1

Téma: Jste tu někdo z Teplic?...kdo by pomohl?

Chlapi,..jste tu někdo z Teplic, kdo se trošku vyzná a pomohl by s vyzkoušením této basy?...http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=677923...? S pánem jsem si psal,....na Tuby je pár videjí,...vypadá to, že ta basa hraje hodně šlušně.Pán je ale z Teplic a to mám trochu z ruky. sad

Nebo,...nezkoušel jste jí už náhodou někdo a neměl jí v ruce? smile

0 xLajků:

2

Re: Jste tu někdo z Teplic?...kdo by pomohl?

Matej napsal:

Chlapi,..jste tu někdo z Teplic, kdo se trošku vyzná a pomohl by s vyzkoušením této basy?...http://hudebnibazar.cz/inzerat.php?ID=677923...? S pánem jsem si psal,....na Tuby je pár videjí,...vypadá to, že ta basa hraje hodně šlušně.Pán je ale z Teplic a to mám trochu z ruky. sad

Nebo,...nezkoušel jste jí už náhodou někdo a neměl jí v ruce? smile

To je náhodička, já mu psal asi před týdnem, poslal mi 1 nahrávku svý kapely, ale ta moc neřekne. Na YT jsem šmejdil a řekl bych že oproti MM je to zvukově tak jiný, že jsem o ni ztratil zájem. Koketuju s jednou teplickou kapelou, možná k nim pojedu na zkoušku. Mělo by to být jasný snad do týdne. Takže bych ti pak nejspíš mohl pomoct. Jestli budeš mít zájem, dám ti vědět, až tam pojedu.

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

3

Re: Jste tu někdo z Teplic?...kdo by pomohl?

Radoozz: Ok.Díky. wink Co jsem zkoumal na tuby, tak tady se mi zdá, že to je zvukově slušný...http://www.youtube.com/watch?v=J0zL0TinQoY,...ale taky nevím.Koukám na ten inzerát, že tam je už dost dlouho, tak si říkám, že kdyby ta basa byla dobrá, určitě po ní někdo sáhne. hmm Je tam telefonní číslo,...už jsem třikrát volal, ale nikdo nebere,...tak to mě taky odrazuje. sad Nemohl bys mi přeposlat, co jsi si s tím člověkem o té base psal,...popřípadě tu ukázku?Mě odepsal mailem jen strušně,...že basu ještě má a že je z Teplic-nic víc. roll Požádal jsem ho o více a podrobnější fotky,...tak jsem zvědavej. neutral

0 xLajků:

4

Re: Jste tu někdo z Teplic?...kdo by pomohl?

Poslal jsem ti mail.

Zon Club #001 Soundelirium Club #1
"Politici jsou buď neschopní nebo zkorumpovaní. Někdy stihnou za jeden den oboje" W. Allen.
0 xLajků:

5

Re: Jste tu někdo z Teplic?...kdo by pomohl?

Měl jsem 5ku, pravidelně ji potkávám. MM od toho nečekej(dělá to ten pasiv)-tohle je teda Levinovka takže aktiv, to ti nepovím jaké to bude ale průser snad ne.. Podle mě trochu nedoceněné basy, občas s láskou vzpomínám

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

6

Re: Jste tu někdo z Teplic?...kdo by pomohl?

radoozz napsal:

Poslal jsem ti mail.

...děkuji. wink

0 xLajků:

7

Re: Jste tu někdo z Teplic?...kdo by pomohl?

Paparatzzi napsal:

Měl jsem 5ku, pravidelně ji potkávám. MM od toho nečekej(dělá to ten pasiv)-tohle je teda Levinovka takže aktiv, to ti nepovím jaké to bude ale průser snad ne.. Podle mě trochu nedoceněné basy, občas s láskou vzpomínám

....jasně,...nečekám, že to bude valit jak MusicMan. wink Ale jsou horší kopie,...ale i lepší, co hrajou slušně. smile

0 xLajků: