1 Naposledy upravil: HappyPunk (17. 07. 2012 11.58:25)

Téma: HappyPunkovo začátky

Ahoj. Moc na toto fórum nepřispívám, spíše se za poslední dva roky snažím pochytat co nejvíce informací a držím se v pozadí. Rád bych se s vámi alespoň seznámil prostřednictvím této sekce, aby jste - v případě že potkáte nějaký můj příspěvek - věděli o koho zhruba jde ( nebo spíše co má za aparát a nástroje big_smile ).

Normálně by se tady s mojí výbavou asi málokdo chlubil, ale neboť jsem studentem střední školy ( a to jdu teprve do druhého ročníku ) a na vše jsem si poctivě vydělal ( trochu i našetřil ), jsou pro mě tyhle hračky poměrně cenné. Záměrně zakládám nový topic a neplácám to "Fender koutku", neboť (za prvé) mám pouze jeden originál Fender a (za druhé) rád bych téma rozšiřoval, ptal se a zakládat neustále nové topicy je myslím zbytečné.

Aparát - Warwick Pro Fet 3.2, Hartke VX 410 (4Ohm)
http://desmond.imageshack.us/Himg528/scaled.php?server=528&filename=p7160037.jpg&res=landing

Fender Precision Bass (Mexico) - 17.7.2012
http://desmond.imageshack.us/Himg850/scaled.php?server=850&filename=p7160047.jpg&res=landing

Fokus Precision Bass - momentálně 3-strunná basa ( aneb nevím co si vybrat za struny )
http://desmond.imageshack.us/Himg17/scaled.php?server=17&filename=p7160046.jpg&res=landing

Přemýšlel jsem nad kobylou Baddas, nebo něco na ten způsob, s tím že dám kobylku z Fenderu na Fokusku. Taky by si Fokuska zasloužila vyměnit nultý pražec (je uloupnutý). Hlavně bych se chtěl zeptat - jaké snímače pro Fenderku? Rád bych zvuk na styl Mark Hoppus, ale nejlépe do 3 tisíc (i tak to vidím spíše za čas)? Snímače Fenderu by pak šly tradičně na druhou basu. Kritizujte prosím - ale tak nějak přiměřeně k financím, za které bylo všechno tohle pořízeno, prosím:)

0 xLajků:

2

Re: HappyPunkovo začátky

"Normálně by se tady s mojí výbavou asi málokdo chlubil, ale neboť jsem studentem střední školy ( a to jdu teprve do druhého ročníku ) a na vše jsem si poctivě vydělal ( trochu i našetřil ), jsou pro mě tyhle hračky poměrně cenné. "

nahodou mas celkom slusnu zostavu smile
ja som v tvojom veku, co nebolo az tak davno, bol pysny na to ze mam aspon JB Adonis a Kombo Ashdown big_smile

pkGuitars .1               Tokai Hardpuncher ´21              
pkGuitars .2 V            Yamaha BBP35 '22              Dolphin fretless 4
Gallien Krueger MB150s, GK RB700-II & GK SBX410 & Boss GT10, Zoom B3
                                                 Flatwound Club #7
0 xLajků:

3

Re: HappyPunkovo začátky

Ty jo na to že jsi ve druháku tak myslím že super výbava smile) To já jsem byl rád, že jsem měl půjčenou jolanu a homemade kombo:D:D

HappyPunk napsal:

aké snímače pro Fenderku? Rád bych zvuk na styl Mark Hoppus, ale nejlépe do 3 tisíc

no tak určo Seymour Duncan SPB-3, myslím že nové stojí kolem 1500,- smile

Fender Precision Bass USA/JAP ('74/'91), MusicMan Stingray ('89 2EQ a '92 3EQ)
Orange AD200B,Ampeg SVT810e (90's)
Shure GLXD-16E, BOSS TU-3, Maxon CP-9Pro+, MXR M80 DI+
0 xLajků:

4

Re: HappyPunkovo začátky

Taky myslim, že velice solidní výbava...

baskytara čtyrka (spector), zesík(hartke 7000) a bedna (hocke 4x10)
0 xLajků:

5 Naposledy upravil: HappyPunk (17. 07. 2012 12.33:52)

Re: HappyPunkovo začátky

Ještě bych taky rád bych poděkoval všem rádcům tady z fóra. Basu a zesilovač mi pomohli vybírat oni. Díky příspěvkům na fóru pak vím spoustu dalších věcí:)

SMETS napsal:

Taky myslim, že velice solidní výbava...

Díky moc. Snažil jsem se zároveň volit něco, co k sobě bude sedět.

Tohle není můj úplně první aparát, takhle to vypadá asi po 2 letech mého hraní smile. Poprvé jsem hrál na 10W kytarové kombo, přes které i kytara zněla hrozně. Po něm přišlo tohle kombíčko, které si to po dvou měsících dobrého zvuku rozmyslelo a úplně změnilo zvuk. Teď je všechno co mám z druhé ruky a hraje to perfektně - důkaz těm, kteří nevěří bazarům, že to prostě jde smile

rluke napsal:

no tak určo Seymour Duncan SPB-3, myslím že nové stojí kolem 1500,-  :-)

A myslíš že je vhodné vyměňovat Fender snímače za tyhle - že budou lepší, nebo Fenderce nechat ty její a tyhle Seymour dát na Fokus? Vůbec se ve snímačích nevyznám takže dám asi plně na názory zdejších basáků. Radši bych tedy aby se pořádně rozehrál Fender - je to moje hlavní basa ( nečekaně smile). Jinak samozřejmě děkuji za tip.

0 xLajků:

6

Re: HappyPunkovo začátky

SPB-3 má hoppus v tej svej signatuře, žejo
http://www.fender.com/products/search.p … No=0138301

Jack Pampero Workingman Traynor & Soundelirium
0 xLajků:

7

Re: HappyPunkovo začátky

seymour na fender, fendracky na fokus v obou pripadech racionalni upgrade

0 xLajků:

8

Re: HappyPunkovo začátky

flachby napsal:

seymour na fender, fendracky na fokus v obou pripadech racionalni upgrade

souhlas=)

Fender Precision Bass USA/JAP ('74/'91), MusicMan Stingray ('89 2EQ a '92 3EQ)
Orange AD200B,Ampeg SVT810e (90's)
Shure GLXD-16E, BOSS TU-3, Maxon CP-9Pro+, MXR M80 DI+
0 xLajků: