1 Naposledy upravil: plysacek (07. 06. 2012 21.27:48)

Téma: Shure pg14e-q11

Zdravím, zvažuji koupi bezdratového systému: narazil jsem na tenhle kousek http://kytary.cz/shure-pg14e-q11/HN086414/

má s ním někdo zkušenosti ? Jak je to s levnými bezdrátovými systémy? díky za každý poznatek smile

kuk.
0 xLajků:

2

Re: Shure pg14e-q11

používám AKG WMS 40 a za ty prachy se to dá.Sice to není žádná výhra ale svou práci svede solidně a hlavně mě tam 1 tužkovka vydrží 4 zábavy

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků:

3

Re: Shure pg14e-q11

permooon napsal:

Sice to není žádná výhra ale svou práci svede solidně

Můžeš to trochu rozepsat?

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

4

Re: Shure pg14e-q11

plysacek napsal:

Zdravím, zvažuji koupi bezdratového systému: narazil jsem na tenhle kousek http://kytary.cz/shure-pg14e-q11/HN086414/

má s ním někdo zkušenosti ? Jak je to s levnými bezdrátovými systémy? díky za každý poznatek smile

Tak s tímhle zkušenosti nemám. Znám kytaristy, kteří mají zmíněné AKG 40 nebo AKG 45 a nestěžují si. Na tu jednu baterku to vydrží dost dlouho. Ty mají výhodu v ceně. Nicméně včetně toho Shure jsou to vysílačky pracující na analogové technologii v pásmo UHF cca 750Mhz to bývá +-. Zrovna u tý Shure nepíšou od jaké frekvence chodí. Viděl jsem už vysílačky, které měly psaný přesnos od 80hz, což třeba stačí na kytary, ale Ečko na base má 41Hz +- něco, takže z toho logicky vyplývá, že to bude něco řezat a může to být na zvuku znát, ale může to být i nepatrný rozdíl nezkoušel jsem. Měl jsem Line6 Relay G30, vysílá v pásmu 2,4 Ghz a užívá digitálního přenosu, psané frekvence má 10 Hz - 20 kHz a i když jsem přehazoval tu vysílačku s Monster Cablem pak jsem rozdíl nepoznal. Vysílač je na 2 AA baterky a vydržel mi s alkalickejma baterkama od GP cca 6 hodin. Dosah má 30 metrů a je to celý z plastu, přijímač je opravdu prcek. Vysílač taktéž z plastu, jediný co mi trochu vadilo bylo trochu zvláštně řešení víko od baterek, s tím si mohli pohrát víc..už jsem jednou honil baterky po pódiu big_smile, ale vlastní blbostí nebyla to v tomhle případě chyba výrobku. A další výhoda je, že vysílač má 6,3 jack, takže můžeš použít libovolnej krátkej kabel bez nějakých úprav. Za mě doporučuju to Line6 a není o tolik dražší.
Teď vlastním Line6 Relay G90 což je racková verze a vysílač je z kovu, není těžkej, ale je opravdu bytelnej. Je jinak řešenej, má to více funkcí jako třeba MUTE, aby člověk mohl ladit, protože přijímač má výstup na ladičku. Je to už drahá hračka, stála 14 000 kč. A jak říkám, je to opravdu jen drahá hračka smile. Zřejmě nikdo tu neřekne, že by byl bezdrát u někoho životně důležitej a s kabelem člověk vyjde vždy smile. Bezdrát sem si pořídil, protože sem to chtěl a ne proto, že jsem ho potřeboval.  Takže takhle to vidím já :-)

Hele je to sice sviňárna, ale je to možnost. Pokud to z kytar.cz objednáš po e-shopu (bez osobního vyzvednutí!!!!!) pak to lze do 30 dní vrátit bez udání důvodu. Pokud se ti ten Shure zdá tak ho zkus, pokud to případně vrátíš tak za to skoro nic nedáš....

Ještě jednu věc, jestli sem si dobře všim, tak ten vysílač Shure je na 9V baterku, někde jsem četl, že takový vysílače dost žerou a tyhle baterky bývaj dražší než klasický AA.

Baskytary: LTD-ESP B 154 STR , Ibanez SR 705 TK , custom made kopie Stingray 5
Box: home made box 15"
Kabely: Planet waves, Bespeco
Rack: Gallien Krueger RB 700-II, Korg DTR 2000, Line6 Relay G90, Samson PB 10 power distributor, DBX 166 XL
0 xLajků:

5

Re: Shure pg14e-q11

mám dobrou zkušenost se Sennheiserem EW100 G2 - nabíjecí baterky vydržej tak 11-12hodin (alkalický by měly ještě víc) je to teda na dvě tužkovky .. při porovnání s kabelem je tam rozeznatelnej ale fakt minimální rozdíl- možná k lepšímu někdo i tvrdí. jinak dnes bych šel do EW100 G3 - ta by měla už mít i ladičku zabudovanou v přijímači jinak výdrž by měla bejt stejná a navíc má oproti G2 přenos už od 20Hz - G2 má přenos od 30Hz

pokud někde seženeš za dobrou cenu Sennheisera EW100 G2, nebo G3 určitě bych se toho nebál.. je ale dobrý si k tomu udělat kabel z nástrojovýho kabelu (nástrojovej sommercable, nebo planet wave) ten origo káblík k tomu je nic moc... i když nevím jak dnes, měl jem káblík od G2

Trace Elliot Club #7
Peavey Cirrus USA Walnut/Wenge r.v.1998
bedny - Trace Elliot 1048h a 1518 , preamp - SWR Grand Prix, v efektovce - Tech21 PSA1.1, bezdrát - Sennheiser EW100 G2, ladička - Korg DTR 1000, zesák - Solton aa Craaft - MOS-FET - 800W
      prodávám: Trace Elliot BLX80 GP7SM a Ampeg SVP Pro
0 xLajků:

6

Re: Shure pg14e-q11

radoozz napsal:

Můžeš to trochu rozepsat?

no ten model se vyrábí ve třech různých frekvenčních pásmech tak jedinej problém by byl kdyby se sešli dva lidi se stejným pásmem.Krapet to šumí ale není to nic hroznýho dá se s tím v pohodě vyžít.taky to není na žádný schovávání se v různých místech kulturáku ale nejlíp tomu svědčí pódium.koupil jsem ji abych měl volnost a aby se nám pořád nepletly šňůry a ta baterka prostě fakt vydrží.Za ty 4 klacky si fakt nemůžu stěžovat.Nenadchne fajnšmejkry ale ani neurazí

Yamaha TRB 5P, Harley Benton PJ-5HTR DeLuxe
MarkBass LM 250 black, MarkBass 102P Traveler, MarkBass 151P Traveler, Warwick WCA 210, Behringer BXR 1800 H, Warwick Blue Cab 60
http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?id=8842
0 xLajků: