážením (vokalistka zbytečně moc nahlas).

A co takhle přidat aspoň nějaké vajíčko, kterým mi vokalistka hrkala? Myslím, že by to dost pomohlo.

Fender American Deluxe Jazz Bass '08
Empress Compressor -> Boss LS-2 Line Selector (-> Zoom B3) -> Fishman Platinum Pro EQ -> Markbass F 500 -> 2x Markbass Traveler 121H
0 xLajků:

36

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Jelikož jste si už jednotlivý protagonisty rozebrali, zbývá už jenom ta hudba, za mě novácky palec nahoru.  wink

0 xLajků:

37

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Pěkná kapela smile

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

38

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

no z kapely chybí bubenice a kytarista smile Ale díky

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

39

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Paparatzzi napsal:

no z kapely chybí bubenice a kytarista smile Ale díky

Jak to? Rozpad?

Fender P-bass s hromadou páček, kytarovým snímačem a tremolem, SG Les Paul 100, line6 pod hd 500X, Andy's drive, MXR dyna comp, Strymon DECO, Way Huge Pork Loin, TC 3rd Dimension Chorus
0 xLajků:

40

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

tao-kan napsal:

Jak to? Rozpad?


Co praha schvátí to už nenavrátí.......

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

41

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Jak vichřice smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

42

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Paparatzzi napsal:

no z kapely chybí bubenice

fotky by nebyli?

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

43

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

něco je tady http://bandzone.cz/thetapes#!/thetapes? … ;gi=207465

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

44

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Ty vole, Paparatzzi, ta vaše bubenice Klára je jedna z nejhezčích ženských, co jsem v životě viděl.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

45

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

nejhezčí nevím, ale působí strašně přirozeně a spokojeně, což pro mě je víc, než klasické standarty krásy smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

46

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

spider napsal:

působí strašně přirozeně a spokojeně, což pro mě je víc, než klasické standarty krásy

wink
ikdyz teda ja mam rad i kdyz pusobej nejpokojene nebo nasrane big_smile ale musej mejt prirozeny a vyzarovat z nich naky emoce big_smile
nejhorsi sou ty voskovi panenky ... roll

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

47

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Tak vypadá to že bubeník a kytarista byli nalezeni. Pokud to někdo chce slyšet tak celé cedlo je zde

http://www.ulozto.cz/12192120/the-tapes-tales-facts-and-things-that-were-worth-it-zip

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/198600_10150141581080443_298302680442_7041605_7170839_n.jpg

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

48

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Muzika je super, ale ten sound je fakt bída... Hlavně bicí (silena komprimace).
Wings 'n' Halo mi připomínají mý oblíbený REM, Cages jsou zas zpevove do starych Foo Fighters. Hudebne me to fakt baví. Kde jste nahrávali / míchali?

0 xLajků:

49

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

jojo, o tom zvuku to vím, naštěstí to letos bude snad lepší:), jinak moc děkuju

http://www.ostrava-music-city.cz/?clanek=63

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

50

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

No, tak tohodle týpka fakt nemusím, jednou jsem mu nabízel spolupráci, protože očividně nestíhá všechny kšefty - tak že bych míchal něco, co je mu stlyově vzdálenější, navíc pod jeho hlavičkou a za procentní provizi, ale v podstatě neprojevil žádnej zájem. A pak to dopadá takhle... naprosto odfláklej mix, za to bych mu peníze nedal.  mad

0 xLajků:

51

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

No ono je to docela dlouhá story, já jsem přišel do kapely po tom co tohle vzniklo, pokud chceš vědět víc tak ti kdyžtak písnu sz:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

52

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Jojo, du si udělat kávičku a těším se na story smile

0 xLajků:

53

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Plechy teda uřvaný, občas je tam nějakej fakt hnusnej jak poklice, což je spíš chyba vybavení... ale jinak mi to příde dobrý :-) .. no, ale neni to metal  lol

Aguilar a německý Warwicky..
0 xLajků:

54

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

subroofer napsal:

No, tak tohodle týpka fakt nemusím, jednou jsem mu nabízel spolupráci, protože očividně nestíhá všechny kšefty - tak že bych míchal něco, co je mu stlyově vzdálenější, navíc pod jeho hlavičkou a za procentní provizi, ale v podstatě neprojevil žádnej zájem. A pak to dopadá takhle... naprosto odfláklej mix, za to bych mu peníze nedal.


Taky jsem s tím pánem něco podnikal smile Spousta vizí a keců, výsledek takovýto..... Tím hůř, že od Tapes si nechal zaplatit za celé CD, já u něj točil jen demo za promo cenu, tam by se to ošizení dalo pochopit

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

55

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

ee, s tím placením to kucí není jednoduché, sem myslel že jsem to říkal i spiderovi ale asi ne smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

56

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

No možná, říkal, víš jak, hlava vyhulená..... každopádně nám sliboval rozhovory, volňásky na festival, které když sem se 2 dny před oním festivalem po nich pídil, byly údajně určeny pro propagaci a měl sem se ozvat dříve (načež jsem zjistil, že ještě v den festivalu nebylo prodáno ani 10 procent plánovaného - takže honem zatrhnout volňasy)....rozhovor ?  Haha smile Do nahrávky si nacpal nějaké podivnosti jako nějaký elektronický šum, efekty.....no, kdo nás slyšel nejprv na nahrávce a pak live musel se asi divit co a jak vlastně hrajem.

Vážím si toho co se snaží dělat na severomoravské hudební scéně, ale ta nedotaženost a nedomyšlenost se mu vrátí jako bumerang - Tapes jsou excelentním příkladem, kdy si je vybral jako jednu z upřednostňovaných kapel z jednoho ročníku Music city......následně se mu to asi nezdálo tak od toho dal ruce pryč. Na to, že by chtěl fungovat po vzoru amerických labelů, které si kapely které produkují drží ve své "stáji" mi to teda nedotažené přijde....

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

57

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

vždyť já vím, byl jsem tam přece taky big_smile Ale je to škoda, mohla to být super akce, byli tam fajn kapely a ták

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

58

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

jo, to si zase třeba pamatuju, ale já to chtěl napsat pro ostatní, kdyby náhodou někdy měli nutkání se zapojit do Music city smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

59

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

No dobře, to máš zase pravdu, já jen vycházel z toho že si nepamatuješ ani tohle : D Ale musím uznat že žvaním pořád smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

60

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Tak a další novinky:

http://www.protisedi.cz/video/cesti-rem-tapes takový úsměvný článek z období kdy jsme se přesouvali do Prahy big_smile

A jinak fajn zpráva: 9.2.2012 jedeme zahrát do Prahy v rámci soutěže MERCEDES BENZ LIVE SPACE, kde jsme prošli přez více jak 500 kapel a byli jsme vybráni mezi 15 postupujících. To by tak super ani nebylo ale ceny,nové video, nové fotky, přítomnost Óčka atd mě docela láká.Btw k dispozici budu mít

BASS EQUIPMENT
Amplifiers:
1x  Ampeg SVT 2 PRO - fully tube driven 300 W
1x  Gallien Krueger 800 RB - classic solid state 300 W
Cabinets:
1x  Ampeg SVT 410 HE - 4 x 10 speaker + tweeter 500 W
1x  Ampeg SVT 115 E - 200 W, 1 x 15 speaker

I kytaráci mají slušné cajky:)

A ještě jedna, pokud se někomu líbil song viz nahoře Superficial, tak je na bz ke stažení. Tečka

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

61

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Paparatzzi napsal:

kde jsme prošli přez více jak 500 kapel a byli jsme vybráni mezi 15 postupujících

Tak to je pěkný, gratuluji smile

0 xLajků:

62

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Hm.. včera jsem si to pustil, dneska jsem si to pustil..
nemůžu říct proč, ale zůstalo mi to v hlavě

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

63

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Nevím jestli je to dobře nebo špatně, nicméně díky smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

64

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

http://www.youtube.com/user/thetapesoff … ture=watch

nějaké ty videa ze včerejška smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

65

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

??ja myslel ze mate v kapele naky holcicky?? nebo to byla jina??

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

66

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

bejvavalo hmm

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

67

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

a ja se tesil ze mi privezes nekdy houslistku .. takle na vas asi nevyrazim big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

68

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

m3 napsal:

a ja se tesil ze mi privezes nekdy houslistku .. takle na vas asi nevyrazim big_smile

...v tom případě sabotuju koule dokaváď nevemete zpátky tu kozatou zpěvačku..... tongue

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

69

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

No houslistku máme pořád jako hosta, teď jak jsme byli v Práglu tak byla s náma, takže pokud to výjde můžeš slintat na Óčku big_smile Kerou kozatou zpěvačku?: D

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

70

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Hej, není ta houslistka náhodou Barča z Outsiders?

Basses: Fodera Imperial Elite 5 Fretless(by M.V.), Mayones Be Exotic 5
Amplification: Markbass MoMark (AF 800, T1M, EQ42S, MVVL), Custom Homemade 1x15 + Tweeter box, Behr BX600, M-Audio FastTrack Pro
Other:   Boss GT-10B, Monster Kábel (Jazz, Bass)
0 xLajků:

71

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Jasně, teď s ní hraju ještě v jednom projektu:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

72

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Já si říkal, že ji od někud znám... co to je za projekt? Kdyžtak PM

Basses: Fodera Imperial Elite 5 Fretless(by M.V.), Mayones Be Exotic 5
Amplification: Markbass MoMark (AF 800, T1M, EQ42S, MVVL), Custom Homemade 1x15 + Tweeter box, Behr BX600, M-Audio FastTrack Pro
Other:   Boss GT-10B, Monster Kábel (Jazz, Bass)
0 xLajků:

73

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

spider napsal:

kozatou zpěvačku.....

Paparatzzi napsal:

  Kerou kozatou zpěvačku?

nasi bejvalou big_smile .. ty je plnej bulvar a televize...
http://pravednes.cz/#!about-KohoutovaBerenika big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

74

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

zpívala teda jak kdyby jí někdo dojil, ale na pohled to bylo pěkné....

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

75

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Paparatzzi napsal:

http://www.youtube.com/user/thetapesoff … ture=watch
nějaké ty videa ze včerejška

Jak jsem to tak poslouchal ty videa a srovnával to s audio nahrávkama, tak je tam škoda, že ty věci jsou naživo zahrané o dost rychlej. Je to nešvar, kterého bych rád odnaučil našeho bubeníka, nevím kam ti bicmeni na koncertu tak pospíchají. Ty písničky pak uplně jinak(hůř) vyzní jako celek a např. v našem stylu to jde hodně poznat na zpěvu.
Jinak co se týká kvality záznamu, nehodnotím.
A líbí se mně jak tam vzadu za tebou vidím to červené světýlko smile

Ať se daří a co nejmíň odehraných tělocvičen smile

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

76

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Barius napsal:
Paparatzzi napsal:

http://www.youtube.com/user/thetapesoff … ture=watch
nějaké ty videa ze včerejška

Jak jsem to tak poslouchal ty videa a srovnával to s audio nahrávkama, tak je tam škoda, že ty věci jsou naživo zahrané o dost rychlej. Je to nešvar, kterého bych rád odnaučil našeho bubeníka, nevím kam ti bicmeni na koncertu tak pospíchají. Ty písničky pak uplně jinak(hůř) vyzní jako celek a např. v našem stylu to jde hodně poznat na zpěvu.
Jinak co se týká kvality záznamu, nehodnotím.
A líbí se mně jak tam vzadu za tebou vidím to červené světýlko smile

Ať se daří a co nejmíň odehraných tělocvičen smile

myslim ze pokud bude i na zkouchach i na zivo i ve studiu pouzivat bubenik metr, ktery bude nastaven porad stejne na dany song tak neni problem, aspon u nas to funguje v pohode  big_smile

0 xLajků:

77

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

valec1 napsal:

ktery bude nastaven porad stejne na dany song tak neni problem, aspon u nas to funguje v pohode 

to je sice dobry, ale neni to sexy.. ono se nedky hodi hrat rychlejc  nebo pomalejc ..podle dany nalady akce atd... ale teda samozrejme v jitejch intencich...
my sme si udelali teda taky tempa ale neustale je soupeme podle aktualni nalady teploty a vlhkosti vzduchu a tak smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

78

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

m3 napsal:
valec1 napsal:

ktery bude nastaven porad stejne na dany song tak neni problem, aspon u nas to funguje v pohode 

to je sice dobry, ale neni to sexy.. ono se nedky hodi hrat rychlejc  nebo pomalejc ..podle dany nalady akce atd... ale teda samozrejme v jitejch intencich...
my sme si udelali teda taky tempa ale neustale je soupeme podle aktualni nalady teploty a vlhkosti vzduchu a tak smile

no jeliko Decide(Barius) i nase kapela hraje metal, tak tam si myslim, ze neni treba nic nahanet podle nalady, teploty a vlhkosti vzduchu jako v jinych zanrech, proste potreba nakopat prdel a nashledanou  big_smile

0 xLajků:

79

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

big_smile

to mam rad, takhle to taky vidím, ač nehraju metal big_smile

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků:

80

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

valec1 napsal:

potreba nakopat prdel a nashledanou 

je to tak! smile

PROFÜL
AVBS5 ´99/00 & EBS HD350+Genz Benz GB212T+115 Emi Gamma+Warwick WCA 211Pro(2x CELESTION BN10-200S)
♫♪♫♪ tak tohle je pro mě španělská vesnice
0 xLajků:

81

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Barius napsal:

ak jsem to tak poslouchal ty videa a srovnával to s audio nahrávkama, tak je tam škoda, že ty věci jsou naživo zahrané o dost rychlej

Víme, je to záměr, hráli jsme tam s nějakýma metalákama a punkáčema. Tak jsme chtěli "zapadnou" smile

Barius napsal:

Jinak co se týká kvality záznamu, nehodnotím.

Jasně, já taky, někdo to hodil na youtube, a ve výsledku jsem rád aspoň za tohle, lepší než nic:)


Barius napsal:

Ať se daří a co nejmíň odehraných tělocvičen

Jojo dík, tohle byl takový studentský klub Vrtule, po rekonstrukci je to děs... A pořád se chodí kouřit ven lol

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

82 Naposledy upravil: m3 (15. 02. 2012 23.22:55)

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

valec1 napsal:

nakopat prdel a nashledanou  big_smile

tak to staci hrat na maximalni rychlosti bubenika big_smile ..

proste podle mne je to kontraproduktivni... big_smile a z mejch pozorovani co mi nekdy pride jako super tempo mi jindy pride pomalu nebo rychle...

protoze nase kapela nehraje metal tak prijedem serem na metronomy jiny stelovatka napkopem prdel a odjedem big_smile

druha vec je ze stejne nevime co si  tam bubenik pousti do hlavy a jestli podle toho hraje.. big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

83

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Takhle vypadá nejnovější sestava uplakánků:) Brzo budem někde v Práglu a tak, tak se kdyžtak stavte ožrat držku:)
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/paparatzzi-010412-193805-137.jpg
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/paparatzzi-010412-193818-dsc_0075.jpg

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

84

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Fajn fotky, jen by se hodilo to dát na úložnu v nějaké rozumné velikosti...

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

85

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Paparatzzi napsal:

Práglu a tak, tak se kdyžtak stavte ožrat držku:)

kdyz bude cas a guestlist big_smile tak proc ne big_smile a houslistka big_smile

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

86

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

http://www.youtube.com/watch?v=NKSBwqQs0dc kdyby měl někdo nudu(podle těch plných stolů vím proč to zní tak jak to zní big_smile ) PRo M3 máš tam houslistku! big_smile

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

87

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

http://www.dwd.cz/clanek/reports-interv … -inspirace

souvisí s http://www.youtube.com/watch?v=NKSBwqQs0dc

(sranda jak cyp, protiřečíme si, ale co,punk)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

88

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

asi to tu nikdo nečte ale to je fuck, raduju se z maličkostí smile

http://www.img-share.net/uploads/iqxuP49nHN.jpg

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

89

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

.. poslouchal jsem a čet .. jen tak dál  smile

YamahaTRB6P
DunlopSteel
Spectraflex Cable
AquilarTLC
DavidEden WT-550B . EDEN E4X10.V4 -650W
0 xLajků:

90

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Fajna muzika smile dost dobre sa to pocuva

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

91

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Tak dvě poslední novinkové nahrávky které měli být na albu mé bývalé kapely, z toho 2. skladba nedodělaná(studio a ego kapely ničí:) )

jeden cajdák Priest http://bandzone.cz/thetapes basa původně tak utopená nebyla..

a nedodělek http://soundcloud.com/kubos-siminak/b-ra měli se řešit zpěvy, už se to nestihlo:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

92

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

tenkrát ještě před 7 kamerama s nachlazeným zpěvákem to byla bída ale aspoň se mám zpětně čemu zasmát big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=5e2Nj4W_ … embedded#!

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

93

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

ale koukam ste byli pokrokovy houslistka mela uz pred olympiadou holinky na podiu...

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

94

Re: The Tapes(new cd)-kapela kde právě basuju

Kapela už teda neexistuje ale sólová deska zpěváka už je téměř hotová

https://www.youtube.com/watch?v=tqdphAZ8X5g

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků: