1

Téma: professor leopard new ep

Ahoj,

asi pred rokem jsme zalozili kapelu, v lete nahrali ep, ted domichali. master bude jeste lepsi - z Leedsu. jsme agresivni flaneri a spinavi hitmejkri z Cejlu. pristi deska bude jina.



    // http://bandzone.cz/professorleopard
 
   // http://www.facebook.com/events/241020855973533/   24.2.2012 krest plus Luno


tak budu rad, kdyz si to nekdo poslechne a pak bude treba stastnej, chapete.

0 xLajků:

2

Re: professor leopard new ep

Roztomil: Příjemná muzika. wink

0 xLajků:

3

Re: professor leopard new ep

Je to bezva a výborný a zábavný zvuk. Akorát by se mi to líbilo česky.

jazz bass + atk + red ripper + qtron + ampeg

www.sufunkygang.cz
0 xLajků:

4

Re: professor leopard new ep

Hmm, líbí moc  smile  Vítej na fóru.

ProFeel | Music Man Club #1 | Flatwound Club #1 | Elixir Club #1
0 xLajků:

5

Re: professor leopard new ep

to je moc dobrá hudba .... jen tak dál!!  smile

všechna sláva polní tráva, dříve maršály a džezbas, dneska korejský ememky ... hudba nejni o ceně nástrojů
nesnášim ty, co nemaj rádi woodyho ;-)
0 xLajků:

6

Re: professor leopard new ep

Jojo s Váma jsme někde hráli loni, nějaká soutěž České spořitelný, fajn:)

G&L L-2000 1984
GK 400RB 1993, Soundelirium PapaMobile 2x10
DOD FX-100 Pedalboad: Boss ODB-3 - Ibanez PD-7 - (DOD FX72) - Warwick RockTuner PT2 - Kokot Kompresor
Aji já mám profil! Sækədʒəwiːə
0 xLajků:

7

Re: professor leopard new ep

Hudba je to hezky vymyšlená a dobře nahraná, název je taky zajímavej a je k němu super logo, k tomu potom trochu té leopardí imidž na hadrech, atd. Je prostě vidět, že se snažíte nic nenechat náhodě. Když jsem si to pouštěl na bandzone, tak jsem to přeposlech celý, tzn. že mě to bavilo. Ale co jsem Vás párkrát měl možnost vidět naživo, zanechalo to ve mně rozporuplné pocity. Říkal jsem si, že je to mnou, ale časem jsem zjistil od několika lidí nezávisle na sobě, že to cítí stejně. Jako by tomu něco chybělo, takovej ten mrd, ta "energie" vyzařující z muzikantů při živým hraní.
Každopádně potenciál tam je!

Trace Elliot Club #3
0 xLajků:

8

Re: professor leopard new ep

Me britpop moc nebavi... smile ale tenhle je docela fajn, peknej zpev na cesky pomery.. a dobrej preclik.. wink

Neuser for president! Sadowsky, Fender a Vlasak taky...
0 xLajků:

9

Re: professor leopard new ep

Diky za pozitivni reakce! Ted premyslim o tom, co pise Aldo. Zalezi na kterych koncertech jsi byl. Protoze ten samej pocit jsem na nekterych koncertech mel samozrejme taky. Proste me to nebavilo a bylo to videt. Sam jsem vedel, ze se cejtim na hovno, ze hraju na hovno, spatnej zvuk, blablaba ... Tohle se stava. Naopak si stojim za tim, ze prave my jsme kapela o zivelnym hranim spis nez o dobre vymyslenejch peckach. A tak to je. Ale ted na Melodce to bude vyborny. Uz jenom proto, ze s nama hraje David na bici. zejo. Prijd se kdyztak podivat:) Nojo, chci te presvedcit, haha. napisu te na guest klido.

Klusi - to britpop neeeni prece! smile) ja myslim, ze je to spis americkej zvuk, kdyz o tom premejslim. Precl je Cort a chci docilit jeste jinyho zvuku. Jak kde je tahle basa fakt kul. Treba v Miracle me sere tyjo. Ale to je zase ten problem toho, ze bych to uz ted nahral jinak. Priste. Jinak dik moc.

0 xLajků: