1 Naposledy upravil: Anger4141 (06. 05. 2012 21.43:15)

Téma: Ampeg SVT-7 PRO

Ahoj chci jen zalozit toto vlakno pro lidi kteri hledaji info o tomto zesilovaci od Ampegu.Snad jim to pomuze pri rozhodovani.

Jen pouziju par vet od vyrobce.

SVT7PRO obsahuje stejné profesionální funkce jako ostatní zesilovače PRO Série, včetně flexibilního 5-ti polohového přepínače pro výběr středových frekvencí, dálkové přepínání efektové smyčky a elegantní kompresor. Lampový předzesilovač s jednou prémiovou lampou JJ 12AX7 živý koncový zesilovač třídy D (digitální spínaný zdroj). I přesto, že je zesilovač velmi lehký, dokáže spolupracovat s různými reproboxy, od malého a lehkého PN-115HLF z ProNeo série až po legendární monstrum SVT-810E.

• Výkon: 1000 W, 600 W
• Impedance: 4 Ohm, 8 Ohm
• Váha: 7 Kg


Takze zatim jsem s timto zesilovacem odehral 3 Koncerty.Zatimco v prvnim koncertu jsem hledal svuj zvuk na druhem uz to bylo lepsi a treti koncert uz mi sednul tak jak jsem si predstavoval smile .

Hral jsem na bedny Warwick WCA 611 a AMPEG 410 Ampeg SVT III PRO Classic.

A mel jsem moznost hrat i na jiny ampeg jako - Svt 3 nebo Ampeg SVT - 808HE.

Musim rict ze Svt 3 je na muj vkus diky vice lampam v pre ampu mozna az moc uhlazenej oproti svt 7 ktery ma jen jednu lampu.

SVT - 808HE Je celolampa vysoke kvality ale pro me osobne cinka az moc a k tomu samozrejme narocnost na udrzbu a zachazeni.Ale jinak vybornej stroj.

Svt 7 pro ze zkusenosti jake jsem zatim mel dokazu ze sebe vysoukat zvuk jak cinkavej a prubojnej tak i zvuk hutnej a kulatej + Ma opravdu velky vykon troufnu si rict realne vyssi nez Svt 3 a to pomerne dost.

Jeste k vykonu mel jsem Gain asi na 1/4 a Master na 13-14 hodin a uz jsem mel pocit ze me to zabije.Omezovat zacne az kdyz clovek da Gain na 13 hodinu ale pokud snizite gain a zvysite Master hlasitost je vyrazne vyssi a neomezuje.Ve skratce vykon je velmi velmi silny a to i pres to ze ma spinany zdroj a zmensene rozmery ( i kdyz zadnej prcek to taky neni).

Jinak kvalita zvuku je pomerne pekna a jak uz jsem psal da se tam nakroutit asi vsechno co cloveka napadne a velkou vyhodu vidim v tom ze ma zabudovany kompresor ktery ja pouzivam asi na 1/4 takze nemusite kupovat externi.

Na zesilovac bych mel asi jedinou vytku a to ze by mohl byt na linku primy potenciometr ale to castecne nahrazuje boost linky o tusim 20 decibelu.Takze kdyz vam to hraje moc do linky tak vypnete vybuzeni a kdyz malo tak se zapne, zalezi na nasteveni potenciometru Master a Gain , nebo se da ovlivneni potakama uplne vypnout.

Nakonec zesilovac ma vystupy pro externi repro jen na Speakon takze kdo ma jacky musi si nechat udelat specialne kabel u kytarare , ale je to pochopitelny pri vykonu jakym disponuje.

Zesilovac jsem koupil z kytar ve sleve za 14 000 a musim rict ze jsem zatim velice spokojen.Vsechno hraje jak ma , korekce delaji to co maji , Linka taky v poradku.

Takze z meho hodnoceni bych zesilovaci dal 90-95 procent co se tyce splneni toho co potrebuju v muzice.


Jeste jsem ho mel na akci pro vsechny muzikanty 3 kapely a chtel jsem po nich aby mi hlasili vsechny nedostatky kterych by si vsimli nebo nestandartni veci, a nastesti si to vsichni chvalili po akci ktera trvala asi 5 hodin hrani v kuse.


Takze snad to co jsem tady vyplodil nekomu pomuze kdyz bude hledat info o tomhle zesiku.Zatim cus.

Ampeg SVT-7 PRO
Hocke  B410 HD (8 Ohm)
Ibanez SDGR 305 DX
Eden RS 115C 320W
http://bandzone.cz/morfium
0 xLajků:

2

Re: Ampeg SVT-7 PRO

Přesunul jsem do Recenzí, tady to dle mého názoru má větší opodstatnění.

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

3

Re: Ampeg SVT-7 PRO

SVT - 808HE jsem myslel ze  je BOX a ne celolampa, dale jak pises k vykonu ono SVT 7Pro 1000/600watt asi bude opravdu vice nez 450/275watt u SVT 3Pro :-)  ale jinak parada gratulace.

0 xLajků:

4

Re: Ampeg SVT-7 PRO

valec1 napsal:

SVT - 808HE jsem myslel ze  je BOX a ne celolampa, dale jak pises k vykonu ono SVT 7Pro 1000/600watt asi bude opravdu vice nez 450/275watt u SVT 3Pro :-)  ale jinak parada gratulace.


Jo to se omlouvam smile nejak jsem nepremyslel byl to Ampeg SVT III PRO Classic Lampova hlava.

editnu to.

Ampeg SVT-7 PRO
Hocke  B410 HD (8 Ohm)
Ibanez SDGR 305 DX
Eden RS 115C 320W
http://bandzone.cz/morfium
0 xLajků: