101

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

Jenich: ...já vím co je groove. wink big_smile  Tady u toho je ale hodně atypickej a groove skladby drží v podstatě spíše kytara. :)O té jednoduché base jsem psal spíše v tom kontextu to "hrnbara". wink

0 xLajků:

102

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

Dali, čoveče, tu basu tam jedeš jak ďábel (promiň, samozřejmě v dobrym, doufám, že chápeš jak to myslim). V životě bych neřek, že se mi bude líbit takovejhle spirituálek. Tu písničku anděl páně poslouchám furt dokola a asi vím proč...I přesto, že tej první holce v první sloce není moc rozumět a ta třetí v sloce třetí si docela dost šlape na jazyk, strašně se mi líbí sloka druhá (krásu toho posledního jitra nezastíní mrak...), ten její hlas je hrozně příjemnej, a to její budu tam je tak krásně roztomilý. A písnička chytlavá...Já, takovej pes nevěřící sem se dneska normálně přistih jak si prozpěvuju...až tam v nebi čtena budou jména... big_smile

fuck the styles
profil
0 xLajků:

103

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

Díky, tohle potěší a povzbudí asi nejvíce smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

104

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

Já jsem rozuměl každému slovu. Jestli to nebude tím regionem smile  A basa se mi líbí, ten slap se tam imho psycho hodí.

Modulus Flea
0 xLajků:

105

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

Dali, ty vole, opět sem se přistih jak si prozpěvuju vaši píseň, tfuj, tentokráte song Zpívám (po poslechu těch mixů, kromě jenichova, takhle rychle si prozpěvovat, bych musel bejt asi na speedu... big_smile ). Normálně to sou hitovky. Udělejte z tej holky jak sem psal že má náramně příjemnej hlas hlavní zpěvačku, ty další dvě ať jí dělaj vokály, to jim jde velice dobře a pěkně jim to zní, pořádně to natočte a jezděte hrát po mších po kostelech. Sem se byl jednou u nás ze zvědavosti podívat na rádobyrockovou mši a po půl písničce sem znechuceně odcházel. Bejt tam vy, vydržím snad až do konce a myslím, že bych si to i vychutnal

fuck the styles
profil
0 xLajků:

106 Naposledy upravil: m3 (10. 02. 2012 01.18:29)

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

D.a.l.i napsal:

Práce na CD pokračují, písničky jsou nahrány, chyby a chybky se průběžně vychytávají, pomalu se mixuje. Tak dávám jednu ochutnávku:
http://ulozna.soulslavers.com/soubory/d … elpane.mp3

Jenich napsal:

...ta basa ma strasne osklivej zvuk...zni to jak variax. zakulatit vyssi stredy a na slap se vysrat. ten slap to rytmicky strasne rozesira...ty housle nebo foukaci harmoniku bych taky vyhodil...zni mi to jak spatny kodovani mp3

trochu opozdene ale taky prihodim trosku do mlyna ...

docel bych souhlasil s jenichem .. pustil sem si to prez mizerny repracky notebooku a ten slap a housle tam znej jak naky ruchy odjinud ... jasne ze na takovejdlech repracich zni vsecko blbe ale myslim, ze dobre smichana muzika by mela i v takovidle ugly FM kvalite znit poslouchatelne...


ty slidy nebo co to je na basu po slepech v refrenech mi tam taky znej rusive.. takovadle vec by podle mne mela bejt hodne nenapadna a spis podprahova frajerinka..  a nebal bych se hadat ze jeden ton tam mozna i neladi.. minimalne se mi tam nelibi ... nebo mozna je malikno vedle rytmicky ..nebo tam neladej holky.. nevim ale taha mne za usi priblizne v pulce ty klouzany figury ..

edit: ty nejvissi tony tam asi ale pride mi ze v kzdym fefrenu mi to vadi jinak big_smile

Taky ten prechod slap prsty zni mistama hodne umlele .. zni to jak jiny nastroje a ten skok je takovej divne neprirozenej a neprijemnej

jinak celkove ta llinka mne bavi ale taky mi pride ze to nekde ten slap spis rozhazuje nez aby to nakopaval.. ten nakonci refrenu je super ..

btw ale vybavila se mi ted jedna nase stara vec co sme ted oprasili a nejak se nemuzu pochopit proc sem cpal na 6kolecek stejnejch 2 akordu 4ruzny basovi linky .. big_smile ... todle mne to trosku pripomelo je tam ty variability mozna az moc.. wink

btw: cim vickrat to poslouchamtim min mi toho vadi big_smile ale to  je normalni

...nemit hlavu... nevadi
...nemit marka..vadi
0 xLajků:

107

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

Tak jsme dnes slavnostně aktivovali profil na Bandzone, máme tam 5 písniček (všechny jiné, než zatím uvedené), finální verze, která půjde na CD.

Čili krizitujte, hodnoťte, hledejte hnidy, ale je to teď už prd platné wink (ale samozřejmě mě názor posluchačů zajímá smile)

Profil bude ještě doladěn, přidány aktuality, koncerty, ...

www.bandzone.cz/skupinasro

Enjoy! smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

108

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

Útes = výborná basa - Vavříkovka!

Čtyřky: Ibanez MC924DS Half & Half (1982) + kontrabasy: masiv 4/4 s bassreflexem! (~1890) a polomasiv Cremona 3/4 (~1985)
Pětky: MTD fretless 35" od Ondřeje Lišky (2004) a Lakland 55-02 Deluxe (2005)
EBS TD650, EBS NEO-212 + 1x 15" JBL E-140 a do hospody GK MB150E-III-112
Autorizovaný záruční a pozáruční servis Yamaha, Ampeg a Line 6
0 xLajků:

109

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

4ksch napsal:

Útes = výborná basa - Vavříkovka!

Souhlas, ten bezpražec je parádní. Ale zase zpěvačce občas není rozumět. Např. v refrénu zpívá "Bože můsi útes...", tak jsem to alespoň slyšel na první poslech, když už jsem to slyšel podruhé, soustředil se na to, a už věděl, co tam je, mi to přišlo OK. Přitom je to pomalá písnička, žádná honička aby se to stihlo, není problém tam hezky artikulovaně zazpívat "Bože můj jsi útes...".  Jste folková skupina, záleží Vám na textech (mělo by), jenže člověk dost loví, co tam vlastně je. A to je škoda. Způsob zpěvu mi vadí i v "Pod statují". Hezká barva hlasu, čistě zazpívané, ale vadí mi přehozené přízvuky a protahování krátkých slabik, např. "kóruny lip" a třeba i "zakleTá". Jinak basa moc pěkná, a to i v "Ptám se, ptám" velmi příjemný oživující slap. Ve "Svítání" mi trochu vadí ukníkaná jednoduchá kytara hrající vyhrávky pod zpěvem. Celkově se mi ale Vaše písničky líbí. Upřímně řečeno mě i potěšilo, že těchhle 5 písniček, co máte na Bandzonu, není tak moc křesťansky zaměřeno a je to tak pro mě i víc poslouchatelné než ty první dvě, co jsi sem dával, tedy "Zpívám" a "Ku prameni".

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

110

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

Aidamos napsal:

Jste folková skupina, záleží Vám na textech

hahahahaha, folkové skupiny právě oplývají plytkostí až stupiditou textů v míře nebývalé ...

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

111

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

Hoši, díky smile

Pochvaly potěšily, připomínky bereme, budeme na nich průběžně pracovat.

Ad výslovnost - holt jsme tady Chacharsko a taky se tady mluví (já vím, že to není omluva). Ale zobák nám tak narostl, tak to není jednoduché se toho zbavit smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

112

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

D.a.L.i:No jen se toho nezbavujte a mluvte tak wink  smile

Spector Rebop 4, Kodiac 100W celoflaška + box JanecOrange 2*12
0 xLajků:

113

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

Mluvit asi zůstaneme po našimu, ale zpěv zkusíme v oněch místech kapku zkultivovat wink

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

114

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

Přidal jsem na Bandzone bonus z Abbey Road, ať je vše na jedné hromadě (díky, Jenichu) smile

Nějaký Fendery...
Nějakej pedalboard s hromadou českých (i nečeských) výrobků, Hocke Blues 18 + 10/12" bedna (CZ/CZ)
Profil
0 xLajků:

115

Re: S.r.o - prosím o zhodnocení dema

woody napsal:

hahahahaha, folkové skupiny právě oplývají plytkostí až stupiditou textů v míře nebývalé ...


Vousatí basáci taky....

AccugrooveFanclub #1
0 xLajků: